Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як задути целюлозну ізоляцію

Рекламний блок

Кроки

 • Blow in Cellulose Insulation Step 1.jpg 1 Визначте, чи зможете ви задути ізоляцію зовні або зсередини будинку. Задувка целюлози надзвичайно пильна і брудна робота. Задувка зсередини ускладнює очищення. Потрібно видалити килими і меблі або закрити їх. Пил скрізь: на підлозі, стелі, стінах, вікнах. Зовнішній монтаж може бути швидше очищений за допомогою прибирання простору навколо вашого будинку. Потрібно просвердлити дюймові (2,5 см) отвори між усіма стійками в стінах, вище і нижче всіх вікон і дверей. Мабуть, найбільше часу буде витрачено на свердління отворів і подальше їх забивання після задування.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 2.jpg 2 Визначте, з якого боку вам буде зручніше свердлити і закладати отвори. Внутрішні стіни, зазвичай, більш сухі і можуть легко бути закладені, але буде брудно. Зовнішній монтаж залежить від типу обробки вашого будинку. Ви можете видалити кілька рядів сайдинга, щоб просвердлити отвори, можете свердлити крізь сайдинг, це залежить від того, чи зможете ви надалі непомітно закрити отвори. Наприклад, якщо у вас дерев'яна обробка, ви можете свердлити наскрізь, а потім закрити дерев'яними латками на клеї та зафарбувати в колір решті обробки.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 3.jpg 3 Якщо у вас 2 або більше поверхів, можна розглянути варіант задування зсередини, щоб уникнути висотних робіт на сходах, а можна задути перший поверх зовні і верхні поверхи зсередини. Визначте, де знаходяться ваші стійки, проводка, вентиляція і інші перешкоди, які можуть заважати під час свердління. Запитайте себе, чи буде вам комфортно свердлити і закладати стіни? Якщо так, то продовжуйте читати, інакше – знайдіть підрядника.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 4.jpg 4 Зайдіть магазин прокату і попросіть подивитися апарат для задування, який вам потрібен, щоб побачити його розмір сопла. Зазвичай це 1 дюйм (2,5 см), але якщо більше або менше, вам треба це знати, бо насадка повинна щільно сидіти у просвердленому отворі в стіні. Якщо ви просвердліть занадто велике для сопла отвір, у вас будуть проблеми при спробі тримати сопло, також сопло може зайти надто глибоко і потрапити в іншу сторону стіни. Якщо ж отвори занадто малі, то будуть проблеми із засміченням сопла.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 5.jpg 5 Просвердліть 1-дюймові (2,5 см) отвори (або за розміром сопла) між кожною кріпильної стійкою вгорі кожного поверху будинку, який ви ізолюєте. Ймовірно, вам потрібно металошукач і рулетка, щоб знайти стійки. Постарайтеся свердлити рівно між парою стійок. Почніть з отвору ближче до верху стіни від 4 до 6 дюймів (10-15 см) від стелі або, якщо ви працюєте зовні, то під підлогою наступного поверху. Під час задування ви можете помітити, що деякі порожнини заповнюються занадто швидко, в порівнянні з іншими місцями. У такому випадку ви можете подумати про ще одному отворі, приблизно на 3 фути (7,5 см) вище рівня цієї порожнини. При зовнішньому монтажі, переконайтеся, що ви не свердліть отвори над стелею, якщо це так, ви можете задути міжповерхові або стельові порожнини, замість стінних.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 6.jpg 6 Перевірте підвал, щоб переконатися, що ізоляція першого поверху герметична або проходить в підвал. Якщо ізоляція відкрита, ви повинні закрити щілини, щоб не задувати ізоляцію прямо в підвал. Тепер ви зробили підготовчу роботу для монтажу стіновий ізоляції, далі горище.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 7.jpg 7 Перевірте чи зробіть отвори у вашому горищі і горищних стінах. Якщо у вас немає двері на горище, вам потрібно прорізати люк у стелі в проміжку між балками і кріпленнями, також ви можете зробити дверцята зовні. Зробіть те, що буде простіше для вас.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 8.jpg 8 Ізолюйте горищні стіни за допомогою стекловолоконной ізоляції.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 9.jpg 9 Підготуйте шлях для переміщення по горищу, щоб досягти всіх місць. Проте будьте обережні на горищі, щоб не оступитися. Наступайте тільки на балки. Можливо, ви захочете встановити дерев'яні дошки поверх балок, щоб створити безпечний спосіб проходів, якщо такого не буде. Перед тим, як забивати цвяхи чи прикручувати дошки до балок, перевірте глибину перекриття, буває, що стелі зроблені з профілю 2"х4" (5-10 см) і навіть тонше. Якщо товщина стелі тільки 4 дюйми (10 см), ви повинні прибити ще один профіль 2"х4" (5-10 см) поверх балки, щоб збільшити товщину і встановлювати ізоляцію з нормальними проходами по горищу. Робіть дошку по довжині ваших дерев'яних перекриттів. Прикріпіть їх до балок і потім встановіть дерев'яні щити поверх них. Тепер у вас є гарне місце, щоб повзати і сидіти.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 10.jpg 10 Не допускайте блокування вентиляції вашої ізоляцією. У зимовий період, тепло від вашого горища буде прогрівати сніг на даху, а потім, створить крижані брили, що може викликати протікання у вашому домі. У літній час, надмірна спека, потрапляючи в горище, може пошкодити вашу дах, звичайно, це викликає деформацію деревини, до якої кріпиться черепиця. У вас можливо вже є ця проблема, якщо горище не ізольований і немає вентиляції. Як правило, вентиляційні отвори в верхній частині даху знаходяться на піку або посередині, проходячи через середину в нижню частину даху. Ви можете купити пластикові або пінопластові щити для захисту вентиляційних виходів від блокування. Якщо немає виходів або конькової вентиляції, рекомендується встановити їх.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 11.jpg 11 Оренда задувочной установки. Установка повинна бути з довгим шлангом, соплом діаметром близько 6 дюймів (15 см), і перехідником на 1 дюйм (2,5 см). Запитайте у постачальника, як керувати апаратом. Ви можете використовувати скотч, щоб приєднати шланг до нагнітача, якщо нагнітач не оснащений запірним механізмом для підтримки шланга.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 12.jpg 12 Тепер ви можете приступати до заповнення отворів! Це потребує хоча б двох працівників. Один буде працювати з нагнітачем, включати і вимикати його і заповнювати бункер ізоляцією. А інший буде керувати шлангом, і тримати сопло щільно в отворах. Якщо ви пробурили більше одного отвору між стійками, ви можете подумати про те, щоб почати з нижнього, або закрити інший отвір, поки наповнюєте його ізоляцією, щоб перешкоджати виходу назовні ізоляції з іншого отвори. Насадка повинна щільно прилягати до отвору, щоб не вистрілювати назад на вас.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 13.jpg 13 Спочатку візьміть тримач сопла і помістіть його в перший отвір. Потім оператор нагнітача увімкне пристрій і почне поміщати ізоляцію в бункер. Якщо бункер має заслінку, щоб зупиняти ізоляцію, почніть роботу з закритою заслінкою і поступово її відкривайте. Напевно, не варто її відкривати повністю, поки використовуєте насадку. Насадка може бути забита ізоляцією всередині шланга, якщо ізоляція подається занадто швидко або сопло блоковано. Намагайтеся уникати засмічення шланга. Нагнітач, зазвичай, звучить по-різному, він буде голосніше, коли ізоляція перестала подаватися. Коли це станеться, відразу ж вимкніть нагнітач. Поки заповнюєте порожнину, ізоляція повинна вільно проходити через шланг, поки там ще залишається місце для заповнення. Зміна звуку повинно сигналізувати про необхідність вимкнути машину. Оператор сопла може помітити припинення подачі зі шланга і повинен крикнути оператору нагнітача, щоб той вимкнув машину, щоб уникнути засмічення. Оператору нагнітача доведеться постійно регулювати подачу целюлози в бункер, слухати і вимикати нагнітач. В залежності від висоти стіни, у вас займе всього пару хвилин, щоб заповнити порожнину. Якщо піде більше часу, можете відкрити заслінку бункера ширше, також целюлоза може втекти куди-небудь з дому, наприклад, в підвал або в порожнечу між поверхами. Найкраще вимкнути машину між заповненням різних отворів, щоб уникнути засмічення. Це все, що потрібно зробити!
 • Blow in Cellulose Insulation Step 14.jpg 14 Потім задуйте ізоляцію на горище. Ви можете зняти насадку для цього кроку. Один чоловік повинен контролювати шланг, а інший – нагнітач. Почніть з вхідного отвору і працюйте до вихідного отвору. Намагайтеся тримати однаковий шар ізоляції.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 15.jpg 15 Очистіть машину і поверніть в магазин.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 16.jpg 16 Закрийте ваші отвори в горищі. Ви можете зробити дверки або просто накрити їх обробкою сухою, або закрити штукатуркою. Просто переконайтеся, що ваш спосіб буде ізолювати отвір. Ви можете придбати накриття з пінопласту, можете використовувати скловолоконну ізоляцію, можете покласти гіпсокартон або деревину, яку ви використовували для дверцят.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 17.jpg 17 Зашпаклюйте отвори.
 • Blow in Cellulose Insulation Step 18.jpg 18 Зробіть прибирання.
 • Поради

  • Стійки зазвичай знаходяться на 16" (40 см) відстані один від одного, але можуть бути далі або ближче. Ви можете придбати електронний шукач стійок, щоб було легше їх знайти. Знайдений профіль особливо важливий для задувки целюлози зсередини, т. к. стіни, як правило, покриті гіпсокартоном або штукатуркою, яка всього лише ? дюйма (1,25 см) товщиною. Зовнішня стіна може бути набагато товщі для виявлення стійок або цвяха.

  Попередження

  • Будьте обережні, щоб не просвердлити електричну проводку або труби у вашому домі.
  • Будьте обережні, щоб не свердлити і не заповнювати целюлозою ваші опалювальні і вентиляційні шахти, якщо ваш будинок обладнаний системою опалення та кондиціювання.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?