Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як здаватися оточуючим впевненим у собі людиною

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Невербальні знаки

 • Fake Confidence Step 1 Version 2.jpg 1 Розпрямите спину. Відведіть плечі якомога далі назад, щоб випнувши груди вперед. Така постава буде звертати на вас увагу людей. Коли людина сутулиться, з боку здається, що світ притиснув його і що він краще ліг би зараз в ліжко.
  • Навчіться вставати зі стільця, не нагинаючись вперед, особливо якщо у вас сидяча робота і восьмигодинний робочий день. Спочатку тримати поставу буде непросто, тому що якщо ви раніше цього не робили, ваші м'язи кора, швидше за все, слабкі. З часом це увійде у вас в звичку, і ви будете розпрямляти плечі автоматично.
 • Fake Confidence Step 2 Version 2.jpg 2 Не опускайте голову і дивіться прямо перед собою. Коли людина не впевнена в собі, він схильний дивитися собі під ноги. Щоб переконати оточуючих у тому, що ви впевнені в собі, підніміть голову - це дасть людям зрозуміти, що ви гідні того, щоб робити висновки про світі, і не зациклені на собі.
  • Спробуйте подивитися вниз. Що ви відчуваєте? Потім подивіться вперед і озирніться. Чи змінилися ваші відчуття? Іноді свідомість слід за тілом, тому якщо ми дивимося вниз, ми відчуваємо себе пригнічено. Якщо ви будете дивитися перед собою, ваш настрій покращиться, а впевненість в собі зміцніє.
 • Fake Confidence Step 3 Version 2.jpg 3 Посміхайтеся. Занурюючись у свої думки, ми не помічаємо, як на обличчі з'являється сумний вираз. Щоб люди відчували, що ви готові до нових звершень, посміхайтеся. Це дасть іншим зрозуміти, що ви доброзичливі і раді бачити всіх, тому вони з радістю будуть спілкуватися з вами, а це посилить приємні відчуття.
  • Посміхайтеся щиро. Не варто намагатися зобразити посмішку, ніби вас зараз будуть фотографувати проти вашої волі. Для того щоб навчитися щирості, тренуйтеся. Станьте перед дзеркалом, нахиліть голову вниз, посміхніться і лише після цього подивіться в дзеркало. Подобається вам посмішка чи ні - це ваша справжня усмішка, а не штучне вираз обличчя, яке робить вас більш привабливим на фотографіях.
 • Fake Confidence Step 4 Version 2.jpg 4 Дивіться людям в очі. Відмовляючись дивитися на співрозмовника, ви говорите, що боїтеся, що людина подумає про вас. Декому це здається образою, тому що ви ніби не звертаєте на них уваги. Щоб показати людям, що ви дійсно їх слухаєте і приймаєте участь у розмові, подивіться їм в очі. Дивіться в бік, коли порахуєте потрібним або коли того вимагатиме ситуація, а потім знову повертайтесь до прямого погляду.
  • Щоб навчитися цьому (а це може бути складно), тренуйтеся на незнайомців, посміхаючись і моргаючи при цьому, звичайно. Не відводьте погляд - нехай це зробить першим інша людина. Згадайте, коли востаннє ви не першими подивилися в бік.
 • Fake Confidence Step 5 Version 2.jpg 5 Розслабте тіло. Чоловік, який часто нервує і не відчуває впевненості в собі, буде смикати на собі одяг і буде затиснутим. Впевнена в собі людина, готовий до наступного випробування, спокійний і розслаблений. Пройдіться по всьому тілу, починаючи з голови, і розслабте кожну частину тіла. Подумайте, де зосереджена напруга. Найчастіше виявляються затиснутими спини, сідниці і плечі.
  • Якщо ви сидите зі схрещеними ногами, зімкнутими руками і піднятими плечима або навіть гризете нігті, коли сидите або швидко ходите, постарайтеся розслабитися. Зручна поза допоможе вам у цьому.
 • Fake Confidence Step 6.jpg 6 Прийміть позу влади. Дослідження вказують на те, що люди, які вживають таку позу (тобто розправляють плечі і розгортають корпус так, щоб здаватися більше і значніше), відчувають себе впевненіше в собі.[1] Упріть руки на стегна, розставте ноги і покажіть світові, з ким йому доведеться мати справу.
  • Уявіть, що ви розмовляєте з начальником, поклавши ноги на стіл, а він ховає руки. Відразу зрозуміло, хто тут впевнений у собі! Тому розправляйте груди, і сидячи в кабінеті начальника, і стоячи з друзями біля барної стійки, і роблячи доповідь біля дошки.
  • Тренуйтеся перед кожною важливою подією. Якщо ви приділіть цьому хоча б кілька хвилин, ви зможете створити навколо себе атмосферу впевненості, будь той виступ перед великою аудиторією чи просто знайомство з новою людиною.
 • Fake Confidence Step 7.jpg 7 Ходіть досить швидким кроком. Чим повільніше йде людина, тим більше він говорить з собою. Чим швидше йде людина, тим міцніше його впевненість у собі. Крім того, із-за швидкого темпу він починає тримати спину прямо, тобто швидкість дозволяє убити двох зайців одним пострілом.[2]
  • Швидка хода говорить про те, що у вас є причини йти, що у вас є мета і мотивація зробити щось. Повільний темп вказує на млявість і відсутність причин рухатися. Перше має вам подобатися набагато більше.
 • Частина 2 з 3: Впевнена мова

 • Fake Confidence Step 8.jpg 1 Знизьте голос. Якщо ви не впевнені в собі і нервуєте, голос підвищується. Не завжди можна зрозуміти, що це дійсно відбувається, тому намагайтеся свідомо знижувати голос, помічаєте ви це чи ні. Якщо ви відчуваєте, що щось йде не так, зверніть увагу на свій голос.
  • Знизьте тон і почніть говорити голосніше. Іншими словами, не бійтеся говорити! Це дасть іншим зрозуміти, що ви вважаєте свої думки гідними того, щоб бути почутими. І тоді до вас дійсно почнуть прислухатися.
 • Fake Confidence Step 9.jpg 2 Говоріть повільніше. Коли людина нервує, він починає говорити не тільки більш високим голосом, але і швидше. Тому наступного разу, коли будете робити презентацію, сповільнився. І ще трохи. Замедляйтесь до тих пір, поки вам не почне здаватися, що ви говорите занадто повільно. Швидше за все, саме такий темп буде оптимальним.
  • Невпевнена в собі людина хоче, щоб все скоріше закінчилося, тому він і починає говорити швидше. Щоб створити враження впевненості, перестаньте поспішати - нехай люди думають, що вам подобається бути в центрі уваги.
 • Fake Confidence Step 10.jpg 3 Використовуйте у мові займенник "я". Упевнені в собі люди кажуть переконливо і використовують займенник "я".[3] Не варто формулювати думку так:"Ти змушуєш мене злитися" - краще скажіть наступним чином: "Я злий на тебе", тому що так ваша думка буде більш прямою і відвертою. Говоріть про себе. Ніхто не посміє вам заперечити!
  • Задавайте питання співрозмовникам про них. Люди люблять, коли їх слухають. Однак вам потрібно бути активним учасником розмови, а це означає, що вам слід не тільки слухати, але й говорити. Якщо мова заходить про щось знайоме вам, розкажіть про свій досвід. Якщо людина розповідає про вашому улюбленому фільмі, недостатньо сказати просто "Так, це відмінний фільм". Краще скажіть так: "Я дуже люблю це кіно. Насправді, це мій улюблений фільм. Минулої п'ятниці я подивився його в п'ятнадцятий раз".
 • Fake Confidence Step 11.jpg 4 Будьте приємні в спілкуванні і уникайте пліток. Ніхто не любить людей, які завжди чимось незадоволені, скаржаться і поширюють чутки про друзів і ворогів. Це говорить про те, що людина не любить себе, тому не будьте такою особистістю! Щоб здаватися впевненим у своїх силах людиною, переконайте світ, що вам добре, і це знайде відображення у ваших діях і словах.
  • Спробуйте м'якше формулювати думки. Замість того щоб сказати, що ви ненавидите тайську їжу, скажіть, що віддаєте перевагу італійську. Не кажіть, що подруга купила моторошні туфлі, - скажіть, що вона зробила дуже незвичайний вибір.
 • Fake Confidence Step 12.jpg 5 Не базікайте про дрібниці. Чи вам доводилося заводити розмову з новими знайомими лише для того, щоб позбавитися від відчуття незручності? Такі почуття вказують на те, що ви нервуєте і не впевнені в собі. Будьте готові бути в тиші. Що робити з відчуттям незручності? Не звертайте на нього уваги. Цілком можливо, що його маєте лише ви.
  • Слухайте більше, ніж говорите. Якщо ви будете постійно переводити розмову на себе, люди вирішать, що ви докучливі і нав'язливі. Розслабтеся. Дайте висловитися іншим. Впевнена в собі людина не відчуває потреби весь час перебувати в центрі уваги. Нехай інші опиняться там хоча б ненадовго.
 • Частина 3 з 3: Корисні звички

 • Fake Confidence Step 13.jpg 1 Не надумывайте зайвого. Припустимо, ви сидите в барі і бачите, як симпатичний хлопець або дівчина сідає недалеко від вас. Спочатку ви уявляєте, як заговорюєте з нею або з ним і просіть номер телефону. Потім ви починаєте сумніватися, і вас охоплює страх. У цей момент ви починаєте надумувати зайве. Не думайте - просто йдіть. Ідіть і робіть. Не дозволяйте думкам заважати вам.
  • Якщо ви будете думати довше трьох секунд, ви почнете накручувати себе, а неспокій ще ні до чого хорошого не приводило. Примусьте внутрішній голос замовкнути і робіть те, що хотіли, до того, як почнете сумніватися. Ваш внутрішній голос поняття не має, що він каже!
 • Fake Confidence Step 14.jpg 2 Пам'ятайте, що люди так сильно зосереджені на собі, що вони навряд чи помітять. У міру того як людина дорослішає, йому починає здаватися, що всі розглядають його під мікроскопом, намагаючись розглянути всі недоліки. Насправді ж всі інші люди занадто захоплені собою, щоб звертати увагу на інших, і стикаються з тими ж самими страхами. Єдина людина, який думає про те, яке враження ви справляєте, - це ви самі.
  • Невпевнена людина марнославний - йому здається, що всі дивляться на нього. Ви думаєте, що хтось сміється над вами? Аналізує сказане і зроблене вами? Якщо у вашому власному світі. Але це не погано - це дуже добре. На ваші дії чинить вплив лише ваша фантазія.
 • Fake Confidence Step 15.jpg 3 Смійтеся. Сміх наповнить вас щирою радістю. Він зніме напругу, поліпшить настрій, і вам буде простіше посміхатися, а це допоможе вам зображати впевненість, тобто ви будете грати свою роль в 10 разів переконливіше.
  • Симулювати впевненість у собі важко, але бути радісним трохи простіше. Якщо хтось пожартує - смійтеся. Будьте готові посміхатися в підходящий момент. Всім подобаються радісні люди, і радість нерідко пов'язують з упевненістю.
 • Fake Confidence Step 16.jpg 4 Добре одягайтеся і доглядайте за собою. Згадайте, коли ви в останній раз не вдалося укласти волосся. Напевно вам здавалося, що всі дивляться на вас. А що ви відчували, коли вбралися і вирушили в центр міста? Швидше за все, вам було дуже добре. Іноді свідомість проектує зовнішній вигляд на самовідчуття. Якщо вам потрібно відчути впевненість у своїх силах, надіньте улюблений наряд і приведіть себе в порядок. Якщо ви будете добре виглядати, почувати себе ви будете теж набагато краще.
  • Оточуючі часто роблять висновок про людей по їх зовнішньому вигляду. Доглянутий чоловік здається освіченим, розумним, забезпеченим і більш привабливим. Люди так влаштовані, що завжди судять по одягу. Використовуйте це у своїх цілях.
 • Fake Confidence Step 17.jpg 5 Будьте активні. Нерідко люди плутають активну участь і впевненість у собі. Якщо вам потрібно попрацювати над упевненістю, почніть з активної участі. По радіо заграла ваша улюблена пісня? Розкажіть, як вона вам подобається. Хтось пропонує піти в кіно на фільм, який ви давно хотіли подивитися? Розкажіть всім, як давно ви чекали його появи в кінотеатрах. Ваша позитивна енергія передасться іншим людям, і всі вони відчують, що ви повні сил і впевненості в собі.
  • Ваші жести мають відповідати словами. Уявіть, що хтось тихим голосом говорить, що хоче побачити цей фільм, при цьому дивиться під ноги і ховає руки в кишені. Навряд чи це пролунає переконливо. А тепер уявіть, що у кого-то загоряються очі, коли він чує про новому фільмі, і він з радістю каже, що дуже хоче його побачити. Це буде набагато більш переконливо.
 • Fake Confidence Step 18.jpg 6 Скажіть собі, що ви можете це зробити. Мозок людини - це дуже потужний механізм. Дослідження виявили, що сила очікувань може навіть зупинити розвиток раку. Це називається ефектом плацебо. Пацієнти думали, що приймають ліки, але насправді вони пили порожні капсули, і їм все одно стало краще. [4] Якщо ви будете говорити собі, що ви можете чогось досягти, є ймовірність, що ви цього досягнете. Якщо ж ви будете говорити собі, що нічого не вийде, готуйтеся до провалу.
  • Найчастіше людина сама визначає своє майбутнє. Якщо вам здається, що у вас немає причин бути впевненим в собі, ви не відчуєте цієї впевненості. Якщо ви вирішите, що у вас нічого не вийде у вас нічого не вийде. Правильний підхід може змінити все. А хто вирішує, яким буде підхід? Тільки ви.
 • Поради

  • Прикидайтеся до тих пір, поки не відчуєте, що впевненість у собі вкоренилася у вас.
  • Не варто занадто багато думати про те, що потрібно зробити, щоб зробити правильне враження. Намагайтеся вести себе природно.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?