Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як розпізнати соціопата

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Читайте знаки

 • Spot a Sociopath Step 1.jpg 1 Шукайте відсутність сорому. Більшість соціопатів може здійснювати підлі дії і не відчувати ні найменшого каяття. Такі дії можуть включати в себе фізичне насильство або публічне приниження інших. Якщо людина є істинним соціопатом, то він не буде відчувати в собі ніякого каяття у заподіянні шкоди іншим людям, брехня, маніпулювання людьми або коли просто надходить погано.[1]
  • Якщо людина соціопат, що робить щось не так, швидше за все, він не прийме жодного звинувачення на свою адресу, а замість цього буде звинувачувати інших.
  • Соціопати готові заподіяти біль, якщо це приведе їх до мети. Саме тому багато хто з них, на жаль, досить успішні люди.
  • Соціопати можуть бути жорстокими до тварин і не показують абсолютно ніякого каяття з цього приводу.
  • Подумайте про це: ви коли-небудь чули, щоб певна людина вибачався? Якщо ви ніколи не чули слів "я жалкую" з його рота, а ви знаєте один одного тривалий час, то у вас можуть бути проблеми.
 • Spot a Sociopath Step 2.jpg 2 Зверніть увагу на те, що людина постійно бреше. Соціопати абсолютно спокійно йдуть по життю, постійно обманюючи. Насправді, справжнім социопатам навіть незручно, коли вони говорять правду. Якщо їх, нарешті, викрили у брехні, то вони будуть продовжувати брехати і упиратися, щоб прикрити свою брехню. Якщо вони дійсно на грані, попавшись на брехні по крупному, вони можуть зізнатися у всьому, щоб підтримати вашу лояльність.
  • Соціопати люблять брехати про своє минуле. Шукайте невідповідності в їх історіях.
  • Деякі соціопати підуть на все, щоб змусити вас повірити в їх брехню. Наприклад, соціопат може робити вигляд, що кожен день ходить на роботу, хоча насправді є безробітним.
  • Багато соціопати доходять у своєму маренні до точки, коли вони починають приймати свою брехню за істину. Наприклад, Чарльз Менсон одного разу сказав: «Я ніколи нікого не вбивав! Мені не потрібно нікого вбивати! "[2]
 • Spot a Sociopath Step 3.jpg 3 Звертайте увагу на те, що вони можуть залишатися страхітливо спокійними, незважаючи на обставини. Соціопат може пережити досить емоційна подія без ознак найменшого хвилювання, принаймні зовні (мовчазне презирство). Вони часто відповідають на "хороші новини" холодним порожнім поглядом. Соціопати не реагують на події, також, як звичайні люди, і можуть ледь реагувати на небезпечні або лякаючі ситуацій.
  • Якщо ви схвильовані або панікуєте, а людина виглядає ледь обуреним, то він або вона не відносяться до події так само серйозно, як і ви.
  • Перевірте, може бути, людина ніколи не здавався хвилястим або нервовим, особливо в ситуаціях, які повинні викликати таку поведінку. Хоч деякі люди більш спокійні, ніж інші, більшість людей, в кінцевому рахунку, все-таки демонструють деяку форму тривоги.
  • Дослідження показують, що соціопати не демонструють занепокоєння, коли перестають добре бачити або коли отримують невеликий удар струмом, у той час як звичайні люди починають турбуватися і відчувати страх.[3]
 • Spot a Sociopath Step 4.jpg 4 Зверніть увагу на те, що соціопати з початку надзвичайно чарівні. Соціопати сильні в умінні зачаровувати людей, тому що вони знають, як отримати те, що вони хочуть. Чарівні люди знають, як змусити інших відчувати себе особливими, щоб задати людям правильні питання про себе і щоб залишити враження веселого, симпатичного і цікавого людини. Дійсно чарівні люди володіють здатністю зачаровувати практично кожного, від маленьких дітей до бабусь. Якщо людина неймовірно чарівний, на перший погляд, у той час як його подальша поведінка лякає або бентежить вас, то у ваших руках може опинитися справжній соціопат.
  • Ви можете думати про социопатах як про шахраїв, у яких завжди є таємна порядок денний. Вони повинні знати, як зачаровувати людей для того, щоб отримати те, що вони хочуть. Для досягнення своїх цілей вони спочатку повинні гармоніювати з натовпом, тобто посміхатися, вітати людей і примушувати їх відчувати себе комфортно.
  • Хоча багато соціопати можуть бути надзвичайно чарівними, вони живлять сильні анти-соціальні схильності і можуть існувати в ізоляції (не відчуваючи поневірянь) протягом багатьох тижнів поспіль.
  • Багато соціопати так чарівні, що від них виходить жар, і часто вони випромінюють сексуальність.
 • Spot a Sociopath Step 5.jpg 5 Звертайте увагу на те, якщо людина виключно інтелігентний. Деякі з відомих соціопатів володіють потужною розумової кмітливістю і можуть добре виглядати в ролі академіків навіть не відкриваючи книг. Якщо вони правильно застосовують себе, вони отримують відмінні оцінки. Тим не менш, соціопати використовують свій інтелект, щоб маніпулювати людьми і змушувати їх страждати, замість того, щоб допомогти їм. Їх витончений інтелект є частиною того, що робить їх настільки небезпечними, тому що вони завжди перебувають на кілька кроків попереду інших і здатні приховати свої сліди.
  • Багато найвідоміші серійні вбивці мали дуже високий показник IQ; це й було причиною, по якій вони могли так довго вислизати від поліції.
 • Spot a Sociopath Step 6.jpg 6 Зверніть увагу на маніпулятивність людини. Соціопати знають людські слабкості і використовують їх по максимуму. Після того як вони з точністю визначать слабкість людини, вони можуть маніпулювати ним і робити з ним все що завгодно. Соціопати полюють на слабких людей і часто тримаються подалі від таких же сильних людей, як вони самі; вони шукають людей, яким сумно, небезпечно, або які шукають сенс життя, бо знають, що ці люди – самі доступні цілі. Перевірте, наскільки сильна людина в умінні змусити інших людей робити те, що він або вона хоче.
  • Справжні соціопати будуть повільно отримувати панування і контроль над людиною без її участі. Вони люблять бути контролерами кожної ситуації і некомфортно почувають себе поруч з іншими сильними людьми.
  • Зверніть увагу, коли людина абсолютно комфортно обманює людей і нахабно бреше, щоб досягти своєї мети.
 • Spot a Sociopath Step 7.jpg 7 Шукайте ознаки агресивної поведінки. Деякі соціопати як діти мучать беззахисних тварин, таких як жаби, котенята або цуценята або мучать беззахисних людей. (Така поведінка може проявитися у зрілому віці, як наслідок шкоди, завданої через психічне та емоційне насильство). Людина може також бути жорстоким по відношенню до інших людей або може зі злістю бити в стіну, кидати на підлогу речі або демонструвати якесь інше агресивна поведінка.
  • Якщо у вас є відчуття, що зовні спокійна людина може в будь-який момент вдатися до насильства, то він демонструють социопатическое поведінку.
 • Spot a Sociopath Step 8.jpg 8 Подивіться, чи є у людини величезне его. Соціопати часто мають манію величі і думають, що вони самі великі люди на землі. Вони абсолютно байдужі до критики і мають надзвичайно роздута самосвідомість. У них також є величезне почуття того, що вони мають право на те, щоб дивовижні речі відбувалися саме з ними, навіть після невеликого зусилля.[4]
  • Вони також можуть мати абсолютно нереальне уявлення про власних силах; наприклад, вони можуть думати, що надзвичайно талановиті у співі або танцях, хоча насправді не мають майже ніяких навичок у цих областях.
  • Людина може думати, що він або вона краще всіх навколо, абсолютно без будь-яких підстав.
  • Людина може бути повністю самозакоханим. Таким чином, людина набагато більш зацікавлений у розмові про нього самого, ніж в тому, щоб слухати, що говорять інші. Крім того, людина витрачає багато часу, дивлячись на себе в дзеркало, а не спостерігає за іншими. Ця людина не хоче чути, що говорять інші.
 • Spot a Sociopath Step 9.jpg 9 Зверніть увагу на те, що людина довго безперервно дивиться в очі. Соціопати відомі пильним безперервним поглядом. Людина довго дивиться, тому що він відчуває себе чудово, дивлячись на людей, змушуючи їх відчувати себе не в своїй тарілці. Дивитися пильно на інших є способом подальшого маніпулювання. У своїх мемуарах Визнання соціопата M. E. Томас розповідає про свою частою тактиці пильно і довго дивитися в очі іншим, щоб отримати те, що вона хоче.[5]
 • Spot a Sociopath Step 10.jpg 10 Читайте по обличчю. Особа може багато розповісти про особистості. Кожна особливість особи може про щось сказати. Якщо ви будете уважні в читанні особи, то легко зможете відрізнити нормальну людину і соціопата. Очі є гарним способом довідатися психічний стан людини.
  • Білий слід під райдужною оболонкою може говорити про те, що людина може бути розумово і емоційно нестійкий. Людей з різнобарвною райдужною оболонкою може бути важко зрозуміти, і вони можуть вести себе агресивно, тому що можуть жити не в ладах зі світом.
  • Білий слід знизу і зверху райдужної оболонки може вказувати на те, що людина може бути відключений від реальності. Він може бути червоним прапором і може проявляти неконтрольовану лють. У цих випадках може знадобитися медична допомога.
 • Spot a Sociopath Step 11.jpg 11 Зверніть увагу, чи є у людини хоча б кілька справжніх друзів. Хоча не кожному щастить з друзями, ваш охоронець повинен піднятися, якщо людина практично не має справжніх друзів. Він або вона може мати лакеїв, людей, які бродять навколо нього тільки для того, щоб отримувати розпорядження, або людей, які товпляться довкола нього, щоб спробувати завоювати його лояльність, спробувати побачити, чи має людина які-небудь значимі зв'язку. Якщо людина майже не має друзів, то є висока ймовірність того, що щось з ним не так, особливо якщо він не дуже сором'язливий або не має інших вагомих причин.[6]
  • Це стосується і членів сім'ї. Якщо людина не контактує з будь-якими членами сім'ї і ніколи не говорить про них, це може бути проблемою. Звичайно, ця людина може мати й інші причини не говорити з цими людьми, наприклад, важке дитинство.
  • Подивіться на відсутність зв'язків з минулим. Якщо людина практично не має друзів із середньої школи, коледжу або будь-якого етапу минулого життя, то він або вона може бути соціопатом.
 • Spot a Sociopath Step 12.jpg 12 Подивіться, чи подобається людині ізолювати вас від суспільства. Социопатам подобається зустрічатися з людьми, спілкуватися і йти. Це для того, щоб не мати шансу почути відмову або змінити своє рішення. Ви можете виявити, що після всього кількох тижнів спілкування з ним, він діє з напором, навіть якщо ви перебуваєте з ним у романтичних стосунках. Він або вона може навіть змусити вас відчувати, що ви споріднені душі, тому що так добре може читати людей і може точно сказати, що ви хочете почути. У кінцевому рахунку, соціопат захоче мати вас біля себе, замість того, щоб ділитися з вами світом.[7]
  • Якщо ви зустрічаєтеся з соціопатом, він швидко спробує змусити вас відмовитися від прогулянок з друзями, тому що буде відчувати від них загрозу. Соціопат буде виправдовувати своє поведінки, кажучи: "Вони не люблять вас по-справжньому, як я" або "Вони ніколи не давали мені шанс", намагаючись змусити вас відчувати, що все проти вас, і що ви повинні витрачати весь свій час тільки на нього.
 • Spot a Sociopath Step 13.jpg 13 Зверніть увагу на незрілість людини. Соціопати не вчаться на своїх помилках і повторюють їх знову і знову. Таким чином, вони не ростуть і не розвиваються настільки добре, як інші люди. Шукайте незріле поведінка, що може ховатися під маскою харизми і чарівності. Ось деякі аспекти такої поведінки:
  • Екстремальний егоїзм. Людина може хотіти все тільки для себе, причому будь-якою ціною. Тут же є не бажання ділитися.
  • Величезне его. Людина може бути настільки захоплений самим собою, він взагалі не дбає про інших.
  • Нужда. Людина може хотіти, щоб ви були з ним всякий раз, коли йому це потрібно.
 • Частина 2 з 2: Догляд

 • Spot a Sociopath Step 14.jpg 1 Уникаючи соціопатів, якщо можете. Після того як ви з'ясували, що ця особа є повномасштабним соціопатом, краще уникати цієї людини стільки, скільки зможете. Якщо цей чоловік є працівником або знаходиться серед ваших друзів, ви не можете повністю уникнути контакту з ним, але намагайтеся триматися подалі, наскільки це в людських силах. Пам'ятайте, що соціопат може виявити, що ви намагаєтеся від нього дистанціюватися, і може накрутити вас ще більше; залишайтеся сильним і проводьте якомога менше часу з цією людиною.
  • Це не означає, що ви повинні бути відкрито грубим або ворожим; це дійсно може поставити вас у небезпечне становище.
  • Не кажіть людині: "Я знаю, що ти соціопат". Це може роздратувати людину, або він може задатися метою перемогти вас. Ви не хочете, щоб чоловік знав, що ви в курсі того, хто він; просто тримайтеся від нього подалі, не будучи грубим.
 • Spot a Sociopath Step 15.jpg 2 Будьте стійким до чарам соціопата. Він можете зачарувати і підкорити вас подарунками, компліментами або розповідями, покликаними показати себе у вигідному світлі. Але пам'ятайте, що як тільки ви вирішили, що ця людина є соціопатом, немає шляху назад. Ніяке чарівне поведінки або брехня не можуть привести вас назад до темної сторони. Не дозволяйте людині лестити собі, даючи йому або їй другий шанс. Ви розумніші!
  • Не давайте социопату обдурити вас розмовами про те, що він відчуває самотність, або як ви важливі для нього. Але якщо ця людина дійсно бреше і маніпулює, як ви визначили, то немає ніякого способу відчувати до нього щиру симпатію. Ви можете відчувати тільки жалість до того, що ця людина страждає від психічного розладу.
 • Spot a Sociopath Step 16.jpg 3 Якщо ви зустрічаєтеся з людиною, то кидайте його як можна швидше. Якщо вам зустрівся соціопат, то ви повинні піти від спілкування з ним швидко і безпечно. Чим довше ви чекаєте, тим гірше для вас, і, швидше за все, ви піддаєтеся впливу цієї людини. Якщо вам потрібно припинити стосунки, то ви повинні сказати йому про це швидко, як зможете; немає необхідності говорити, що ви хочете закінчити відносини, тому що думаєте, що він соціопат.
  • Пам'ятайте, що є різниця між людиною недбалим і соціопатом. Ви можете назвати когось соціопатом тільки тому, що він ставився до вас погано чи дійсно діє егоїстично, але це може бути просто ознакою поганого характеру. Цього соціопата дійсно не хвилює, що хтось думає або почуває.
  • Якщо ви знаходитесь в контрольованих або керованих відносинах, ви не можете закінчити їх самостійно. Можливо, вам доведеться зробити це за телефоном, або попросити друга забрати свої речі. Не соціопат не може давати ніяких відповідей. При спробі припинити відносини соціопат може піти на відчайдушні і навіть насильницькі заходи, щоб утримати вас.
 • Spot a Sociopath Step 17.jpg 4 Попередьте інших. Хоч вам і не потрібно розповідати всім навколо, що людина є соціопатом (якщо людина насправді не представляє небезпеки для оточуючих), ви повинні оповістити людей, які спілкуються з цією людиною. Безумовно, попередьте інших, хто знайомий з ним. Не зліть його, розповідаючи всім, що він або вона є соціопатом. Однак якщо виникає ситуація, де потенційна жертва дійсно повинна бути попереджена, не бійтеся сказати, що ви думаєте.
  • Дійте залежно від конкретного випадку. Якщо людина знаходиться вище вас в ієрархії вашої компанії, то ви, ймовірно, не повинні ходити і розповідати про нього навколишніх. Але ви повинні триматися від нього подалі.
 • 5 Думайте самі. Соціопати полюють на людей, у яких є проблеми, хто потребує в визначеному керівництві. Кращий спосіб убезпечити себе від соціопата чи не бути до них сприйнятливим - переконатися, що ви знаєте, хто ви, і що ви здатні розвивати свої власні ідеї і бачити світ власними очима. Соціопати тримаються подалі від сильних духом людей і оригінальних мислителів, тому що знають, що з ними важко боротися.[8]
  • Хоч це і може тривати все життя, думайте за себе, докладайте зусиль, щоб бути в курсі поточних подій і розуміти перспективи будь-якої ситуації, проводите час з людьми, чиї переконання відрізняються від ваших. Може бути, вам доведеться пройти довгий шлях, що допоможе вам стати по-справжньому оригінальним мислителем.
  • Будьте впевненим. Якщо ви впевнені в собі, ви будете мати більше впевненості у ваших ідеях. І ви будете мати набагато більше шансів відлякати будь-яких соціопатів, які трапляться на вашому шляху!
 • Поради

  • Соціопати часто знають, як зробити так, щоб інші вважали його жертвою, а на ділі бути агресором.
  • Соціопати схильні звинувачувати жертву за їх недоліки. Вони ніколи не зізнаються у своїй вині і замість цього нападають на жертву. Це ключовий фактор у будь діагностиці DSM.
  • Соціопати будуть говорити вам якісь речі, щоб змусити вас пробачити їх, а потім будуть затверджувати, що ніколи такого не говорили. Це тактика, щоб грати в ігри розуму.
  • Якщо людина "занадто гарний, щоб це могло бути правдою", він, найімовірніше, соціопат. Справа йде так для діагностики DSM, в тому числі социопатии, що межує з нею стану і нарцисизму.
  • Деякі вчені вважають, що соціопати страждають від пошкодження передлобовій кори головного мозку, яка регулює емоції, мораль і т. д.
  • Більшість з них знає про свою необхідності приховувати суворі риси свого характеру і є хорошими акторами (пристосованими до того, щоб відрізнятися), так як більша частина такої поведінки вірна лише для нерозумних, молодих або дрібних соціопат (хто не приховує жорстокі/грубі риси антигромадського поведінки).
  • Психопатическое поведінка передається у спадок, тому дивіться на проблеми в сім'ї, як на ключ до реальної особистості людини.
  • Деякі експерти кажуть, що велика кількість соціопатів жорстоко звертаються з дітьми.

  Попередження

  • Соціопати великі брехуни, тому що у них немає совісті. Таким чином, вони будуть використовувати всі можливі виправдання своїх дій, щоб люди не зрозуміли, хто вони насправді.
  • Хоча не всі соціопати схильні до насильства, краще дистанціюватися від цих людей на будь-якому емоційному рівні дружби.
  • Соціопати менш схильні до емоцій і тому можуть використовувати ваші емоції проти вас. Вони найбільш ефективні, коли мають справу з термінами, в яких розбираються. Так от, якщо вам доводиться мати справу з соціопатом, залишайте свої емоції/почуття за дверима, або вони будуть керувати вами.


  Cite error ; $2

  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?