Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як додати обліковий запис до вашої Gmail

Рекламний блок

Кроки

 • Add an Account to Your Gmail Step 1.jpg 1 Увійдіть в Gmail. Просто відкрийте браузер на комп'ютері і перейти на сайт www.gmail.com щоб дістатися на веб-сайт Gmail. Увійдіть у свій обліковий запис з вашим робочим або ігровим адресою електронної пошти та відповідним паролем, щоб привести вас до вашої папки Inbox (Вхідні) в Gmail.
 • Add an Account to Your Gmail Step 2.jpg 2 Перейдіть в розділ "Параметри ". Після відкриття папки Gmail Inbox (Вхідні), подивіться в праву сторону екрану за іконкою шестерні, натисніть на неї. Коли з'явиться випадаюче меню, виберіть пункт "Settings" зі списку варіантів для продовження.
 • Add an Account to Your Gmail Step 3.jpg 3 Введіть пароль ще раз. Ця подвійна перевірка - запобіжний захід для вашого облікового запису, щоб переконатися, що дійсно ви робите ці істотні зміни. Просто введіть пароль, як буде запропоновано, і натисніть кнопку "Sign In", щоб продовжити.
 • Add an Account to Your Gmail Step 4.jpg 4 Перейдіть в розділ "Accounts and Import ". Після повторного входу, ви більше не будете перебувати на попередній сторінці налаштувань. У верхній частині цієї сторінки, однак, є різні категорії налаштувань. Натисніть на "Accounts and Import" (четвертий варіант), щоб відкрити нові налаштування.
 • Add an Account to Your Gmail Step 5.jpg 5 Перегляньте настройки. Як тільки новий список налаштувань завантажиться, приблизно на півдорозі вниз по сторінці, зверніть увагу на параметр, який говорить: "Grant access to your account" (Надати доступ до вашого облікового запису"). Він буде супроводжуватися посиланням "Add another account" (Додати інший аккаунт), по якій ви повинні натиснути.
 • Add an Account to Your Gmail Step 6.jpg 6 Додайте новий обліковий запис. Новий екран, який з'явиться в результаті попереднього кроку, попросить адресу Gmail, який ви бажаєте додати до цього вашого окремого запису. Просто натисніть на поле, введіть адресу електронної пошти для вашого іншого облікового запису. Після того як ви зробите це, натисніть на вкладку "Next Step" (Наступний крок).
 • Add an Account to Your Gmail Step 7.jpg 7 Двічі перевірте введену адресу електронної пошти. Після раніше натискання на кнопці вгорі наступного вікна вас запитають:"Are you sure?" (Ви впевнені?). Це просто підказують вам переглянути, правильна інформація, яку ви ввели. Переконайтеся в цьому, перш ніж натиснете на"Send email to grant access" (Відправити лист, щоб надати доступ) або ви можете надати доступ кому-то ще.
 • Add an Account to Your Gmail Step 8.jpg 8 Підтвердіть додавання. Після додавання свого облікового запису для ігор до вашого робочого облікового запису (або навпаки), все, що вам потрібно зробити, це підтвердити додавання, увійшовши в інший аккаунт Gmail (той, який додали). Потрапивши в нього, перевірте ваші вхідні листи, які повинні містити посилання для підтвердження нового додавання. Натисніть на цю посилання і все готово.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?