Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як додати фізичні покарання у виховання дитини

Рекламний блок

Кроки

 • Include Spanking in Child Discipline Step 1 Version 2.jpg 1 Не варто шльопати дитину з незахищених ділянок шкіри, і робити це потрібно виключно голими руками.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 2 Version 2.jpg 2 Шльопати дитину, коли ви будете наодинці. Не варто виносити це на люди. Метою покарання є дати дитині урок про те, що він вчинив неправильно, а не публічно принизити його. Автор цієї статті наполягає на тому, що, незважаючи на всю важливість конфіденційності, якщо така необхідність все-таки виникає в людних місцях, ви повинні не роздумуючи відвести дитину в місце, де обідають або продавці не зможуть звернути на це увагу, і покарати його. Конфіденційність вторинна, коли мова йде про встановлення чітких правил і формуванні у дитини розуміння, що покарання за порушення неминуче. Пізніше, якщо ви будете виховувати його в м'якій формі, вам не потрібно буде думати про те, як відреагує на це ваше чадо. В кінці – кінців, це ваша дитина, ваша відповідальність і головний біль, а не предмет публічних дебатів.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 3 Version 2.jpg 3 Поставте своєму дитяті чіткі рамки. Розуміння того, що можна робити, а що ні, є основою щастя і благополуччя дітей, які шанують своїх батьків і людей старшого віку. Але в першу – себе.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 4 Version 2.jpg 4 З'ясуйте, яка поведінка гідно ляпанцю: все зводиться лише до випадків відкритого непокори. Ви повинні бути справедливими по відношенню до своїх дітей. Зіпсовані іграшки, колупання в носі, промокла ліжко, сварки, крадіжки є нормою для дітей, і, незважаючи на те, що ці дії вимагають втручання батьків для того, щоб дитина змогла подорослішати, вони не є протизаконними.
 • 5 Не заподіюйте своїй дитині шкоди. Будь-яке фізичне покарання повинно бути направлено на затвердження вашого авторитету в його очах. Не варто гепати їх, що є сечі, дійте відповідно до ситуації. Шльопати дитину по попі крізь штани однією рукою.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 6 Version 2.jpg 6 Охолоньте. Якщо ви злитеся, не варто зганяти свій настрій на дітей і бити їх. Скажіть замість цього, що вам потрібно обміркувати ситуацію і постарайтеся заспокоїтися і переосмислити те, що трапилося.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 7 Version 2.jpg 7 Не варто бити дитину якими-небудь предметами. На відміну від ляпанцю, ремені, ложки та інші підручні засоби не зможуть виробити у дитини почуття поваги і любові. Але шльопати потрібно виключно руками і одягненому дитині.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 8 Version 2.jpg 8 Усвідомте для себе, коли потрібно посилити дисципліну за допомогою ляпанців. Як тільки діти підростуть до віку, в якому вони будуть в змозі зрозуміти значення слова «ні» і «не можна», їх вже не потрібно буде карати таким чином. Це може статися і у віці 18–ти місяців, хоча все залежить від індивідуальних особливостей розвитку дитини. Будьте розсудливими – сила і кількість ляпанців повинні бути скорочені, якщо справа стосується зовсім маленьких дітей, але суть повинна залишатися тією ж. При правильному застосуванні, коли дитина досягне віку 6-7 років, його більше ніколи не доведеться карати таким чином. З іншого боку, якщо ви ніколи не шльопали дитини, який вже досяг віку 9-10 років, вже, швидше за все, занадто пізно вводити подібні заходи.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 9 Version 2.jpg 9 Не варто занадто часто шльопати дитину. Знову ж таки, ця міра повинна застосовуватися лише у випадках прямого непокори, а не всякий раз, коли ви відчуваєте роздратування. Якщо ви будете робити це постійно, то з часом шльопанці втратять будь-яку ефективність.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 10 Version 2.jpg 10 Спочатку зробіть попередження. Якщо ви не впевнені в тому, що досить дохідливо пояснили з першого разу, вам потрібно все уточнити і роз'яснити, але не варто робити попередження за попередженням і вважати, що дитина буде виконувати те, що від нього хочуть. Діти будуть знати, що вони можуть сісти на голову і їм нічого не буде. Дитина повинна усвідомити, що після першого попередження підуть активні дії. Якщо ви все поясніть правильно, дитина буде слухатися після першого ж зауваження, якщо ж ви попередьте його раз десять, він перестане сприймати ваші слова всерйоз. Але, будь ласка, з обережністю поставтеся до виховання свого чада, будьте справедливими і переконайтеся, що володієте ситуацією, перш ніж застосовувати заходи, тому що якщо ви вже прийняли рішення про те, що «він заслуговує ляпанець», ви не повинні відступати.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 11 Version 2.jpg 11 Заробити повагу своєї дитини справедливим ставленням до нього, ви повинні пояснити дитині, що в разі непокори покарання неминуче. В цьому випадку, дитина буде розуміти рамки дозволеного, і буде намагатися за них не виходити, щоб завоювати вашу довіру.
 • Include Spanking in Child Discipline Step 12 Version 2.jpg 12 Зробіть такі речі, коли приймете рішення про те, що вашої дитини потрібно покарати ляпанцем:
  • Скажіть, що він буде отшлепан.
  • Відведіть його на нейтральну територію. Якщо це відбувається вдома, то не варто карати дитину на очах у інших дітей. Якщо ж ви перебуваєте в ресторані або магазині, дочекайтесь повернення додому.
  • Коли ви опинитеся в потрібному місці, обережно поясніть, чому їх слід покарати, і яка поведінка є неприпустимим. Після того, як рішення прийняте, не варто відступати, якщо тільки мова не йде про те, що ви неправильно оцінили ситуацію.
  • Поясніть, що має відбутися: (приміром, завинив трирічна дитина) «Ти будеш отшлепан чотири рази, потім ми поговоримо кілька хвилин про твоїй поведінці, і все закінчиться».
  • По можливості покладіть дитину на коліна попою до верху. Шльопати дитину руками за сідниці так, щоб він відчував лише легкий дискомфорт.
  • Попросіть вибачитися і поясніть, у чому він був не правий. Зробіть так, щоб у дитини не виникло бажання це повторювати.
  • Переконайте його в тому, що це кінець покарання(за деякі вчинки або відсутність покаяння розплачуватися доведеться довго) і що ви більше не гнівайтесь на нього.
  • Скажіть, що любите їх.

 • Поради

  • Ніколи не карайте за випадковості. Діти повинні навчитися самостійності, не відчуваючи страху покарання за дрібні провини.
  • Що стосується брехні, то карати слід лише тоді, коли дитина розуміє, що таке брехати або красти. В перший і останній раз повинно бути попередження. Всі діти ховають свої речі, тому вони не повинні бути отшлепаны в перший же раз, коли таке трапилося.
  • Бути батьком – дуже довга і складна робота, але чітка система справедливих покарань, у тому числі і ляпанців, виростить в дитині почуття поваги і правила хорошого тону, а так само навчить поводження з оточуючими людьми.
  • Діти залежні від рутини і послідовності. Це лежить в основі навчання і дисципліни. Це означає, що всі ваші міри покарання, будь то ляпанці або щось інше, повинні бути послідовними. Якщо в покарання за вередування й істерики ви укладаєте дитину раніше спати, то робити це потрібно всякий раз, коли дитина веде себе подібним чином, до тих пір, поки ця міра буде дієвою. Якщо ви ставите дитину в кут, щоб він подумав над своєю поведінкою, це повинно відбуватися всякий раз, коли він не слухається. Якщо ж ви вирішуєте застосувати фізичне покарання, будьте послідовні і постійні у своїх діях, тому що це є ключовим у розвитку і вихованні дитини.
  • Ситуаційний приклад. Катя і Маша сваряться через те, що не можуть поділити іграшку. Це нормальна поведінка для дітей 4-6 років. Коли ви просите старшу Катрю дозволити своїй сестричці пограти лялькою протягом п'ятнадцяти хвилин, а вона категорично відмовляється, саме час дати їй по попі. Їй виноситься попередження, а потім переходять безпосередньо до дій, і до 6 річного віку, вона вже буде знати, що подібне буде повторюватися в разі непокори, і буде покірно погоджуватись, лише б її не били.
  • Відвідайте курси для батьків, щоб почерпнути нові ідеї і підходи до виховання дітей.
  • Дисциплінувати – значить вчити. Покарання - це теж свого роду наука. Є стара приказка: « якщо ваш учень не вчиться, це означає, що ви не вчите». Якщо це має місце бути, не варто карати дитину, оскільки це не його, а ваша помилка. Дисципліна покликана закріплювати і посилювати вивчене. Навчання може відбуватися у формі тестів, практики, репетицій або їх комбінацій, але воно не буде ефективним без дисципліни. Покарання застосовується тоді, коли дитина не хоче засвоювати якийсь урок або застосовувати його на практиці. В основі покарання лежить вина, тому якщо дитина не зробив нічого поганого, то і карати його не навіщо. Деякі діти, які загалом не мають відхилень, можуть відчувати труднощі зі сприйняттям і розумінням деяких речей.

  Попередження

  • Якщо ви є вчителем, не шльопати дитину в школі, під час шкільної поїздки або у зв'язку з поганою поведінкою в школі. У більшості країн світу в школах заборонені фізичні покарання, тому не ризикуйте своїм робочим місцем і кар'єрою вчителя.
  • Ніколи не шльопати чужих дітей. Тільки своїх.
  • Деякі експерти вважають, що говорити дітям про те, що ви їх любите, після прочуханки, може призвести до того, що вони почнуть вважати порку проявом любові. Відповідно, коли вони виростуть, стануть шукати стосунки з людьми, які будуть їх ображати (багато жертви домашнього насильства вказують на це). Фахівці з Американської Академії педіатрії взагалі не рекомендують застосовувати фізичні покарання до дітей. «Це міра покарання, яка при частому застосуванні втрачає ефективність і згодом діти просто виростають з неї і дисциплінувати їх куди складніше», - йдеться в статті газети «Time» під назвою «Тривалий ефект прочуханки».
  • Пам'ятайте, що покарання може зробити вашу дитину агресивним і злим, погіршуючи і без того несприятливу ситуацію.
  • Існують закони, що забороняють або обмежують порку.
   • Критика заборонена в таких країнах: Албанія, Австралія, Болгарія, Конго, Коста-Ріка, Хорватія, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ізраїль, Кенія, Латвія, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Судан, Іспанія, Швеція, Того, Туніс, Україна, Уругвай і Венесуела. У штаті Делавер, США, прийнятий закон про заборону заподіяння фізичного болю дітям.
   • У Канаді порка обмежена, але не заборонено. З 2004 року в Канаді не рекомендується пороти дітей молодше двох і старше 12 років, бити дітей ременем або іншими предметами незалежно від віку, бити чужих дітей, і шльопати по голому тілу незалежно від віку.
  • Ніколи не бийте дитину яким-небудь іншим частинам тіла, крім попи (таких як голова, обличчя, руки або ноги). Це може стати причиною отримання серйозних травм вашим чадом. Якщо ви вдарите дитину по голові або тулубу, це буде вважатися насильством щодо неповнолітнього, і ви будете нести кримінальну відповідальність за свої дії.
  • Не бийте дитину ременем або іншими предметами. Це може кваліфікуватися як жорстоке ставлення до дітей, що спричинить за собою відповідальність.
  • Не заподіюйте своїй дитині шкоди; будь ляпанець – спосіб привернути їх увагу та змусити слухатися вас. Не більше і не менше. Не варто бити їх так, щоб вони відчували хворобливі відчуття протягом тривалого періоду часу. Просто шлепнете легенько по вдягненої попі голими руками і все.
  • Ви можете зіткнутися з людьми, які будуть вступати з вами у відкриту конфронтацію у разі, якщо ви будете бити дитину по попі у громадських місцях. Не вступайте з ними в полеміку. Просто підіть геть. Не варто бити дитину по попі на людях і тоді у вас не виникне проблем.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?