Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як залишитися друзями з хлопцем, який запрошував вас на побачення

Рекламний блок

Кроки

 • Stay Friends With a Guy Friend That Asked You Out Step 1 Version 2.jpg 1 Будьте готові. Якщо ви почули від одного з друзів хлопця, що він хоче запросити вас на побачення, але цього ще не сталося, тут є два варіанти: відмовтеся або постарайтеся уникнути побачення. Якщо ви вибрали перший варіант, рухайтеся далі. Якщо краще другий варіант, постарайтеся зробити так, щоб НЕ образити хлопця. По можливості намагайтеся уникнути запрошення зустрітися наодинці. Не призначайте зустрічі в романтичних місцях. Наявність хорошого друга в обличчі натякне хлопцеві, що він поступає не зовсім правильно. Якщо хлопець все-таки зважився на цей крок, перейдіть до другого пункту.
 • Stay Friends With a Guy Friend That Asked You Out Step 2 Version 2.jpg 2 Розберіться з конкретною ситуацією. Отже, другий рішучий крок! Він запрошує вас на побачення! Ви не сприймаєте хлопця в якості залицяльника. Якщо ви не проти зустрічі, дайте відповідь згодою. Якщо ж ні, просто скажіть «Ні» або підкресліть, що вам потрібно подумати. Рішуче «Ні» відразу ставить все на свої місця, але воно може зачепити почуття хлопця, і йому буде ніяково. Краще відповісти так: "Спасибі за запрошення, але я хочу, щоб ми залишилися друзями". Якщо ви вважаєте, що у хлопця ще є шанси вам сподобатися, додайте фразу "на даний момент". Якщо ви сказали, що подумаєте над цим, у хлопця буде більше часу подумати, і може бути, він зрозуміє, що відбувається. Але в такому випадку ситуація буде ще більш незграбною. Тому я пропоную вам інший варіант. *** Навіть якщо ви не хочете зачіпати почуття хлопця, ваша брехня зачепить його ще більше. Гірше, якщо ви скажете, що він вам подобається, якщо це не так. Якщо ця людина має для вас значення як один, дайте йому чесну відповідь. Не варто молоти нісенітницю, що ви закохані в нього.
 • Stay Friends With a Guy Friend That Asked You Out Step 3 Version 2.jpg 3 Отже, ви відмовилися від пропозиції хлопця. Переконайтеся, що відразу ж після розмови ви ведете себе так, ніби нічого не сталося. Звичайно, якщо хлопець плаче або сильно засмучується, принесіть йому свої вибачення. Переконайтеся, що ви ведете себе звичним чином, ніби нічого не сталося. Намагайтеся не допускати і найменшої незручності. Ви навіть можете залишитися КРАЩИМИ друзями. На даний момент варто показати, що нічого особливого не сталося. НЕ допускайте і натяку на флірт, адже ви зіб'єте хлопця з пантелику.
 • Stay Friends With a Guy Friend That Asked You Out Step 4 Version 2.jpg 4 Якщо вам потрібно поговорити з хлопцем на цю тему, поговоріть з ним. Ведіть себе спокійно. Якщо вам потрібно поговорити, зробіть це. Якщо ваш друг образив ВАС, і ви хочете поговорити з ним, не варто кидати репліки типу "ОСТАННІЙ РАЗ ПОПЕРЕДЖАЮ ТЕБЕ! ЗАТКНИСЯ І БІЛЬШЕ НЕ КАЖИ ПРО ЦЕ!!!!" Не намагайтеся образити хлопця.
 • Stay Friends With a Guy Friend That Asked You Out Step 5 Version 2.jpg 5 Будьте готові до завершення дружніх відносин. Якщо хлопець все одно намагається запросити вас на побачення або грубить, пора припиняти ці відносини. Якби хлопець був справжнім другом, надавав би він подібний тиск на вас? Швидше за все, почуття хлопця трохи зачеплено, і на те є причина. Якщо ви не говорили на цю тему, зробіть це зараз. Якщо розмова відбулася, але хлопець пристає до вас і грубить, порвіть дружні відносини. Скажіть так: "Я думаю, нам пора припинити дружні відносини на деякий час". Якщо хлопець запитає у вас про причини такого рішення, можна відповісти "Я незадоволена твоїми вчинками. Чесно кажучи, я не думаю, що справжній друг МОЖЕ так чинити". Після цих слів йдіть геть. Будьте наполегливі, але при цьому дайте хлопцеві зрозуміти, що ви солідарні з ним.
 • Поради

  • Якщо ви віднадили хлопця тільки тому, що вам подобається один з його друзів, не намагайтеся відразу ж вдаватися в романтичне спілкування з цією людиною. Це дуже боляче.
  • Постарайтеся контролювати своє вираз обличчя, коли хлопець запрошує вас на побачення. Не гримасничайте і не ведіть себе так, ніби сталося щось страшенно цікаве. Можна повернутися в бік або опустити голову, щоб ніхто не бачив виразу вашого обличчя. Коли мій друг запросив мене на побачення, я відвернулася від нього і почала малювати на дошці крейдою.
  • Якщо ви відмовилися від запрошення, робіть вигляд, що нічого не сталося.
  • Після відмови на запрошення хлопця сходіть в кафе або повечеряйте разом, щоб показати йому, що ви хочете залишитися друзями.
  • Якщо ви просите друзів переконати хлопця в його рішенні, переконайтеся в тому, що це ХОРОШІ друзі, які не зрадять вас. Переконайтеся в тому, що вони роблять те, про що їх просили.
  • Якщо ви побачили, що хлопець засмучений, не пускайте ситуацію на самоплив. Запитайте у нього, що не так, навіть якщо ви прекрасно все розумієте.

  Попередження

  • Переконайтеся в тому, що хлопець НЕ подобається вам більше ніж друг ДО ТОГО, як відкидати його запрошення. Це очевидно, але ви повинні ПЕРЕВІРИТИ свої почуття. Хлопцеві буде боляче, і ви не зможете повернути його, якщо раптом в один прекрасний день ви зрозумієте, що він вам подобається.
  • Якщо ви не будете виявляти турботу і не намагаєтеся повернути все на свої місця, швидше за все, ви втратите одного.
  • Не дозволяйте хлопцеві грубити вам. Не давайте себе в образу.
  • Не дозволяйте хлопцеві переслідувати вас.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?