Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як дівчині натякнути, що вона вам подобається

Рекламний блок

Кроки

 • Drop Hints to a Girl That You Like Her Step 1.jpg 1 Познайомтеся з нею. Якщо ви нічого про неї не знаєте, то як ви зможете зрозуміти, що їй подобається? Можна почати з того, щоб просто заговорити з нею. Наберіться сміливості, і ніби випадково заговорите з нею. Наприклад, обернувшись під час занять, поскаржтеся на домашнє завдання. Якщо ви сором'язливий, то, коли побачите її в класі, просто скорчите смішну гримасу. Якщо вона розсміється і запитає, що ви робите, можна буде почати розмову. Попросіть її допомогти вам вирішити якусь задачу, або просто почніть скаржитися на вчителя, головне - це, щоб вона вам відповіла. Запитайте її, який урок у вас наступний. Скажіть, що не зможете піти на нього, тому що у вас починається бейсбол, і ви поспішаєте на гру. Потім розпитайте її. Що вона збирається робити? Що-небудь цікаве? Дівчата люблять поговорити про себе і їй сподобатися, що ви, здається, зацікавлені в тому, що вона говорить.
 • Drop Hints to a Girl That You Like Her Step 2.jpg 2 Зверніть увагу на те, як ви виглядаєте і як пахнете. Для того, щоб справити на дівчину хороше перше враження, ви повинні добре виглядати і добре пахнути. Дівчина буде почувати себе ніяково поруч з хлопцем, від якого весь час тхне потом. Так що стежте за собою і будьте охайним. Мийте волосся, користуйтеся дезодорантом і слідкуйте за чистотою. Потовиділення - це нормально, але ви ж не хочете, щоб від вас смерділо! Можна також додатково скористатися одеколоном. Але не використовуйте його занадто багато, інакше вийде тільки гірше. Чистіть зуби, розчісуйте волосся і носити чистий одяг.Якщо у вас погана шкіра, то немає нічого соромно в тому, щоб сходити до дерматолога (лікар, який лікує шкірні захворювання). Більшість дівчат не настільки порожні, щоб думати тільки про зовнішність, але все ж, якщо на вас приємно дивитися, то їй шансів сподобатися у вас більше. Якщо ж вона зосереджена лише на те, як ви виглядаєте, значить, у неї є проблеми.
 • Drop Hints to a Girl That You Like Her Step 3.jpg 3 Посміхайтеся. Якщо у вас весь час такий вигляд, ніби ви хочете когось вкусити, то ви навряд чи любите дівчині. Посміхайтеся! Ви здастеся їй доброзичливим, відкритим хлопцем, з яким завжди весело. Це може дуже допомогти вам, особливо якщо ви сором'язлива людина. Вона просто не зможе розсердитися, бачачи вашу посмішку! Напевно вона оцінить ваші старання бути милим і посміхнеться у відповідь. Проте переконайтеся, що ваша усмішка виглядає щиро, а не як гримаса.
 • 4 Ставитеся до неї добре. Ви не зможете сподобатися ні одній дівчині, якщо будете говорити, що вона негарна, товста, набридлива і т. д. Більшість дівчат дуже болісно реагують на такі слова, і вони просто зненавидять вас, якщо почують, що ви говорите що-небудь подібне. У той же час, не варто кидати наліво і направо компліменти. Вона або подумає, що ви зануда, або просто не повірить у вашу щирість. Вибирайте відповідний час для компліментів, наприклад, коли вона зробила нову стрижку. Якщо ви збираєтеся зробити комплімент її зовнішності, то будьте обережні. Ви ж не хочете, щоб це виглядало як знущання, перекручення або просто дивно. Якщо ви збираєтеся щось сказати, робіть це щиро. Наприклад, простодушно похваліть її класну взуття, яка вам сподобалася.
 • Drop Hints to a Girl That You Like Her Step 5.jpg 5 Фліртуйте. Це основний спосіб натякнути їй про ваші почуття. Але будьте обережні, якщо ви самі сором'язлива людина чи знаєте, що вона не кокетка. Фліртувати треба легко і з гумором. Пожартуйте! Навіть якщо анекдот бородатий, вона вирішить, що це мило і посміється над вашою спробою. Якщо ви не знаєте як фліртувати, то зверніть увагу на її дії і реакцію. Встановіть зоровий контакт, посміхніться, і якщо наважитеся, то ще й підморгніть. Але щоб це не здалося дивним, перш ніж підморгнути дівчині, переконайтеся, що вона вас правильно розуміє. Інакше вона подумає, що ви просто якийсь відчайдушний хлопець, який намагається привернути її увагу. Щоб фліртувати, треба спочатку встановити контакт. Навіть якщо ви просто друзі, постарайтеся грайливо взяти її за руку або обидві руки. Це відмінний спосіб дати їй зрозуміти, що ви флиртуете з нею, при цьому решта нічого навіть не помітять.
 • 6 Зверніть увагу на встановився між вами контакт. Як вона реагує, коли ви берете її за руку? А коли ви торкаєтеся один одного колінами, випадково стикаєтеся або просто даєте їй п'ять? Якщо вона посміхається і виглядає щасливою, тоді робіть це частіше. Якщо ви дійсно хочете зблизитися з нею, обійміть її, коли зустрінете. Багато дівчат з радістю обіймуть вас, але вони дуже сором'язливі, щоб зробити перший крок. Однак, це може бути і не так. Вона відповіла на ваше обійми якось ніяково? Може бути, вона просто не звикла до уваги з боку хлопців, але принаймні вона обняла вас. Якщо ви хочете їй допомогти, подивіться, наскільки ви зможете наблизитися до неї, перш ніж вона віддалитися. Не наполягайте, вона сама повинна все зрозуміти. Пам'ятайте, не занадто близько! Якщо ви постійно дивитеся на неї, торкаєтеся її, то вона подумає, що ви скоріше дивний, а не милий. Простий дотик до руки може зробити її щасливою на весь день.
 • 7 Продовжуйте приділяти їй увагу. Дозвольте їй відчути, що вона єдина, хто має для вас значення. Не варто задавати їй стандартні питання, типу: Як пройшов день? Багато задали домашньої роботи? і т. д. Подібні питання вона чує постійно, навіть від батьків! Придумайте що-небудь цікаве, про що можна було б поговорити з нею. Але не варто занадто зосереджуватися на ній - вона це помітить. Не потрібно постійно дивитися на неї або намагатися провести з нею кожну хвилину, вона не буде знати, як позбутися вас. Знайдіть золоту середину, дайте їй відчути, що її думка не менш важливо. Якщо ви з чимось не згодні, подразните її злегка і перетворити все на жарт. Переконайтеся, що вона вважає це милим, тому що деякі дівчата можуть подумати, що ви просто не хочете нагрубити їй і що ви сексист.
 • 8 Придумайте їй прізвисько. Дівчата люблять, коли їм придумують прізвисько, засноване на їх справжнє ім'я (тобто Джулія/Джулі – «Джулс», Емілі/Емма - «Ем», Стейсі - «Стейс», Меган - «Мег», Маргарет - «Мег/Меггі». Проявіть творчий підхід і придумайте ім'я типу «Мишка Клер» або «Мегарони з сиром»(для Мег). Тільки не використовуйте його постійно, щоб воно не втратило сенс. Прізвисько допоможе завоювати її довіру, коли вона по-справжньому щось означає для вас, і ви хочете переконати її в цьому. Наприклад, вона: «Я ненавиджу своє життя». Ви: «Що трапилося?». Вона: «Просто у мене нічого не виходить». Ви: «Не переживай, я завжди поруч, ти можеш мені все розповісти». Вона: «Правда?». Ви: «Я б не став брехати тобі, Ем». Коли вона гостро потребує підтримки, ви можете використовувати це спеціальне прізвисько, щоб вона знала, що ви щиро дбаєте про її благополуччя. Її прізвисько допоможе:
  • A) Показати, що вона важлива для вас
  • B) Вам буде зручніше називати її
  • C) Наблизить вас до неї, як друга, який з часом може стати її хлопцем.
 • 9 Проявіть ініціативу. Якщо ви не бачите прогресу, то може вона сприймає вас просто як друга. Більшість дівчат не прийдуть і не скажуть вам про це прямо. Ви могли б подзвонити або написати повідомлення. Найпростіший спосіб - це запитати, чи є у неї телефон. Якщо вона скаже, що є, тоді запитайте номер. Якщо ж вона запитає, навіщо він вам, мило посміхніться і скажіть, що хотіли б мати можливість поговорити з нею або написати їй повідомлення. Спілкуйтеся з нею, щоб стати кращими друзями. Якщо вона дозволить вам стати її близьким другом, то, безумовно, ви їй подобаєтесь. Якщо ви чуєте, що вона часто говорить про вас, то це хороший знак. Це означає, що вона думає про вас. Якщо вона не буде думати про вас, то ви не зможете стати частиною її життя.
 • Drop Hints to a Girl That You Like Her Step 10.jpg 10 Запросіть її на побачення (це стосується тільки тих, у кого є можливість так зробити). Навіть якщо ви просто збираєте компанію друзів, запросіть та її! Вона оцінить ваше зусилля, і ви зможете краще показати їй свої почуття. Коли ви разом з друзями, то, начебто випадково, обійміть її рукою. Якщо вона добре відреагує, тоді запросіть її на побачення.
 • 11 Дайте їй час подумати. Не важливо, яким милим і забавним ви себе вважаєте, деякі дівчата, можливо, ніколи так і не натякнуть вам, що ви їм подобаєтеся. Продовжуйте пробувати, але не варто бути дуже наполегливим. Дівчатам це не подобається. Якщо так вийшло, то просто дайте їй час подумати. Можливо, вона заплуталася в своїх почуттях. Може вона теж відчуває, що і ви, але боїться зізнатися в цьому вам, своїм друзям і навіть самій собі. Вона може боятися зруйнувати вашу дружбу. Якщо це сталося, то не панікуйте. Просто посміхніться, і дайте їй зрозуміти, що ви всі так любите її. З часом вона, ймовірно, повернеться до вас.
 • Поради

  • Поважайте її. Вона буде відчувати себе набагато краще, і теж буде поважати вас.
  • Будьте забавним. Дівчата люблять, коли у хлопців є почуття гумору.
  • Не турбуйтеся, якщо вона не відразу відповість вам. Можливо, вона намагається розібратися у своїх почуттях.
  • Переконайтеся, що вона правильно розуміє ваші натяки.
  • Будьте самим собою.
  • Отримуйте задоволення! Це не повинно перетворитися в серйозні стосунки! У вас ще є багато часу, щоб стати старше, а поки насолоджуйтесь невинністю.
  • Якщо вона спробує натякнути, що ви їй подобаєтеся, то будьте обережні. «Натяки» дівчат можуть збивати з пантелику і наводити на неправильні висновки.
  • Розпитайте її друзів про неї. Адже друзі знають її краще, тому вони зможуть розповісти вам, що їй подобається робити, її улюблене блюдо і т. д. Крім того, якщо ви запитаєте про неї у друзів, то, швидше за все, вони передадуть ваші слова, а це самий серйозний натяк.
  • Дівчата, зазвичай, приходять в захват, коли дізнаються, що хлопець любить їх! Так ризикніть і скажіть їй про це.
  • Швидше за все, ви їй подобаєтеся, навіть якщо вона вам про це не говорить. Деякі дівчата, коли не знають, що робити, просто замикаються в собі.
  • Якщо вона не розуміє ваші натяки, не переживайте. Просто підійдіть до неї і скажіть: «Ти мені дуже подобаєшся».
  • Будьте готові отримати відмову. Якщо вона каже ні, відповідайте: «Добре, що ніхто не постраждав. Може бути в інший раз», і підіть.
  • Якщо ви хочете дізнатися, чи подобаєтеся ви дівчині, яка подобається вам, спонукайте її розповісти вам про це. Наприклад, ви могли б сказати: «Послухай, [тут має бути назва]. Ти мені подобаєшся, і я хочу знати, якщо подобаюся тобі теж». Так вона відчує себе бажаною і їй легше буде сказати, що ви теж їй подобаєтеся. Якщо ви просто скажете: «Ти мені подобаєшся», їй буде незручно відповісти: «Ти мені теж подобаєшся». Може здатися, що це несуттєво, але це не так.
  • Якщо ви зараз на стадії кращих друзів, постійно спілкуєтеся, знаєте все один про одного – це чудово! Тоді ризикніть зробити наступний крок. Від вас залежить, ви перетворитеся з найкращих друзів в кращу пару. Ви можете переконувати своїх друзів, що вам судилося бути разом, що ви як стара подружня пара (і помрете в один день), але головне зробити цей крок, тому що вона може думати, що вас цілком влаштовує стадія кращих друзів. Запитайте себе: чи вона коли-небудь з вами про інших хлопців? Чи бачили ви, як вона зі свого телефону обмінюється повідомленнями з іншими хлопцями? (Хоча шпигувати не варто!) Чи помічали ви, що вона дивиться на вас по-особливому, як ви дивитеся на неї? Якщо ви відповіли: «ні, Ні, так», - тоді вам пощастило. Якщо це не спрацювало, то чому б вам не залишитися просто кращими друзями, так ви уникнете багатьох незручних моментів. Удачі!

  Попередження

  • В той час, як ви робите їй натяки, не фліртуйте з іншими дівчатами! Ви ж не хочете, щоб вона побачила, як ви флиртуете з кимось ще, тому що тоді вона подумає, що ви несерйозний і втратить свої почуття до вас.
  • Дівчатам подобається, коли ви трохи показуєте свою фізичну перевагу (тільки зовсім трохи). Якщо ви досить близько спілкуєтеся, то буде нормально, якщо ви грайливо вдарите її по плечу, посміхнувшись при цьому і представивши все як безневинну витівку. Швидше за все, вона зробить теж саме. Схопіть її руку і потримайте так довго, щоб вона помітила це. І при цьому дивіться їй в очі! Вона точно буде думати про вас, ще деякий час після цього. Але знайте міру – 2 чи 3 секунди, не більше.
  • Добре якщо перші розбіжності з'являться у вас, поки ви ще просто друзі і не почали зустрічатися. Ви зможете отримати відповіді на важливі питання: «чи Легко вона ображається?», «Чи готові ви ходити перед нею навшпиньки, щоб зберегти ваші відносини?» «Чи вміє вона прощати?». Варто навчитися вирішувати розбіжності між вами двома, поки ви стикаєтеся з незначними проблемами і перш, ніж почнете романтичні відносини. Інакше в майбутньому можуть постраждати ваші почуття, і буде розбите серце, не кажучи вже про втрату дружби між вами.
  • Іноді, якщо ви чекаєте дуже довго, перш ніж сказати їй, що вона вам подобається, вона вам відмовить, бо сприймає вас як друга.
  • Акуратно підбирайте прізвисько, яке ви їй даєте. Ніколи не використовуйте такі прізвиська: Красуня, Сексі і т. д.
  • Не вірте ніяким чуткам. Вірте тільки тому, що вона сама розповідає.
  • Якщо ви розпитуєте про неї її друзів, не питайте прямо, подобаєтеся ви їй. Вони, напевно, все одно нічого не скажуть.
  • Facebook може тільки все зіпсувати. Про важливі речі краще говорити особисто. Записи на стіні доступні всім.
  • Якщо ви довіряєте одному з її друзів настільки, щоб попросити у нього рада - ризикніть. Тільки враховуйте, що він не обов'язково скаже вам правду, так що пам'ятаєте про здоровий глузд.
  • Дізнайтеся про її стан. Буде жахливо, якщо ви натякаєте їй, що вона вам подобається, а не вже є хлопець.
  • Не обов'язково, що у вас все вийде. Навіть якщо у вас з'явиться дівчина. Ви не зобов'язані зберігати ці відносини. Якщо ви збираєтеся шукати далі, то повністю припиніть відносини. І ніяких образ.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?