Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як продовжити життя своїй машині

Рекламний блок

Кроки

 • Extend the Life of Your Car Step 1.jpg 1 Прочитайте керівництво по експлуатації автомобіля і відповідно йому сплануйте графік технічного обслуговування. Вчасно виконане технічне обслуговування вашого авто може допомогти уникнути дорогих проблем з системою охолодження, трансмісією, підвіскою і іншими компонентами; дотримання рекомендованого графіка також забезпечить повну віддачу гарантії виробника.
 • Extend the Life of Your Car Step 2.jpg 2 Менше їздите. Особливо уникайте коротких поїздок. Холодні запуски не корисні для двигунів, збільшують витрату палива і забруднюють навколишнє середовище. Короткі поїздки також можуть значно скоротити термін служби вашого глушника. В принципі, у вас утворюється конденсат у вихлопі при запуску холодного двигуна, і якщо ви не запускали двигун досить довго, щоб випарувати весь конденсат з системи, в глушнику може накопичитися надмірна кількість води, і іржа проїсть в ньому отвір. Не використовуйте холодний запуск автомобіля тільки, наприклад, для того, щоб завезти машину в гараж. Сходіть в найближчий магазин для різноманітності. Об'єднайте дрібні доручення, і, якщо у вас є кілька автомобілів, проїдьтеся ще раз на тому, на якому ви нещодавно вже виїжджали. Водите машину, принаймні, раз на тиждень або близько того, так як автомобілі, на яких їздять довше, ніж тиждень або дві, можуть придбати інші проблеми, такі, як поступовий злив рідини з систем. Зверніться до механіку, якщо ви не будете їздити на автомобілі протягом тривалого часу.
 • Extend the Life of Your Car Step 3.jpg 3 Перевіряйте рідини: ви повинні регулярно перевіряти рівень антифризу, масла, трансмісійної рідини, рідини рульового управління та гальмівної рідини при кожній заправці. Навіть якщо ваш автомобіль не виділяє рідини, в ньому може утворитися витік, внаслідок чого може бути небезпечне скорочення рівня якої-небудь рідини. Також ви повинні перевіряти колір цих рідин. Деякі з них мають прозорі пластикові резервуари, крізь які можна подивитися всередину, а деякі з них мають щупи. Антифриз має бути рожевий, зелений або жовтий (рожевий для нових авто з «Dex-Cool», зелений для старих автомобілів з простим етил-гліколем, а зелений або жовтий для автомобілів, в яких робилася промивка, і вони заповнені універсальним антифризом ... коричневий антифриз завжди слід промивати, він або з іржею, або в ньому багато бруду, мабуть, і те, і інше. Крім того, ніколи не змішуйте антифризи; якщо ви не знаєте, якого кольору антифриз потрібна вашому автомобілю, купуйте універсальну марку. Масло має бути відносно чистим, не чорним – чорне масло перебувало занадто довго в двигуні. Масло, яке виглядає білим і схожим на молочний коктейль, має у своєму складі воду, ймовірно, від внутрішнього витоку антифризу або рідше від великої кількості конденсату. Рідина трансмісії повинна бути яскраво-червоного кольору і не повинна пахнути смаленим, ... можливо, її потрібно замінити, якщо вона коричнева або пахне горілим.
 • Extend the Life of Your Car Step 4.jpg 4 Регулярно замінюйте масло: це зменшить витрату палива і захистить ваш двигун. Рекомендований пробіг між замінами масла становить 5000 - 8000 кілометрів або кожні 3 або 6 місяців. Роблячи це, ви можете дати можливість своєму автомобілю пройти понад 300 000 км. Замініть також і масляний фільтр, так як немає сенсу заливати чисте масло в брудний фільтр, тому як фільтри доступні за ціною і продаються в будь-якому магазині запчастин. Будь ласка, прочитайте посібник з експлуатації або зверніться до дилера для того, щоб точно дізнатися, що потрібно саме вашому авто.
 • Extend the Life of Your Car Step 5.jpg 5 Замінити повітряний фільтр: це ви можете легко зробити в домашніх умовах і без використання інструментів, це повинно виконуватись на кожні 20 000 км. Ви можете купити відповідний фільтр майже в будь-якому магазині автозапчастин і в посібнику з експлуатації машини буде вказано, де розташовано повітряний фільтр. Брудний, запорошений фільтр може збільшити витрату бензину.
 • Extend the Life of Your Car Step 6.jpg 6 Замінюйте рідини кожні два роки: рідина підсилювача керма, гальмівну рідину і систему охолодження антифриз. Звірте цей графік з керівництвом користувача. Нові автомобілі, як правило, дозволяють збільшити інтервали між замінами. Замінюйте рідина передачі і фільтр, принаймні, кожні 80 000 км (65-70 тис. км буде ще краще). Якщо ви пройшли 80000 км без заміни, для багатьох трансмісій краще НЕ змінювати їх взагалі і сподіватися на краще. Часто залив нову рідину передачі в трансмісію, яка пройшла занадто багато кілометрів на одній рідини, насправді, можуть викликати проблеми, тому що це може зламати «лак» і інші гуми/тверді речовини, які утворилися в трансмісії через перетримки рідини.
 • Extend the Life of Your Car Step 7.jpg 7 Слідкуйте за товщиною гальмівних колодок і не дозволяйте колодок зноситися до металу – це може привести до пошкодження, принаймні, гальмівних дисків (диски») і, можливо, супортів. Заміна дисків і супортів коштує набагато дорожче, ніж заміна колодок. У гальмівної колодки немає такого поняття, як «очищення», в той час як ця деталь знаходиться все ще в машині – тертя між колодкою і диском зітре будь зовнішні речовини майже відразу.
 • Extend the Life of Your Car Step 8.jpg 8 Міняйте шини. Зміна положення шин дуже важливо і зменшує нерівномірний знос на протекторі, тим самим продовжуючи термін служби шини. Рекомендований цикл зміни шин – два рази на рік або кожні 10000 кілометрів. Міняйте їх по діагоналі – праву передню з лівою задньою, передню ліву з правою задньою. Хоча, ця схема може змінюватися в залежності від трансмісії автомобіля і типу шин. Інструкція з експлуатації вашого транспортного засобу повинна містити детальну інформацію про зміну. Майте на увазі, деякі шини (особливо на спортивних автомобілях) є спрямованими і призначені для того, щоб крутитися тільки в одному напрямку. У них є велика стрілка на боковині, що вказує на це.
 • Extend the Life of Your Car Step 9.jpg 9 Тримайте шини накачаними. Ненакачанные шини можуть скоротити термін їх служби на 15% і трохи збільшити ваш витрата палива, можливо, на 10%. Накачування шин, мабуть, найпростіший з усіх видів профілактичних робіт, і багато магазинів продають колісні манометри по дуже низькій вартості. Перевірка тиску в шинах через раз після заправки знизить знос шин і запобіжить ці проблеми. Слідкуйте за протекторами шин з допомогою монети. Вставте монету в протектор орлом вниз. Якщо верхня частина орла не закрита протектором, то шини слід замінити. В принципі, якщо ви можете бачити всього орла, то вам необхідно замінити шини.
 • Extend the Life of Your Car Step 10.jpg 10 Тримайте передню частину рівною. Якщо ви помічаєте, що ваш автомобіль трясеться під час водіння на високих швидкостях (не при гальмуванні – тремтіння при гальмуванні вказує на деформовані диски), або якщо ваш протектор варто нерівномірно, то вам може знадобитися відрегулювати розвал. Це також спосіб до продовження терміну служби шин, і навіть підвищить безпеку протектора.
 • Extend the Life of Your Car Step 11.jpg 11 Заводьте свій автомобіль кожен раз з хорошого старту. Рушайте повільно і обережно, поки автомобіль не прогріється до робочої температури. Це зменшить навантаження на двигун, а бензин, як і раніше буде холодним і густим. Інший варіант – це використовувати електричний нагрівач простору двигуна, і запускати привід з согревшимся двигуном. Поступово прискорюйтеся до потрібної швидкості. Для більшості сучасних автомобілів холостий хід холодного двигуна є одночасно неефективним і марнотратним. Крім того, у міру прискорення трохи випустіть газ, щоб запрацювала автоматична коробка передач і сталося перемикання на підвищену передачу, поки ви не натиснули на газ. Це сприяє меншому зносу внутрішнього зчеплення. Для автомобіля легше перемикатися на зчепленні, коли ви послабляєте газ.
 • Extend the Life of Your Car Step 12.jpg 12 Використовуйте стоянкове гальмо. Навіть якщо ви знаходитесь за кермом автомобіля з автоматичною коробкою передач, варто регулярно використовувати гальмо, особливо якщо ви припаркувалися на схилі. Це допомагає тримати регулювання гальм в задній частині автомобіля і сприяє їх довгому терміну служби. Не використовуйте стоянкове гальмо в зимовий час, тому що він може замерзнути, і машина застрягне, поки він не відтане.
 • Extend the Life of Your Car Step 13.jpg 13 Мийте автомобіль: дорожня сіль, бруд і викиди можуть привести до дорогого ремонту кузова. Без регулярного очищення ви почнете помічати іржу внизу вашої двері протягом перших чотирьох років. Ще три-чотири роки і корозія просунеться вже компоненти нижній частині кузова, таких, як гальмівні шланги. Ремонт, пов'язаний з іржею, стане вам в тисячі, якщо ви будете нехтувати миттям свого автомобіля, особливо поблизу океану/затоки берегової лінії, де дорожній пісок або ранкова роса можуть виявитися солоною.
 • Поради

  • Графік технічного обслуговування автомобілів на ручному управлінні або авто з турбо/нагнітачами трохи відрізняється, в залежності від клімату і дорожніх умов. Завжди переглядайте керівництво користувача або задавайте запитання місцевому відділенню дилерського сервісу.
  • Синтетичні масла спочатку можуть бути дорожче, але вони забезпечують кращий захист, ніж звичайне моторне масло. Масла класу SM – самі нові, і забезпечують максимальний захист. Масла мають холодної та гарячої в'язкістю, переконайтеся, що ви придбали правильний вигляд для літа та зими, особливо якщо ви живете там, де буває сніг. Найголовніше правило полягає у використанні якісних фірмових масел. Хороші масла, коли свіжі, мають медовий колір. МІНЯТИ МАСЛО ПОТРІБНО КОЖНІ 3 АБО 6 МІСЯЦІВ АБО РАНІШЕ, ЯКЩО ВИ ДОСЯГЛИ 10000 КМ ПРОБІГУ. Перевіряйте дрібний шрифт в посібнику з експлуатації автомобіля. Багато європейські автомобілі заявляють про пробіг 15000 км між замінами масла. Але в наші дні власники в усьому світі виявляють, що це занадто довго, і тому змушені проводити дорогий ремонт двигуна.
  • Регулярна заміна масла – дуже дешева страховка, і ви в будь-якому випадку отримаєте найкращий пробіг. Завжди розігрівайтеся не менше 30 секунд. ЯКЩО ви прямуєте прямо на шосе по похилій, дайте двигуну прогрітися, перш ніж пуститися в шлях, інакше ви пройдете на великій швидкості при холодному водінні, що не дуже добре для двигуна.
  • Якщо в інструкції сказано, що краще, щоб спочатку машина хоч трохи зігрілася, перш ніж змусити її подати харчування в колеса, то краще слідувати їй і робити так завжди; це неодноразово написано тими, хто краще розбирається в таких питаннях.
  • Найкраще, що ви можете зробити, щоб продовжити термін служби вашого автомобіля і потенційно заощадити багато грошей – це техобслуговування автомобіля на регулярній основі. Всі виробники автомобілів мають графік рекомендованих оглядів для кожного продаваного автомобіля. Дотримуйтесь цього розкладу. Найкраще місце для проведення перевірки транспортного засобу, який ще на гарантії, є дилерська служба. Якщо автомобіль без гарантії, то краще знайти авторитетний незалежний автосервіс і звертатися туди на регулярній основі.
  • Запитайте у свого місцевого дилера автозапчастин довідники по вашій конкретній марці машини з повними інструкціями щодо виконання основних вимог щодо обслуговування вашого транспортного засобу. Найчастіше ви будете економити купу грошей, виконуючи просту регулювання самостійно. Schucks і Autozone – відмінні магазини, в яких можна знайти ці довідники.

  Попередження

  • Уникайте ям на дорозі, які можуть лопнути шини або перемістити вагу і вивести колеса з рівноваги. (Якщо ви їдете в яму і пошкодили автомобіль, зверніться у муніципальне управління, вони можуть відшкодувати вам збитки).
  • Уникайте паливних добавок : варто додавати тільки очисник інжектора, не заморачивайтесь октановими прискорювачами, просто купуйте паливо високої якості.
  • Уникайте ПОТОКУ моторного масла, якщо ваш двигун застоявся з-за пропущених замін масла, то ці припливи можуть змусити відірватися великий шматок відстою і заблокувати олійною канал. Робіть це тільки за рекомендацією вашого механіка.
  • Остерігайтеся першого ремонту: не намагайтеся зробити ремонт автомобіля без нагляду, якщо ви ніколи до цього не ремонтували авто. Сучасні автомобілі являють собою складні головоломки, пазли, і може знадобитися видалити кілька компонентів, щоб дістатися до одного конкретного гвинтика. Вперше зробіть це з чиєюсь допомогою.
  • Перевірте гарантію: перевірте умови перед самостійним ремонтом вашого автомобіля, якщо раптом він ще на гарантії. Якщо ви не кваліфікований механік, то це може призвести до втрати гарантії.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?