Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як продовжувати жити після одкровення, яке змінює все

Рекламний блок

Кроки

 • Stop Being Fake Step 4.jpg 1 Дозвольте інформації засвоїтися. Можливо, вам відкрилося щось особисте вашого життя. Можливо, щось відкрилося вам про одного. Або, можливо, ви просто розглянули своє життя в цілому і раптом побачили все в іншому світлі. Це може бути результатом релігійного прозріння (коли ви раптом розумієте, що по-справжньому вірите), або відкриття у характері (вашому власному, члена родини або друга), або ж щось, що не давало вам спокою в певній ситуації, раптом стало очевидним. Що б це не було, вам буде потрібно час, щоб це засвоїти і повністю зрозуміти і оцінити, які області вашого життя повинні змінитися, зараз і надалі. Не вносьте поспішних змін. Дайте собі час на те, щоб дійсно розглянути це одкровення з різних точок зору, перш ніж щось робити.
 • Choose a Gift for a Birthday Party Step 1.jpg 2 Вирішите, чи змінює це ситуацію тільки для вас або ж також змінить відносини з іншими людьми. Якщо це зачіпає тільки вас особисто, свободи в прийнятті рішень більше. Якщо ж одкровення залучає також іншої людини або людей, вам треба подумати і про їх права і почуттях, і ваших обов'язки по відношенню до них. Зміни можуть бути різноплановими, але не кожна зміна варто нав'язувати всім довкола.
 • Not Be Nervous when Speaking to Strangers on the Phone Step 10 Version 2.jpg 3 Запитаєте ради або отримаєте консультацію. Необов'язково йти на прийом до психолога або професійного консультанта. Ви можете порадитися про своєму одкровенні з членом сім'ї або другом, якому довіряєте. Ніколи не рекомендується діяти лише на своїх інстинктах, якщо немає на то вкрай серйозної причини. Завжди бажано і більш мудро порадитися з вартим довіри другом або членом сім'ї, перш ніж зважитися на дії, які вплинуть на все ваше життя.
 • Feel Refreshed Step 5.jpg 4 Серйозно подумайте про всі можливі наслідки своїх дій. Після того, як поговоріть зі своїми "порадниками" або "консультантами", витратьте деякий час на те, щоб подумки програти кілька сценаріїв, перш ніж робити якісь радикальні дії. Втратите ви свою роботу? Закінчаться ваші взаємини? Що трапиться, якщо використовувати план, А? Щодо плану Б? Просто з ввічливості до оточуючих, варто зауважити, що варіант, який створює найменші руйнування, зазвичай є найкращим. Однак, якщо ваше одкровення подібно виявлення ґвалтівника дітей у вашій родині - в такому разі, не можна дозволити собі замислюватися про те, кому це зашкодить або хто засмутиться.
 • Buy Creative Gifts for Your Teenage Friends Step 1 Version 2.jpg 5 Запитайте себе, на які результати ви розраховуєте, особливо якщо ваші дії проведуть сенсацію або великий скандал. Чи стане ваше життя в результаті краще? Що, ви сподіваєтеся, що станеться, коли ви вийдете на сцену зі своїм великим одкровенням? Що, якщо цього не станеться? Як ви тоді відчуєте себе? Іноді, коли ми раптом розуміємо певний факт, це нас засмучує, або, навпаки, змушує відчути себе сильними і непереможними. Якщо ви зберете всіх своїх близьких і зробите одне величезне, скандальну заяву, що, ви сподіваєтеся, що вони зроблять? Можливо, ваше одкровення особистого характеру. Якщо ваша сім'я живе в області, де загалом ставляться до всього терпимо, і ви будете у відносній безпеці, навіть якщо реакція буде негативною, тоді розповісти їм про все це разом може мати свої переваги. При наявності достатнього часу, зазвичай сім'ї приймають подібні новини на диво спокійно і швидко. Але якщо ви живете в релігійній сфері і викладіть цю новину всій родині відразу на великому родинному збір, це може виявитися великим ризиком. Подумайте уважно, чого ви хочете досягти своїм величезним оголошенням, можливо, варто почати з меншого, наприклад, більш особистих розмов з одним або двома членами сім'ї або друзями.
 • Develop Poise Step 2.jpg 6 Зробіть глибокий вдих... та зробіть це. Жити, знаючи те, що ви тепер знаєте, може бути непросто. Незалежно, що саме раптом з'ясувалося, що ви були усиновлені, або що ви дізналися, що друг сім'ї непристойно чіплявся до вашої сестри, або що ваша мати любить вашого брата більше, ніж вас... це може змінити ваше життя. Можливо, ви зрозуміли, що хочете піти в монастир. Або, можливо, ви зрозуміли, що хочете піти в армію, замість того, щоб вступати в інститут. Яким би не було ваше відкриття або одкровення, після якогось часу, вам доведеться щось зробити. Незалежно, чи зміниться ваше життя чи ні, після того, як ви зробите задумане, ви приймете рішення продовжити своє життя, так чи інакше. Відкритися або прийняти свого друга, який тільки що відкрився вам — або закінчити ці відносини. Робіть те, що вважаєте правильним. Стати ченцем. Або ж вирішите поки цього не робити. Живіть своє життя за власними правилами. За винятком тих випадків, коли ви знаєте, що якщо нічого не зробите, то ще хтось може постраждати. Якщо ж це той самий випадок, треба негайно діяти, щоб це запобігти.
 • Improve Self Confidence Step 2.jpg 7 Рухайтеся вперед. Не переживайте це подія або одкровення знову і знову, намагаючись зробити своє життя такою, якою вона була "до того". Життя саме по собі — це зміни. Не сподівайтеся повернутися назад, це неможливо, ні хорошого, ні поганого. Все, що ви можете — це розкласти все по поличках і йти вперед. Страждати за того, що було — непродуктивно. Прийняти те, що є, і рухатися вперед у своєму житті — набагато більш перспективний план. Скажіть собі: "Одного разу я це зможу взяти. Це може бути і сьогодні."
 • Поради

  • Якщо ваші особисті одкровення по натурі, тобто прозріння про ваше життя або вірі, яка відноситься тільки до вас, тоді не поспішайте із змінами, досліджуйте всі можливі шляхи. Можете порадитися з друзями або близькими, але якщо ваше одкровення надто особисте, можете ні з ким нею не ділитися.
  • Будьте впевнені — будьте абсолютно переконані — якщо ви звинувачуєте когось у злочині. Якщо ваше одкровення про те, що, схоже, це ваш дядько, хто непристойно торкався в дитинстві вам і вашій сестрі, але ви не впевнені... тоді поспостерігайте за ним. Поділіться підозрами зі своєю сестрою. Якщо вона теж не впевнена в деталях, запитайте про інших жінок у вашій сім'ї, які приблизно того ж віку, як і ви, не було в них такого досвіду з даними родичем. Якщо все ще не впевнені, спостерігайте за ним і не дозволяйте дітям залишатися з ним наодинці. Ви не хочете покривати ґвалтівника дітей, але також і не хочете кинути подібне підозра на невинну людину. В майбутньому така підозра практично неможливо змити, якщо кинути його на людину, який до цього не має ніякого відношення.

  Попередження

  • Якщо ви дізналися, що хтось скоїв злочин, може бути вкрай важливо. Якщо ви впевнені, що хтось, кого ви знаєте, зробив щось погане вам або кому-то ще, і у вас є докази (ви бачили це своїми очима, або, що краще, фізичні докази), як можна швидше розкажіть про це члену сім'ї або другу, яким ви довіряєте. Підозра, що хтось зробив щось погане, недостатньо — якщо ця людина відкине ваше звинувачення, вам будуть потрібні тверді докази, перш ніж його звинуватити.
  • Якщо ви зрозуміли, що зловживали алкоголем або наркотиками, шукайте допомогу! Більшість людей, які змогли успішно подолати залежність, змогли це зробити як частина групи людей, які теж борються зі своїми пристрастями. Групи однодумців можуть надати значну підтримку, ніж ви думаєте.
  • Відкрити щось про себе, що ви намагалися заперечувати багато років, можливо, все своє життя, може стати величезним емоційним шоком. Для заперечення були причини. Зізнатися собі, що у вас є фізичні недоліки, а зовсім не психічний стан, як вам говорили, або що ваш партнер довгі роки над вами знущався, також змусить вас подивитися в обличчя причин заперечення. Можливо, це були причини, залишилися в минулому, і заперечення було способом зберегти відносини з людьми, які б знайшли правду неприйнятною. Іноді людям доводиться зіткнутися з глибокої фобією правди. Перемога над запереченням може заподіяти сильний біль і викликати великі руйнування. Постарайтеся знайти професійного консультанта: при інвалідності, шукайте когось, хто має досвід роботи з інвалідами або організації для людей з фізичними вадами; при насильстві — групи для вижили жертв насильства. Групи однодумців особливо корисні, тому що зустрічі з людьми, які пройшли через той же досвід, можуть бути більш ефективними, ніж спроби пояснити ваші почуття консультанта, який може і не зрозуміти вашу ситуацію.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?