Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як працювати ефективніше

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Як зосередитися на роботі

 • Be More Efficient at Work Step 01.jpg 1 Дотримуйтесь чистоту і порядок на робочому місці. Іноді для того, щоб працювати ефективніше, досить всього лише прибрати непотрібні речі з робочого місця. Безлад заважає продуктивній роботі. Якщо ви постійно риєтеся в купі мотлоху, щоб знайти необхідні інструменти або документи, ви витрачаєте пристойну частину робочого часу. Нехай при собі у вас будуть тільки ті речі, які необхідні вам кожен день. Все інше зберігайте в іншому місці, але так, щоб при потребі ви змогли їх швидко дістати.
  • Якщо ви працюєте в офісі, приведіть в порядок свій кабінет і стіл таким чином, щоб ви могли легко і швидко знайти все необхідне для роботи. Навіть якщо ви не працюєте в офісі, все одно дотримуйтеся цих принципів. Наприклад, якщо ваше робоче місце – це майстерня з ремонту велосипедів, тримайте ваші інструменти в чистоті й порядку, щоб ви змогли швидко їх дістати при потребі. Практично кожне робоче місце любить чистоту і порядок.Lose Belly Fat Fast (Women) Step 11.jpg
  • Офісні працівники та інші люди, які працюють з великою кількістю документів, повинні створити логічну і впорядковану систему підшивання і зберігання документів. Часто використовувані папери тримайте під рукою. Інші документи складіть в алфавітному (або іншому логічному) порядку.
 • Be More Efficient at Work Step 02.jpg 2 Слідкуйте за тим, щоб ваше робоче місце було оснащене всім необхідним. Переконайтеся, що у вас є всі потрібні матеріали та інструменти для роботи. В офісі, наприклад, повинні бути напоготові такі речі як дироколи, антістеплери, калькулятори тощо Якщо ваша діяльність не протікає в офісі, і ви використовуєте інші інструменти, основний принцип залишається тим же – перед початком робочого дня ви повинні підготувати все необхідне. Вченим, які використовують складну апаратуру, і механікам, які працюють з торцевими ключами, буде краще, якщо їх інструменти і пристосування будуть заздалегідь підготовлені до роботи.
  • Це також означає, що ви повинні переконатися в наявності необхідних матеріалів. Наприклад, скоби для степлерів, цвяхи (якщо ви столяр), крейда (якщо ви вчитель) і т. д.
  • Переконайтеся, що ваші інструменти в хорошому стані. Один зламаний ключовий інструмент може перешкодити решті роботі. Заощаджуйте майбутнє час - періодично робіть чистку і, при потребі, ремонт своїх пристосувань.
 • Be More Efficient at Work Step 03.jpg 3 Складіть загальний розклад. Якщо у вас є багато завдань, складання розкладу, можливо, збільшить продуктивність вашої роботи. Щоб ваше розклад було справді ефективним, обмежте себе одним зведеним планом (ви можете додати до нього календар для планування довгострокових цілей). Вам не варто ускладнювати роботу, складаючи кілька розкладів або гори нагадувань, які ви, безсумнівно, втратите. Вам необхідно керуватися єдиним планом.
  • Організуйте кожен день, складаючи список необхідних справ. Почніть з завдань, які потрібно виконати в першу чергу. Менш важливі пункти додайте в кінці. На початку робочого дня почніть з верхньої частини списку. Невиконані завдання перенесіть в список наступного дня.Be More Efficient at Work Step 03Bullet01.jpg
  • Встановіть часові рамки і крайні терміни виконання найважливіших проектів, а також реально оцінюйте ситуацію, розраховуючи час на ці завдання. Вам не потрібно заздалегідь пророкувати себе на невдачу. Краще попросити більше часу на початку проекту, ніж в останні дні перед крайнім терміном.
 • Be More Efficient at Work Step 04.jpg 4 Обмежте себе від речей, які відволікають. У кожній робочій обстановці є свої речі, які можуть відволікати. Це може бути, наприклад, дуже балакучий і нав'язливий колега або занадто тиха атмосфера, при якій найменший шурхіт може відволікати. Робіть все можливе, щоб бути максимально зосередженим на роботі. Якщо ваше заняття дозволяє слухати музику, беріть з собою MP3-плеєр. Ви навіть можете повісити табличку або розмістити повідомлення, щоб колеги вас не турбували. Вам це може здатися грубим, але насправді це доцільний і ефективний спосіб зробити так, щоб вас ніхто не відволікав під час роботи. Не забувайте, що ви можете вдосталь поспілкуватися з колегами під час перерви.
  • Одна з дуже поширених речей, які відволікають увагу - це сайти, які не мають відношення до роботи. Одне дослідження показало, що кожен день близько дві третіх працівників витрачають хоч трохи часу, відвідуючи такі ресурси. [1] На щастя, більшість браузерів дозволяють вам завантажити безкоштовні програми, які блокують проблемні веб-сайти. Пошукайте програму для підвищення продуктивності або блокування сайтів серед продуктів компанії, яка розробила вашого браузера. Швидше за все, ви знайдете, принаймні, кілька таких безкоштовних і ефективних програм.

   Be More Efficient at Work Step 04Bullet01.jpg
  • Ще один спосіб не відволікатися на роботі – обмежити себе від дзвінків (щоб уникнути непотрібних розмов) і попросити колег, щоб вони не заходили до вас побалакати на хвилинку-другу.Be More Efficient at Work Step 04Bullet02.jpg
 • Be More Efficient at Work Step 05.jpg 5 Використовуйте перерви, щоб залагодити свої особисті справи. Як не дивно, перерви можуть швидше збільшити, ніж зменшити вашу ефективність на робочому місці. По-перше, так ви отримуєте необхідний відпочинок. Без нього ви можете сильно втомитися і працювати повільніше і менш продуктивно. По-друге, під час перерви ви зможете робити все те, що зазвичай вас відволікає від роботи. Вам доводилося в робочий час ловити себе на думці, що потрібно зателефонувати певній людині? Зробіть це на перерві, щоб не відволікатися під час роботи.
 • Метод 2 з 3: Розробка стратегій ефективної роботи

 • Be More Efficient at Work Step 06.jpg 1 Розділіть великі завдання на невеликі частини. Великі проекти можуть вас лякати: якщо вони дуже великі, їх легко відкласти і витрачати час на менш важливу роботу, поки ви не будете змушені приступити до їх виконання перед закінченням терміну. Для ефективної роботи вам варто спочатку зробити найважливішу роботу, навіть якщо це буде невелика частина великого проекту. Звичайно, так у вас не буде відчуття того, що ви виконали всю задачу (як при невеликому проекті), але це більш розумний спосіб використовувати свій час. Надалі ви швидше закінчите найважливіші завдання, якщо потроху будете працювати над ними кожен день.
  • Наприклад, якщо вам необхідно за один місяць зробити велику презентацію, кожен день встановлюйте, яку частину цього проекту ви зробите за сьогодні. Це не забере багато часу, не буде відволікати вас від іншої роботи, але це стане першим важливим кроком, який зробить іншу частину процесу швидше і простіше.
 • Be More Efficient at Work Step 07.jpg 2 Полегшите собі роботу, розподіливши завдання. Якщо ви не займаєте найнижчу посаду, ви, можливо, маєте можливість розподілити однотипні завдання між своїми підлеглими, щоб заощадити свій час. Не передавайте кому-небудь ту частину роботи, яку тільки ви знаєте, як зробити належним чином. Замість цього дайте підлеглим одноманітні завдання, які займають багато часу. Так ви зможете застосовувати свої здібності в більш важливих завданнях. Якщо ви надаєте комусь частина роботи, контролюйте хід її виконання та встановіть крайній термін. Завжди дякуйте співробітників за допомогу: якщо вони відчувають, що ви їх цінуєте, в майбутньому вони будуть старанно працювати на вас.
  • Якщо ви стажист, початківець чи хтось інший, що займає нижчу посаду в компанії, ви також можете спробувати розподілити особливо однотипну роботу між співробітниками такого ж рівня, як і ви (зрозуміло, з їх згоди і згоди вашого керівника). Якщо вам допомагають колеги, не забувайте відповідати тим же.Be More Efficient at Work Step 07Bullet01.jpg
  • Якщо у вас хороші стосунки з начальником, можливо, він зможе передати кому-то частина вашої роботи.Be More Efficient at Work Step 07Bullet02.jpg
 • Be More Efficient at Work Step 08.jpg 3 Організуйте збори раціонально. Існує причина, чому їх ніхто не любить: згідно з опитуванням 2012 року, майже половина всіх опитуваних вважає, що збори – це найбільша витрата часу на роботі; більше, ніж навіть відвідування непотрібних сайтів. [2] Збори можуть бути необхідні для обговорення та встановлення цілей. Тим не менш, якщо погано продумувати хід зборів, вони часто можуть бути обтяжливою тратою кількох годин (а іноді і днів) без прийняття важливого рішення. Ось кілька порад, як зробити ваші зборів як можна більш ефективними:
  • Встановіть порядок денний перед кожним зібранням, щоб виділений час проходило з максимальною користю. Розподіліть, скільки часу виділяється на обговорення певних питань. Намагайтеся якомога точніше дотримуватися розпорядку: якщо виникають інші питання, попросіть їх обговорити пізніше в особистому порядку.
  • Запрошуйте на зібрання якомога менше людей. Якщо звести кількість присутніх на нараді до мінімуму, це зменшить можливість відхилення від теми. Співробітники, яким не обов'язково бути присутнім на нараді, в цей час будуть продовжувати працювати на своєму місці.
  • Робіть слайдові презентації як можна коротше. Ефективність слайдових презентацій (PowerPoint та ін) під час наради є досить спірним питанням. [3][4] З упевненістю можна сказати, що якщо ви використовуєте слайди під час презентації зробіть їх як можна коротше і інформативніше. Розміщуйте на слайдах зображення та інформацію, яку не можна передати усно, а не весь зміст своєї презентації.
  • Нарешті, головний принцип: сформулюйте, яке питання ви хочете вирішити. Зробіть це до початку зборів і прийміть рішення якомога швидше.
 • Be More Efficient at Work Step 09.jpg 4 Уникайте конфліктів. На жаль, на робочому місці може виникати безліч стресових ситуацій. Якщо ви відчуваєте, що ось-ось зірветеся, негайно подавіть ворожість. Можливо, вам, людині, з яким ви сваритеся, або обом варто щиро вибачитися. Краще зробіть це раніше, ніж пізніше. Якщо ви дозволите кільком сварок перерости у ворожнечу, ваша ефективність в майбутньому постраждає, оскільки ви будете витрачати час, намагаючись не зустрічатися з цією людиною на робочому місці. Але важливіше те, що вам від цього буде тільки гірше, так що не дозволяйте робочим конфліктів позначитися на вашій продуктивності і настрої!
  • Не бійтеся звернутися до спеціаліста з врегулювання спорів і конфліктних ситуацій. Підприємці знають, що конфлікти і неприємні ситуації можуть перешкодити нормальній роботі, тому багато наймають фахівців, в обов'язки яких входить врегулювання робочих конфліктів. Проконсультуйтеся з працівниками відділу кадрів, якщо ви злитеся на когось, нервуєте або боїтеся кого-небудь з колег.
  • Коли ваш конфлікт вирішився, ви не зобов'язані дружити з працівником, з яким сварилися – вам лише потрібно продовжувати з ним спокійно працювати. Будьте ввічливими і тактовними на робочому місці, навіть з тими людьми, яких ви недолюблюєте.
 • Метод 3 з 3: Зміни в способі життя

 • Be More Efficient at Work Step 10 Version 2.jpg 1 Виділяйте достатньо часу на відпочинок. Втома ще ніколи не покращувала якість чиєїсь роботи; вона може сповільнювати темп трудової діяльності, зменшувати працездатність, і якщо ви мало спите, це може позначитися на вас під час важливих засідань. До того ж, регулярне недосипання призводить до багатьох проблем зі здоров'ям.[5] Не засинайте за робочим столом і потім не пропускайте роботу із-за поганого самопочуття. 7-8 годин здорового сну буде для вас найкращим ліками.
  • У кращому випадку, млявість на робочому місці – невелика проблема. У гіршому – вона може нести серйозну небезпеку. Якщо у вашій роботі на кону стоїть безпека людей (наприклад, ви працюєте авіадиспетчером або водієм вантажівки), здоровий і достатній сон для вас вкрай важливий.
 • Be More Efficient at Work Step 11 Version 2.jpg 2 Займайтеся спортом. Вчені довели, що фізичні вправи покращують настрій і продуктивність на робочому місці.[6] Особливо це стосується офісних працівників. Якщо велику частину дня ви проводите, сидячи за комп'ютером, намагайтеся щодня трохи уваги приділяти фізичним навантаженням. Так вам буде простіше сидіти на роботі, але і ви будете почувати себе краще, енергійніше, у вас буде більше мотивації працювати.
  • Якщо ви вперше починаєте робити фізичні вправи, спробуйте поєднати помірні кардіовправи з силовим навантаженням.
 • Be More Efficient at Work Step 12.jpg 3 Будьте в доброму гуморі. Якщо ви намагаєтеся поліпшити ефективність роботи, вам, можливо, захочеться ставитися до своєї трудової діяльності з усією серйозністю. У багатьох випадках це погана думка: можливо, ви підвищите ефективність за короткий час, але якщо ви завжди будете обмежувати себе від задоволення на роботі, ви легко себе измотаете, що призведе до млявості, стресу і брак мотивації. Намагайтеся бути в гарному настрої: якщо вам добре на роботі, більше шансів, що у вас буде стимул і прагнення. Робіть дрібниці, які допоможуть підвищити настрій і не завадять продуктивності: слухайте музику в навушниках, робіть розминку або візьміть свій ноутбук в кімнату для перерви, щоб побути в тиші і спокої.
  • Використовуйте час перерви по максимуму: насолодитеся можливістю добре поїсти, поговорити і посміятися зі своїми друзями по роботі.
  • Не налягайте на каву. Це може бути фантастичне засіб у дні, коли ви відчуваєте себе вкрай виснаженим, але якщо пити його щодня, ви станете залежним від нього, а це ніяк не піде вам на користь.
 • Be More Efficient at Work Step 13 Version 2.jpg 4 Створіть собі стимули. Простіше ефективно працювати, коли у вас є на це гарна причина. Якщо одного разу вам стало важко змусити себе працювати, подумайте про головні причини, які привели вас на цю роботу: мети вашого життя, мрії або самореалізація. Намагайтеся подумати про свою роботу як про засіб досягнення кінцевої мети вашого ідеального способу життя. Якщо ви любите свою роботу, подумайте про те, яке почуття приносить вам робота: у вас є відчуття задоволеності своїм результатом, досягнення, коли ви виконали завдання?
  • Подумайте про хороші речі, які у вас є завдяки роботі. Можливо, у вас є будинок, квартира або машина, яку ви купили на зароблені гроші, або, можливо, робота дозволяє оплачувати навчання дітей, або ви маєте інші привілеї.Be More Efficient at Work Step 13Bullet01.jpg
  • Подумайте про наслідки, якщо ви не будете працювати. Від яких речей вам доведеться відмовитися, якщо втратите джерело доходу? Яким чином це відобразиться на вашій сім'ї чи інших близьких людей?
 • Be More Efficient at Work Step 14.jpg 5 Нагороджуйте себе. Якщо ви успішно підвищили ефективність роботи, відсвяткуйте: ви це заслужили. Нелегко позбутися поганих звичок і виробити хороші, так що винагородити себе за важку роботу. Купіть випити після роботи в п'ятницю, сходіть з друзями в клуб або просто полежіть в ліжку з книжкою. Робіть все, що принесе вам задоволення після робочого тижня. Нагороджуючи себе, ви підвищуєте відчуття досягнення, а це важлива частина підтримки мотивації.
  • Нагорода не повинна бути великою або грандіозної. Також не потрібно, щоб це було щось дороге. Скромні помірні винагороди найкраще. Прибережіть Rolex для особливого випадку.
 • Поради

  • Робіть більш складні проекти відразу, а не залишайте їх на потім. Таким чином, ви не будете намагатися їх уникнути і в напрузі чекати, коли до них дійде черга. Зробивши такий проект спочатку, ви, швидше за все, будете задоволені і зможете закінчити свій день на позитивній ноті, роблячи більш приємні або менш важкі проекти.


 • ^ http://www.forbes.com/sites/cherylsnappconner/2012/07/17/employees-really-do-waste-time-at-work/
 • ^ http://business.salary.com/why-how-your-employees-are-wasting-time-at-work/slide/9/
 • ^ http://www.thinkoutsidetheslide.com/are-we-wasting-250-million-per-day-due-to-bad-powerpoint/
 • ^ http://www.tlnt.com/2011/04/29/weekly-wrap-does-power-point-cause-bad-meetings-not-bloody-likely/
 • ^ http://www.sleepfoundation.org/article/white-papers/how-much-sleep-do-adults-need
 • ^ http://www.sparkpeople.com/resource/fitness_articles.asp?id=795
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?