Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вирощувати корів і телят на забій

Рекламний блок

Кроки

 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 1.jpg 1 Плануйте заздалегідь. Планування є найкращим способом визначити, як, що і де ви збираєтеся робити, і те, що ви хочете зробити. Напишіть бізнес-план для сільського господарства і тваринництва, у якому вкажіть, яку технологію вирощування ви збираєтеся використовувати. Також порахуйте бюджету, відповідно до того, що вам потрібно зробити і як ви це робите. Ви також повинні запланувати фінансові і маркетингові витрати з продажу на ринку своїх телят і відходів виробництва.
  • Дослідіть породи, які користуються більшою популярністю у вашому районі. Оцініть свої можливості (з використанням внутрішнього бізнес-плану, який ви написали), щоб визначити, які породи вам подобаються і/або породи, з якими ви зможете впоратися.
  • Вивчіть і прочитайте все, що потрібно для вирощування корів: це означає все, від загонів і управління пасовищами, готелі, відбирання, розведенні, конформації, стан тіла до фізіології корму.
   • Інтернет є хорошим способом почати своє дослідження, але пам'ятайте, що ви не можете довіряти всьому, що пишуть в Інтернеті. Переконайтеся, що сайти, які ви використовуєте, підтримуються урядом, науково-дослідними роботами або додатковими статтями з коледжів і університетів. Хороші статті також можна знайти на WikiHow.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 2.jpg 2 Купуйте землю. Без землі ви не зможете розводити худобу. Ви могли б купити землю, придбати землю на основі угоди про спадщину з батьками/бабусями/дідусями (якщо у вас є родичі, які активно займаються господарством і хочуть піти на пенсію), орендувати ділянку землі самостійно або з напарником, щоб почати розводити корів, як тільки ви отримаєте землю.
  • Дослідіть закони та оподаткування, які повинні враховуватися при купівлі/оренді/спадкування землі, як муніципальної, державної, так і федеральної. Ви повинні знати плюси і мінуси землі, клімату, щоб точно знати, як керувати господарством, враховуючи всі особливості.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 3.jpg 3 Будуйте/покращуйте паркани, розвантажувальні засоби, будівлі і джерела води. Це завжди важливо. Паркани є більш важливими, ніж будівлі, а джерела води - більш важливими, ніж паркани. У вас завжди повинен бути загін, де ви могли б тримати тварин протягом декількох днів для того, щоб вони заспокоїлися і звикли до їх нового будинку. Надійний загін важливий у будь-який час для кожного, і в будь-який час, коли ви приводите нових тварин. Це місце також корисно в якості обробки об'єкта, де ви можете легко з ними впоратися, коли вони повинні бути виставлені як на вітрину на розпродажі, або перед тим як направити їх на бійню.
  • Сталеві панелі чи міцні огорожі з дерева є кращими для підтримки новачків протягом декількох днів. Також необхідно щоб у них був постійний доступ до води і корму. Пасовищні огорожі знадобляться для того, щоб захищати тварин, яких ви тільки що купили, або якщо вам потрібно відремонтувати паркан, доки тварини не повернулися додому.
  • Більшість будівель може бути побудовано та/або відремонтовано під час того, коли тварини вже знаходяться в ньому, особливо якщо ви купили відлучених телиць, які не будуть давати потомство до 2 років. Всі тварини повинні мати певну форму стійл.
  • Джерела води є обов'язковими. Автоматичні поїлки повинні з'єднуватися через трубопровід, який проходить в свердловині або цистерні, яка збирає грунтові води набагато нижче лінії промерзання (якщо у вашій місцевості таке можливо). Настійно рекомендується їх встановити.
   • Автоматичні поїлки трохи більш надійні, коли справа доходить до водопою худоби, тому що: а) ви не повинні ламати лід кожні пару годин, коли температура падає нижче нуля, б) вони часто бувають з нагрівальним елементом з іншого боку резервуара і в) ви не повинні користуватися шлангом, щоб заповнити бак в зимовий період.
  • Баки накопичення підійдуть тільки для тих районів, де в наявності є невелика кількість худоби і погода досить м'яка.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 4.jpg 4 Купуйте обладнання для годівлі великої рогатої худоби. Це необов'язково, тому що ви, можливо, захочете стати виробником з низькими витратами і вирощувати худобу тільки з допомогою забору і всюдихода. Тим не менш, якщо у вас є гроші на утримання корів у зимовий період (або протягом усього року) для подачі зернових і сіна, для заготовок силосу і сіна в літній період, техніка може бути необхідна.
  • Деякі технології припускають наявність сінної машини для годівлі худоби. Також її використовують, щоб різати, сушити, розпушувати і збирати сіно на зиму. Інші технології передбачають для цього спеціальні засоби.
  • Вам може знадобитися трактор, якщо у вас є важкі тимчасові панелі, які вимагають великої сили для того, щоб зрушити їх з місця, а людина не в змозі пересунути їх сам! Переконайтеся, що у вас правильний розмір трактора, який може легко керувати великими тюками сіна (в середньому великий пакунок важить близько 1 тонни), без руйнувань і без ризику порвати гідравлічний шланг. Не варто брати занадто великий трактор. Деяким виробникам він не особливо потрібен, але, насправді, ферма без хорошого трактора як без рук. Ви ніколи не можете знати наперед, коли вона вам знадобиться!
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 5.jpg 5 Купіть корм для великої рогатої худоби. Це знадобиться тільки в тому випадку, якщо на площах, де ви тримаєте худобу протягом декількох днів, трави мало, або якщо ви купили худобу в той час року, коли пасовища порожні або немає корму. Стрічка для подачі також необхідна, якщо ви купили худобу і не заготовили сіно або силос до наступної зими. Грубі корми також є гарним джерелом живлення, якщо ваші методи зимового випасу зазнали невдачі. Деякі з вас можуть вкладати гроші у невелику кількість зерна, щоб взаємодія з коровами було простим в обігу; в цьому немає нічого поганого.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 6.jpg 6 Придивіться до цін, задавайте питання з приводу тих тварин, яких ви хочете купити. Це необхідно, якщо ви з самого початку хочете мати хороший фундамент. Завжди добре вивчати, порівняти ціни, як якщо б ви збиралися купити одяг або взуття в торговому центрі. Деякі виробники можуть просити за свій товар трохи більше грошей, тому що їх товар більш високої якості (тобто, більш чистокровний). Немає однакових корів, незалежно від того, скільки одиниць схожих корів ви подивилися. Не орієнтуйтеся на фотографії в Інтернеті, так як більшу частину часу зображення, які ви бачите он-лайн, не те, що ви побачите, коли опинитеся на пасовище. Але це не означає, що це неправильно, якщо виробник послав вам зображення або якщо ви дивитеся фотографії телиць і корів на веб-сайті виробника. Це насправді добре для вас обох.
  • Велику частину часу, коли ви не на пасовище, ви не можете бачити, як веде себе корова в чужому для неї середовищі, її темперамент, ходу, структуру і т. д. Відвідування виробника також дає вам можливість поговорити з ним про те, як він ростить тварин, які були проблеми зі здоров'ям і як швидко вони пройшли, як він управляє своїми пасовищами і худобою, і також побачити інших тварин, яких він вирощує в якості додаткового інтересу. Ви також можете бачити, де він живе, на якій землі вирощує і які кошти витрачає, а також багато інших речей, які можуть бути вам цікаві. І задавайте питання. Є ймовірність, що виробники, яких ви відвідаєте, будуть цікавитися вами не менше, ніж ви ними. Швидше за все, вони будуть задавати вам запитання про вас і про те, що ви хочете робити з худобою, після того як його купите. Було б не погано, якби вам дозволили сфотографувати тварин, щоб можна було потім вдома, дивлячись на знімки, прийняти рішення.
  • Коли ви перебуваєте на розпродажі або аукціоні, все відбувається трохи по-іншому. Худоба знаходиться в межах зони видимості всього кілька секунд, щоб ви могли його вивчити, перш ніж він буде проданий покупцю. Швидше за все, ви не зможете зустрітися з господарем тварин, за винятком фінального розпродажу. Саме тому рішення про купівлю худоби буде повністю залежати тільки від вас. Це може допомогти, тому що в цьому випадку до моменту продажу можна піти в загони за ринг, поглянути на тварин самостійно, щоб визначити, чого вони варті. Не вибирайте що-то тільки тому, що це виглядає мило або добре, будьте більш прискіпливі до нахилам, загальним станом здоров'я, конформації і станом організму. І дотримуйтесь інтуїції. Не турбуйтеся, якщо ви не змогли придбати те, що хотіли, або 3-в-1, тому що не знайшлося гідних тварин. Завжди буде наступний раз, коли ви знову зможете спробувати щастя і знайти те, що ви шукали в попередній раз. Якщо ви дійсно недосвідчені в цій справі і не знаєте, що і як робити на аукціоні великої рогатої худоби, візьміть з собою друга, який має більше досвіду роботи з великою рогатою худобою. Нехай він сходить з вами, щоб допомогти вам вибрати і вирішити, що краще.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 7.jpg 7 Купіть худобу. Виробники можуть призначати ціну, відповідно з будь поточною ринковою ціною за хорошу корову або телицю з точки зору ваги або у відповідності з їх стандартами породи та реєстрів. Зареєстрований худобу будь-якої статі і віку коштує дорожче, ніж комерційний, незареєстрований або нечистокровний худобу. Нетелі дешевші ніж корови; відкриті (не вагітні) корови стоять дешевше, ніж розвідні корови, а розвідні корови дешевше розводять корів з телятами на стороні (3-в-1). Це стосується окремих продажів, загальні продажі і покупки можуть здійснюватися за договірною ціною.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 8.jpg 8 Ви повинні спланувати, починаючи з кроку № 1, яких корів ви повинні купити. Це можуть бути відлучені телиці 6 - місячного віку, які не будуть приносити дохід перші два роки, поки ви не почнете продавати їх телят. Або ви можете витратити гроші на кілька розводять корів з телятами, щоб продати телят протягом місяця або двох після народження і чекати ще кілька місяців, поки корова не народить іншого теляти і т. д.
  • Пам'ятайте, що є п'ять типів корів, яких можна купити: розвідні телиці, відлучені телиці, 3-в-1, розвідні корови або відкриті корови. Переконайтеся, що провели дослідження, перш ніж серйозно задуматися про те, яких тварин вам потрібно придбати.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 9.jpg 9 Доставте худобу додому. Переконайтеся, що ваш загін знаходиться у відмінній формі, перш ніж привести туди тварин. Якщо ви купили вантажівку з причепом (немає необхідності в новому, незвичайному або дорогому), ви можете завантажити туди тварин і довезти додому самостійно. Але якщо у вас немає причепа (поки що), ви можете орендувати трейлер з причепом, або взяти в оренду трейлер продавця (якщо у вас є вантажівка, який досить потужний для конкретно виду причепа), або попросити або прийняти пропозицію продавця доставити тварин вам додому. Тим не менш, дуже важливо підготувати причіп, якщо ви купили худобу на продаж.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 10.jpg 10 Тримати худобу в огородженому загоні, перш ніж випустити на пасовище. Велика рогата худоба в новій обстановці буде трохи напруженим і акцентованим на те, як вийти із загород, щоб повернутися додому. Відлучені телята особливо погано будуть переносити нову обстановку. Відлучені дівки, швидше за все, повинні бути відокремлені в загоні, принаймні, за тиждень до того часу, поки не стануть виводити на пасовище. Старі корови, швидше за все, заспокояться набагато раніше, особливо якщо вони мають поступливий характер. Якщо ви купили відлучених телят, будьте готові миритися з постійним ревом протягом декількох днів. Телята будуть кричати, тому що вони хочуть знайти своїх матерів і бути поруч із ними; це своєрідний спосіб виклику. Зрештою, вони здадуться і заспокояться, і ви можете почати працювати з ними, щоб привчити їх до нового розпорядку.
 • Start up a Beef Cow Calf Operation Step 11.jpg 11 Дійте у відповідності з планом по розведенню худоби, який ви купили. Але якщо у вас є необхідність внести зміни, зробіть запис у вашому бізнес-плані і робіть те, що вам потрібно зробити. Будьте гнучкі і стратегічно і завжди будьте готові до несподіванок. Ви можете виявити через кілька років, що вирощування великої рогатої худоби не є для вас вірним рішенням. Так і бути. Ви можете вирішити, що худоба, з якого ви почали, не той тип тварин, який вам подобається, і захочете переключитися на щось інше, що краще відповідає вашим вимогам, уподобанням, думку і способу життя. Так і бути. Всі ми вчимося, коли рухаємося вперед, чи то наші власні помилки або помилки інших. І ви ніколи не перестанете вчитися вирощувати худобу, незалежно від того, як довго ви цим займаєтеся.
 • Поради

  • Пам'ятайте закон Мерфі: Все, що може статися, обов'язково трапиться. Це може бути або поганим або хорошим; велику частину часу цей закон належить до негативних речей, які трапляються, коли ви намагаєтеся досягти мети. Так що будьте обережні, стежте за своїм рівнем втоми і прислухайтеся до свого організму, якщо ви відчуваєте себе втомленим, або у вас все виходить якось не так. Якщо ви втомлюєтеся і відчуваєте себе самовдоволеним, зупиніться, зробіть перерву на каву або поспіть, перш ніж покласти рватися в бій. Більшість сільськогосподарських нещасних випадків відбувається, коли хтось занадто впевнений у собі або втомився і не може концентруватися на тому, що він робить, в результаті чого відбуваються необережні дії, яких, можливо, можна було б уникнути.
  • Почніть з малого. Це необхідно, так як починати зі 100 корів може бути трохи важко для людини, особливо якщо він не знає, що робити і як поводитися з такою кількістю худоби.
  • Нарешті, очікуйте несподіване і ніколи не припиняйте навчання!
  • Подумайте, перш ніж стрибнути. Перспективне планування є дуже важливим для того, щоб іти вперед, щоб не завалити все те, що ви повинні зробити до, під час і в майбутньому.
  • Не поспішайте. Не дозволяйте собі перевантажувати себе у всьому, що необхідно зробити, перш ніж привезти тварин додому. Складіть список, створіть пріоритети, і якщо ви думаєте, що повинні найняти кого-то в якості помічника, то зробіть це.
  • Задавайте питання, проведіть своє дослідження, і якщо ви думаєте про щось занадто довго, можливо, вам варто прислухатися до себе.
  • Купіть хороших телиць/корів, а не середніх або поганих. Якщо ви зробите останнє, це сильно вдарить по вашому гаманцю.

  Попередження

  • Будь ласка, майте на увазі, що тварини, які в десять разів більше, ніж ви, завжди небезпечні, незалежно від того, наскільки ви довіряєте їм, або наскільки вони поважають вас.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?