Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як навчитися добре грати в Grand Theft AutoSan Andreas

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Збільшення характеристик

 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 1.jpg 1 Починайте з витривалості. На відміну від інших ігор серії GTA, протагоніст San Andreas, Карл "Сі-Джей" Джонсон володіє широким спектром характеристик, які можна змінювати в залежності від побажань гравця. З високими показниками характеристик виконувати місії стає значно простішим, в той час як з низькими характеристиками вони можуть стати майже неможливими. Починайте тренування з найлегшою і недорогий характеристики – витривалості. Кожен внутрішньоігровий день робіть так, щоб Сі-Джей пробігав якийсь відстань до тих пір, поки він не втомиться. Інші способи підвищення витривалості включають їзду на велосипеді і плавання.
  • У міських спортзалах є тренажери для швидкого та ефективного підвищення витривалості та інших фізичних характеристик Сі-Джея. Спробуйте бігову доріжку і велотренажер.
  • Ви можете піднімати витривалість так високо, як хочете, без побічних ефектів. Зрештою, виконавши свою місію "Домушник" (винісши з будинків товарів на $10,000), Сі-Джей отримає практично нескінченну витривалість; але до тих пір тренування допоможе йому врятувати своє життя, тікаючи від поліцейських, а також в інших ситуаціях, що вимагають великих витрат енергії.
 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 2.jpg 2 Нарощуйте інші фізичні характеристики. Крім витривалості у Сі-Джея є м'язова маса і тілесний жир, відсоткове кількість яких можна змінювати за допомогою тренувань. Щоб наростити м'язову масу, качайте залізо в тренажерному залі. Щоб домогтися максимальної сили, яка не позначиться негативно на рухливості і швидкості, прагнете прокачати силу до 75-85%. Тілесний жир можна знизити без побічних ефектів приблизно до 5%; звільнена від нього повністю, Сі-Джей почне втрачати м'язову масу в процесі напруженої фізичної активності. Всі види тренування поступово знижують кількість жиру.
  • Також може бути корисним прокачати ємність легень Сі-Джея, що дозволить йому довше знаходиться під водою. Ємність легенів можна тренувати, плаваючи під водою до останньої секунди, а потім виринаючи на поверхню. Збирання устриць на дні океану також небагато впливає на цю характеристику. Ємність легенів не є надзвичайно необхідною, за винятком пари місць у грі.
  • Розвиваючи характеристики, не забувайте добре харчуватися. Поїдання більшості видів їжі призведе до збільшення кількості жиру, але їжа також дуже важлива для прокачування витривалості і м'язової маси. Якщо вміст жиру в вашому тілі більше 3%, замовте салат, оскільки це єдина їжа, яка не призводить до накопичення жиру. Якщо жир закінчився практично повністю, з'їжте що-небудь ще, щоб знову повернути його (до 3% за кожен прийом їжі), а потім знову підніміть його приблизно до 5% перед кожною місією.
 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 3.jpg 3 Вдосконалюйте навички водіння засобів пересування. Між тренуваннями тіла Сі-Джея, проводите час за кермом або пілотуванням все, до чого ви тільки зможете дістатися. Існує чотири характеристики управління засобами пересування: велосипеди, мотоцикли, автомобілі та літальні апарати. Єдиний спосіб прокачати яку-небудь з них – управляти відповідним видом транспорту. По мірі розвитку навичок, Сі-Джей зможе легше керувати засобами пересування, а саме повертати, гальмувати і зберігати загальну стійкість. Високий навик водіння мотоцикла і велосипеда також дає Сі-Джею більший шанс уникнути падіння з даних засобів пересування в результаті зіткнення з автомобілем.
  • Вдосконалення навичок водіння засобів пересування може зайняти значний час. Просто тренуйтеся регулярно і заповнюйте проміжки між тренуваннями водіння поліпшенням інших навичок.
 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 4.jpg 4 Станьте збройовим фахівцем. Збройові навички Сі-Джея можна тренувати так само як і його навички водіння; на жаль, на відміну від останніх, для кожної зброї існує окрема смужка навички. Збройові навички тренуються стріляниною по людям або засобів пересування і варіюються в межах від "Погано" до "Кілер". На рівні Кілер Сі-Джей може стріляти з деяких видів зброї з двох рук, включаючи обрізи, пістолети і пістолети-кулемети (Мікро-Узд і Tec-9).
  • Деякі види зброї не можна тренувати. До них відносяться метальна зброя начебто гранат, снайперські гвинтівки, всі види холодної зброї (біти, молотки тощо) і всі види важкого озброєння, наприклад, гранатомети. Сі-Джей буде наносити більше ушкоджень холодною зброєю, якщо у нього добре прокачано м'язова маса.
  • Безпечно тренувати збройні навички Сі-Джея може бути досить складно, оскільки стрілянина в людей може швидко загострити ваші взаємини з поліцією, а стрілянина по засобам пересування зараховується тільки в тому випадку, якщо вони руйнуються повністю (при цьому вибухаючи). Спробуйте стріляти поблизу від місця збереження або зміни одягу, використання яких знижує рівень переслідування поліцією.
 • Метод 2 з 2: Стратегії і методи

 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 5.jpg 1 Підвищуйте свій рівень поваги. Повага – ще одна характеристика, яку можна підвищувати в GTA San Andreas, але на відміну від інших перерахованих вище характеристик, її практично неможливо значно підняти на початку гри. Чим більше ваш рівень поваги, тим більше членів банди Сі-Джея, Гроув-Стріт Фэмилиз, ви можете брати з собою на місії. Допомагає вам група озброєних побратимів може значно полегшити багато місії, тому велику повагу добре окупається.
  • Повага заробляється по ходу гри виконанням певних місій. Ви можете також пасивно підвищити повагу до Сі-Джею, якщо, перебуваючи на території, яка належить Гроув-Стріт Фэмилиз, він буде носити зелену одяг, тобто колір своєї банди.
  • Захоплення території іншої банди та її аннексирование (шляхом перемоги у війні банд, яка по суті полягає у вбивстві натовпу членів ворожої банди) значно підвищить повагу до Сі-Джею (приблизно на 30%). Змалювавши графіті іншої банди, ви також трохи збільшите свою повагу.
  • Вбивство торговців наркотиками, поліцейських і членів ворожих банд дає невеликий приріст до поваги. Якщо ви вб'єте членів вашої банди чи не допоможете їм, повага знизиться.
 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 6.jpg 2 Збираєте гроші. Вже на початку гри можна заробити пристойну суму грошей, якщо серйозно взятися за це. Звичайно, хороші суми дає виконання місій; заради грошей можна вбивати людей. Зрештою Сі-Джей зможе придбати бізнес, який буде давати регулярний дохід, але поки цей момент не настав, збирайте гроші будь-якими способами, вони забезпечать вам значну перевагу в майбутньому.
  • Вбивство торговців наркотиками не тільки забезпечує вам повага, але також є відмінним джерелом доходу. Як правило, наркоторговці добре озброєні і відрізняються запальним характером, але якщо ви роздобуде важкий транспорт, наприклад фуру, і будете тиснути їх, вони не зможуть нічого протиставити. Щоб відстрілювати їх з відстані, ви також можете використовувати снайперські кулі.
  • Арешт і потрапляння в лікарню буде коштувати вам грошей. Якщо ви регулярно зберігалися, ви можете просто перезавантажити гру замість того, щоб платити за рахунками, хоча вони і не дуже великі. Інша прихована ціна арешту і потрапляння в лікарню – це втрата всього вашого зброї. Якщо ви зможете зібрати непоганий міні-арсенал, подумайте над завантаженням збереження, яка допоможе вам уникнути проблем з пошуком і придбанням зброї.
  • Якщо ви дійсно хочете обдурити систему, збережіть гру, а потім поставте всі свої гроші на коня в букмекерській конторі. Якщо ви програєте, перезагружайтесь і пробуйте ще раз до тих пір, поки не виграєте. При кожному виграші ви будете множити свої гроші на значний коефіцієнт, і незабаром у вас буде більше грошей, ніж ви навіть хотіли.
   • Такий трюк називається "сейв скаммингом". Він ефективний, але багато людей вважають його виходять за рамки духу гри, оскільки він забезпечує практично миттєве збагачення без необхідності занурення в ігровий світ. Створіть додаткове збереження до того моменту, як ви вирішите скористатися перевагами цього методу на той випадок, якщо вам здасться, що інші ігрові місії на заробляння грошей стануть нудними і смутними.
 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 7.jpg 3 Виконуйте побічні місії. Є кілька основних типів побічних місій, які можна активувати викраденням певних засобів пересування. Місії медика активуються в машині швидкої допомоги, місії поліцейського – поліцейських або військових автомобілях, а місії таксиста – в таксі. Для кожного типу транспортного засобу є задане число доступних місій; виконавши їх все, ви отримаєте дуже корисні бонусні здатності.
  • Виконавши місію пожежника 12 рівня, Сі-Джей стане вогнестійким.
  • Виконавши місію медика 12 рівня, Сі-Джей отримає максимально можливе здоров'я.
  • Виконавши місію поліцейського 12 рівня, Сі-Джей підвищить максимальну броню до 150%.
  • Виконання місії таксиста 12 рівня дозволить робити необмежені стрибки і нітро-прискорення.
 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 8.jpg 4 Шукайте особливі предмети. Як і в багатьох іграх серії GTA, San Andreas під зав'язку набитий прихованими предметами, розкиданими по всьому штату. Якщо ви зможете знайти всі предмети певного типу, ви будете нагороджені безліччю точок, де з'являється зброя, а у деяких випадках – грошима.
  • Мітки – це місця з графіті, які Сі-Джей може зафарбовувати символом Гроув-Стріт Фэмилиз. Зафарбуйте всі 100 міток і ви відкриєте кілька місць зі зброєю в будинку Сі-Джея на Гроув Стріт.
  • Підкови – це і є підкови. Зберіть всі 50, і Сі-Джей отримає значно більший шанс виграти в азартних іграх, а в казино "Чотири Дракона" з'являться потужні види зброї.
  • Фотознімки – це можливості фотографування, розсіяні по місту Сан Фіерро і більше ніде. Сфотографуйте всі 50 і ви заробите трохи більше $100,000 і нові точки з зброєю в Гаражі Доерті.
 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 9.jpg 5 Збирайте корисні засоби пересування. Поки у вас є вільне місце у гаражі (додаткове місце можна отримати, купуючи додаткову нерухомість), ви можете зберігати там засоби пересування для подальшого використання. Часом доступними для викрадення і зберігання стануть дуже корисні засоби пересування. Ці особливі транспортні засоби можуть значно спростити місії на пізніх етапах гри.
  • Шукайте броньований транспорт. Найбільш очевидний його представник – це броньований танк Ріно, який можна викрасти із зони 69 і заховати в гаражі для подальшого використання. Доставити Ріно додому насправді непросте завдання, але якщо ви впораєтеся, то зможете зберегти його у своєму гаражі.
  • "Знімайте з місій" супер-автомобілі. Є багато на диво міцних автомобілів, які ви можете використовувати під час місій. Проваливши таку місію (зазвичай з допомогою вбивством боса місії або знищивши не той транспорт), ви залишитеся з закритою версією супер автомобіля. Ви можете заштовхати або затягнути мертву машину в гараж для приведення її в робочий стан.
  • Обзаведіться Монстром. Пікап на величезних колесах, якому дали відповідну назву, має дивовижно високий кліренс і може просто їздити по дахах більшості інших машин, що робить його корисним для деяких місій з гонками і переслідуваннями. Його відмінна підвіска і високий кліренс також робить його ідеальним для позашляхових пригод. Іноді ви зможете знайти Монстра в точці респауна на території індустрії парку біля Розв'язки Флінт та Округу Флінт.
  • Збережіть евакуатор. Маючи під рукою евакуатор, ви зможете знімати з місій багато спеціальні автомобілі, затягуючи машину в гараж після того, як ви провалите місію. Він також корисний для повернення знищених автомобілів, які ви раніше зберігали, на їх місця в гаражі для їх подальшого відновлення.
 • Be Good at Grand Theft Auto: San Andreas Step 10.jpg 6 Мислите оригінально. Є безліч місій, до виконання яких ви повинні проходити єдино можливим способом, проте є також досить місій, при проходженні яких можна застосувати креативний підхід. Не соромтеся брати вертоліт на місію-перестрілку і сідає на найближчу дах, щоб вбивати ворогів снайперським вогнем або долати барикаду за рахунок прискорення важкої машини до великої швидкості, і вистрибуючи з неї; після того як вона проб'є затор, сядьте в меншу і більш швидку машину і проїжджайте зруйновану барикаду.
  • Якщо у вас не виходить пройти місію одним способом, продовжуйте повторно проходити її з допомогою інших підходів, з різною зброєю і засобами пересування. Ніколи не здавайтеся, і в підсумку ви знайдете спосіб пройти місію.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?