Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати самим собою

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Видалення зайвої показовості

 • Be Genuine Step 2.jpg 1 Витратьте деякий час, самостійно думаючи про те, хто ви насправді. Не вітрина, яку ви виставляєте напоказ, коли зустрічаєтеся з людьми і навіть не образ, який ви представляєте своєї сім'ї або близьким друзям. Залишіться один і помедитуйте на тему вас. Хто ви, коли залишаєтеся один.
  • Якщо це запалює ваш інтерес, спробуйте медитувати. Час відчуженості не тільки розслабить вас і приведе до зниження рівня стресу, у вас може прояснитися розум, чого до цього не було.
 • Be Genuine Step 5.jpg 2 Не звертайте увагу на те, що суспільство вважає прийнятним. Кожен день ми бачимо образи того, що є добрим. Це постійно змінюється (що доводить, що насправді цього не існує). Щоб бути собою, ви повинні відмовитися від спроб жити за якимось неіснуючим стандартам. Немає більше заучки, спортсмена або хіпстера, просто будьте собою. Ви потребуєте в кращій причини, ніж ця.
  • Позбавтеся від прагнення вписатися в будь-яку групу, кліку або соціальний клас. Якщо ви справжній буде тим, кого вони шукають, то вони прийдуть або покличуть вас пізніше, коли ви покажете свою справжню особистість.
 • 3 Складіть список істин про себе. На жаль, в сучасному світі ми так завантажені тим, що суспільство очікує від нас, що іноді навіть не знаємо, хто ми є насправді. Ми витрачаємо року (іноді десятиліття, іноді ціле життя), формуючи себе, щоб відповідати чужого поданням про те, ким ми повинні бути, поховавши під шарами пуху і масок того, ким ми є насправді. Зупиніться на хвилинку, щоб записати те, що насправді відчуваєте як особистість. Це можуть бути ваші справи або думки. Це може бути що завгодно, лише б це була правда.
  • Якщо у вас є список дюжини речей (як просто, як "Я щасливіший всього у в'єтнамках" або «Я в першу чергу шукач пригод"), додайте його там, де будете часто працювати. Тоді, коли ви йдете зробити коментар або коли ви згадуєте свій день, ви можете перевірити, чи відповідає ваша поведінка вам справжньому. Розбіжності між тим, що ви придумали і тим, що зробили/сказали/подумали, що не відповідають вам в дійсності.
 • Be Genuine Step 14.jpg 4 Подумайте про свою сімейної історії та культурі. Нам не завжди подобається те, звідки ми прийшли, але немає ніякої можливості уникнути впливу нашої історії на те, хто ми і що ми. Багато людей витрачають багато часу і зусиль, щоб відсторонитися від свого минулого, наприклад, змінюють їх правопис імен, щоб вони звучали більш політкоректно, або даючи іншим людям занадто багато влади, щоб змінити їх культурно. Звідки ви прийшли? Зрештою, ваші батьки сформували вас, також як їх сформували ваші бабусі і дідусі. Подумайте про наступне:
  • Ваше виховання. Що з нього вам запам'яталося найбільше яскраво? Як це відрізнялося від більшості людей?
  • Ваше місце розташування. Як воно формувало вас? Які захоплення і риси характеру з'явилися з-за цього?
  • Ваші симпатії і антипатії. Скільки з них є спільними з вашою родиною? Скільки їх тільки тому, що вони пов'язані з вашою родиною?
 • 5 Киньте своїх токсичних друзів. Це природна людська потреба - прагнути бути в оточенні людей, навіть якщо ці люди виснажують нас. Але, щоб дійсно зрозуміти, хто з них справжній друг, потрібно зрозуміти, з ким ви щасливі і природні, а ті люди, які виснажують, повинні бути вирізані з вашого життя. Ось і все, що потрібно зробити. Дайте собі тридцять секунд, щоб подумати про це, і ви будете точно знати, хто вони.
  • Є в світі люди, які нам просто не схожі. Важко від них позбутися, особливо коли ми відчуваємо, що ми чинимо надто жорстоко. Але важливо не розглядати таку поведінку як егоїзм. Звичайно, це в ваших інтересах, але якщо ви не дієте в своїх інтересах, ніхто це не зробить за вас. Ви не егоїст, ви ведете себе нелогічно.
  • Забудьте всі останні роздуті тенденцій, якщо вони не відповідають вам справжнього. Вони тривають лічені місяці. Чому ви думаєте, вони змінюються так швидко? Подивіться на свій власний стиль і переваги.
 • 6 Виходите з гри прямо зараз. Легко думати, що ми чесні та щирі, але для того, щоб тактовно і належним чином взаємодіяти з іншими, здається, що ми вставили ігри розуму в повсякденне спілкування. Це невелика брехня в порятунок, коли ми говоримо Олі про те, як люди насправді її люблять, натякаючи на те, як ми просимо щось один від одного, тому що ми вважаємо поганим тоном просити занадто багато поблажок. Ми ті, якими нас є інші люди в їх розумінні. Від цього треба позбуватися.
  • Два головних прихильника людей – бути приємним і уникати. Якщо ви виявили, що жертвуєте своїм щастям, щоб догодити іншим, то перше відноситься до вас. І якщо ви не говорите або не робите речі просто тому, що їх не схвалять або вам може бути від них потенційно ніяково, то це другий варіант. Ці маленькі голоси в наших головах, зупиняють нас - це не ми; вони частина нас, неорганічна та вічно навчальна.
 • Частина 2 з 3: Відкрийте знову свою справжню сутність

 • Be Genuine Step 1.jpg 1 Вирішите, що значить бути "справжнім". Це може бути не так просто, як здається, враховуючи величезний вплив ЗМІ на всіх нас. Звичайно, ми всі унікальні особистості, але лише деякі люди, якщо такі є, мають абсолютну стійкість до переконливого впливу рекламодавців, ЗМІ та тиску з боку однолітків в плані відповідності. Це так важко вирішити, які кошти справжні для вас. Принадність у тому, що ви отримуєте на вибір.
  • Справжній ви, якщо дотримуєтеся свого стилю в моді? Чи означає це, говорити все, що приходить вам в голову? Чи означає це, показувати свої емоції, незалежно від того, які вони? Чи означає це, ігнорувати те, що популярно?
 • Be Genuine Step 9.jpg 2 Проведіть час з тими, хто звинувачує вас. Якщо ви позбавилися від ваших токсичних друзів (у нас у всіх вони є), це не повинно бути надто важко. З ким ви бажаєте гуляти? Хто завжди змушує вас почувати себе добре? А потім подумайте про те, хто саме та особа, про яку ви згадуєте в самому кінці.
  • У всіх нас є версії самих себе. Деякі з них "гірше", ніж інші, так як вони не можуть бути таким же. Ідея полягає в тому, щоб виявити кращого вас і зробити цього "кращого вас" константою. І кращий ви, природно - ви справжній, це очевидно.
 • 3 Прокиньтеся! Ви знаєте фразу "зупинитися і понюхати троянди"? Ніби як. Тонни людей перебувають у викликаному технологією заціпенінні, лише роблячи вигляд, що живуть по-справжньому. Ми не усвідомлюємо, як ми відриваємося, що ми фактично відчуваємо, як ми впливаємо на інших і т. д. Тому прокиньтеся! Зверніть увагу на світ навколо нас. Зупиніться прямо зараз і озирніться навколо. Відзначте 4 речі, які ви не помічали раніше. З розуму зійти, як ваш розум просто просіює стимули, ха?
  • Так багато всього відбувається в наших головах, що іноді важко зрозуміти, що ми граємо в ці ігри, про яких ми говорили, особливо коли ми грали в них, коли були немовлятами. Якщо це допоможе, почніть дивитися на інших людей. Як вони заспокоюються? Як вони виражаються? Як вони позиціонують свої тіла? Як тільки ви помітите, що інші люди не говорять і не роблять те, що вони мають на увазі/хочуть, ви можете помітити подібну поведінку в собі.
 • Be Genuine Step 3.jpg 4 Станьте вразливим. Коли ви відмовилися від гри розуму і від соціально прийнятного поведінки, ви обов'язково відчуєте себе вразливим. Ви більше не будете використовувати ті ж механізми захисту, які колись були так комфортні. Люди – це страшний матеріал. Але коли ви відчуваєте себе вразливим, знайте, що це хороша річ і що вона піде. Вам просто потрібно звикнути до того, щоб бути чесним, показуючи, що ви дійсно відчуваєте.
  • Для всього існує час і місце. Наприклад, ви сидите в класі хімії і отримуєте лайливу смс від своєї мами і відчуваєте, що заплакати, безумовно, краще, ніж стримувати сльози і закінчити тест. Визначтеся в цій ситуації зі своїми пріоритетами. Якщо Даша сказала щось, що засмутило вас, не починайте влаштовувати їй рознос, якщо ви засмучені. Бути вразливим не означає робити поспішні висновки! Все ще важливо використовувати рівень раціональності.
 • 5 Будьте чесні. Це складне питання. Очевидно, щоб бути справжніми, ви повинні бути чесним, але як залишитися чесним у світі, якщо це буває так боляче? Чорт візьми, навіть лікарі не можу сказати пацієнту, який страждає ожирінням, що він товстий.[1] Отже, як ви це робите? ... Ну, дуже обережно.
  • Давайте візьмемо класичний приклад, "Я виглядаю в цьому жирної? "Замість прямої відповіді: "Так", спробуйте щось на кшталт: "Так, смуги тобі не йдуть". Ви як і раніше повинні бути чесними (смуги безумовно не працюють), але ви зміщуєте фокус в іншу сторону, а не на людину.
 • 6 Дізнайтеся ступінь свого впливу. Легко йти по світу, не розуміючи, як навіть сама крихітна настрій може мати наслідки. Один переживає важкий час, коли ви супер зайняті, і ви свого роду даєте йому від воріт поворот. Ви флиртуете з кимось перед людиною, яка в вас закоханий. До того ж, ваша щирість буде впливати на оточуючих вас людей. Якщо ви використовуєте свої повноваження у добрих цілях, ви можете створювати позитивний ефект повсюдно.
  • Ви знаєте того хлопця, який заходить в кімнату, і ви спалахуєте? Як його пристрасть здається заразною? Ось це справжність. Це 100% він. Потужний матеріал. Ваше вплив може бути таким же.
 • 7 Подивіться, як ви хочете виглядати. Давайте уявимо картину: зомбі атакують. Всі померли. Ви сховалися в місті, який був залишений і можете робити все, що завгодно. Буквально кожна двері відкриті для вас. Тепер, за яким магазинах ви хочете пройтися? Що ви хочете бачити в дзеркалі? Ось це ви справжній (мінус туга в очах і пістолет в руках).
  • Деякі люди пишаються роздумами про те, що вони симпатичні. Вони люблять макіяж, люблять робити зачіски, люблять красивий одяг. Це нормально. Інші цього не роблять. Це також відмінно. Якщо ви хочете носити комбінезон і не розчісувати волосся, прапор вам в руки! Якщо ви хочете носити тренерський гаманець і придбати дорогу косметику, вперед! Просто переконайтеся, що ви робите це для себе.
 • Частина 3 з 3: Взаємодію з іншими людьми

 • 1 Будьте реалістом. Багато хто з нас зайняті власними уявленнями – передачею картинок, які ми хочемо передати замість того, хто ми є насправді. Ми хочемо переконати людей, що ми мачо або леді, чи інтелектуал, або анти - конформіст. Киньте! Покажіть свою справжню сутність. Якщо ви відчуваєте, що-то, відчувайте це відкрито!
  • Більшість з нас винна в спробі виглядати "круто". Це не по-справжньому. Якщо ви провели день, граючи в бридж з бабусею, то й говорите про те, як ви провели день, граючи в бридж з бабусею. Вам нема чого приховувати. Це виснажлива праця в будь-якому випадку.
 • 2 Зосередьте увагу на одну людину за один раз. Коли ви виступаєте перед великою групою людей, заманливо сканувати аудиторію по всій поверхні. І багато хто це роблять. Але найкращий спосіб це зробити - зоровий контакт з однією людиною за один раз. Уявіть Барака Обаму, що зустрічається з вами очима! Він вас бачить! По-справжньому! Замість того щоб автоматично ковзати очима за все аудиторії, він йде на прямий контакт. Так. Занадто. Круто. Те ж саме почуття має бути застосоване до вашого життя.
  • Наступного разу, коли знаходитеся в групі людей, зосередьтеся на одному за раз. Ви не можете повною мірою оцінити людину і розширити свою справжню сутність, коли ви намагаєтеся відволікатися більш ніж на одну людину. Не тільки ви будете мати можливість бути справжнім, але це інша особа залишиться зачудовано вашими соціальними навичками.
 • Be Genuine Step 6.jpg 3 Говорите, що ви маєте на увазі, і майте на увазі, що говорите. Лестощі, плітки, або іншими словами-те, що допомагає вписатися в ситуацію - це простодушність. Ми всі винні в цьому в той чи інший момент, навіть якщо у нас є хороші наміри (ми не хочемо бентежити себе і т. д.). Єдине, що ви можете зробити, це бути в курсі ваших бажань і поведінки і вирішувати їх використовувати так чесно, як це можливо.
  • Завжди будуть ненависники. Є безліч людей, яких буде лякати ваша чесність і ваш менталітет такий, який він є насправді. Поки ви не жорстокі з ними, це їх проблема. Більшість людей, таких як ми, сподівається, що їх одкровення оцінять по достоїнству. Мало хто досить сміливий, щоб зробити це.
 • Be Genuine Step 10.jpg 4 Посміхайтеся, усмішка - це природно. Але не приклеюйте до лиця камуфляжну посмішку, щоб відповідати ситуації. Те ж саме стосується всього спектру емоцій; якщо ви збираєтеся показати себе світу цього, світ повинен це бачити. Таким чином, коли ви це зробите, ви будете значити набагато більше.
  • Те ж саме широке почуття застосовується до дій. Якщо ви не хочете цього робити, не робіть! Якщо ви не хочете пити, не пийте. Якщо ви не хочете йти в клуб, не треба. Якщо ви не хочете робити щось, що ваша група не розуміє, нехай так і буде. Є кращі способи витратити свій час, поодинці або з групою друзів.
 • 5 Не використовуйте позу влади. Дуже заманливо в спілкуванні з іншими відстоювати свою владу, чи то в усній формі або через мову тіла. Ми розправляємо плечі, закриваємо тіла і змушуємо людей прийти до нас. Не можна цього робити! Це ще один вид гри. Не може бути ніякого занепокоєння про те, як ми виглядаємо або про нашої гордості, коли ми прагнемо бути справжніми.
  • Коли ви зустрічаєте кого-то, будьте милим. Вони не представляють для вас загрози, якщо у них немає пістолета, приставленого до вашої голови. І якщо це так, розправте плечі.
  • Відображення впевненості - це добре. Тим не менш, є межа між природною і показною упевненістю. Якщо ви відчуваєте себе повністю розслабленим, вашу довіру саме там, де воно повинно бути.
 • Be Genuine Step 11.jpg 6 Не робіть з цього змагання. Немає необхідності спалахувати рулеткою, коли ви з кимось розмовляєте. Коли хтось починає пропускати імена, не кусайтесь. Це гра, в яку вони грають. Це нещиро і показує їх низькій рівень самооцінки. Ганьба. Боріться з бажанням розповісти історію про те, як ви приструнили Snoop Lion на автобусній зупинці.
  • На жаль, багато з нас винні в спробі змусити себе добре виглядати, коли ми йдемо на зустріч. Ми абсолютно не схожі на себе, коли намагаємося справити враження або бути трохи хвальком, демонструючи свої досягнення. Взаємодія працює не так. Наступного разу, коли хтось каже: "Так, я тільки що отримав круте просування по службі", просто привітайте його і рухайтеся далі. Ось і все, що вам потрібно зробити.
 • Be Genuine Step 12.jpg 7 Не примушуйте людей. Інколи є люди, з якими ми просто не танцюємо джайв. Буває, що дійсно ми нездатні бути справжнім з кимось, тому що взаємодія з ними просто здається... фальшивкою. Якщо ви зіткнулися з цією ситуацією, не примушуйте людину. Може бути, ця людина не призначений для того, щоб з'явитися у вашому житті прямо зараз, і це нормально. Може бути, пізніше, може бути, ніколи, але, безумовно, але точно не зараз.
 • 8 Робіть щирі компліменти. Якби ви повинні були померти завтра, напевно, у вас залишилися б жалю, що ви не сказали кому-то, наскільки ви дбали про них. Було б соромно так жити, так розтринькати стриманість! Нехай люди знають, наскільки ви цінуєте їх. Ви отримаєте у відповідь те ж!
  • Якщо ви говорите фальшиві компліменти тільки для того, щоб досягти якоїсь своєї мети, не маючи фактичної потреби, то отримаєте підказку про те, що ваша поведінка не є справжнім. Можливо, вам доведеться спочатку відчути емоції іншої людини.
 • Be Genuine Step 15.jpg 9 Подумайте про себе. Тепер, коли ви провели деякий час, усвідомлюючи свої дії з людьми, і в світі в цілому, скористайтеся моментом, щоб подумати про нього. З чим ви боретеся? Ви вже можете побачити якісь зміни? Подумайте про те, що пару раз сьогодні ви були справжнім і на пару раз, можливо, ви стали краще. До чого ви можете прагнути завтра?
  • Якщо це допоможе, складіть список людей, яких ви вважаєте справжніми. Іноді важко зрозуміти наше сьогодення поведінку. Набагато легше наслідувати комусь ще!
  • Дивіться в дзеркало на початку кожного дня. Вважайте, що це те, що будуть бачити всі, хто дивиться на вас, а потім вирішуйте, дозволяти їм бачити вас у такому вигляді чи ні. Коли ви зробите це, ви звільнитеся і будете почувати себе як вдома.
 • Поради

  • Пам'ятайте, що не кожен цінує справжність, а деякі можуть інтерпретувати її як наївність або простоту.
  • Ввічливо відмовляйтеся, якщо вам пропонують піти за межі зони комфорту, особливо в областях, які можуть скомпрометувати вашу цілісність або тягнуть за собою дурні ризики.

  Попередження

  • Коли ви станете справжнім, люди будуть ставитися до вас інакше.
  • Не намагайтеся занадто швидко досягти великих змін у своїй поведінці. Не поспішайте, пізнаючи себе, і зосередьтеся на становленні собою справжнім повільно і природно. Виявляйте трохи слабкості.

  Sources & Citations

 • ^ http://www.dailymail.co.uk/здоровье/статья-2463073/Врачи-не-говорят-толстым-людям-о-том-что-они-толстые.html
  • http://www.inc.com/jeff-haden/6-habits-of-remarkably-likeable-people.html
  • http://www.forbes.com/sites/theyec/2012/04/25/the-7-pillars-of-connecting-with-absolutely-anyone/
  • http://zenhabits.net/genuine/
  • http://lifedev.net/2009/07/a-simple-truth-being-genuine-brings-success/
  • http://blog.blogcatalog.com/2009/10-truths-about-me-the-importance-of-being-genuine/
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?