Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати самим смішним в школі

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Розберіться, як працює гумор

 • Be the Funniest in School Step 1 Version 2.jpg 1 Знайте свою аудиторію. Щоб бути самим смішним в школі, вам потрібно знати, що ваші однокласники вважають смішним! Слухайте їх і звертайте увагу, що змушує їх хихикати. Вони втрачають спокій, коли ви жартуєте над вчителями? Коли ви смієтеся над собою? А як щодо ексцентричній комедії? Чи вони воліють жарти, пов'язані з серіалами, комедіями і всієї поп-культурою?
  • І навіть в рамках вашої групи друзів різних людей смішать різні речі. Спробуйте записати переваги кожного з ваших близьких друзів. Чим вони відрізняються?
  • Не забувайте, як потрібно поводитися з вчителями. Якщо вам задали написати варіацію відомій промові "бути чи не бути" з "Гамлета", а ви встаєте і починаєте читати слова пісні "Should I Stay or Should I Go?" ("Мені піти або залишитися?") групи Clash, деякі вчителі знайдуть це сміховинним. Інші? Навряд чи.
 • Be the Funniest in School Step 2 Version 2.jpg 2 Опануйте основними гумористичними постановками. Як виявилося, всі люди приблизно однаково реагують на гумор. Є кілька сфер, які ми завжди вважали і вважаємо сміховинними:
  • Біль. Якщо ви дивилися хоча б один мультик, ви розумієте цю ідею. Подумайте про "Томі і Джеррі". Гарфілд. Ну постривай. Міккі-Маус. Всі їх витівки пов'язані з болем. Це непідвладне часу.
  • Несподіванка. Тільки в тому випадку, якщо ми не очікуємо, що щось станеться, наші емоції проявлять себе – подив, переляк, сміх, що-завгодно. Тому при будь-яких нормальних обставинах можна діяти неординарно. На вулиці похмуро? Одягніть окуляри від сонця. Ніхто не посміявся над жартом? Вибухну сміхом. Намагаєтеся сховатися? Сховайтеся за маленьким кущиком. Будьте так безглузді, як тільки для вас прийнятно!
  • Гра слів та каламбури. Про це трохи пізніше, але перекручення слів може відмінно розсмішити людей. Говорите на уроці біології про папуг? Кого вони вже встигли налякати?
 • Be the Funniest in School Step 3 Version 2.jpg 3 Пам'ятайте про відповідному моменті. Для більшості жартів це і є найважливіше. Це те, що потрібно відчувати, тому ми пропустимо розлогі пояснення. Просто будьте в курсі цього – і наступного разу, коли хтось відпускає жартик, зверніть увагу, яке значення мав момент, коли це було сказано.
  • Подумайте про мертвому мовчанні. Візьмімо речення: "Хто хоче останній шматочок сиру?" Не смішно. Але коли ви з друзями сидите за обіднім столом і всі мовчать, всім ніяково, і ніхто не знає, що сказати... І тут ви нервово і з нечесними оченятами говорите: "Ну...хто хоче останній шматочок сиру", а пальцями в цей час швидко забираєте його, щоб з'їсти самому.
 • Be the Funniest in School Step 4 Version 2.jpg 4 Спробуйте підколювати своїх друзів – обережно, звичайно! Ми говорили про те, щоб уміти посміятися над собою, тепер настала черга друзів! Але невинно, тим не менше, після жарту ви все ще хочете залишитися друзями. Знайдіть щось, над чим можна пожартувати – щось, над чим і вони можуть посміятися – щоб вся юрба заходилася від сміху. Може, вони зможуть відбити удар!
  • Наприклад, коли ваш високий і худий один заходить в кімнату, якийсь час не помічайте його, а потім скажіть: "Ой, вибач! Я тебе з ліхтарним стовпом переплутав(а)". Зрозуміло, що вони знають, що ви не могли прийняти цю людину за справжній ліхтарний стовп. Ясно, що це жарт, тому вони не повинні образитися.
  • Деякі люди не сприймають жарти. Якщо у вас є такі друзі, не застосовуйте на них цю тактику. Жартують тільки над тими, хто нормально до цього ставиться.
 • Be the Funniest in School Step 5 Version 2.jpg 5 Перейдемо до фізичних жартів. Грубий фарс налічує багато літа і до цих пір змушує нас сміятися. Все – від висування стільця з-під одного до свого власного падіння, тому що хтось відпустив настільки невдалий коментар, що ви не могли втриматися на місці. Щоб бути смішним, не завжди потрібні слова!
  • Якщо ви коли-небудь чули про Люсіль Болл (одна з найбільш відомих комедійних актрис усіх часів) або шоу "Я люблю Люсі", ви, напевно, пам'ятаєте, що найбільш популярними епізодами були ті, де вона навчалася тиснути виноград, де кидала шоколад собі на обличчя і коли вона їла м'ясної напій. Ексцентрична комедія воістину безсмертна.
   • Забули, що це? Подумайте про Містера Біна і Чарлі Чапліна! Вони без слів чудово справляються з мистецтвом комедії.
 • Be the Funniest in School Step 6 Version 2.jpg 6 Використовуйте каламбури і гру слів. Каламбури можуть вдаватися найгірше, але хороший каламбур – або, ще краще, гарна гра слів – може розгойдати всіх. Наступного разу, коли ваш друг запитає вас про туристичному поході, скажіть: "Ух-ти, це звучить опалатенно!" Той же друг відпустив жарт про очевидні речі? Та він же Капітан Очевидність! Набирайтесь розуму!
 • Частина 2 з 3: Розвиваємо свої здібності

 • Be the Funniest in School Step 7 Version 2.jpg 1 Зробіть собі репутацію. Коли люди знають, що ви – клоун класу, то смішити їх стає набагато простіше. Вони будуть готові сміятися практично над усім, що ви кажете – і у вас з'явиться впевненість у своїх силах. Тому починайте ростити своє почуття гумору і отсыпайте жарти наліво, направо і скрізь. Ви повинні стати одним з тих, про кого будуть говорити: "Гей, чувак, ти можеш мене насмішити до сліз!"
  • Єдиний спосіб добитися цього – постійно вести себе весело і невимушено. Тому навіть якщо ви трясетесь від страху перед важкою контрольної чи все в житті не складається, будьте тим, у кого завжди є жарт, щоб підбадьорити оточуючих.
 • Be the Funniest in School Step 8 Version 2.jpg 2 Працюйте над харизматичною зовнішністю. Слова і приколи – це чудово, але зовнішність теж грає свою роль. Додайте ексцентричності свого вигляду, щоб відповідати оригінальності ваших жартів! Може, вам монокль підійде? Або кепка? Хоча б різні шкарпетки?
  • Іноді помічником гумору стає імідж. Уявіть, як ваша нудна тітка Маша розповідає жарти. Було б набагато смішніше, якби вона при цьому носила подплечники і страшну, жахливу капелюх, чи не так?
 • Be the Funniest in School Step 9 Version 2.jpg 3 Слухайте краще. Ми не радимо вам красти жарти, але безумовно допоможе послухати відомих коміків, щоб навчитися розрізняти види і стиль гумору. І якщо ви випадково повторили жарт, а ваш друг не знає, чия вона, ну що ж, не варто це згадувати! Нехай думають, що ви самі її придумали.
  • Щоб вас не піймали на цьому, звертайтеся до не таким відомим комікам. І не використовуйте їх жарти – беріть їх жарти і пристосуйте їх під себе!
 • Be the Funniest in School Step 10 Version 2.jpg 4 Запасайтеся жартами. Якщо у вас є кілька дотепів про запас, вам не доведеться кожен раз напружуватися і вигадувати щось на ходу. Якщо в приміщенні повисла ніякова тиша, ви можете заповнити її вдалим жартом, приховану у вас в рукаві. Вчіться у відомих і не дуже коміків, дивіться комедійні фільми і телепередачі і проводите якийсь час, нарощуючи свій арсенал.
  • Намагайтеся не використовувати одні й ті ж жарти надто часто. Ви ж не хочете, щоб люди закочували очі, як тільки ви знову заведете: "Вовочка Прийшов у школу..."
 • Be the Funniest in School Step 11 Version 2.jpg 5 Не сприймайте себе занадто серйозно. Зрештою, щоб досягти успіху в своєму гуморі, потрібно бути розслабленим. Якщо ви трясетесь над тим, що здастеся смішним (або несмешным), це – єдине, що помітять люди. А ваші чудові жарти залишаться непоміченими. Не хвилюйтеся про це – якщо ви вважаєте себе смішним, то й інші будуть думати так само.
  • Якщо вони не сміються, ну і що з того? Наступного разу ви уб'єте їх своєю новою жартом. Необов'язково бути смішним 24 години на добу. Комедія – це процес проб і помилок. Деякі коміки роками відточують одні й ті ж жарти. Дайте собі перепочинок!
 • Частина 3 з 3: Працюємо над своєю особистістю

 • Be the Funniest in School Step 12 Version 2.jpg 1 Будьте енергійні і бадьорі. Навіть найкращі жарти не справляють враження, якщо ви подаєте їх так, ніби не вірите в їх комічність. Коли ви своєчасно взмахнете рукою під час розповіді або мімікою і жестами підтримайте його, він від цього значно виграє. Що б ви не говорили, говорите це всім тілом.
  • Наприклад, один комік Азіз Ансарі вдало жартує, коли говорить про своїх спробах знайомитися з дівчатами. Його ніхто з них не любить, тому він заспокоює себе словами: "Нічого. Хоча б мої друзі мене люблять". Не особливо смішні рядки! Але він каже це з таким запалом, майже гнівом, надуваючи губи і округлюючи очі. Тут все вирішує його чарівність і емоції, які він передає.
 • Be the Funniest in School Step 13 Version 2.jpg 2 Станьте знавцем поп-культури. Може, ви помираєте від сміху від жартів, зрозумілих "своїм", але для інших вони не будуть нічого означати. Сенс ваших жартів повинен бути зрозумілий усім. Щоб усі в кімнаті сміялися, у ваших дотепах повинні бути відсилання до поп-культурі. Посмійтеся над тим, що відбувається в світі прямо зараз – так кожен буде в курсі і зрозуміє жарт.
  • Чим ви займаєтеся і чому приділяють уваги ваші друзі? У вас є улюблені серіали? Музика, яка вам подобається найбільше? Улюблені знаменитості? Згадайте їх у своїх жартах! Станцюйте Gangnam Style під музику на уроці співу. Висуньте язик і промурлыкайте, як кішка, коли на iPod вашого друга грає пісня Майлі Сайрус. Процитуйте ваш з одним улюбленої серіал, коли випаде можливість. Будьте готові до цього!
 • Be the Funniest in School Step 14 Version 2.jpg 3 Візьміть сарказм на озброєння. Один з найбільш поширених видів гумору – це сарказм. Якщо він підходить вам за характером, то може стати вашою фішкою. Він зазвичай сухий, їдкий, трохи абсурдний і піддягає того чи той, хто став об'єктом розмови. Коли люди знають, що ви говорите з сарказмом, а не серйозно, розмова може стати сміховинним!
  • Іноді сарказм допомагає сказати протилежність того, що ви насправді маєте на увазі. Наприклад, рядки: "Борис Єльцин був кращим президентом всіх часів" або "Ух-ти, це найкраща з твоїх ідей!" Або ви можете саркастично сказати щось абсолютно абсурдне: "Ти любиш собак? І я люблю собак. Давай обміняємося рецептами!"
  • У вашому тоні може критися значна частина сарказму. Якщо ви скажете, що Єльцин був кращим президентом, з серйозним обличчям і з ображеним виглядом, люди не зрозуміють, жартуєте ви чи ні. Цей спосіб теж може спрацювати – тільки треба знати, коли опустити маску, щоб вони зрозуміли жарт.
 • Be the Funniest in School Step 15 Version 2.jpg 4 Будьте спостережливі. Щоб бути постійно смішним (а ви ж хочете здаватися дотепним весь час, а не тільки іноді, правда?), вам потрібно залишатися напоготові зі своїми жартами. Припустимо, ваш знайомий заходить у кімнату і сідає. Не пропускаючи випадку, ви повертаєтеся до всіх інших і говорите з хитрим поглядом: "Думаєте, він нас вже помітив?" Постійно стежте за тим, що відбувається навколо, щоб не пропустити свою можливість!
  • Спробуйте звичайні повсякденні рутинні речі перетворювати в кульмінаційний момент. Коли ви насторожі і спостережливі, це вам добре вдасться. Припустимо, подруга показує вам свої фотографії з відпустки і каже: "Ой, я виглядаю такою товстою". Ви відповідаєте: "Це нормально; кажуть, камера додає 5 кг. Скільки камер на тебе тут спрямовано?" Тільки переконайтеся, що ваші друзі вас не розсердяться!
 • Be the Funniest in School Step 16 Version 2.jpg 5 Будьте самокритичні. Добре, вистачить сміятися над іншими. Навіть смішніше, коли ви підколюєте себе. Ніхто не образиться і, крім того, що ви сміховинні, ви ще й не маєте ілюзій і скромні. Перемога!
  • Потрібен приклад? Наприклад, вашому другові тільки що подзвонила його вчителька. Він не знає, що сказати, тому видає щось невиразне: "Мм...я...не...ой....так??" Потім ви говорите: "Боже, я точно так само бурмочу, коли потрібно поговорити з дівчатами". Замість того, щоб сміятися над ним, ви берете весь вогонь на себе!
 • Поради

  • Не поспішайте. Якщо ви досить сором'язливі і зазвичай не ведете себе весело і гамірно, не потрібно раптом починати. Люди подумають, що ви дуже намагаєтеся їх розсмішити
  • Смійтеся над собою! Неважливо, вдалася ваша жарт чи ні, все одно смійтеся.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?