Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як отримувати задоволення від своєї роботи

Рекламний блок

Кроки


Метод 1 з 4: Етап 1: Самоаналіз

 • Leave a Job Interview in a Manner Which Increases Your Chance of Success Step 6.jpg 1 Подумайте, що робить вас щасливим. Подумайте про це – і запишіть. Знайдіть час, щоб зробити список речей, які вас радують. Під час роботи над списком, записуйте все, неважливо - наскільки просто це буде або наскільки не пов'язано з вашою роботою. Зв'язок з роботою не важлива, що важливо – це ви самі.
 • Enjoy Your Job Step 2.jpg 2 Запитайте себе: "Чому?" - для кожного пункту: відмінно - у вас є список, тепер усвідомте, чому ці речі роблять вас щасливим... що такого в «рибалці», що робить вас щасливим? Це процес або оточення? Це дійсно рибалка або проведення часу з друзями? Зробіть це для кожного пункту – подумайте добре. Це перший список, який вам потрібен.
 • Enjoy Your Job Step 3.jpg 3 Подумайте, що робить вас нещасним: як і в попередніх кроках, тільки на цей раз з речами, які вас турбують. Ваша ранкова рутина робить вас нещасним? Чому? Це час, який ви витрачаєте в машині...? Це інші водії?
 • Enjoy Your Job Step 4.jpg 4 Запитайте себе: "Чому?" - для кожного пункту: як і для позитивних пунктів, зрозумійте, чому ці речі роблять вас нещасними. Чому знаходження в машині вас дратує? Якщо вам подобається водіння з музикою, то чим відрізняються ранкові години? Думайте. Ця інформація буде використана пізніше і повинна бути дуже специфічною. Чому вас це турбує? Зробіть список, на кожен пункт задайте запитання «Чому?», знайдіть справжні речі десь там, глибоко всередині, які роблять вас нещасними.
 • Convince Your Boss That Browsing Online Can Boost Productivity Step 9.jpg 5 Зрозумійте, що вами рухає. Людям подобається займатися речами, які їх мотивують (цілком логічне заяву). Зробіть список речей, які вас мотивують. Деякі люди знаходять мотивацію, допомагаючи іншим, інші - коли чогось досягають, деякі - під час розумових вправ. Це не дуже просте завдання, але потрібну для вас. Це заняття з роду «сенсу життя», яке змінюється від людини до людини. Що це для вас?
 • Метод 2 з 4: Етап 2: Аналізуючи вашу роботу

 • Escape a Dead End Job Step 1.jpg 1 Знайдіть позитивні аспекти: добре, може вам і не подобається ваша робота, але існують речі, які вам не байдужі. Такі знайдуться. Зробіть список. Розслабтеся і подумайте про те, що не викликає негативних відчуттів під час вашої роботи. Може бути, робота знаходиться близько – це плюс. Як на рахунок освітлення та інших умов праці? Чи є у вас кімната відпочинку? Якщо ви берете перерви протягом дня; навіть якщо короткі – це плюс. Як на рахунок деяких колег? Перерахуйте всі.
 • Deal with Whiny Customers Step 5.jpg 2 Запитайте себе: "Чому?": так само, як і на етапі 1, вам потрібно зрозуміти, чому вам подобаються ці речі. Що такого особливого в кожному пункті вашого списку, що приваблює вас? Це важливо, тому що ви порівняйте їх зі списком, який ви зробили раніше.
 • Recognize Agitators Amongst Your Coworkers Step 5.jpg 3 Знайдіть негативні аспекти: це має бути просто – що вам не подобається у вашій роботі? Запишіть все, будьте конкретні. "Я не люблю те, що я роблю" не буде хорошим прикладом. Що конкретно вам не подобається в роботі, в оточенні, в людях, компанії... все.
 • Ace a Teaching Interview Step 2.jpg 4 Запитайте себе: "Чому?" Ви зробили це для позитивних моментів, тепер зробіть для негативних. Так само, як і на етапі 1, будьте конкретні. Можливо, вам не подобається ваш бос. Чому? "Він" не допоможе вам, що саме в його поведінці вас не влаштовує, найважливіше, чому на вас це чинить негативний вплив?
 • Метод 3 з 4: Етап 3: Поєднайте

 • Enjoy Your Job Step 10.jpg 1 Порівняйте позитивні фактори: уважно подивіться на список речей, які роблять вас щасливим, зі списком позитивних і негативних моментів вашої роботи. Найцікавіше, що ви, можливо, будете здивовані, коли побачите одну з негативних речей у списку «щастя». Наприклад, "Мій начальник постійно стоїть над душею", а в списку "щастя" "Мене радує, коли я перебуваю навколо людей". Візьміть все, що ви написали про роботу (плюси і мінуси), і напишіть це поряд з речами, які роблять вас щасливим поза роботи.
 • Enjoy Your Job Step 11.jpg 2 Порівняйте негативні фактори: в такому ж стилі, як і в попередньому кроці, ви будете порівнювати плюси і мінуси вашої роботи з речами, які роблять вас нещасними. Знову ж таки, можливо, ви здивуєтеся тому, що деякі плюси вашої роботи співпадуть з речами, які роблять вас нещасними. Наприклад, якщо ви записали "мій начальник не стоїть над моєю душею" як плюс, але "самотність" - ви записали в мінус.
 • Accept Feedback or Corrective Action at Work Step 7.jpg 3 Знайдіть протиріччя: У списку збігів ви, швидше за все, знайдете речі, які роблять вас щасливим на роботі, але нещасним поза роботою, і навпаки. Зробіть список протиріч. Ви сконцентруєтеся на них трохи пізніше.
 • Pass a Job Interview Step 1.jpg 4 Знайдіть підтвердження: так само, як і в попередньому кроці, ви знайдете речі, які роблять вас щасливим на роботі і поза роботою. Те ж саме зробіть і для негативних аспектів.
 • Negotiate Severance Step 2.jpg 5 Перевірте вашу роботу: щоб бути впевненим у результатах, виконайте дані кроки кілька разів. Не поспішайте. Це дуже важлива для вас інформація, яку ви будете використовувати в майбутньому. Коли ви усвідомлюєте, що ваші списки точні, то...
 • Become a Savvy Shopper Step 14.jpg 6 Зробіть перерву: дайте собі час, щоб ці речі устоялися. Ви зрозумієте, коли будете готові до наступного кроку, але не поспішайте. Зберіться з думками. Якщо ви все зробили правильно, то у вас на руках буде нова і, можливо, цікава інформація. Після декількох днів ви будете готові.
 • Метод 4 з 4: Етап 4: Дії

 • Enjoy Your Job Step 16.jpg 1 Дійте: ваше завдання – отримувати задоволення від роботи. Щоб це зробити, вам потрібно бути впевненим у позитивних змінах. Не сподівайтеся, що, зробивши списки, ваше життя зміниться чарівним чином. Від вас потрібна постійна робота над поведінкою і сприйняттям вашого оточення.
 • Work in an Art Museum Step 8.jpg 2 Зосередьтеся на позитивних збіги: наприклад, якщо ваш начальник «стоїть у вас над душею», пам'ятаєте, що вам подобається перебувати навколо людей. Коли ваш телефон постійно дзвенить, пам'ятайте, що вам подобається спілкуватися з людьми. Коли вас постійно просять зробити щось додаткове, пам'ятайте, що вам подобається допомагати людям. Ваше завдання - знайти речі про вашу роботу, які збігаються з речами, які роблять вас щасливими. Як тільки щось відбувається на роботі, що збігається зі списком "щастя" - відзначте це так: "це було добре, тому що..."
 • Enjoy Your Job Step 18.jpg 3 Знайдіть пов'язані з роботою речі, які вас мотивують. На вашій роботі точно що-небудь вас захоплює. Знайдіть це. Бажано, щоб ваш начальник був обізнаний про ці речі. Спробуйте з ним поговорити про мотивуючих вас моментах, можливо, вам доручать займатися саме цим. Не припускайте, що це станеться миттєво; ваші основні обов'язки нікуди не дінуться, і у вас піде часу на те, щоб звикнути до завантаження, але більшість начальників хочуть, щоб підлеглі мали високу продуктивність і задоволення від роботи – це зменшує кількість звільнень, і люди відчувають себе набагато краще, так як команда в цілому працює краще. Коли ви будете це робити, зосередьтеся на позитивних аспектах замість того, щоб думати про негативні: "Я не люблю свою роботу, тому що мені нудно." Не залишаєте місце для діалогу – вам дадуть відповідь "Добре. Удачи з пошуком роботи. Відвідайте відділ кадрів, коли будете йти." З іншого боку, "Я б дуже хотів мати додаткові обов'язки і більше спілкуватися з людьми." залишить гарне враження і змусить задуматися про те, чим вам можна допомогти.
 • Virtualize Your Workforce Step 4.jpg 4 Позбавтеся від думок «утопії». У якийсь момент ви подумаєте, що не любите свою роботу – чи не любите якісь моменти своєї роботи. Ваш розум почне харчуватися цими думками і, врешті-решт, вас це поглине. Саме це називається «утопією», нічого хорошого з цього не вийде. Коли ви зрозумієте, що почали міркувати в цьому напрямку, зупиніться і подумайте про позитивні моменти. Подумайте про те, що вам подобається у вашій роботі. Це не просто. Утопія – це звичка, від якої важко позбутися, але дуже важливо, щоб ви вчасно зупинилися. Утопія приведе вас до стресу, стрес, в свою чергу, приведе вас до депресії, яка погіршить вашу продуктивність, яка погіршить відгуки про вас... ви можете продовжити цей цикл.
 • Enjoy Your Job Step 20.jpg 5 Використовуйте ваші перерви з розумом: коли у вас є 15-хвилинну перерву або 30-хвилинну перерву на обід, то використовуйте цей час на речі, які приносять вам задоволення. Це не час, щоб збиратися з колегами і плакатися. Якщо це частина культури, то тримайтеся від цього на відстані. Може, ви знайдете когось, хто любить гуляти – пройдіться з ними; говорите про приємні речі. Під час обіду спілкуйтеся з позитивними людьми. Ваша мета полягає в збільшенні позитивного і зменшенні негативного. Якщо ви постійно чуєте негативні думки, то ваша позиція теж буде зсуватися в негативну сторону, і навпаки.
 • Enjoy Your Job Step 21.jpg 6 Використовуйте самоствердження: можливо, ви чули про це тисячу разів. Можливо, ви не вірите в такий метод – повірте, він працює. Вам може здатися дивним і смішним – дивитися на себе в дзеркало і говорити, що ваш день буде хорошим... але це допомагає. Позитивний настрій – це як звичка, працює так само, як і негативні настрої. Це працює через те, як влаштований наш мозок. Спочатку вам може здатися, що все марно, і ви не побачите миттєвих результатів – це не спрацює за помахом чарівної палички – але продовжуйте. Робіть це кожен день. Прикріпіть список позитивних речей на ваше дзеркало і читайте їх щоранку.
 • Survive Your Work Placement Step 6.jpg 7 Чекайте результатів: якщо ви проробили перераховані вище кроки, то ви побачите результати. На самому початку вони будуть ледве помітні, вам доведеться придивитися. Коли ви помітите результат... надихнуло! У вас виходить! Будь-який успіх - це позитивний відгук вашому мозку. Все частіше – ви будете помічати успіх. Один важливий момент – завжди будуть речі, які вам не подобаються. Нікому не подобається кожна секунда їх дня. Це не нормально. Все ж, в таких випадках, розбирайтеся з ними швидко і рухайтеся далі. Не думайте про негативні моменти. Фокусуйтеся на позитивних.
 • Поради

  • Якщо ці методи не спрацювали; якщо ви на 100% впевнені, що не любите і не любите свою роботу, і роздумуєте про нову, тоді використовуйте те, чого ви навчилися в цій статті. Зробіть так, щоб наступна робота була вам до душі.
  • Дуже часто буває так, що частина роботи, яку ви не любите – це колега або декілька колег, які роблять вашу робочу атмосферу жахливою. Дуже важливо пам'ятати, що не варто сприймати слова цих людей близько до серця. Є люди, які ображають, заздрять, пліткують, є навіть ті, які хочуть ваше робоче місце. Іноді, вказуючи на їхні позитивні якості, ви можете змінити їх ставлення до вас. Цікавтеся їх життям. Якщо ви знайдете когось, хто постійно говорить про проблеми – це знають всі. Намагайтеся не йти їхнім шляхом.
  • Пам'ятайте, що трава не завжди зеленішою на іншій стороні. Іноді, змінивши роботу, ви зрозумієте, що ваш новий начальник дуже важка людина, а колеги – ще гірше. Дізнайтеся про всіх подробицях до того, як зробите наступний крок у вашій кар'єрі.
  • Почніть шукати. Якщо ви почнете діяти, то ви зрозумієте, що вам подобається ваша робота або почнете шукати нову. Іноді, факт того, що ви будете шукати нову роботу, може бути лікувальним.
  • Зрозумійте, що ваша поведінка впливає на інших так само, як і ваша продуктивність праці. Якщо ви можете собі це дозволити, візьміть пару вихідних, щоб подумати про вашій кар'єрі, і в якому напрямку ви хочете рухатися. В результаті, роблячи перерву і подумавши, ви можете змінити свій світогляд і поведінку.
  • З фінансової точки зору, ви можете відкладати якусь частину вашої зарплати на банківський рахунок. В результаті, протягом року ви збережете суму, яка дозволить вам забезпечити себе на якийсь час, поки ви шукайте інші можливості.

  Попередження

  • Ніколи не звільняйтеся зопалу і без запасного плану. На пошук нової роботи може піти довгий час. Ви можете опинитися в гіршому становищі. Якщо ви збираєтеся звільнятися, то спочатку знайдіть нову роботу.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?