Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як заспокоїти дівчину

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Знайдіть підхід до дівчини

 • Comfort a Girl Step 01.jpg 1 Дізнайтеся, що трапилося. Чому дівчина засмучена? Це щось гнітюче, таке як смерть дідуся, або ж що-то поправимо, як сварка з другом? Проблема може допомогти вам визначити, що їй зараз потрібно найбільше. Якщо вона переживає справжнє горе, то не варто смішити її або відволікати веселою історією; але якщо вона переживає за відносин з одним, то ви можете використовувати безтурботний підхід. Але не говоріть занадто багато про причини, інакше вона розсердиться ще більше.
  • Не всі проблеми однакові. Чим більше ви знаєте про ситуацію, тим краще ви зрозумієте, як реагувати.
 • Comfort a Girl Step 02.jpg 2 Дізнайтеся, чого вона хоче. Це важливо. Якщо вона скаже: "Я хочу побути одна, і вона насправді так вважає, то вам потрібно дати їй час і не посилювати її стан, пристаючи до неї, коли вона просто хоче побути одна. Але якщо вона говорить вам це, хоча насправді хоче, щоб ви залишилися, то це складніше зрозуміти; якщо ви її добре знаєте, ви зрозумієте, коли вона хоче охолонути, а коли говорить це тільки для того, щоб не турбувати вас.
  • Вона часто розбудовується чи це перший раз, коли ви бачите її такою? Якщо вона розбудовувалася і раніше, подумайте про те, як ви реагували раніше, щоб повести себе точно так само, якщо це допомогло.
  • Запитайте, чи вона хоче поговорити. Дізнайтеся, чи вона хоче обговорити проблему або ж ви просто надали їй моральну підтримку.
 • 3 Дайте їй трохи тепла. Отже, більшості дівчат потрібно обійми або трохи ласки, коли вони засмучені. Це правда, якщо ви зустрічаєтеся або якщо ви так близькі, що вона не сприйме це як крок. Деякі дівчата, тим не менш, не захочуть обніматися, коли вони засмучені, і це теж нормально. Якщо ви близькі, просто приобніміть або доторкніться до плеча, руки або коліна, щоб їй стало легше.
  • Коли вона засмучена, найбільше їй хочеться, щоб ви дійсно були поруч для неї, а трохи ласки доведе їй це.Comfort a Girl Step 03Bullet01.jpg
  • Принесіть їй серветку, чашку чаю, тепле покривало і що завгодно, що потрібно для того, щоб їй стало комфортніше.
 • Частина 2 з 3: Як поліпшити її настрій

 • Comfort a Girl Step 04.jpg 1 Дозвольте їй висловитися. Найбільше вона хоче розповісти, що вона відчуває, якщо тільки вона не хоче, щоб її залишили в спокої. Так що нехай вона выплачется, виговориться, нехай трощить меблі, якщо вона цього хоче. Не ставайте у неї на шляху і спробуйте прийняти правильні рішення, задавайте мільйон питань або ж просто дозвольте їй розповісти вам про те, що відбувається. Якщо вона тільки що засмутилася, то, швидше за все, ще не відпустила цю ситуацію.
  • Не намагайтеся відразу ж запропонувати їй мільйон рішень. Коли вона захоче почути вашу пораду, вона попросить про це. А поки зосередьтеся на тому, що вона повинна висловитися.
  • Ви можете думати, що точно знаєте, як треба вчинити, але зараз не час встрявати.
 • Comfort a Girl Step 05.jpg 2 Будьте гарним слухачем. Якщо дівчина засмучена, то вона найбільше хоче, щоб ви її вислухали. Вона не хоче знати ваші роздуми на цю тему – їй просто потрібно, щоб її вислухали. Так що дайте їй виговоритися, не перебиваючи її питаннями або зауваженнями, дивіться в очі і вставляйте тільки невеликі коментарі на кшталт: "Не можу уявити, як це складно для тебе...", щоб вона зрозуміла, що ви дійсно дбаєте про неї. Дайте їй закінчити і не квапте її.
  • Ви можете кивати і показувати їй, що ви переживаєте, але не кивайте занадто активно, інакше вона подумає, що ви квапте її або вдавайте.
  • Не відволікайтеся. Відкладіть телефон, зосередьтеся на ній і не блукайте поглядом по кімнаті. Вона не повинна думати, що ви поспішаєте кудись.
 • Comfort a Girl Step 06.jpg 3 Не намагайтеся применшити її проблеми. Якщо ви хочете, щоб дівчині стало краще, то найгірше, що ви можете сказати – це щось на кшталт: "Це не кінець світу" або "Все буде добре". Звичайно, ви можете розуміти, що вона засмучена через чогось незначного, наприклад, із-за поганої оцінки за контрольну або розриву з невдахою, з яким вони зустрічалися всього кілька тижнів, але вам не варто говорити їй про це, інакше їй стане тільки гірше. Зараз вона хоче просто посумувати і розповісти про свої почуття, а не чути, що нічого страшного не сталося.
  • Вам може здаватися, що ви допомагаєте їй, показуючи їй перспективу, але ви тільки бентежите її ще більше, і вона може відвернутися від вас.
  • Зараз ви потрібні їй поруч для підтримки, а не для висловлення своєї думки.
 • Comfort a Girl Step 07.jpg 4 Запитаєте, як ви можете допомогти їй. Як тільки вона висловилася, ви можете запитати її, що ви можете зробити для того, щоб їй стало краще. Може бути, це конкретна ситуація, в якій ви можете допомогти, наприклад, якщо їй потрібно розібратися з документами, виправити відносини з одним або навіть допомогти заощадити гроші, полагодив щось самостійно. Може, ви повинні супроводити її в неприємне місце і надати моральну підтримку. Або ж вона може впоратися самостійно, але ви завжди будете "на зв'язку", якщо їй знадобиться допомога.
  • Якщо ви будете задавати питання, це допоможе їй зрозуміти, що ви дбаєте і хочете зробити для неї щось. Так вона відчує себе краще в цій ситуації.
  • Ймовірно, що вона відчуває себе втраченим і самотнім. Якщо ви запитаєте, чи потрібна їй допомога, вона відчує себе коханою і бажаною.
 • Comfort a Girl Step 08.jpg 5 Не намагайтеся сказати, що ви знаєте, як вона себе почуває. Їй хочеться, щоб її вислухали, а не сказали, що вона зараз відчуває. Може, вона втратила дідуся, як і ви, і ви можете сказати, що і з вами таке траплялося; якщо це така однозначна ситуація, ви можете згадати це, але в загальному, не намагайтеся порівняти себе з нею, інакше вона подумає, що ви просто боретеся за увагу. Весь фокус зараз на ній. Якщо вона переживає важкий розрив, не порівнюйте її трирічні стосунки з вашими тримісячними, інакше вона викрікнет: "Це не те ж саме!"
  • Найкраще сказати: "Я не можу уявити, через що ти проходиш," або "Не можу навіть зрозуміти, що ти відчуваєш..." Часто причина саме в цьому, а дівчина відчує, що її емоції виправдані.
 • Comfort a Girl Step 09.jpg 6 Скажіть їй, що вам шкода, що їй так погано. Це мило і просто. Просто скажіть: "Мені шкода, що ти проходиш через це", або "Мені шкода, що ти переживаєш таку складну ситуацію". Нехай це і не ваша вина, невелике вибачення покаже, що ви співчуваєте ситуації і хочете, щоб все було по-іншому. Так їй стане легше, навіть якщо ви не можете нічим допомогти.
  • Вона може сказати: "Ти ні в чому не винен!", а ви можете відповісти: "Я знаю, але все одно мені погано від цього". Так вона відчує, що ви на її боці.
 • Частина 3 з 3: Продовжуйте втішати її

 • Comfort a Girl Step 10.jpg 1 Просто будьте поруч заради неї. Іноді ви не можете допомогти, не можете сказати щось або зробити так, щоб ситуація покращилася. Якщо вона дізналася дійсно погані новини, все, що ви можете зробити – це бути поруч і показати їй, що вона не самотня. Якщо у вас були великі плани на вихідні, визначте, чи ви можете скасувати їх для неї; якщо їй є чим зайнятися, запитайте, чи можете ви зробити це разом. Іноді ви можете запропонувати лише свій час і своє любляче присутність. Ви не можете просто заспокоїти і сказати, що вам треба піти, а потім бути поза доступу кілька днів, так як вона відчує себе покинутою.
  • Покажіть їй, що вона буде для вас на першому місці. У вас можуть бути інші плани, але ви не спустіть з неї погляд.
 • Comfort a Girl Step 11.jpg 2 Відверніть її. Вона може хотіти залишитися наодинці після того, як засмутилася, але якщо ви можете, спробуйте виходити з нею з дому якомога частіше. Навіть якщо вона не хоче спілкуватися, свіже повітря поліпшить її настрій і змусить забути про проблеми хоча б на час. Ось що можна спробувати:
  • Запросіть її на комедію. Легкий фільм змусить її сміятися й поліпшить настрій на якийсь час.Comfort a Girl Step 11Bullet01.jpg
  • Запросіть її на вечерю або каву чи морозиво. Просте частування підніме їй настрій. До того ж, якщо вона засмучена, вона може забувати їсти і доглядати за собою. Але не запрошуйте її випити – якщо вона засмучена, алкоголь – не найкраще рішення.Comfort a Girl Step 11Bullet02.jpg
  • Прогуляйтеся з нею. Легке тренування і свіже повітря допоможуть їй очистити голову і зосередитися.
  • Не запрошуйте її на гучні заходи з безліччю людей, тому що її можуть переповнювати емоції, з якими вона не зможе впоратися.
 • Comfort a Girl Step 12.jpg 3 Виконуйте її обов'язки. Вона може бути так схвильована, що не здатна впоратися зі своїми щоденними обов'язками. Так що принесіть їй чашку кави або обід, коли їй це потрібно; запропонуйте прибрати у неї в кімнаті, якщо все вийшло з-під контролю; займіться пранням, якщо це необхідно. Якщо вона засмутилася в класі і не може зосередитися, ведіть за неї конспект. Якщо їй потрібно заправити машину, зробіть це для неї. Не займе багато часу, якщо ви докладете трохи більше зусиль, а це допоможе їй впоратися з емоціями.
  • Звичайно ж, ви не повинні дозволяти їй використовувати вас. Але якщо ви зробите за неї кілька простих завдань, що це може дійсно допомогти їй.
 • Comfort a Girl Step 13.jpg 4 Цікавтеся її станом. Це важлива частина процесу. Навіть після того, як ви все обговорили, вам потрібно запропонувати їй свою підтримку. Телефонуйте, пишіть їй, відвідуйте її і думайте про те, коли ви знову зможете зустрітися. Вам не потрібно дратувати її і питати про її настрої кожні кілька годин, але час від часу потрібно цікавитися її настроєм, щоб вона розуміла, що ви дбаєте про неї.
  • Навіть смішна записка або відео з YouTube може розсмішити її і допомогти відчути себе особливою.
  • Будьте креативні. Надішліть їй листівку або букет соняшників. Покажіть їй, що ви дбаєте про неї не тільки під час розмови.
  • Просто покажіть, що ви думаєте про неї. Якщо вона хоче побути одна, не варто намагатися знову завести розмову через кілька годин. Невелике повідомлення, яке покаже вашу турботу, допоможе вам.
 • Поради

  • Скажіть їй, що вона – ваша принцеса, і ви любите більше за все і всіх.
  • Говоріть м'яко.
  • Обійміть її. Їй стане легше.
  • Не кажіть їй, що якась інша дівчина "сексуальна".
  • Вона – ваша квіточка, ставтеся до неї так.
  • Скажіть їй, що вона прекрасна, навіть якщо ви (або вона) думаєте, що вона погано виглядає, і ніжно поцілуйте в щоку.
  • Використовуйте різні методи, якщо ви не хлопець, але вам складно зрозуміти емоції подруг.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?