Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як добитися успіху, продаючи на eBay

Рекламний блок

Кроки

 • Be Successful Selling on eBay Step 1.jpg 1 Визначте свій ринок. Витратьте час, щоб сісти і поспостерігати за тим, що продається, а що ні з предметів, в яких ви зацікавлені. Будь-які дані дослідження ринку, які можете зібрати, будуть дуже корисні для вас надалі. Ви, ймовірно, досить швидко побачите 'ласі шматочки' -ті один або два предмети, які, здається, продаються за хорошу ціну.
 • Be Successful Selling on eBay Step 2.jpg 2 Перегляньте конкуренцію. Перед тим, як вкладати гроші, подивіться, які є інші продавці у вашій категорії і яка в них стратегія. Зверніть особливу увагу на якісь недоліки їх аукціонів, які могли б у них бути. Тому що це те, куди ви можете рухатися і перемогти їх у їхній власній грі.
 • Be Successful Selling on eBay Step 3.jpg 3 Знайдіть продукцію. Знайдіть постачальника того, що ви хочете продати, і подивіться, які найкращі ціни ви можете отримати - не бійтеся обдзвонювати всіх, щоб отримати найкращу пропозицію. Якщо ціни на EBay, які ви бачили, є вище, ніж від постачальника, то все готово.
 • Be Successful Selling on eBay Step 4.jpg 4 Почніть з малого. Не кидайте всі свої гроші на вашу ідею відразу - починайте повільно, подивіться, що працює, а що ні, і дізнайтеся, як все виходить. Пам'ятайте, що це дуже дешево випробувати навіть самі божевільні ідеї на EBay, і хто знає, може вони просто зароблять!
 • Be Successful Selling on eBay Step 5.jpg 5 Тестуйте і повторюйте. Продовжуйте пробувати різні стратегії, поки не знайдете те, що працює. А потім не соромтеся продовжувати робити це знову і знову. Є ймовірність, що ви тільки що знайшли добру нішу.
 • Be Successful Selling on eBay Step 6.jpg 6 Розробіть бізнес-план. Бізнес-план не повинен бути формальним, всього кілька сторінок, які визначають ринкові можливості, які ви визначили свою стратегію, сильні і слабкі сторони плану і короткий бюджет. Це більше для вас, ніж для кого-небудь ще.
 • Be Successful Selling on eBay Step 7.jpg 7 Інвестуйте і розширюйте. Зараз настав час «кидати» гроші для вирішення проблеми. Купіть інвентаризацію і починайте проводити більше часу в своєму бізнесі. Поставте собі за мету кількість продажів кожну тиждень, збільшуючи його кожен раз.
 • Be Successful Selling on eBay Step 8.jpg 8 Зробіть все офіційно. Після того, як заробите кілька тисяч доларів від продажу, ви повинні дійсно зареєструвати бізнес. Не хвилюйтеся, це не дорого або не важко зробити - адвокат є кращим людиною, який допоможе вам у цьому процесі.
 • Be Successful Selling on eBay Step 9.jpg 9 Автоматизуйте. Можливо, ви виявите, що ви знову і знову пишіть одне і те ж в повідомленнях електронної пошти або описах предметів. Це час, щоб відмовитися від ручного способу і звернутися до автоматизованого програмного забезпечення, яке може створювати списки для вас і реагувати на завершені аукціони та платежі з допомогою всіх повідомлень, які ви надаєте.
 • Be Successful Selling on eBay Step 10.jpg 10 Ніколи не здавайтеся. Навіть тоді, коли здається, що все відбувається не так, не припиняйте спроб, поки вам це не вдасться. Якщо ви продовжуєте працювати над цим, то ви майже завжди досягнете того, що зробите справжній прорив саме тоді, коли справи починають виглядати безнадійними.
 • Попередження

  • Як тільки ввійдете в курс справи, можете почати думати, що повинні кинути свою роботу і займатися продажем на eBay неповний робочий день. Але це не завжди так просто, як цей випадок - є всякі фактори, які потрібно приймати до уваги.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?