Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як налаштувати композицію фото

Рекламний блок

Кроки

 • Compose Photos Step 1.jpg 1 Зробіть безліч фотографій, використовуючи цифрову камеру з картою пам'яті підходящого розміру, щоб збільшити шанси мати як мінімум кілька гарних фото.
  • Читайте і іноді переглядайте інструкції виробників, щоб бути впевненими, що ви використовуєте всі можливості камери, такі, як ASA, макро, посилена спалах, режим авто, нічний і так далі.Compose Photos Step 1Bullet1.jpg
  • Рухайтеся. Також спробуйте фотографувати з вигідних позицій.Compose Photos Step 1Bullet2.jpg
  • Фотографуйте в режимі нормальної зйомки, широких кутів і телефото. Використовуйте широкі кути, щоб включити бажані елементи у рамку. Використовуйте телефото, щоб спростити фото. Телефото зазвичай використовується для фіксації предмета, якщо по-іншому не можна підібратися ближче. Телефото також використовується, щоб зробити людину худіша.Compose Photos Step 1Bullet3.jpg
  • Перегляньте основні теми композицій до того, як почати фотографувати: хвилі, контраст, діагональні та горизонтальні лінії, предметний зміст, шаблони, рух очей по фотографії при перегляді, естетика, текстура, рамки. Також вивчіть технічні аспекти фотографії. Зробіть перелік обладнання, необхідного для фотографування.Compose Photos Step 1Bullet4.jpg
  • Після фотографування перекиньте фото в ваш комп'ютер і видаліть з камери. Видаліть кілька фото, які технічно дуже погані, далі збережіть більшість картинок на жорсткий диск або онлайн.Compose Photos Step 1Bullet5.jpg
  • Монтуйте ваші фото і дивіться на геми під фото. Важливо зробити технічно гарне фото і використовувати камеру з хорошим дозволом, щоб розвивати ці геми. Витрачайте як можна більше часу і енергії, монтуючи і вибудовуючи композиції за допомогою камери.Compose Photos Step 1Bullet6.jpg
 • Compose Photos Step 2.jpg 2 Оцініть важливість предмета. У цьому фото предмет - це телефонна будка і підкреслений контраст. В вихідній композиції, вибирайте найкраще фото, і після подальшого монтажу (обрізка, додавання кольорів, витримка), залишайте предмет в центрі інтересу на фото.
 • Compose Photos Step 3.jpg 3 Майте на своїй цифровій камері картинку кольорового колеса. Щоб виділити предмет від іншої картинки, використовуйте протилежні кольори. Наприклад, рожевий або червоний з зеленим. Використовуйте поєднання різних кольорів, щоб розповісти людям свою історію
 • Compose Photos Step 4.jpg 4 Майте уявлення, як глядач буде в реальності сприймати картинку.
  • Використовуйте попередню картинку, предметне значення - це телефонна будка, діагональ тут привертає увагу до другорядного предмета фігури, що йде на віддалі. Якщо картинка була зроблена пізніше і фігура виглядала нечітко і більше на фото, телефонна будка більше стояти не буде.
  • У полотні Да Вінчі ми вперше спостерігаємо очі і темний ореол, далі ми рухаємося вниз до рота і шиї, а після короткого опису v-образного вирізу блузи, ми рухаємося до більшої деталізації.
 • Compose Photos Step 5.jpg 5 Увімкніть діагональні лінії. Діагональні лінії додають руху і надають фото життя. На фото з машиною діагональна лінія йде з верхнього лівого кута до нижнього правого. Діагональні лінії відокремлюються чорними і білими квітами, йдуть по правій руці моделі і правій нозі. Фото з танцювального клубу багато діагональних ліній.
 • Compose Photos Step 6.jpg 6 Для морських ландшафтів використовуйте с-подібні хвилі. Морське узбережжя часто має с-подібну хвилю, так що використовуйте це у вашому фото. Подивіться на с-подібні хвилі на людських тілах і тварин у відхилених позиціях також. С-подібні хвилі розслаблюють, коли на них дивляться по прямой діагоналі.
 • Compose Photos Step 7.jpg 7 Для доріг, стежок, річок використовуйте s-подібні хвилі. Вони направляють ваш погляд на фото. У полотні Да Вінчі невелика хвиля також проводжає трохи погляд від доріг, стежок і річок.
 • Compose Photos Step 8.jpg 8 У цілому, розміщуйте горизонтальні лінії поза межами центру. Два фото, перше симетрично, друге ассимметрично, відмінні приклади цікавого фото і нудного. Симетричне фото - західна концепція, асиметрична - азійська. Азіатська асиметрія іноді екстремальна. Західна симетрія не екстремальна і приклад тому - в полотні Да Вінчі предмет, не розташований чітко в центрі.
 • Compose Photos Step 9.jpg 9 Використовуйте камеру типу SLR, у якої багато якостей, щоб зробити фото простіше. Ваша точка і знімок камери повинні мати загальний фокус. Спростіть, з деяким градусом помилки, через лінзу, щоб мінімізувати втрату чіткості. Спрощення фото - один з головних елементів композиції і заслуговує окремої уваги.
  • Коли ви знаходите предмет на деяких фото, поверніться до предмета, щоб спростити картину. Поворот також дає цікаві основи та гри зі світлом. З камерою SLR з виборчими дільницями для фокуса, щоб вибрати певну частину фото, виберіть інший відрізок, використовуючи правильний f-стоп.
  • З камерами типу навести-і-сфотографувати, оберніться навколо, щоб уникнути невдалого заднього плану, а пізніше можна використовувати Windows Paint, Windows Live або інші програми. Лінзу камери SLR потрібно закривати кришкою, для цього купите кришку. На камері типу вказати-та-зняти, щоб захистити лінзи від сонця, ви можете використовувати все, що завгодно: парасольку, капелюх, все, що створює тінь.
 • Compose Photos Step 10.jpg 10 Не розташовуйте модель безпосередньо в центрі видошукача. Маючи модель трохи в стороні, ви зробите фото набагато цікавіше, але необхідно дотримувати баланс. Баланс на картині пов'язаний з порожнім простором. У цій картині багато помаранчевого, можливо, від освітлення, але це можна виправити монтажем.
 • Compose Photos Step 11.jpg 11 Використовуйте незбалансований мікс тонів і цікаву суміш кольорів. Наприклад, на фото модель у червоній сорочці і машина. Чорний тон співвідноситься з білим 2:1. Чорне і біле утворюють потужний контраст. Кольори, які ви використовуєте, повинні бути цікавими. Приклад невдалого контрасту - попередня картина з дівчиною в навушниках, яка розмовляла, тон шкіри і колір стіни однакові. Таке відсутність контрасту нудне.
 • Compose Photos Step 12.jpg 12 Розміщуючи предмети, розміщуйте важливі, слідуючи 'золотим правилам'.
  • Золоті правила означають достаток в природі. Слідуючи золотим правилам, розташуйте ваш предмет вертикально або горизонтально. Відносини між номерами (1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34 і так далі) - це золоте співвідношення. Якщо ви додаєте дві цифри підряд, наступна цифра буде результатом їх суми. До речі, якщо щось виглядає добре, не чіпайте і не змінюйте це. Золоте правило означає домінуючий концепт, так щоб зберегти природні пропорції, тобто немає хорошої і поганої пропорції. Поєднання цифр, по золотому правилу, таке:6 - .62: 3/5, 5/8, 8/13, 13/21.
  • На картинці ущелини, золоте правило співвідношення означає горизонтальне і вертикальне положення.
 • Compose Photos Step 13.jpg 13 Фотографуючи людей або людину, не розташовуйте дерева, лінії чітко позаду них. З тонким деревом позаду когось, це виглядає так, як ніби дерево росте з голови. Навіть лінії на стіні можуть виглядати як виходять з голови або плеча. На пляжі з гальки, купи каменів повинні бути чітко нижче горизонту. Пряма лінія є більш цікавою, якщо є надлом на лінії і, наприклад занижений кут камери буде робити камені вище. Застосуйте це до іншим частинам картини за предметом фотографування. Ви можете зробити частину фото цікавим або ні в залежності від того, яка підходить схема. Більш того, камінь темний і матиме гарний силует на тлі злегка оттененного неба.
 • Compose Photos Step 14.jpg 14 Сучасна цифрова камера має велику роздільну здатність. Якщо у вас немає гарної програми для редагування фотографій, станьте подалі і обріжте їх пізніше, щоб зменшити дозвіл.
 • Compose Photos Step 15.jpg 15 Роблячи портрет або фотографію групи, в радісних випадках, досвідчений фотограф робить предметом фото посмішки або сміх, і ловить момент швидко. Попросити сказати "сир" не найкращий варіант, тому що під час щирої посмішки з'являються зморшки в куточках рота і на очах. Неможливо посміхнутися ротом і очима одночасно свідомо (це цікава тема про сміх і посмішки в Вікіпедії). Кілька речей змушує людей посміхатися чи сміятися: комфорт, розваги і щастя, полегшення і занепокоєння. Посмішки і сміх також заразні, а досвідчений фотограф може вибрати певних людей у групі, щоб "запустити посмішку". Змусити людей посміхатися чи сміятися - велика майстерність.
 • Compose Photos Step 16.jpg 16 Використовуйте кольори, щоб висловити бажання предмета. Дві голови краще, ніж одна. Предмет зможе вписатися в фон краще, якщо буде себе комфортно почувати. У картині з моделлю, яка сидить навпочіпки поруч з Mercedes, чорний, білий і червоний робить просту і потужну картину. Чорний, білий і сірий нейтральні кольори і червоний основний колір, він теплий і сміливий. Тим не менш, ваша модель, ймовірно, не знає частина того, що ви знаєте про склад і світла, так що переконайте модель розглянути ваші варіанти.
 • Compose Photos Step 17.jpg 17 Щоб мати фотографію з яскравими квітами, беріть ваше обладнання та плануйте фотосесію опівдні. Пізніше, в подальшому, поліпшите кольору в програмі редагування. Приклади яскравих кольорів за рамками фотографій можна знайти в образотворчому мистецтві таких художників, як Гоген, а пізніше Пікассо. Знайдіть невеликий відтінок, знайдіть невелику тінь, так сонячне світло створює небажані смуги на фотографії. Якщо немає тіні, використовуйте вашу капелюх або невеликий парасольку, щоб заступити лінзи. Фото не повинні представляти реальність точно, квітами можна маніпулювати, щоб зробити фото більш привабливим.
 • Compose Photos Step 18.jpg 18 Обраміть свою фотографію гілкою дерева, стіною, краєм, автомобілем, порогом дверей, підлогою з вузькою смугою іншого кольору і т.д. При виконанні знімків на вулиці, виберіть день і час дня, коли вітер мінімальний, так що дерева та інші рослини, які ви могли б використовувати для кадру, не будуть рухатися від вітру. Якщо кадр при використанні недоэкспонирован, спробуйте усунути це за допомогою програми для редагування фотографій або використовувати спалах навіть вдень.
 • Compose Photos Step 19.jpg 19 Щоб додати реалізму і 3D ефект, увімкніть текстури.
 • Compose Photos Step 20.jpg 20 Увімкніть шаблони фотографії. Використовуйте шаблон в якості теми для вашої композиції. Кульмінація сцени - під покровом великих дерев біля основи скелі, але те, що поляни світлі робить зображення більш цікавим. У верхній галявині видно гарний силует самотнього дерева.
 • Compose Photos Step 21.jpg 21 Об'єднайте ці різні методи композиції у ваших фотографіях. Наприклад, морський пейзаж буде мати криву C-подібну хвилю і горизонтальну лінію. На фото з помаранчевим, рожевим і жовтим квіткою є кілька композиційних тим, які були створені: контрастом кольорів для основного об'єкта, діагональною лінією, яка є динамічною, асиметрією, щільний обрізанням і цікавим фоном великої глибини.
 • Compose Photos Step 22.jpg 22 Не дотримуйтесь правил композиції і фотографії точно. Правила композиції однакові і це лише загальні правила. Кількісно їх зазвичай близько 70%, тому підключіться до інших 30% і розкрийте деякі фантастичні результати. Вийдіть за звичні рамки. Застосуйте це до редагування фотографій.
  • Фото ще цікаво, якщо воно має ряд композиційних моментів, але жодна з концепцій не простежується. Наприклад, у вас є прекрасна картина з багатьма елементами складу, але горизонт (горизонтальна лінія) знаходиться точно в центрі. Якщо ви не можете перемістити горизонтальну лінію від центру, не намагайтеся змінити фото. Фотограф не прекрасний художник і може маніпулювати фото просто так.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?