Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як виявити витік води в басейні

Рекламний блок

Кроки

 • Find a Leak in Your Swimming Pool Step 1.jpg 1 Перевірте найбільш поширені місця протікання. Огляньте насос, фільтр, обігрівач, клапани, затвори, вентилі. Перевірте грунт навколо басейну на наявність вологи. Якщо для облицювання басейну використовується ПВХ плівка, огляньте її на предмет порізів або інших пошкоджень. Найчастіше витік буває в закладних елементів (форсунки, скімера, ліхтарі тощо), гідроізоляції, обробці і трубних магістралях. Існує кілька методів виявлення витоку:
 • Find a Leak in Your Swimming Pool Step 2.jpg 2 Відзначте рівень води. Набравши воду, відмітьте рівень води маркером, пластиром або чим-небудь ще. Через 2 години подивіться наскільки змінився рівень води. Вода в басейні не повинна зменшуватися більше, ніж на півсантиметра в день. Якщо води зменшується більше цієї норми, то має місце витік.
 • Find a Leak in Your Swimming Pool Step 3.jpg 3 Тест з допомогою відра: поставте відро, наповнене водою на сходинку в басейні. Для додаткової тяжкості та стійкості відра, покладіть в нього цеглини або звичайні камені. Відзначте на відрі рівень води басейну. Через 24 години перевірте наскільки змінився рівень води. Якщо рівень води опустився нижче зробленої відмітки, слід шукати місце витоку. Для точності експерименту, провелите тест з включеним, а потім і з вимкненим насосом.
 • 4 Визначення місця течі. Після підтвердження наявності витоку води слід знайти місце течі. Огляньте поверхню басейну на наявність тріщин, подряпин і відколів. Вимкніть систему фільтрації. Потрібно дочекатися, поки рівень води не перестане зменшуватися. Це буде горизонтом, в якому знаходиться місце течі. Якщо вода останавилась на рівні скімера, швидше за все, витік пов'язана з несправністю в скімері або системі фільтрації (в тому числі труби). Якщо вода останавилась на рівні ламп освітлення, то витік відбувається в районі предметів освітлення. Бульбашки повітря, що з'явилися у воді, що заходить назад в басейн після фільтрації, під час роботи насоса, означають наявність витоку у всмоктувальній стороні системи фільтрації. Якщо витрата води збільшено під час роботи насоса, то проблема в системі зворотної подачі води. Перевірте також щільно закріплений фільтр насоса. Якщо у вас басейн з вінілової плівкою, то не варто експериментувати при швидкому убываниии води. Краще відразу викликати фахівця.
 • Find a Leak in Your Swimming Pool Step 5.jpg 5 Також місце витоку можна виявити за допомогою невеликої кількості фарби або індикатора кислотно-лужного балансу. Додайте фарбу в воду при вимкненому насосі і спокійному стані води. Зверніть увагу, всмоктується куди-небудь фарба, додана вами у воду.
 • Find a Leak in Your Swimming Pool Step 6.jpg 6 Усунення витоку. Якщо витік відбувається в області, де скіммер кріпиться до цементній основі басейну, то її легко усунути за допомогою спеціальної шпаклівки для басейнів. Витоку в області освітлення часто пов'язані з трубкою для проводів. У разі її отсоединенения від основної системи, нанесіть розмішану з мастикою або силіконом епоксидну смолу обидві частини, і склейте їх. Якщо витік в ПВХ ізоляційної плівці, то для ремонту можна обійтися ремкомплект із додається до плівці набору.
 • Find a Leak in Your Swimming Pool Step 7.jpg 7 Якщо не вийшло виявити витік вищепереліченими способами, то тоді викликайте фахівців. Завдяки сучасним технологіям, більшість витоків можна знайти і полагодити без розбирання басейну. Наприклад при подачі стисненого повітря в труби, повітря витісняє воду в трубопроводі і коли повітря досягне місця витоку в цьому місці з'являться бульбашки. Також ознакою місця витоку є падіння тиску повітря в трубі, що вказує на протікання в даному місці. За допомогою спеціальних телекамер і надчутливих мікрофонів аналізується звук закачаного в труби повітря, виявляючи місце витоку. Вартість таких послуг може вариьироваться від складності та обсягу роботи.
 • Find a Leak in Your Swimming Pool Step 8.jpg 8 Виявлення витоку в трубопроводі. Хочемо нагадати пристрій трубопроводу в басейнах. Система задоволена проста. Вода втягується через скіммер і основні стоки в басейні з допомогою насоса, після чого проходить через фільтр або нагрівач (при його наявності) або інше додаткове обладнання (хлоратор, наприклад) і, в кінцевому рахунку, вода надходить назад в басейн. У багатьох басейнах вода подається самопливом, а не під тиском і мотор потрібен лише для підкачки в разі низького рівня води. Зворотна циркуляція підключається до нижньої частини скімера або бічного отвору в стіні басейну поруч зі скімерів. Про лінію переливу часто забувають при ремонтних роботах. Багато працівників, ремонтуючи басейн, часто ігнорують або просто забувають про цю систему, так як заміна системи трудомістка і коштує чималих грошей. Витік система труб часта причина втрати води. Це залежить від якості матеріалу, установки, віку і стану ґрунту. Перед розбором трубопрова слід ізолювати текти.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?