Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як виявити цвіль

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Де шукати цвіль

 • Test for Mold Step 1 Version 2.jpg 1 Огляньте місця, де збирається багато вологи. Волога є найголовнішим компонентом для успішного поширення цвілі, тому ви повинні шукати її в першу чергу. Вогкість є основною причиною наявності вологи усередині приміщень, а вогкість всередині приміщень коливається набагато частіше, ніж вогкість зовні будинку. Огляньте місця під раковиною або підвал.
 • Test for Mold Step 2 Version 2.jpg 2 Перевірте місця, які нещодавно були пошкоджені водою. Якщо ви живете в кліматі з частими повенями, тоді ваш будинок міг постраждати від води. Якщо у ваз нещодавно прорвали труби, і вода не була прибрана мають чином, можливо, що в цьому конкретному місці ви скоро виявите наявність цвілі. Ретельно огляньте місця, які були пошкоджені водою, щоб перевірити наявність росту цвілі.
 • Test for Mold Step 3 Version 2.jpg 3 Огляньте стелю і порожнини в стінах. Ділянки між стінами і стелею є основними місцями зростання цвілі, особливо тому, що ці місця часто закривають, тим самим залишаючи там вологу. Крім того, в порожнинах між стінами іноді можуть протікати труби, що ще більше збільшує рівень вологи. Зростання цвілі в цих ділянках продовжить поширюватися і в результаті з'явиться з видимих сторін стін і стель, тому вам краще вирішити цю проблему до того, як вона вийде з під контролю.
 • Test for Mold Step 4 Version 2.jpg 4 Перевірте фіранки для душу у всіх ванних. Бруд, яку ви змиваєте зі своїх тіл, часто змішується з шампунем і залишками мила, після чого все це залишається на ваших фіранках для душу. Якщо, звичайно, ви не витираєте фіранки після кожного прийняття душу, на фіранках залишиться достатньо вологи, якої вистачить для зростання цвілі.
 • Test for Mold Step 5 Version 2.jpg 5 Огляньте димарі та вентиляційні отвори. Якщо у вашому будинку є центральне охолодження або опалення, ваші димарі та вентиляційні отвори будуть відчувати часті перепади вологи і вогкості. Із-за постійного змішування гарячого і холодного повітря, волога конденсується на охолоджуючих колодках і збирається в піддонах. Якщо конденсація або скупчилася вода застоїться, то це місце стане основним центром росту цвілі.
 • Метод 2 з 2: Як перевіряти наявність плісняви

 • Test for Mold Step 6 Version 2.jpg 1 Скористайтесь домашнім набором перевірки на цвіль. У цей набір входять спеціальні інструменти, а також інструкції до використання. Дотримуйтесь інструкцій набору і надайте зразок цвілі в місцеву лабораторію. Однак мінусами таких наборів є труднощі їх використання, а також те, що їх результатами не завжди можна довіряти. Якщо у вашому розпорядженні є інший спосіб перевірки, тоді домашній набір на наявність цвілі використовувати не рекомендується.
 • Test for Mold Step 7 Version 2.jpg 2 Найміть домашнього інспектора для оцінки стану будинку. Цей інспектор має ряд пристосувань для виявлення наявності цвілі, до яких у вас немає доступу. Однак, наймаючи такого інспектора, проконсультуйтеся з відповідними органами, щоб переконатися в наявності у інспектора ліцензії на свою діяльність.
 • Test for Mold Step 8 Version 2.jpg 3 Регулярно перевіряйте пошкоджене місце після того, як цвіль була усунена. Наприклад, якщо у вас були проблеми з цвіллю в шафці під кухонною раковиною, тоді ви повинні перевіряти це місце кожні кілька днів, щоб переконатися, що цвіль не повернулася. Якщо вона з'явилася знову, значить, ваші зусилля по її очищенню були неефективними.
 • Поради

  • Існує кілька різновидів цвілі і різні люди схильні до впливу того чи іншого виду. Згідно з центру з контролю над захворюваннями (ЦКЗ), з'ясування різновиди цвілі не є обов'язковою мірою. Замість цього, ЦКЗ рекомендує усувати всю цвіль в будинку, незалежно від її різновиди. Крім того, перевірка цвілі не має більший пріоритет перед її видаленням, це, швидше, важливий крок, який слід зробити після прибирання, щоб переконатися в тому, що вся цвіль була успішно скасована.
  • Було доведено, що Чистячий засіб Thieves з ефірними маслами від Young Living ефективно вбиває цвіль і є повністю безпечним і не токсичним.
  • Перевірка повітроводів: Що відносно бороскопов? Іноді, ви можете скористатися цифровими бороскопами з гнучким волоконно-оптичним кабелем, щоб провести візуальну інспекцію повітроводів. У таких дослідженнях вам дуже знадобиться бороскоп. З допомогою бороскопа можна побачити навіть дно воздуховода. Це пристрій можуть бути дуже корисним, але і воно не ідеально і має свої обмеження. Одним з таких обмежень є те, що розмір і колір забруднення в досліджуваному місці є викривленим. З бороскопом або без нього ви зможете побачити лише обмежену ділянку воздуховода. Якщо повітровід має раптовий поворот на 90 градусів, тоді ви не зможете побачити далі цього повороту. Хоча бороскоп і корисний, іноді все ж краще провести огляд неозброєним оком. Для додаткової інформації про перевірки наявності цвілі в повітроводах, прочитайте повідомлення, пройшовши за цим посиланням: http://www.floridamoldtesting.net/how-to-inspect-ac-ducts.htm
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?