Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти своїх старих шкільних друзів безкоштовно

Рекламний блок

Кроки

 • Find Your Old School Friends for Free Step 1.jpg 1 Використовуйте Google. Це прозвучить очевидно, але ви здивуєтеся скільки інформації ви можете знайти. В першу чергу ви можете зробити конкретний запит, наприклад, «Джон Сміт». Щоб знайти людину в певному місті (якщо у вас є ця інформація, ви можете набрати «Джон Сміт» Даллас. Таким же способом можна почати пошук, якщо у вас є інформація про те, в якому навчальному закладі навчався цей чоловік. Наприклад, «Джон Сміт» Університет Hillcrest. Це дасть вам більш точні результати. Якщо це не допомогло, спробуйте знайти друзів цієї людини, у них могли зберегтися контактні дані.
 • Find Your Old School Friends for Free Step 2.jpg 2 Використовувати безкоштовні системи пошуку людей. Такі веб–сайти можуть надати вам інформацію, яку може бути складно знайти в Інтернеті. Вони, як правило, надають основну інформацію про людину безкоштовно, а більш докладну – за додаткову плату. Такі сайти можуть бути корисні для отримання конкретної інформації в стислі терміни, наприклад надання номера телефону. Вони так само можуть запропонувати вам інформацію за додаткову плату. Спробуйте почати пошук з сайту http://find-people-free-search.com.
 • Find Your Old School Friends for Free Step 3.jpg 3 Використовуйте форуми з безкоштовного пошуку друзів. Вони являють собою дошку оголошень, яка модерується так званими «пошуковими ангелами» або волонтерами які володіють спеціальними інструментами пошуку. Надішліть свій запит, і вони будуть шукати ваших друзів за вас.
 • Find Your Old School Friends for Free Step 4.jpg 4 Використовуйте Facebook. Неймовірна популярність сайту Facebook робить його незамінним у пошуку старих шкільних друзів. Враховуйте, що не у всіх є аккаунт на Facebook. Тим не менш, цим сайтом користується величезна кількість людей. І це один з кращих способів відновити зв'язок зі своїми шкільними друзями.
 • Find Your Old School Friends for Free Step 5.jpg 5 Використовуйте MySpace. MySpace – це ще один дуже популярний сайт. Мільйони людей зареєстровані на MySpace, і ваш шкільний друг може виявитися одним з них. Можете зайти на сайт і використовувати параметри пошуку або скористатися Google My Space, наприклад, ввівши «Джон Сміт». Тут так само можна відправити повідомлення другові, якщо ви змогли його знайти.
 • Find Your Old School Friends for Free Step 6.jpg 6 Використовувати інші методи. . Ви можете подзвонити в школу, де навчалися і дізнатися, чи є у них адреси і телефони випускників. Перевірка державних архівів так само може виявитися корисною.
 • Find Your Old School Friends for Free Step 7.jpg 7 My Home Town Schools- це ще один безкоштовний сайт, який може бути корисним. Він спеціалізується тільки на школах і має в наявності більше 50,000 шкіл і коледжів, серед яких можна знайти ваших старих шкільний друзів, дотримуйтесь інструкцій http://www.myhometown-schools.co.uk.
 • Find Your Old School Friends for Free Step 8.jpg 8 Скористайтесь платними послугами . Якщо вам потрібен якийсь платний сайт, який зможе знайти людину, якого ви шукаєте, спробуйте Electoral Roll Search. Electoral Roll Search дасть вам список імен і адрес, відповідний вашим параметрам пошуку. Якщо ви користуєтеся цим видом послуг, переконайтеся в надійності і безпеки сайту. http://www.electoral-roll-search.co.uk

 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?