Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визначити якості своєї особистості

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Інтроверт або екстраверт

 • Determine Your Personality Step 1 Version 2.jpg 1 Зробіть вибір. З'ясуйте, що ви інтроверт або екстраверт. У цьому розділі ми пропонуємо вам ознайомитися зі списком рис, характерних екстравертам і інтровертів. Проаналізуйте вибрані варіанти і те, наскільки вам ці риси характерні. 5. Говорить першим "Я буду говорити, потім підсумую."
 • Метод 2 з 3: Орієнтація на досягнення мети або на відносини

 • Determine Your Personality Step 2 Version 2.jpg 1 З'ясуйте, який ви чоловік: орієнтований на досягнення мети, або на відносини. У цьому розділі ви знайдете риси двох типів особистості: орієнтованого на досягнення мети і орієнтованого на відносини. Якщо вам підходить більшість характеристик першого типу, значить, ви більше орієнтовані на досягнення мети; більше рис другого типу – ви орієнтовані на стосунки.
 • Determine Your Personality Step 3 Version 2.jpg 2 Люди, орієнтовані на досягнення мети, одягаються більш формально, обговорюють поточні проблеми або виконуване завдання, поза їх тіла більш жорстка, міміка більш контрольована. В цілому, їх ставлення до оточуючих більш серйозно, вони контролюють і стримують емоції, вони наповнені фактами та інформацією. Такі люди незацікавлені в розмовах просто заради спілкування, вони приймають рішення, засновані на фактах, вони дисципліновані у використанні часу, завжди чітко виконують правила, їх непросто дізнатися ближче, і вони здаються постійно зайнятими.
 • Determine Your Personality Step 4 Version 2.jpg 3 Люди, орієнтовані на відносини, одягаються більш неформально, їх мова наповнена історіями і людьми. Їх пози і міміка більш розслаблені, вони ставляться до подій більш безтурботно, вільно висловлюють емоції, люблять невимушені бесіди. Такі люди приймають рішення інтуїтивно, вони менш дисципліновані у використанні часу, менш тверді у виконанні правил, з ними легко знайомитися ближче, і такі люди здаються безпечними.
 • Метод 3 з 3: Визначте ваш соціальний тип

 • Determine Your Personality Step 5 Version 2.jpg 1 Ви меланхолік? Якщо ви інтроверт і орієнтовані на досягнення мети, значить, ви – меланхолік. Такі люди стають хорошими технічними фахівцями. Вони глибокі, вдумливі і, найчастіше, щирі люди. Вони керуються твердої трудової етикою, гра здається їм неприродною. Вони схильні бути перфекціоністами, володіють високою самоорганізацією. Такі люди чутливі до оточуючих і схильні до самопожертви. Вони віддані і вірні друзі, глибоко стурбовані потребами оточуючих.
 • Determine Your Personality Step 6 Version 2.jpg 2 Ви холерик? Якщо ви – екстраверт і орієнтовані на досягнення мети, значить, ви – холерик. З холериків виходять хороші фахівці з контролю. Це природжені лідери, динамічні, активні, з постійним прагненням до змін. Вони отримують задоволення майже від будь-якої роботи, тому що це вимагає активності. Їм хочеться контролювати і досконало володіти всім, що вони роблять. Вони незалежні і, здається, здатні домогтися чого завгодно. У надзвичайних ситуаціях вони зазвичай мають рацію і виділяються на тлі інших.
 • Determine Your Personality Step 7 Version 2.jpg 3 Ви флегматик? Якщо ви інтроверт і орієнтовані на відносини, значить, ви – флегматик. Флегматики – відмінні професіонали в сфері підтримки. Вони часто стають людьми, які підтримують інших. У них простий характер, вони спокійні і розслаблені. Вони тримають емоції глибоко усередині, терплячі й урівноважені. Вони приємні, добрі і випромінюють гармонію. З ними легко і приємно спілкуватися. У флегматиків продумані, гострі жарти, тому з ними весело. Вони миролюбні і всім своїм виглядом висловлюють згоду.
 • Determine Your Personality Step 8.jpg 4 Ви сангвінік? Якщо ви орієнтований на відносини екстраверт, тоді ви – сангвінік. Сангвініки – фахівці в соціальній сфері. Сангвініки – "люди колективу", тому що люблять бути поруч з людьми і спілкуватися з ними. Такі люди дуже імпульсивні, люблять суспільне життя. Їм подобається пробувати нове і різне. Вони живуть "тут і зараз", доброзичливі, спокійні і люблять віддавати. Такі люди – душа компанії, володіють хорошим почуттям гумору. Вони дуже допитливі і, здається, ніколи не виростуть. Вони легко заводять друзів, і з ними завжди приємно.
 • Поради

  • Приймайте себе такими, які ви є.
  • Прочитайте книгу Як справлятися з дратівливими людьми. У цій книзі ви дізнаєтеся більше про свою особистість і про те, як знаходити спільну мову з людьми різних типів.

  Попередження

  • Не підсміюйтесь над людьми інших типів. Немає типів особистості гірше або краще.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?