Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як прикріпити ремінь на гітарі

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Як одягнути ремінь на електричну гітару

 • Put a Strap On a Guitar Step 1 Version 2.jpg 1 Знайдіть ремінь, який підходить саме вам. Ремені для гітари бувають самих різних стилів і розмірів, деякі з них сміливі, деякі прості, деякі товсті і м'ясисті, інші тонкі в стилі «ременя безпеки». Перевірте асортимент в місцевому музичному магазині або в оголошеннях, щоб отримати уявлення про існуючі варіанти. Нижче наведено лише кілька речей, які вам необхідно буде розглянути, вибираючи ремінь:
  • Матеріал – багато хто з найбільш доступних ременів виготовлені з вищезазначеного матеріалу в стилі ременя безпеки, але додавши трохи грошей, ви зможете придбати міцний шкіряний ремінь.
  • Розмір – зазвичай не сама основна проблема, тому що довжина переважної більшості ременів для гітар регулюється, але все ж вам необхідно впевнитися, що довжина ременя як мінімум достатня для того, щоб дозволити собі комфортно грати стоячи.
  • Підкладка – деякі ремені для гітар мають підкладку, яка розташовується на плечі і робить гру більш комфортною. Вона, як правило, зроблена з пінопласту, але іноді зі шкіри або інших матеріалів.
  • Колір – ремені для гітар мають велику кількість кольорів і дизайну. Оберіть той, який найбільше підходить «звучанням вашої гітари».
 • Put a Strap On a Guitar Step 2 Version 2.jpg 2 Знайдіть отвори на обох кінцях ременя. Гітарні ремені зазвичай мають шкіряні кінці або кінці з штучної шкіри у формі округлих трикутників. На кожному кінці має бути невеликий отвір з розрізом, що йдуть у бік від нього. Ці отвори будуть підтримувати вагу гітари під час гри.
 • Put a Strap On a Guitar Step 3 Version 2.jpg 3 Приєднайте ремінь на голівці в основі корпусу гітари. Майже у всіх електрогітар є дві маленькі голівки, які вписуються в отвори на ремені. Перша з них знаходиться в основі корпусу гітари – іншими словами, якщо ви поставите гітару вертикально, вона буде в самому її низу. Головка зазвичай виступає з корпусу на 1,25 см в залежності від типу вашої гітари. Просуньте головку в отвір ременя, яке розташоване далі від регулятора на ремені.
  • Для забезпечення комфорту під час гри, переконайтеся, що просмикнули головку в отвір для ременя так, що краї регулятора звернені назовні. В іншому випадку, він може врізатися в плече.
 • Put a Strap On a Guitar Step 4 Version 2.jpg 4 Просуньте другу головку в інший отвір на ремені. Перевірте місце, де гриф гітари з'єднується з її корпусом. Майже у всіх електрогітар десь в цьому місці буде розташована друга головка. Просуньте головку в отвір, розташоване ближче до регулятора. Інший кінець ременя повинен розташовуватися на інший голівці.
 • Put a Strap On a Guitar Step 5 Version 2.jpg 5 Надіньте ремінь через плече. Вітаємо, ваша гітара тепер «оповита». Тепер настав час перевірити ремінь. Якщо ви правша, перекиньте ремінь через ліве плече так, щоб гітара повисла перед вами, і ви могли спокійно бринькати правою рукою і допомагати лівої. Якщо ви лівша, то зробіть навпаки - перекиньте ремінь через праве плече.
 • Put a Strap On a Guitar Step 6 Version 2.jpg 6 Перевірте свій ремінь у справі. Зіграйте кілька простих акордів або пісень, щоб переконатися, що ваш ремінь зручно розміщений і не обмежує вас в рухах. Спробуйте пограти в різних положеннях стоячи, сидячи, лежачи і навіть на колінах.
 • Put a Strap On a Guitar Step 7 Version 2.jpg 7 Відрегулюйте довжину ремінця по мірі необхідності. Коли ви граєте на гітарі з ременем, вам необхідно, щоб ваша гра була такою ж легкою, як і без нього. Це означає, що ваш ремінь повинен дозволити гітарі повиснути на такій висоті, щоб ви могли бринькати, як ви це зазвичай робите. Використовуйте регулятор ременя, щоб змінити його довжину, наскільки вам необхідно для комфортної гри.
 • Метод 2 з 3: Як одягнути ремінь на акустичну гітару

 • Put a Strap On a Guitar Step 8 Version 2.jpg 1 Використовуйте мотузку невеликої довжини. На відміну від електричних, більшість акустичних гітар має тільки одну головку для ременя. Тому вам доведеться використовувати мотузку або щось подібне, щоб прив'язати один кінець ременя до голови гітари. Неважливо, з чого зроблена мотузка, головне, щоб вона була досить тонкою, щоб відповідати струнах позаду голови.
  • Якщо у вас немає підходящої мотузки, спробуйте використовувати старий шнурок. Шнурки, як правило, мають правильну довжину і товщину, а також вони напрочуд міцні.
 • Put a Strap On a Guitar Step 9 Version 2.jpg 2 Приєднайте один кінець ременя до голівці у підстави гітари. Перша частина приєднання ременя на акустичну гітару нічим не відрізняється від процесу, описаного вище для електричної гітари. Просуньте голівку, розташовану біля основи акустичної гітари, в отвір ременя, яке знаходиться далі від регулятора.
  • Як і вище, переконайтеся, що просмикнули головку в отвір для ременя так, що краї регулятора звернені назовні і не впиваються вам в плече під час гри.
 • Put a Strap On a Guitar Step 10.jpg 3 Просуньте мотузку через отвір на іншому кінці ременя. Оскільки акустична гітара має тільки одну головку, інший кінець повинен бути прив'язаний до голови гітари. Спочатку просуньте мотузку через вільний отвір, розташоване ближче до регулятора.
 • Put a Strap On a Guitar Step 11.jpg 4 Просуньте мотузку під струнами і навколо голови. Візьміть один кінець вашої мотузки і протягніть її під струнами тільки позаду голови (шматка дерева або пластику в дальньому кінці грифа, який розділяє струни). Обмотайте кінець мотузки навколо нижньої частини голови вашої гітари. Мотузка повинна ідеально вписатися під головою гітари.
 • Put a Strap On a Guitar Step 12.jpg 5 Зав'яжіть міцний вузол. Потім зв'яжіть кінці вашої мотузки разом. Якщо мотузка дуже довга, ви можете скласти її вдвічі, щоб зменшити відстань між ременем і головою. Використовуйте міцний вузол (або сайти). Ви ж не хочете, щоб мотузка розв'язалася, поки ви граєте.
 • Put a Strap On a Guitar Step 13.jpg 6 Перевірте свій ремінь і відрегулюйте його при необхідності. Вітаємо, тепер ваша акустична гітара готова заграти по-новому! Перевірте ремінь, пробуючи гру в різних позиціях (див. вище). Використовуйте регулятор, щоб відкоригувати довжину ременя по мірі необхідності. Прислухайтеся до звуку гітари – мотузка, зав'язана навколо голови гітари не повинна приглушати або іншим чином впливати на її звичайне звучання.
  • Якщо довжина вірьовки не підходить для комфортної гри, ви можете розв'язати її і відрегулювати до потрібної довжини.
 • Put a Strap On a Guitar Step 14.jpg 7 Прилаштуйте другу голівку на свій страх і ризик. Деякі гітаристи воліють установку другої головки на акустичну гітару використання мотузки. Як правило, голівка встановлюється в місці, де гриф з'єднується з корпусом (щоб імітувати розташування головок на електричній гітарі). Даний метод може застосовуватися тільки в тому випадку, якщо у вас є досвід модифікації гітар. Неправильна установка може назавжди зіпсувати гітару, розділивши її навпіл.
 • Метод 3 з 3: Використання стреплоков

 • Put a Strap On a Guitar Step 15.jpg 1 Купіть кріплення для ременя в місцевому музичному магазині. Одним з найбільш часто використовуваних аксесуарів для ременя, який потенційно може позбавити вас від великої головного болю (не кажучи вже про кількість зекономлених грошей) є кріплення. Кріплення зазвичай мають форму простих пластикових або металевих кришок, які встановлюються на головки гітари після того, як ви проденете їх в отвори в ремені. Це зручне пристосування вбереже вашу гітару від вислизання з ременя під час гри, що, в свою чергу, запобігає ризик можливих постійних пошкоджень і потенційно економить сотні доларів, які у вас пішли б на ремонт. Кріплення доступні в широкому розмаїтті стилів, і придбати їх можна в більшості місцевих музичних магазинів за досить низьку ціну – часто вони стоять лише кілька доларів!
 • Put a Strap On a Guitar Step 16.jpg 2 Встановіть звичайні пластикові кріплення. Звичайні, недорогі пластикові кріплення для ременів часто мають форму невеликих дисків з отворами в середині і набір гребенів на обертовій верхній частині. Встановити їх ви можете, проштовхнувши головку гітари через центральний отвір і встановивши кріплення в міцному положенні за допомогою гребенів. Після того, як кріплення встановлені на кожній з головок, ремінь повинен залишатися на місці незалежно від того, як сильно ви його перекручуєте і натягаєте під час гри.
 • Put a Strap On a Guitar Step 17.jpg 3 Використовуйте набір металевих кріплень для додаткової безпеки. Спеціальний набір взаємопов'язаних металевих кріпильних деталей є опцією «преміум-класу» серед кріплень. Цей тип кріплення ременя трохи дорожче звичайних пластикових і вимагає модифікації, як гітари, так і ременя, але натомість пропонує вам повний захист. Щоб використовувати цей тип замка, вам потрібно замінити головки на гітарі, які спеціально призначені під кріплення. Ви також повинні будете захистити механізм блокування всередині отворів вашого гітарного ременя. Коли все на своїх місцях, кріплення повинні видати клацання при розміщенні їх на головках. Після установки кріплень, ремінь не може бути видалений, за винятком випадку навмисного видалення кожного кріплення.
 • Put a Strap On a Guitar Step 18.jpg 4 Створіть імпровізований набір кріплень для ременя за допомогою гумових прокладок. Хоча кріплення, як правило, досить дешеві, все ж існують безкоштовні альтернативи. Наприклад, помістіть облягаючий гумову прокладку поверх кожної головки після розміщення на них гітарного ременя. Гумова прокладка буде утримувати ремінь на місці під час гри, в результаті чого ременя буде складно (але можливо) злетіти з гітари.
  • Ви можете знайти гумові прокладки в місцевому господарському магазині. Вам підійдуть прокладки розміром 5/16. В якості альтернативи можете використовувати прокладку з під кришки старомодних пивних або содових пляшок.
 • Поради

  • Грати зручно, не тільки коли ви стоїте, але і коли сидите. Якщо ви граєте в положенні сидячи, переконайтеся, що натягнутий ремінь так, щоб гриф злегка стирчав.
  • Кріплення для ременів доступні у величезній кількості різних стилів і брендів. Ці пристосування захищають ваш ремінь від несподіваного вислизання, що може завдати істотної шкоди вашому музичному інструменту.

  Попередження

  • Не перевантажуйте ремінь на гітарі. Так, ви можете пошкодити гітару, а також розірвати ремінь.

  Що вам знадобиться

  • Гітара
  • Ремінь для гітари
  • Мотузка (для акустичної гітари)
  • Кріплення (не обов'язково)
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?