Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як уникнути найпоширеніших помилок, які чоловіки роблять на сайтах знайомств

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Як створити гарний профіль

 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 1 Version 2.jpg 1 Пам'ятайте, що коли ви створюєте профіль, чим менше, тим краще. Вам потрібно виділитися і запам'ятатися, при цьому не розповідаючи про себе занадто багато. Ваш розповідь повинна бути короткою, зухвалим, грайливим і позитивним. Вкажіть досить особистих деталей, щоб створити швидку зв'язок, але не настільки, щоб не залишилося місця для загадки.
 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 2 Version 2.jpg 2 Завантажте від 2 до 5 вдалих, але правдивих фото. Справьтесь з бажанням додати старі фотографії, на яких у вас було на 30 відсотків більше волосся і на 20 відсотків менше кілограм. Ви повинні посміхатися хоча б на одному фото; якщо тільки ви ніколи не посміхаєтеся в реальному житті, 2-5 фото без посмішки створять враження похмурого і похмурого людини. Навіть якщо у вас відмінний прес, не обнажайте верх на ваших фото. Ще одна погана ідея – не розстібайте сорочку й штани, що продемонструвати ваш "характер", прес або дизайнерське білизна. Навіть якщо ви відмінно виглядаєте на фото з вашою колишньою, не завантажуйте обрізаний знімок з фантомним рукою з манікюром на вашому плечі. Дуже придасться, якщо у вас є друг-фотограф або професіонал, який може зробити декілька гарних фото.
 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 3 Version 2.jpg 3 Не втрачайте зв'язку з реальністю. Деякі читачі перевірять ваш профіль на справжність на сайтах з відгуками. І кожен другий член сайту буде уникати другого побачення, якщо ви не той чоловік, яким ви презентуєте.
 • Метод 2 з 3: Змістовні повідомлення

 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 4.jpg 1 Коли ви пишете повідомлення потенційної парі, скажіть щось доброзичливе і змістовне про її профілі. Жінки на сайтах знайомств отримують десятки повідомлень в тиждень від чоловіків, у яких не говориться нічого, крім "Привіт, як справи? Не хочеш зустрітися?" це створює враження, що багато чоловіків ліниво відправляють одне і те ж повідомлення як можна більшій кількості жінок, сподіваючись отримати відповідь хоча б від однієї з них, і намагаються звучати круто і недбало. Ця стратегія має протилежний ефект. Ви повинні звучати так, ніби ви зацікавлені в ній, а не так, ніби ви відчайдушно хочете сходити на побачення з ким завгодно.
 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 5.jpg 2 Перевірте правопис і граматику. Це не займе багато часу, а більшість людей говорять, що безграмотність миттєво відштовхує.
 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 6.jpg 3 Якщо у відповідному повідомленні вона задасть питання про вас, знайдіть час, щоб відповісти на них. Будьте доброзичливі.
 • Метод 3 з 3: Зустріч з новим партнером

 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 7.jpg 1 Після знайомства запропонуйте зустрітися за чашкою кави і поговорити, щоб визначити, чи подобаєтеся ви один одному. Забудьте про листування протягом довгих місяців і вирішенні всіх питань в листах. Чим довше ви будете відкладати зустріч, тим менше ймовірність того, що вона відбудеться. Попросіть про зустріч за кавою в перебігу перших двох тижнів листування. Це заощадить вам купу часу і енергії і вбереже вас від розчарування. Якщо другий чоловік не згоден на зустріч, то рухайтеся далі і не хвилюйтеся про це. Варіантів безліч.
 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 8.jpg 2 Виберіть місце і час, якщо ви запрошуєте. Люди схильні поважати рішучих партнерів. Так що виберіть/запропонуйте кафе, час і дату. Якщо людина не може зустрітися в призначений вами час, перенесіть її. У людини складеться враження, що ви не боязкий і можете комфортно приймати рішення. Це добре, але ви не повинні виглядати напористо, вимогливо або непохитно; знайдіть комфортну золоту середину. Якщо вона запропонує більш зручний для неї час або місце, постарайтеся підлаштуватися по можливості.
 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 9.jpg 3 Нехай ваші очікування будуть низькими перед побаченням. Якщо ви будете зберігати спокій, то зможете бути в строю під час побачення, не ускладнюючи всі високими очікуваннями, і зможете уникнути розчарування таким чином. Ваша мета – повеселитися і дізнатися, чи є між вами потенційна хімія, а не перейти до серйозних тем і як можна швидше дізнатися, чи знайшли ви свою другу половинку.
 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 10.jpg 4 Задавайте достатню кількість питань, щоб підтримувати розмову, але не задавайте довгі серії не пов'язаних між собою особистих питань, як ніби ви проводите співбесіду. Говоріть про себе, щоб вона змогла краще дізнатися про вас, але не хваліться своїми досягненнями і не навантажуйте її своїми проблемами.
 • Avoid the Most Common Mistakes Men Make with Online Dating Step 11.jpg 5 Розслабтеся під час вашого побачення. Не згадуйте минулих партнерів або те, що ви не були у відносинах якийсь час. Просто повеселіться і насолоджуйтеся часом разом.
 • Поради

  • Ставитеся до знайомств в інтернеті так само, як би ви поставилися до покупок онлайн. Часто в наявності є більше, ніж один товар. Не бійтеся переглянути всі варіанти. У багатьох з них є постійні чоловіки, з якими вони спілкуються.
  • Коли ви заповнюєте профіль, уникайте найпоширеніших кліше: "Я шукаю свою другу половинку". (Що це означає?) "Я шукаю кращого друга" (Хіба у вас ще немає друзів?) "Якщо ви хочете дізнатися більше про мене, напишіть мені повідомлення" (Так, звичайно). "Я не граю в ігри" (Якщо так воно і є, ви б про це не говорили!)
  • Коли ви описуєте свої інтереси, пам'ятайте, що хокей, дартс, більярд, гонки і полювання – це здебільшого чоловічі хобі. Перелічіть їх, але ще раз подумайте перед тим, як фантазувати про те, як багато жінок будуть раді зайнятися з вами цим на побаченні. Вкажіть деякі інтереси, які привернуть жінок.
  • Вирушайте на побачення в будній день. Так вона подумає, що у вас є життя і ви зайняті на вихідних.
  • Будьте реалістичні в тому, кому ви пишете, і чекайте, що відсоток відповідей буде невеликий. Пам'ятайте, що на кожну жінку на сайті припадає п'ять чоловіків.
  • Якщо ви розмовляєте з кількома людьми одночасно, заведіть папку для кожної людини. Переконайтеся, що ви записуєте деталі, наприклад, улюблене блюдо або колір, щоб згадати їх у розмові пізніше.
  • Знайомства в мережі комусь підходять, але не всім. Існують інші способи знайти пару.
  • Якщо ви уникнете популярних помилок, це заощадить вам багато часу, грошей, енергії. Це вбереже вас від розчарування до того, як ви знайдете саме ту жінку, яку шукайте і заслуговуєте.


  Попередження

  • Не тільки жінкам потрібно бути обережними зі знайомствами онлайн. Чоловіки також повинні остерігатися небезпечних людей.
  • Якщо на сайті знайомств є дошка з повідомленнями, не скаржтеся на відсутність результату. Не починайте суперечка про те, як чоловіки недооцінюють таких хороших хлопців, як ви. Це вже робили сотні разів до вас, і ви тільки будете виглядати як придурок.
   • Не пов'язуйте ваше емоційне благополуччя з клавіатурою і монітором. Будьте зайняті. Що робить чоловіка бажаним, так це те, як він проводить свій час. Ви весь час сидите на дивані і проводите час за клавіатурою, або ж ви ведете стимулюючий, цікавий, активний та здоровий спосіб життя?
  • Не захоплюйтеся вибором партнера настільки, щоб забути, що навколо існують люди зі справжніми почуттями, сподіваннями, мріями, думками й точками зору. Принаймні, ви насолодитеся кави з цікавими людьми, з якими ви б не зустрілися за інших обставин. Якщо ви досягли тієї стадії, коли зустрічі з новими людьми не приносять вам задоволення – якщо ви відчуваєте, що спілкування з представниками протилежної статі – це марна трата часу, якщо тільки ви не відчуваєте "хімію,"; якщо ви ловите себе на тому, що ви скаржитеся на відсутність "якісних" людей – розумно буде зробити перерву в побаченнях.
  • З обережністю ставитеся до профілів людей з інших країн. Спокусливо зв'язатися з кимось, хто живе далеко від вас, але це також може перетворитися на порожню витрату часу, енергії і фокуса. Якщо ви не готові або не хочете починати стосунки на відстані (які, якщо вони будуть успішними, змусять одного з вас змінити місце проживання), то зосередьтеся тільки на людях з вашого регіону. Більшість шахраїв буде не з вашого міста (а якщо навіть і так, вони ніколи не зустрінуться з вами) і з часом почнуть просити у вас грошей (звичайно, на квиток на літак, а також на вирішення проблем у сім'ї і т. д.)
  • Є різниця між рішучість і напористістю. Не змушуйте когось робити те, що викликає у нього дискомфорт. Немає кращого способу звести ваші шанси до мінімуму.
  • Не жертвуйте тим, що для вас дійсно важливо. Якщо ваша мета – вступити до шлюбу, і ви відчуваєте, що ви можете одружитися тільки на католичці, не зустрічайтеся з привабливою протестанткою "просто так", поки відповідна католичка не з'явиться на горизонті. Ніхто не хоче бути "тимчасовою заміною".
  • Пам'ятайте, що легко сховати своє "божевілля" онлайн. Безграмотного хулігана або інфантильного жартівника легко уникнути в мережі. Ви просто видаляєте їх. Ви повинні бути остерігатися не дурних людей. Варто боятися тих, хто досить розумний, щоб сказати вам все, що ви хочете чути і стати для вас Самим Цікавим Чоловіком/Жінкою В Світі ". Пам'ятайте, що Тед Банді мав чудову освіту і був чудовим співрозмовником. І це все відбувалося в реальному спілкуванні. Так що не дозволяйте заплутати вас багатим словниковим запасом і цитатами з класичної літератури. Особливо не в мережі, де будь-хто може скористатися словником і миттєвим доступом до Wiki-всього.

  Також в мережі легко заховати свій сором'язливий, інтровертний характер. Ті, хто здаються жвавими, яскравими і дотепними в письмовому вигляді, мають проблеми зі спонтанними, непідготовленими розмовами, де, якщо б вони говорили так, як пишуть, вони б звучали пишномовно і штучно. Багато дуже розумні люди, тим не менш, від природи кажуть в ораторською манері, ніби вони відрепетирували розмова заздалегідь. Вони схильні говорити повільно, ретельно підбираючи слова. В онлайн у кожного є купа часу, щоб придумати яскраве вираження або дотепна відповідь '. Це зовсім не так в цих розмовах, де розмова має йти плавно і не здаватися написаним за сценарієм.

  Що вам знадобиться

  • Комп'ютер або доступ до нього.
  • Як мінімум дві чіткі, нові ваші фотографії (і ваші) в сорочці і брюках, з приємним виразом обличчя.
  • Унікальне, короткий опис себе.
  • Перевірка правопису.
  • Готівкові гроші на каву.
  • Список ваших інтересів і цілей.
  • Реалістичний перелік якостей, якими повинен володіти партнер.
  • Здорове ставлення до себе і протилежної статі.
  • Терпіння!
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?