Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як постелити бамбукові підлоги

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Підготовка до встановлення

 • Install Bamboo Floors Step 1 Version 2.jpg 1 Спочатку закінчите всі інші ремонтні роботи. Для найкращого результату, щоб не пошкодити підлогу, спочатку закінчите всі інші ремонтні роботи. Під дією вологи планки бамбука можуть розбухнути або деформуватися, тому особливо важливо закінчити все «вологі» роботи, ті, в яких використовується цемент або шпаклівка.[1]
 • Install Bamboo Floors Step 2 Version 2.jpg 2 Приберіть з кімнати всі меблі. Рухайте меблі зараз, коли у вас ще стару підлогу, по якому можна ходити. Вам потрібно буде десь зберігати меблі як мінімум 24 години. Якщо ви за новою заливаєте бетон під підлогу, що не обов'язково для звичайної перестилання підлоги, вам може знадобиться до 60 днів, після яких ви можете постелити підлогу і повернути назад меблі.
 • Install Bamboo Floors Step 3 Version 2.jpg 3 Зніміть старе килимове покриття, плінтуса і статеві дошки. Приберіть з кімнати всі килими і килимові покриття і, якщо є плінтуса, від'єднайте їх від підлоги. Якщо у вас лежить старе покриття для підлоги, зніміть його, щоб відкрити під низом чорнову підлогу з цементу або дерева. Враховуйте, що в чорновому поле з асфальту або вінілу може містити азбест, і, якщо при торканні він кришиться, його потрібно прибирати, щоб захистити ваше здоров'я та убезпечити себе.
  • Перегляньте також статті про те, як знімати лінолеум і паркетну плитку.
  • Якщо ви обережно знімали плінтуса, їх можна потім буде заново поставити, після того, як постеліть новий підлогу.
 • Частина 2 з 3: Оцінюємо ваш чорнова підлога

 • Install Bamboo Floors Step 4 Version 2.jpg 1 Щоб оцінити вміст вологи в чорновому поле, скористайтеся пристроєм для тіста проникнення вологи. Якщо результат більше 12% для дерев'яної підлоги або 75% для бетонної підлоги, чорнова підлога підходить, щоб постелити бамбукові підлоги. [2][3] Подумайте також над тим, щоб замінити покриття на більш стійке до вологи. Ступінь стійкості до вологи матеріалу для покриття підлоги повинна бути вказана виробником.
  • Новий чорнову підлогу, після того, як його залили, потрібно залишити сохнути на 60 днів. Інакше він не може затвердіти.
 • Install Bamboo Floors Step 5 Version 2.jpg 2 Перевірте місця зі слабким дренажем. Якщо протягом року чорнову підлогу і місце навколо нього не залишається сухим, в кінцевому рахунку, через вологи, може згнити бамбук чи клей, на якому він тримається. [4] Якщо є багато місць з цвіллю або, якщо ви думаєте, що причиною всьому трубопровід, подумайте над тим, щоб найняти спеціаліста. [5]
  • Якщо під вашим будинком є технічний поверх з голою землею, ви можете зменшити кількість вологи, накривши землю паровою сорочкою. Це може бути поліетиленове покриття товщиною 0.15 мм [6]
 • Install Bamboo Floors Step 6 Version 2.jpg 3 Почистіть чорнову підлогу. Пропилососьте або підметіть ваш чорнову підлогу, щоб очистити його від бруду. Якщо ви кріпите ваш підлогу з бамбука на клей, рекомендується зчистити з чорнової підлоги всю фарбу і тріски, щоб клей щільно взявся з поверхнею. Наждачним папером зніміть фарбу та інші покриття і пилососом приберіть весь отриманий сміття.
 • Install Bamboo Floors Step 7 Version 2.jpg 4 Перевірте, щоб чорнову підлогу був рівним. Щоб виміряти підлогу в кількох місцях, за кількома напрямами, використовуйте довгий рівень або рівень, прикріплений до довгої нитки. Якщо на шкалі показується різниця у висоті більше ніж 5 мм на 3 м, вам, можливо, доведеться підганяти чорнову підлогу, щоб переконатися, що бамбуковий підлога не буде скрипіти або прогинатися. [7]
  • Якщо чорнова підлога дерев'яна, то випирають частини можна зістругати, але западини потрібно вирізати і замінювати. [8]
  • Щоб вирівняти бетонну підлогу, можна взяти на прокат шліфувальний інструмент за бетону. Їм ви можете вирівняти високі місця, а низькі місця ви можете закрити сумішшю для ремонту бетону. [9]
 • Install Bamboo Floors Step 8 Version 2.jpg 5 Виміряйте площу. Рулеткою виміряйте довжину підлоги і порахуйте, скільки квадратних метрів підлоги вам потрібно зробити. Ці виміри потрібні, щоб підрахувати, скільки підлог з бамбука потрібно замовити.
 • Install Bamboo Floors Step 9 Version 2.jpg 6 Закрийте всі вікна і двері. Після того, як ви прибрали в кімнаті на підготовчому етапі і на етапі чищення, закрийте двері і вікна, щоб в кімнаті встановилася необхідна температура.[10] Як тільки температура стабільно залишається однією і тією ж протягом дня, двох, настав час замовляти бамбук.
  • Ідеальна температура для підлоги з бамбука, 16-21?C, а рівень вологості між 40 і 60%.[11] Умови не обов'язково повинні з точністю відповідати цим вимірам, але якщо цифри сильно відрізняються, то вам не рекомендується стелити підлогу з бамбука.
 • Install Bamboo Floors Step 10 Version 2.jpg 7 Замовте трохи більше бамбука, ніж вам знадобиться. Якщо покриття продається планками, вам потрібно буде підрахувати кількість планок, який вам знадобиться, розділивши загальну площу кімнати на площу однієї планки. Непоганою думкою буде замовити на 5% більше планок, ніж вам може знадобитися, оскільки вам може знадобитися обрізувати планки, щоб вони підійшли. [12]
  • Враховуйте можливі труднощі з бетонним чорновою підлогою (дивіться кріплення підлоги). Продавці бамбукових підлог зможуть порадити вам, що робити у вашому конкретному випадку.
 • Install Bamboo Floors Step 11 Version 2.jpg 8 Потримайте бамбук в кімнаті як мінімум 24 години. Занесіть планки в будинок і зніміть обгорнення. Почекайте як мінімум один день, але не більше трьох, поки бамбук не пристосується до температури кімнати. Планки можуть трохи розбухнути або стискатися, тому підлога ляже краще, якщо дати планок постояти до того, як стелити підлогу. [13]
  • Не зберігайте планки прямо на бетонній підлозі або біля зовнішньої стіни, інакше це може вплинути на їх температуру або вмісту в них вологи. [14] Замість цього, розгляньте можливість поставити стіл і покласти планки зверху.
 • Частина 3 з 3: Кріплення підлоги

 • Install Bamboo Floors Step 12 Version 2.jpg 1 Подумайте, які у вас є варіанти, якщо у вас бетонний чорнову підлогу. Ви не можете кріпити підлогу до бетону, тому, якщо у вас бетонний чорнова підлога, спочатку, вам може знадобитися встановити дерев'яну підкладку. Більш надійний, але і більш дороге рішення – замовити матеріали для перекриття підлоги. Ці матеріали включають шар піни або іншого матеріалу, який буде підкладкою, потім скріплені разом статеві дошки, яким не потрібні цвяхи.
 • Install Bamboo Floors Step 13 Version 2.jpg 2 Зніміть кріплення світильників під підлогою. Якщо під підлогою, який ви перестилаете, є кімната, поки будете перестилати підлогу, зніміть канделябри, стельові вентилятори та інші деталі. Вони можуть розхитатися з-за тиску пневматичного молотка на балки перекриття.
 • Install Bamboo Floors Step 14 Version 2.jpg 3 Перші статеві дошки з бамбука покладіть поперек підлоги. Між стіною і дошками залиште відстань в 1.27 см на випадок невеликого розширення статевих дощок. Кладіть дошки поперек балок перекриття і, якщо можливо, почніть стелити підлогу від зовнішньої стіни, щоб визначити лінію. [15] Кожну планку прикріпіть до наступної за допомогою пазів і шпунтів.
  • Рекомендується використовувати роздільники. Це прості, тонкі або скошені штучки, які вставляються між підлогою і стіною, щоб вони були відокремлені один від одного.
 • Install Bamboo Floors Step 15 Version 2.jpg 4 Щоб закінчити ряд, розріжте останню дошку. Щоб обрізати останню дошку до потрібної довжини, використовуйте настільну або циркулярну пилу. Зайву дошку збережіть для наступного ряду.
 • Install Bamboo Floors Step 16 Version 2.jpg 5 Просвердліть дірки в першому ряду дощок. Якщо ви просвердліть дірки до того, як стелити підлогу, ви зменшите ймовірність, що дошки погнутися або зламаються. Свердліть дірки під кутом 45-50? від краю дошки так, щоб наступний ряд дощок сховав цвяхи. Перевірте, щоб дірки, які ви свердліть, були менше цвяхів, які ви використовуєте.
  • У кожній дошці потрібно просвердлювати дірку (і забити цвях) приблизно через кожні 25 см, на відстані 10 см від краю. Щоб дошка не тріснула, не потрібно свердлити дірку ближче, ніж 10 см від краю. [16]
  • Якщо у вас на чорновій підлозі є підняті балки перекриття, перевірте, щоб дірки були прямо над балками і до них можна було надійно прикувати дошки.
 • Install Bamboo Floors Step 17 Version 2.jpg 6 Перевірте тиск у вашому пневматичному молотки. Спочатку перевірте молоток на обрізку або дефективном планці бамбука, щоб перевірити підходять цвяхи і молоток до вашого дереву. Якщо молоток залишає "западини", отковыривает або залишає тріщини в дошці, змініть тиск в молотки та спробуйте ще.
  • Попередження: перед тим, як використовувати пневматичний молоток, надіньте захисні окуляри.
 • 7 прибийте Цвяхами дошки до балок підлоги. Забийте цвяхи в просвердлені в дошці дірки.
 • Install Bamboo Floors Step 18 Version 2.jpg 8 Професійний, якісний пневматичний молоток зменшить ризики зламати статеву дошку. Щоб не зламати бамбукові дошки, рекомендується використовувати цвяхи 18 розміру. [17]
 • Install Bamboo Floors Step 19 Version 2.jpg 9 Зробіть те ж саме з другим рядом дощок. Другий ряд дощок потрібно прибивати цвяхами також, як і перший. Просвердлити дірки, а потім прибити дошки цвяхами до балок підлоги.
 • 10 Перед тим, як прибивати дошки, використовуйте гумовий молоток, щоб викласти ряд.
 • Install Bamboo Floors Step 20 Version 2.jpg 11 Від стіни продовжуйте стелити додаткові дошки підлоги. Коли будете стелити дошки, стеліть їх товщиною в дві, три дошки, щоб вийшов вигляд однотонний. Якщо у вас кілька коробок бамбука, викладайте їх по черзі, щоб колірні переходи плавно влилися в кімнату, а не вийшло так, що два кольори просто з'єднані разом. [18]
 • Install Bamboo Floors Step 21 Version 2.jpg 12 Викладаючи кожен ряд, прибийте його цвяхами вище шпунта. Після того, як перші два ряди надійно закріплені, інші ряди ви можете кріпити тільки з допомогою шпунтів дощок. Просвердлите дірку прямо під шпунтом, під кутом 45? щодо дерев'яної дошки. Будьте уважні, коли забиваєте цвяхи і, якщо потрібно, налаштуйте тиск в пневматичному молотки, щоб головка цвяха вбиваємо так глибоко, щоб жолобок наступної дошки без проблем входив в шпунт. [19]
 • Як і раніше, перед тим, як прибивати дошки, скрепляйте їх разом гумовим молотком.


  Пилкою слід регулювати довжину і товщину дощечок. Щоб обрізати дошки до потрібної форми і зробити так, щоб вони підходили до кімнаті, використовуйте настільну або циркулярну пилу. Якщо вам потрібно застелити діру, яка завширшки менше, ніж в половину вже дошки, візьміть одну, дві або більше дощок і розріжте їх навпіл і більше, щоб в результаті, вони ідеально підійшли під незачинене отвір. Якщо ви будете розпилювати одну дошку менше, ніж на половину, є ймовірність, що вона трісне, коли будете прибивати її цвяхами.

  Install Bamboo Floors Step 22 Version 2.jpg
  • Останні два ряди закріпіть також, як і перші два. Щоб переконатися, що підлога надійно стягнуть, останні два ряди дощок закріпіть додатковими цвяхами. Як тільки цвяхи будуть на місці, можете відразу ходити по підлозі.

   Install Bamboo Floors Step 23 Version 2.jpg
  • Пам'ятайте, що на випадок розширення дощок, потрібно робити відступ від стіни, шириною в 1.25 див. Якщо потрібно, цей відступ можна заховати, змінивши форму плінтуса або прибивши додатковий плінтус.


  Поради

  • Серед бамбукових підлог, нерівномірність забарвлення, це звична справа, тому що бамбук, це натуральне речовина. Перед тим, як почати стелити підлогу, відкрийте всі коробки з бамбуковими дошками, щоб переконатися, що кольори дощок в межах допустимих відтінків. Щоб всю підлогу виглядав природним, чергуйте дошки з різних коробок.
  • Щоб бамбукові дошки не лопалися і не розколювалися, коли ви їх обрізаєте, користуйтеся якісним пневматичним молотком для підлоги.
  • Перед тим, як стелити, уважно огляньте кожну дошку. Не використовуйте пошкоджені або зігнуті дошки для підлоги. Ви можете обрізати пошкоджену частину та використовувати залишки потім, щоб заповнити невеликі проміжки в кінці кожного ряду.
  • Хоч бамбуковий підлогу і можна приклеїти замість того, щоб прибивати цвяхами, є ймовірність, що ви допустите помилки, які буде складніше виправити. Врахуйте, що описаний тут метод з цвяхами, що не залишає видимих цвяхів. І, якщо ви вирішили приклеювати ваш підлогу, обов'язково використовуйте уретановий клей. [20]

  Попередження

  • Коли використовуєте пневматичний молоток, обов'язково одягайте захисні окуляри.

  Що вам знадобиться

  • Дошки для підлоги з бамбука
  • Захисні окуляри
  • Рулетка
  • Рівень
  • Прилад для вимірювання рівня вологості
  • Розділювачі для підлоги
  • Дриль
  • Пневматичний молоток для підлоги
  • Цвяхи (рекомендується використовувати цвяхи 18 розміру)
  • Гумовий молоток і подбивочный брусок
  • Циркулярна або настільна пила
  • Плінтус

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-installation-guide.html
 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-installation-guide.html
 • ^ http://www.bamboo-inspiration.com/how-to-install-bamboo-flooring.html
 • ^ http://www.builddirect.com/Bamboo-Flooring/Bamboo-Floors-Articles/How_is_Bamboo_Floor_Installed_Detailed_Version.aspx
 • ^ http://www.epa.gov/iedmold1/moldguide.html
 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-installation-guide.html
 • ^ http://www.hardwoodinstaller.com/installation/bamboo.htm
 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-installation-guide.html
 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-installation-guide.html
 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-installation-guide.html
 • ^ http://www.builddirect.com/Bamboo-Flooring/Bamboo-Floors-Articles/How_is_Bamboo_Floor_Installed_Detailed_Version.aspx
 • ^ http://www.builddirect.com/Bamboo-Flooring/Bamboo-Floors-Articles/How_is_Bamboo_Floor_Installed_Detailed_Version.aspx
 • ^ http://www.builddirect.com/Bamboo-Flooring/Bamboo-Floors-Articles/How_is_Bamboo_Floor_Installed_Detailed_Version.aspx
 • ^ http://www.builddirect.com/Bamboo-Flooring/Bamboo-Floors-Articles/How_is_Bamboo_Floor_Installed_Detailed_Version.aspx
 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-nail-installation-guide.html
 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-nail-installation-guide.html
 • ^ http://www.bamboo-inspiration.com/how-to-install-bamboo-flooring.html
 • ^ http://www.hardwoodinstaller.com/installation/bamboo.htm
 • ^ http://www.calibamboo.com/bamboo-floor-nail-installation-guide.html
 • ^ http://www.hardwoodinstaller.com/installation/bamboo.htm
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?