Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визнавати свої помилки

Рекламний блок

Кроки

 • Admit Mistakes Step 1 Version 2.jpg 1 Обміркуйте свої почуття, коли ви допускали помилки. Якщо ви перфекціоніст або людина зі надактивного самокритикою, зроблені помилки можуть до смерті налякати вас або змусити вас повірити, що вам доведеться приховувати їх або звинувачувати в них когось іншого. І все ж ці дії спричинять нові проблеми, і ситуація тільки погіршиться, або вам доведеться зіткнутися з ще гіршими наслідками. Якщо якийсь з цих варіантів відноситься до вас, вам обов'язково потрібно буде застосовувати методи, які використовуються в цій статті:
  • Коли ви допускаєте помилку, ваш внутрішній критик починає сходити з розуму, звинувачуючи у всьому вас самого, і від цього досконала помилка виглядає ще гірше, ніж є насправді. Ви думаєте про свою помилку лише в негативному світлі.
  • Слідуючи цій помилку, ви занижуєте свою самооцінку, називаєте себе дурним, тупим, безнадійним. Може бути, ви навіть переконуєте себе, що «у мене ніколи нічого не вийде правильно», що таким чином виключає будь-яку можливість вчитися на своїх помилках.
  • Допустивши помилку в якій-небудь галузі, ви відразу ж перестаєте вірити в свої думки та ідеї, а також починаєте по кілька разів обдумувати вчинки, які ви робите, і рішення, які ви приймаєте.
  • Ви говорите собі, що ця помилка «ніколи не повториться знову», і нехай минуле стає вам попередженням, яке тисне ваш ріст і розвиток, не даючи вам брати на себе виправданий ризик за майбутню кар'єру, навчання, життєві плани і т. д. Незабаром ви станете роздратованим відлюдником, який повторює одні і ті ж дії, які не стануть в результаті «помилкою».
  • Ваша ідея про «помилку» спотворюється. Ви сприймаєте будь-яку помилку, будь це забута чашка чаю для коханої людини вранці або якось неперевірена орфографія в документі, як катастрофу, яка розчарує інших.
 • Admit Mistakes Step 2 Version 2.jpg 2 Переосмисліть ідею того, що значить допускати помилки. По-перше, помилки трапляються, вони будуть траплятися і потім, навіть коли ви засвоїте урок». Життя буває щедрою на помилки, так само як і на можливості вчитися, любити і шанси виконувати задумане, якщо ви зважитеся їх прийняти. По-друге, помилки вказують на те, на що ми здатні, показуючи, що ми не вміємо робити. Коли ви вже готові визнати свої зусилля помилкою, згадайте, що Едісон отримав електричну лампочку тільки після десяти тисяч спроб. По-третє, велика кількість помилок закінчується науковими, діловими, архітектурними, творчими винаходами і відкриттями. Крім того за допомогою помилок ви зможете зрозуміти і що-небудь у собі. Помилок є місце в нашому житті.
 • Admit Mistakes Step 3 Version 2.jpg 3 Визнайте свої помилки. Один з кращих і найбільш ефективних способів відреагувати на помилку – прийняти відповідальність за неї, особливо якщо вона засмучує, приносить шкоду або турбує інших людей. І визнати помилку буде непогано, якщо вона турбує вас самого або того, ким ви намагаєтеся стати, так що намагайтеся не перекладати провину на іншого. Перестаньте тікати від помилок, інакше вони і далі будуть вас переслідувати.
 • Admit Mistakes Step 4 Version 2.jpg 4 Після цього постарайтеся загладити свою провину. Це може бути простіше, ніж здається, якщо тільки вас не стримує почуття гордості. Прочитайте другу частину цієї статті про те, як варто визнавати свої помилки перед певною людиною.
  • Прочитайте “Як загладити свою провину», щоб заглибитися в цю тему.
 • Admit Mistakes Step 5 Version 2.jpg 5 Accept your behavior but don't put yourself down. Instead of calling yourself a whole bunch of negative names, realize that while you could have done better/differently/more considerately than you did, perhaps mitigating factors such as tiredness, hunger, a sense of urgency, a desire to please, etc. overtook your more balanced self. Concentrate on how to deal with the транспортний reason rather than on belittling your whole self.Прийміть свою поведінку, але не критикуйте себе. Замість того щоб обзивати себе, зрозумійте, що хоча ви і могли вчинити краще/інакше/більш обдумано, ніж у вас вийшло, можливо, у вас були пом'якшувальні обставини, наприклад, втома, голод, поспіх, бажання догодити і т. д., і вони застали вас зненацька. Сконцентруйтеся на тому, як розібратися з першопричиною, а не принижувати себе.
  • Наприклад, ви можете сказати собі щось на кшталт «У майбутньому я співаємо/висплюся/прийму до уваги всі фактори/подзвоню другу і т. д. перш, ніж приймати важке рішення/висновки/створювати проект і т. д.»
 • Admit Mistakes Step 6 Version 2.jpg 6 Вчіться рухатися далі. Озиратися назад – це значить тонути в негативних роздумах про минуле. Ви не можете змінити минуле, але в цьому ви можете жити більш усвідомлено. Вчіться на своїх помилках, але не зупиняйтеся на досягнутому. Наступного разу, коли буде допущена помилка, це розуміння допоможе вам побачити події в іншому світлі.
 • Admit Mistakes Step 7 Version 2.jpg 7 Прагніть до досконалості. Багато люди, нездатні визнавати помилки, страждають від так званого «комплексу досконалості». Прагнення до досконалості може показати, що ви все життя барахтаетесь у своїх помилках, після чого ви весь час будете почувати себе деморалізованим. Замість цього прагнете до досконалості, але в той же час визнайте, що ви недосконалі.
  • Вам не потрібно бути кращим у всьому. Вам не потрібно бути самим яскравим, самим жвавим, найкрасивішим або краще всіх одягненою людиною в компанії. Якщо ви думаєте, що вам потрібно бути кращим, поглинуть вас думки про ваші недоліки, і майже все, що ви робите і як ви робите, буде в ваших очах здаватися неправильним.
  • Ви ідеальний такою, якою ви є, і можете й далі вчитися і розвиватися.
 • Метод 1 з 2: Визнати помилку перед конкретною людиною

 • Admit Mistakes Step 8 Version 2.jpg 1 Якщо ви допустили помилку, яку вам потрібно буде перед ким-то визнати, постарайтеся поговорити з постраждалою людиною. Якщо ви не можете поговорити з ним, поговоріть хоча б зі своїм близьким другом.
 • Admit Mistakes Step 9 Version 2.jpg 2 Почніть з визнання, що ви помилялися. Наприклад, скажіть: «Прости, що я пустила ці чутки. Це був прикрий і дуже дитячий вчинок».
 • Admit Mistakes Step 10 Version 2.jpg 3 Вибачтеся за наслідки. Наприклад, скажіть: «Мені шкода, що я не врахував твоя думка. Зараз я бачу, що зачепив твої почуття» .
  • Вибачайтеся, тільки якщо ви дійсно відчуваєте свою провину. Нещирі вибачення тільки більше скривдять людини.
 • Admit Mistakes Step 11 Version 2.jpg 4 Поясніть, якщо це потрібно. Наприклад, скажіть: «якби я знала, що у Джейн Доу все під контролем, я б не втручалася і не доставляла проблем».
  • Якщо це невелика помилка, а не серйозна проблема, пожартуйте над тим, що трапилося. Це покаже, що ви впевнено почуваєте себе і не переживаєте з-за незначних труднощів. Наприклад, скажіть: «наступного разу У нас буде важливий клієнт. І я зроблю собі картки. Тоді я правильно запам'ятаю всі імена!».
  • Подивіться по сторонах і поспостерігайте за людьми, які перетворили свої помилки у веселі історії та смішні анекдоти. Ці люди вміють розслаблятися, вони впевнені в собі і багатьом подобаються, тому що можуть побачити смішне у власних помилках.
 • Admit Mistakes Step 12 Version 2.jpg 5 Поясніть, що такого більше не трапиться. Наприклад, скажіть: «Це було дуже нерозумно з мого боку. Наступного разу, коли я потраплю в таку ситуацію, я буду уточнювати подробиці, а не робити поспішні висновки».
 • Admit Mistakes Step 13 Version 2.jpg 6 Дайте іншій людині час, щоб відповісти. В залежності від ситуації людині може знадобитися час, щоб відповісти вам. І коли він це зробить, спробуйте змінити його розуміння ситуації. Послухайте, як він сприймає ваші дії, слова або вашу роль в події.
 • Admit Mistakes Step 14 Version 2.jpg 7 Нехай все буде як є. Рухайтеся далі. Прийме людина ваші вибачення чи ні, вам треба жити далі. Пов'язати в тому, що сталося, або намагатися все виправити – не завжди буде найкращим рішенням. Перестаньте намагатися занадто сильно або постійно турбуватися. Рухайтеся далі.
 • Метод 2 з 2: Перевірте свої здібності визнавати помилки

 • Admit Mistakes Step 15 Version 2.jpg 1 Можливо, поруч немає людини, перед яким потрібно визнати свої помилки, але вам все одно потрібно знати, чи зможете ви виконати всі пункти, перелічені в цій статті. Ви можете спробувати протестувати свої можливості, навмисно допустивши помилку. Наступні кроки запропонують вам помилки, які ви можете випробувати» і потім оцінити свою реакцію:
  • Читайте газету догори ногами. Коли хтось це помітить, що ви відповісте?
  • Обійміть незнайомої людини. Коли людина відреагує здивовано, що ви йому скажете?
  • Упустите що-небудь на кухні, наприклад, банку з приправами. Що ви скажете людині, який помітить вашу помилку?
  • Їдьте додому без карти, слідуючи новим маршрутом. Коли ви заблукаєте, що ви будете робити? Ви попросіть про допомогу чи будете їздити, поки не заблукаєте остаточно? Ви зателефонуйте додому, щоб зізнатися, що сталося?
 • Admit Mistakes Step 16 Version 2.jpg 2 У кожному разі ви виштовхуєте себе зі звичного оточення і зони комфорту. Ви відкриваєтеся перед кимось, хто може це помітити і засудити вас. Спробуйте реагувати наступними способами:
  • Визнайте свою помилку. «Ой, так! Я читаю газету догори ногами! Якщо чесно, я задрімав, прикриваючись нею, а ви мене спіймали на цьому!»
  • Визнавайте провину, якщо потрібно. «Пробач, я впустила твою улюблену баночку з маринованими огірками. Я перевіряла одну теорію. Вранці я куплю тобі нову».
  • Насамперед, зосередьтеся на самоаналізі і те, як ви відчуваєте себе, навмисно допускаючи помилку. Ви не ідеальна людина, але ви знаєте свої обмеження і важливість завжди підтримувати з іншими доброзичливі відносини.
 • Поради

  • Не затаїли злобу. Іншими словами: не чекайте занадто довго, щоб визнати свої помилки. Хлопець може виявитися не тим самим і просто піде. Він не може чекати вічно. Так що не тягніть. Відповідайте!
  • Більш серйозні розмови повинні відбуватися лицем до лиця. Менш серйозні проблеми можна обговорити по телефону або електронною поштою.
  • Прочитайте: розповідь Патриції Хайсміт «Картковий будиночок», включаючи збірка її оповідань «Нічого привертає увагу: незібрані історії».
  • Не вимагайте ні від кого пробачення. Прощення має бути щирим і йти від серця. Так само як і похвалу, його не можна вимагати.
  • Прочитайте Статтю в «Нью-Йорк Таймс» від 18 вересня 2011 року "Що, якщо секрет успіху – це невдача?» http://www.nytimes.com/2011/09/18/magazine/what-if-the-secret-to-success-is-failure.html?_r=1&emc=eta1

  Попередження

  • Ви не можете контролювати відповідну реакцію інших людей.Однак ви можете переконатися, що ви самі рухаєтеся далі.
  • Перестаньте карати себе за те, що ви не були достатньо хорошою людиною або за скоєні помилки. Ви досить гарні, і кожен в минулому на шляху до досконалості робив помилки.
  • Вчіться на своїх помилках. Оцініть помилку і те, як ви можете уникнути її здійснення в майбутньому. Якщо ви забудете цей інцидент, то, швидше за все, помилитеся знову.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?