Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти натхнення

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Пошук джерел натхнення

 • Be Inspired Step 1 Version 2.jpg 1 Природа. Музиканти, поети, художники і багато інших людей знаходили в природі джерело натхнення. Зрозуміло, щоб природа стала джерелом натхнення і для вас, вам зовсім не потрібно бути музикантом, поетом, художником і т. д. Повірте, навіть проста прогулянка в парку після роботи може створити диво. Крім того, крім потенційної можливості знайти натхнення, ви просто будете почувати себе краще, погулявши на свіжому повітрі серед первозданної краси природи!
  • Гуляючи, дивіться навколо. Ви можете помітити простий, але в той же час прекрасний квітка, що росте біля дороги, приємний краєвид навколо або красивий струмочок. Краса природи, при всій своїй простоті, не може вислизнути від очей.Be Inspired Step 1Bullet1.jpg
 • Be Inspired Step 2 Version 2.jpg 2 Історичні особистості. Якщо ви хоч раз думали, що вам, простій людині, яка ні за що не залишити свого сліду на сторінках історії, то знайте: сотні реальних прикладів доводять зворотне. Чиї імена досі на слуху, про кого-то вже пам'ятають лише небагато - але це зовсім не означає, що їх внесок в історію був менше!
  • Френк Вілліс, охоронець Уотергейтського комплексу - саме він у 70-х "висік" перші іскри того, що пізніше стане відомо як "Уотергейтський скандал".Be Inspired Step 2Bullet1.jpg
  • Зиряб, який жив у 8-9 столітті перс, став майстерним художником, ученим і винахідником. Одним з його винаходів і донині користуються мільйони людей - саме він ввів моду на триразове харчування.Be Inspired Step 2Bullet2.jpg
  • Оді Мерфі. Коли почалася Друга Світова, його не взяли в морську піхоту, тому на війну той вирушив у складі регулярних частин армії. Більше нагород за особисту мужність, ніж у Мерфі, не було ні у одного військовослужбовця США.Be Inspired Step 2Bullet3.jpg
  • Кендіс Лайтнер. Коли її дочка задавив п'яний водій, який утік з місця злочину, Кендіс зробила все, щоб посилити покарання за водіння у п'яному вигляді в США.Be Inspired Step 2Bullet4.jpg
 • Be Inspired Step 3 Version 2.jpg 3 Література і мистецтво. І хоча джерел натхнення в реальному житті повним повно, літературні і художні твори ні чим не гірше. Фільми, книги, пісні, будь-які інші форми виразного мистецтва можуть надихати і надихати. До того ж, в наші дні саме ці джерела натхнення є, мабуть, найбільш доступними - в кінці кінців, прослухати пісню куди простіше, ніж підкорити Еверест! Ось кілька прикладів:
  • Втеча з Шоушенка. Історія про багаторічну дружбу двох ув'язнених, про надії, спасіння і помсту.
  • Брати Карамазови. Шедевр Достоєвського про любов, смерть, сімейні узи, зло і помститися.
  • Десь над веселкою (Somewhere Over the Rainbow). Проста і гарна пісня про одвічну надію про те, що десь у цьому світі нас всіх чекає щось хороше. Мабуть, кавер на цю пісню не робив тільки лінивий, тому є багато різних версій.
  • Космічний баскетбол. Фільм про те, як баскетболіст Майкл Джордан і персонажі мультсеріалу "Looney Tunes" розгромили у баскетбольному матчі прибульців. До речі, досить надихаючий фільм.
 • Be Inspired Step 4 Version 2.jpg 4 Старе і знайоме. Часом джерело натхнення знаходиться десь поруч з нами і чекає лише того, щоб бути нарешті поміченим вами. Спробуйте звернути увагу на звичне і знайоме, на все те, що ви робили вже сотні разів - але на цей раз спробуйте помітити деталі, досі залишалися прихованими. Будь-яка нова деталь може стати першою ланкою в ланцюзі дивовижних відкриттів, які подарують вам нове бачення і натхнення.
  • Приклад: ви гуляєте по парку, де були вже багато разів. Тим не менш, на цей раз ви йдете не за звичною стежкою, а за новою стежці. Можливо, це дозволить вам виявити, що недалеко від звичної стежки є величезний мурашник!
 • 5 Мотиваційна література. Само собою, варто згадати і про всі ті незліченні мотиваційні книги, статті та видання, приховують в собі секрети того, як знайти натхнення і якщо вже не зірку з неба дістати, то як мінімум досягти власних цілей. Таких книг багато, такі книги різні - які-то довші, то коротші, якісь більше, якісь більш тезисные, які-то краще, якісь гірше, якісь надійніше, якісь не дуже, якісь написані докторами наук, якісь- самопроголошеними експертами, які дійсно здатні змінити ваше життя, а якісь не переслідували інших цілей, крім забезпечення доходу автору.
  • Зрозуміло, лише ви знаєте, що підійде для вас. Втім, якщо є можливість, зважте всі варіанти. Ви ж не хочете купити книгу з очевидними радами за скажені гроші? Якщо платити, то лише за якість.
 • Метод 2 з 3: Зміна точки зору

 • Be Inspired Step 6.jpg 1 Шукайте нові джерела натхнення. Досить часто за відсутністю натхнення стоїть проста нудьга. Якщо так, то впоратися з нею буде досить просто - потрібно лише вийти із зони комфорту і зайнятися чимось новим! Цілком можливо, що ви відкриєте для себе щось зовсім нове і цікаве. Ось кілька порад на цей рахунок:
  • Подивіться новий фільм. Бонусні очки за фільм від режисера, чиїх робіт ви ще не дивилися, або за який-небудь артхаусний фільм.
  • Послухайте музику. Знову ж таки - нові стилі і нові жанри.
  • Почитайте книгу... так, все правильно, незнайомого автора або, скажемо, по темі, про яку ви майже нічого не знаєте.
  • Займіться спортом. Наукою доведено, що спорт не тільки покращує самопочуття, але і нудьгу за рахунок викиду ендорфінів проганяє![1]
  • Сходіть на побачення. Вже що-що, а це точно зарядить вас новими враженнями! Направте ці враження в правильне русло!
 • Be Inspired Step 7.jpg 2 Подорожуйте. А що? Зміна пейзажу часом відмінно допомагає впоратися з тугою. Саме тому ви, ймовірно, так часто чуєте рада "сходити на вулицю і розвіятися". І, між іншим, порада досить слушна - нова обстановка навколо змушує мозок мислити по-новому. Зрештою, ви ж і самі знаєте, що сталість буває стомлюючим - так привнесіть в неї нотку різноманітності, і ви будете приємно здивовані трапилася зміною!
  • Якщо у вас вистачить грошей на довгий відпустку в іншій країні або екстравагантне подорож - що ж, вам пощастило! Втім, якщо грошей обмаль, то не сумуйте - зовсім не обов'язково тягнутися на інший кінець глобуса, щоб знайти натхнення. Можна з'їздити в сусіднє місто, що, до речі, набагато дешевше, або навіть вибратись на природу на вихідні. Ви, можливо, і потім самі здивуєтеся тому, як мало ви знаєте про місця, в яких живете.
 • Be Inspired Step 8.jpg 3 Смійтеся. Можна на пальцях однієї руки перерахувати життєві ситуації, де сміх не допоможе. Та ситуація, коли ви знаходитесь в описки натхнення, до них не відноситься! Так, сміх навряд чи наштовхне вас на геніальне умовивід, сміх навряд чи дозволить вам тут же досягти всіх поставлених перед вами цілей, але він допоможе вам розслабитися, заспокоїтися і просто пожити поточним моментом. Іншими словами, сміх зробить вас відкритим новому - в тому числі і того, що може надихнути вас.
 • Be Inspired Step 9.jpg 4 Зв'яжіться зі старими знайомими. Зустріч зі старим другом, колишнім колегою або вчителем може бути дивно приємним досвідом, особливо якщо в даний момент вам сумно з-за того, що не з ким поговорити по душах. Відповідно, зустрівшись зі старими знайомими, ви не просто піднімете собі настрій, але ще й знайдете натхнення нових ідей, нових поглядах на старі ідеї і т. д. Самі посудіть - ті, з ким ви б хотіли зустрітися знову, швидше за все, це ті люди, чию думку ви поважаєте, до чиєї думки прислухаєтеся. Ось кілька ідей на цей рахунок:
  • Зателефонуйте друзям, з якими ви втратили зв'язок з-за переїзду або переходу в іншу школу.
  • Зв'яжіться з вашими старими вчителями і викладачами, особливо якщо ви були з ними дружні. Порада від наставника вас надихне.
  • Напишіть далекої рідні, яку ви не бачили вже сто років.
  • Дізнайтеся, як справи у ваших колишніх керівників - тих, з ким у вас були нормальні стосунки. Тут - аналогічно ради від наставника, тільки в плані роботи.
 • Be Inspired Step 10.jpg 5 Проводите час з новими людьми. Так, спілкування зі знайомими може стати джерелом натхнення, але не менш надихаючим може стати і розмова з незнайомцем. Зрештою, що може впоратися із завданням привнести в життя нову точку зору краще, ніж новий чоловік?! Втім, далеко не кожна людина, що зустрінеться вам, буде мати нові думки та погляди. Хтось, скажімо прямо, і зовсім буде втіленням песимізму. Можливо, такі зустрінуться і вам, але не сумуйте і продовжуйте знайомитися з новими людьми!
  • Пошукайте більше інформації про те, як знайомитися з людьми - стане у нагоді.
  • Знайомитися можна де завгодно - головне, щоб там збиралися люди. Краще всього, звичайно, це коли десь збираються люди, чиї інтереси схожі з вашими, наприклад, любителям книг краще знайомитися в бібліотеках та книжкових магазинах.
 • Be Inspired Step 11.jpg 6 Прагнете до мрії. Навіть якщо та майже неправдоподібна, майже казкове і нереальна - прагніть до неї, і так будете винагороджені! Пам'ятаєте приказку про те, що "важлива не перемога, а участь"? Це не відмовка переможених, як може здатися, а глибока мудрість. Повірте, одна лише думка про те, що ви не побоялися зробити крок назустріч мрії, для досягнення якої потрібен мільйон кроків, надихне і надихне вас на дев'ятсот дев'яносто дев'ять... ну, ви розумієте. І нехай навіть саме життя змушує нас вибирати між "ідеальним і прекрасним" і "реальним і досяжним", ви, вибравши перше хоча б разок, відкриєте для себе нові, дивні, несподівані та захоплюючі можливості. Це буде чудово, вже повірте! Ось кілька порад на цей рахунок:
  • Запишіть будинку пісню або альбом. Робота в студії може бути вам не по кишені, але знайти безкоштовну студію для запису теж можна.
  • Напишіть книгу, розповідь або статтю. Так, проштовхнуть все це в друк через велике видавництво може бути дуже складно, але невеликі видання будуть куди... ліберальніше.
  • Зніміть фільм. Є всі шанси, що ви зможете за копійки зняти фільм, який стане культовим, закладе нові стандарти жанру і ввійде в аннали світового синематографа. Втім, найімовірніше, що ви просто з успіхом виступите на місцевому кінофестивалі.
  • Відкрийте в собі талант до чогось. Якщо ви в чомусь хороші, то заявіть про цьому світі! Так, далеко не кожним талантом можна заробити на життя, але от просто заробити - цілком реально!
 • Метод 3 з 3: Звернення до внутрішнього Я

 • Be Inspired Step 12.jpg 1 Створіть що-небудь. Створюючи, ви пізнаєте себе. Створивши щось з нуля, ви зможете побачити власне відображення в готовому творінні. Не важливо, чи йдеться про прекрасній картині або міцному столі, кожен творець залишає частинку себе в тому, що створено його руками. Саме творіння як процес дозволяє заглянути в себе дуже глибоко, знайшовши якості, що здатні стати джерелом натхнення. Ось кілька порад на цей рахунок:
  • Займайтеся мистецтвом: малюйте, музицирують і т. д.Be Inspired Step 12Bullet1.jpg
  • Пишіть: книги, огляди, вірші і навіть ведення блогу - ось що ми маємо на увазі.Be Inspired Step 12Bullet2.jpg
  • Будуйте і створюйте: збирайте меблі і нові види транспорту, клейте модельки, будуйте, якщо вистачає досвіду і навичок, вдома.Be Inspired Step 12Bullet3.jpg
  • Інше: займіться кулінарією, домашнім декором, садівництвом!Be Inspired Step 12Bullet4.jpg
 • Be Inspired Step 13.jpg 2 Творіть добро. Допомога ближнім, особливо потребують допомоги ближнім, є чудовим способом поглянути на життя по-новому. Вторите добро, і ви не тільки будете потихеньку вирішувати проблеми, що заважають домогтися цілей, але і подаруйте оточуючим багато-багато душевного тепла, а також зробите життя людини, який чимось обділений, набагато краще.
  • Той, для кого ви робите добру справу, може бути як абсолютно чужим для вас людиною (тут можна привести в приклад волонтерську роботу в хоспісах та будинках престарілих), так і кимось, кого ви знаєте. Допомога іншу, переживає складний життєвий епізод, не тільки допоможе вам знайти натхнення, але і зміцнить вашу з ним дружбу.
 • Be Inspired Step 14.jpg 3 Медитуйте. Користь медитації для всіх, хто хоче знайти натхнення, вже давно підкреслюється усіма практик медитації, хоча вчені поки не поспішають з ними погоджуватися. Втім, незважаючи на те, що відчутні ефекти медитації - це питання спірне, невідчутні її ефекти безперечні! Медитація заспокоює, дає ясність свідомості і мислення, вона освіжає і дарує нові сили. Навіть 15-20 хвилин медитації в день можуть бути дуже корисні.
  • Якщо хочете дізнатися потенційні ефекти медитації, то просто спокійно сядьте на підлогу або ліжко, тримаючи спину прямо, а ноги - схрещеними. Поставте таймер на 15-30 хвилин, закрийте очі, почніть глибоко дихати і ні про що не думати, або сфокусуйтеся на простому слові, фразі або образі, поки ті не втратять свої значення. Так, є і більш просунуті способи медитації, але і цього цілком згодиться.
  • Пошукайте додаткову інформацію про те, як треба медитувати.
 • Be Inspired Step 15.jpg 4 Моліться, якщо ви людина релігійна. Молитва, промовлена в складні часи, спрямовує і втішає, дарує сили впоратися з проблемою і не впасти у відчай. Звичайно, те, наскільки ефективною виявиться молитва, залежить від сили вашої віри, однак підкреслимо, що молитва міцної віри людини незмінно надихає його, а молитви тих, хто не вірить, виявляються лише словами, нічого не значущими і ні до чого не приводять.
  • Зрозуміло, в різних релігіях - різні вимоги до того, якою повинна бути молитва. Десь є спеціальні молитви для того чи іншого випадку, де-то немає. Так, католики в пошуках натхнення можуть молитися Катерині Болонської, покровительці художників. До речі, у багатьох релігіях також допускається "саморобна" молитва про дарування натхнення.[2]
 • 5 Любите. Звучить, звичайно, банально, але любов може творити чудеса - і таки творить їх, у тому числі і коли мова заходить про натхнення. Щира любов часом змінює все життя, змітаючи дочиста минулі пріоритети. Багато дорослі напевно знають того приклади, та й ви, бути може, і самі це знаєте!
  • Любов не тільки надихає, але і дає причину бути натхненним, піднесеним. Наприклад, закоханий художник може намалювати шедевр, щоб коханий чоловік пишався ним. Прикладів можна навести багато, але суть одна - любов творить чудеса.
 • Поради

  • Слухайте улюблену музику.
  • Завжди і у всьому будьте собою. Прикидаючись кимось іншим, ким ви не є, натхнення краще не чекати.

  Попередження

  • Не варто надмірно захоплюватися мотиваційними книгами. Так, вони корисні, але зовсім не обов'язково витрачати на них гроші, що знайти натхнення!

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.webmd.com/depression/guide/exercise-depression
 • ^ http://www.catholic.org/saints/saint.php?saint_id=111
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?