Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти всі паролі для портретів комп'ютерної гри Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Рекламний блок

Кроки

 • Find All of the Portrait Passwords for the Harry Potter and the Order of the Phoenix PC Game Step 1.jpg 1 Оглядайте все підряд і використовуйте загальні знання з книг. Якщо ви хочете знайти всі паролі до портретів, вам потрібно дивитися скрізь і говорити з кожним. Прочитайте книгу. Іноді отримання паролів відбувається так само, як відбувалося в книзі. Якщо у вас все ще виникають труднощі, то тут ви знайдете рішення.
  • Повна дама (Велика Сходи Вітальня Ґрифіндору): Префектам Ґрифіндору, Рону і Герміоні, повідомили в поїзді, але як тільки ви (Гаррі) і Рон встанете навпаки Повної Дами, ви побачите, що Рон забув пароль. Рон пропонує, щоб ви запитали іншого студента Ґрифіндору. Гриффиндорцы це студенти з червоними смужками на їх уніформах. Просто запитайте одного з цих студентів, і вони скажуть вам, що пароль 'Мимбулус мимблетония', такий же, як і в книзі.
  • Базил Фронсак (Велика Сходи Другий поверх): Базил Фронсак, вчений, лояльний до факультету Когтевран, також знає пароль, який легко дістати. Базил попросить вас запитати студента факультету Когтевран, де народилася Кандида Когтевран. Запитайте будь-якого студента, і вони скажуть вам, що вона родом з Глена. Поверніться до портрета Базила і повідомте йому цю інформацію. Він скаже вам, що пароль 'Успіхи у навчанні'.
  • Майстер Сов (Бібліотека Четвертий поверх): Майстер сов, намальований з білої совою і в зеленій гостроверхій шапці, просить пароль, який досить складно отримати. Коли ви встанете навпроти нього, він попросить вас взяти поточний номер Щоденного Пророка і прочитати заголовок. Якщо попросити, він запропонує пошукати у Великому Залі, де сови влітають і вилітають з газетами. Він не знає, як змусити сов дати вам газету, так що ви повинні здогадатися самі. Ідіть у Великий Зал, підійдіть до читають совам. Промовте заклинання Акціону і гра покаже вам сцену, як чотири сови кидаються з висоти, і одна з них (швидше за все Букля) кидає Щоденного Пророка на найближчий стіл. Підберіть газету, і Гаррі вголос прочитає заголовок. Потім повертайтеся до Майстра Сов і повідомте йому необхідну інформацію. Він скаже, що заголовок нудний (незважаючи на той факт, що він про смерть) і скаже вам, що пароль "Відсутність новин – хороші новини". Зауважте, сови спустяться тільки якщо небо очищено з використанням заклинання Депульсо і прибрані свічки.
  • Джиффорд Аббот (Велика Сходи Двір Трансфигурации): Це ще один корисний прохід, якщо ви не хочете проходити через Віадук, щоб потрапити в іншу половину замку. Джиффорд протегує Пуффендуям, і, як і з Базилом, необхідно попросити пароль у Пуффендуя. Так як в минулому році ви допомогли Седрік Діггорі, то Пуффендуи (студенти з жовтими смужками на своїх уніформах) будуть раді повідомити вам, що пароль 'Драконівське яйце'.
  • Дамара Доддеридж (Велика Сходи Третій поверх/Годинникова Вежа): Дамара вмирає з голоду, коли ви в перший раз з нею говорите. Вона попросить вам спуститися до Джиффорду і сказати йому, що вона просить послати трохи їжі. Сходіть до Джиффорду, і він попросить сказати їй, що він подивиться, що можна зробити. Принесіть хороші новини Даммаре, і вона скаже вам, що пароль 'М'ясо з підливою'.
  • Персіваль Пратт (Велика Сходи Човновий Сарай): Цей портрет любить рими, і скаже вам "Пошукати людину з трьома особами", якщо ви хочете знати її пароль. Такий портрет знаходиться на сьомому поверсі, це людина в чорному, який також охороняє секретний прохід (ми поговоримо про нього пізніше). Він скаже, що він не знає пароль, потрібно поговорити з Базилем. Зробіть так, і Базил відправить вас до пастушці. Пастушку складно знайти, але вона на другому поверсі. Просто подивіться навколо і побачите її. Її нескладно виявити, так як часто вона вигукує коментарі з приводу проходять повз. Як тільки ви заговорите з нею, вона запропонує вам поговорити з Гуглем Стампом. Гугль висить біля входу в Віадук і так як він єдиний портрет в цьому місці (він також охороняє прохід), його буде просто знайти. Врешті-решт він відправить вас до Джиффорду, який, слава Богу, знає, що 'пароль просто абсурд'. Верніться до Персеваля і він з радістю пропустить вас до Лодочному Сараю.
  • Нервовий Джентльмен (Коридор Гербології П'ятий Поверх): Нервовий Джентльмен знаходиться в Коридорі Гербології, навпроти портрета з оком. Будь відчує себе ніяково, коли за тобою стежить величезне око. Все що вам потрібно зробити для його заспокоєння – начаклувати Репаро на двох розбитих статуях лицарів з обох сторін очі. Око буде закритий банером Гриффиндоров, і Нервовий Джентльмен подякує вас і скаже, що пароль 'Гарячі щипавки'.
  • Гугль Стамп (Вхід на Віадук Перший Поверх): Якщо ви його запитаєте, Гугль розповість свій пароль вам і тільки вам. Гугль попросить вас очистити Вхід на Віадук від відвідувачів, тому просто направляйте свою паличку на студентів (або, якщо ви вивчили Ступефай, ви можете начаклувати його на студентах). Вони втечуть. Знову встаньте перед Гуглем і він скаже вам, що пароль 'Воло Футурус Унус' (У перекладі з латинського "Я хочу бути один').
  • Борис Нетямущий (Третій Поверх Другий Поверх): Борис не чув свій пароль 50 років, і взагалі забув. Тепер вам потрібно знову його дізнатися, запитавши будь-якого, хто був у Гогвортсі хоча б 50 років тому, про пароль. Хоча першими приходять на розум Гегрід і Дамблдор, це не вони, так як насправді вам потрібно запитати Міртл. Так як вона закохана в Гаррі, вона скаже вам, що пароль 'Незабудка'.
  • Людина з Трьома Особами (Сьомий Поверх Четвертий Поверх): Цей чоловік хоче, щоб ви знайшли 'його' на іншому портреті. Що він насправді хоче – так це щоб ми знайшли іншу двері його ж проходу. Це на четвертому поверсі і вона покрита павутиною. Спаліть павутину заклинанням Инсендио (якщо ви ще не вивчили це заклинання, зачекайте, поки не вивчите), і поговоріть з ним. Він скаже, що його пароль 'Одна голова добре, а три - краще'.
  • Астроном (Велика Сходи-Рівень Підземелля Сьомий Поверх): Ханна Аббот на рівні підземелля не приєднається до армії Дамблдора якщо ви не знайдете прохід, щоб доставити її туди в безпеці. Прохід досить простий, так як він знаходиться поруч, і потрібно просто запитати Астронома про його пароль. Він скаже, що його пароль 'Брехливий пройдисвіт'.
  • Відьма Слізерін (Коридор Підземелля Підземелля): Цей портрет досить неприємною Відьми Слізерін дозволяє пройти тільки Слизеринцам і тим, хто знає пароль. Вона пропонує вам запитати пароль у іншого студента Слизерина. Так як ви добре знаєте, що Слизеринцы не скажуть вам нічого, що не повинні знати люди за межами Слизерина, існує тільки один спосіб отримати цей пароль – підслухати. Щоб це зробити, ви повинні виконати завдання Джіні про отримання Отрути Докси з офісу Амбрідж (тоді вам дадуть привілей користуватися Плащем Невидимості). Одягніть ваш Плащ Невидимості і повертайтеся в Коридор Підземелля (наприкінці Великої Драбини). Там будуть два Слизеринца, обговорюючи, як вони запізняться на Зілляваріння, якщо не скористаються проходом. Пройдіть за ними до портрета. Як тільки вони будуть там, вони скажуть Відьмі Слізерін, що пароль 'Слизеринцы краще всіх'. Потім відьма скаже, щоб вони були дуже противними для грязнокровок, що призведе до сміху. Зніміть ваш Плащ Невидимості і поверніться в коридор. Скажіть Відьмі пароль, і вона неохоче, але пропустить вас.

 • Попередження

  • При проходженні Відьми Слізерін, Слизерницы не стануть говорити, якщо ви ненавмисно їх зачепите. Будьте особливо обережні, коли йдете за ними.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?