Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти вживані автомобілі за низькою вартістю

Рекламний блок

Кроки

 • Find Cheap Used Cars Step 1.jpg 1 Покупка зі звалища старих автомобілів.[1] Звалища і майданчики по збору пошкодженої техніки регулярно отримують "драндулети". Ці автомобілі, які перебувають у такому несправному стані, який не дозволяє реалізувати їх іншим шляхом, або перебувають у хорошому стані, але не можуть бути продані через свого занадто великого віку. Автомобілі, зазвичай, після ДТП або розібрано на запчастини, але іноді на звалищах є трохи автомобілів, яким ще належить бути знищеними.
  • Зв'яжіться з прилеглими звалищами і дізнайтеся, чи продають вони свої "драндулети" населенню і, якщо так, то запитайте, чи можна прийти і поглянути на них. Звалища або покажуть вам автомобілі, які у них є в наявності, або дозволять вам поглянути на них самостійно. Після того, як ви знайдете зацікавив вас автомобіль, домовляйтеся про ціну. Вартість, як правило, буде досить низькою.
  • Як тільки ви придбаєте автомобіль, приготуйтеся до того, що вам доведеться як слід над ним попрацювати. Автомобілі, придбані зі звалищ, як правило, знаходяться в поганому стані і потребують ремонтних робіт.
 • Find Cheap Used Cars Step 2.jpg 2 Будьте напоготові. Ймовірно, в якийсь момент життя, ви бачили автомобілі з табличками "Продам" на вікні. Якщо ви не маєте потребу в придбанні автомобіля, то не зможете зрозуміти, скільки таких автомобілів існує насправді. Придивіться до їдуть по дорозі, стоять на стоянці або на проїзній частині автомобілів з рекламою для продажу. Запишіть номер телефону, зображений на табличці. Коли ви зателефонуєте за номером, то запитайте, яка вартість автомобіля і його історія.
  • Будьте обережні, так як купівля автомобіля у приватної особи несе в собі певні ризики. Дуже складно перевірити, чи чесний продавець щодо історії автомобіля і ще складніше залучити продавця до відповідальності, якщо з'ясуватися, що ви привезли додому автомобіль з прихованими дефектами.
 • Find Cheap Used Cars Step 3.jpg 3 Щоб придивитися попитайте людей. Повідомте вашим родичам, друзям, знайомим, співробітникам і сусідам, що ви хочете придбати уживаний недорогий автомобіль. Попросіть їх не прогавити автомобілі з табличкою "Продається" на вікні. Близький родич може зайти так далеко, що навіть зателефонує за номером і дізнається всю необхідну для вас інформацію, але навіть випадковий знайомий або співробітник, якого ви повідомили про свою проблему, ймовірно, запише номер телефону, якщо він або вона його помітить.
 • 4 Сходіть на аукціон старих автомобілів. Це, мабуть, самий очевидний варіант. Аукціон запропонує вам хороший вибір і дійсно низьку ціну. Навіть при тому, що дилери уживаних автомобілів сумно відомі за обман своїх замовників, ви зможете дізнатися заслуговує довіри дилер чи ні, знайшовши цю компанію в бюро по поліпшенню ділової практики або на місцевих оглядових сайтах. Якщо справа стосується репутації дилера, то перед придбанням вам також необхідно буде перестрахуватися шляхом перевірки звіту історії будь-якого автомобіля виставленого на аукціон.[2]
 • Find Cheap Used Cars Step 5.jpg 5 Перегляньте газету. Місцеві газети можуть звести вас з продавцями уживаних автомобілів. Переглядайте відповідні розділи, де розміщені оголошення про продаж автомобілів, приділяйте увагу ціною, виробнику та його опису. З причини обмеженості друкованих знаків, описи можуть бути досить мізерні, тому будьте готові дізнатися більше подробиць у продавця.
  • Якщо ви не отримуєте газети до вашого порогу, то сходіть на заправку або в аптеку і придбайте примірник газети там. Якщо ви не бажаєте купувати газету, то попросіть сусіда або когось, кого ви знаєте зберегти для вас оголошення.
 • Find Cheap Used Cars Step 6.jpg 6 Придивіться до безкоштовних онлайн-оголошень. Дані веб-сайти подібними оголошеннями в газетах, з тим лише винятком, що в них немає підрахунку кількості знаків, що обмежують розмір рекламного оголошення. Це означає, що ви повинні звертати більше уваги на ті оголошення, в яких розміщено більше інформації, ніж на ті, в яких її менше. Простіше кажучи, розміщуючи більш інформативне оголошення, продавець менше приховує.
  • Віддавайте перевагу тим оголошень, в яких є фотографії. Кажуть "Краще один раз побачити, ніж сто разів почути". Просто подивившись на фото, ви не зможете дізнатися все, що необхідно знати про автомобілі, але можна багато чого дізнатися.
 • Find Cheap Used Cars Step 7.jpg 7 Здійснюйте покупки на веб-сайтах онлайн-аукціонів. При перегляді старих автомобілів на онлайн-аукціонах, у вас є можливість відшукати автомобіль по специфічному виробника або моделі, або по категорії. Також, ви маєте можливість вибрати мінімальну та максимальну ціну, яку готові заплатити. Також ви можете вказати місце, де автомобіль повинен бути проданий, хоча існує ризик знайти автомобіль в іншому кінці країни, і це може створити невиправдані труднощі з його доставки в вашу адресу.
 • Find Cheap Used Cars Step 8.jpg 8 Відвідайте веб-сайт, що спеціалізується на торгівлі вживаними автомобілями. Швидкий пошук в Інтернеті за запитами "уживані автомобілі" або "придбати уживані автомобілі" за допомогою вашої улюбленої пошукової системи, виведе на екран численні веб-сайти, що спеціалізуються на торгівлі автомобілями. Більшість цих сайтів дозволяють продавцям розміщувати оголошення, залишаючись власниками автомобіля, але деякі з них продають автомобілі, які були спочатку куплені в інших продавців.
  • Перед покупкою іншого типу, з'ясуйте, яку політику проводить сайт для захисту прав покупця, а також сторонні відгуки про надійність сайту.
  • Проводите пошук за допомогою веб-сайту, який надає історію. Крім того, що у вас є можливість знайти конкретний автомобіль на веб-сайті, ви, також, можете знайти дилерські агентства та вживані автомобілі, призначені для продажу. При пошуку через веб-сайт історії автомобіля, ви маєте можливість отримати доступ до специфікації автомобіля і його історії за один крок, замість двох. • Поради

  • Перед відвідуванням дилера, складіть список питань, які ви хочете задати йому. Як мінімум, ви повинні з'ясувати, потрапляв автомобіль в ДТП чи були якісь проблеми в минулому.
  • Перед покупкою складіть свій бюджет. Якщо ви будете пам'ятати про суму свого бюджету, то зможете сконцентрувати свою увагу на тих автомобілях, які можете собі дозволити. Знання того, скільки ви зможете витратити, також, допоможе вам відшукати більш якісний автомобіль, так як ви не будете перебувати під тиском покупки на аукціоні автомобіля за найнижчою вартістю, якщо ви знаєте, що можете дозволити собі трохи краще.
  • Перед покупкою перегляньте звіт історію автомобіля. У звіті історії автомобіля перераховані будь-які ДТП, або основні слюсарні роботи, проведені в автомобілі в минулому. Веб-сайти надають звіти історії автомобілів не отримують прибутку від продажу автомобіля і, найвірогідніше, є більш щирими в точності надання історії автомобіля, ніж дилер або продавець. Ви маєте можливість переглянути історію автомобіля, відвідавши веб-сайт з звітами історії і ввівши Ідентифікаційний номер автомобіля (ІНА).

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.popularmechanics.com/cars/how-to/repair/junkyard-101-how-to-find-cheap-car-parts-11000786
 • ^ http://www.smartmoney.com/spend/autos/how-to-buy-a-used-car-1307649025743/?zone=intromessage
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?