Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти дівчину

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Зустрічайтеся з дівчатами

 • Get a Girlfriend Step 1 Version 2.jpg 1 Вам повинно бути комфортно у самоті. Ви повинні добре одягатися, намагатися бути вільним. Не вирушайте на пошуки дівчини, інакше будете виглядати відчайдухом. Впевненість у собі і самодостатність надзвичайно сексуальні якості для чоловіка, і ви не будете здаватися таким, якщо будете благати кожну встретившуюся дівчину піти з вами на побачення.
  • Намагайтеся заводити хороших друзів замість дівчини. Це означає, що вам потрібно спілкуватися з якомога більшою кількістю жінок, не тільки з дівчатами, які безпосередньо подобаються. Якщо у вас буде багато хороших друзів жіночої статі, це навчить вас розмовляти з ними, а також ви зрозумієте як жінки відчувають і думають загалом. Найважливіше, ви не будете відчувати себе настільки самотнім і відчайдушно шукати дівчину.
 • Get a Girlfriend Step 2 Version 2.jpg 2 Допоможіть кому-небудь. Це може бути вона, або хто-небудь інший в кімнаті. Вона несе щось важке? Скажіть "Давай я тобі допоможу" і віднесіть цю річ для неї. Хтось потребує грошей? Позичте на ланч. Притримайте двері для людини, що йде за вами, навіть якщо він ще не дійшов до дверей. Іншими словами, будьте добрим і щедрим. Це не тільки приверне її увагу, але і ви будете почувати себе краще. Не будьте фальшивим і не робіть гарні речі тільки тоді, коли вона поруч. Постійно допомагайте людям величезною кількістю способів. Вона помітить, а також помітять її знайомі, і в разі появи люди в розмові скажуть: "Він такий хороший чоловік!", а ця дівчина почне думати "так... так і є, чи не так?"
 • Get a Girlfriend Step 3 Version 2.jpg 3 Постійно підходите до безлічі дівчат. Якщо ви бачите дівчину і знаходите її привабливою, то йдіть і поговоріть з нею (час не важливо). І робіть це регулярно. Якщо ви зробите так, а в наступні дні будете відсиджуватися, це не спрацює. Регулярно виходьте і говорите з безліччю жінок. У супермаркетах, бібліотеках, торговельних центрах, на вулицях, у громадських місцях, в будь-якому місці, де можна знайти дівчат.
 • Get a Girlfriend Step 4.jpg 4 Не бійтеся невдач. Пам'ятайте, страх бути відкинутим вкрай ірраціональний. Якщо бачите симпатичну дівчину, ідіть і поговоріть з нею. Відразу ж розкажіть їй про свої наміри. Не відступайте, незважаючи ні на що. Скажіть: "Привіт, ти мила і я прийшов познайомитися з тобою, щоб дізнатися тебе". Ви шукайте дівчину, а не одного, який є "дівчиною".
 • Get a Girlfriend Step 5 Version 2.jpg 5 Уникайте виправдань. Якщо ви бачите симпатичну дівчину,не шукайте виправдань типу "у неї напевно є хлопець", "вона говорить по телефону" або "вона біжить". Повірте, немає виправдання тому, щоб не заговорити з дівчиною. В гіршому випадку вона скаже "ні" і піде. Ви повинні практикуватися знову і знову, щоб отримати результат.
 • Get a Girlfriend Step 6.jpg 6 Продовжуйте насолоджуватися. Це дійсно важливо. Якщо ви не насолоджуєтеся під час розмови з дівчиною або поки шукайте її, ви, напевно, сприймаєте це надто серйозно. Але якщо ви отримуєте задоволення, ви не будете турбуватися з приводу потенційного відмови і будете здаватися крутим і веселим хлопцем.
 • Get a Girlfriend Step 7 Version 2.jpg 7 Будьте собою, до крайності. Якщо вона говорить щось, що вам здається смішним, не смійтеся тільки тому, що вона сміється. Не намагайтеся здаватися тим, ким ви не є.
 • Get a Girlfriend Step 8 Version 2.jpg 8 Зв'язку. Чим більше людей ви зустрічаєте, тим з більшої кількості людей вам доведеться вибирати. Не будьте прискіпливі до тих, з ким зустрічаєтеся, і як зустрічаєтеся – у приємного старого, якого ви зустріли на вулиці, може бути чудова онука вашого віку, а у настирливої дівчата з вчорашньої вечірки в клубі може виявитися подруга, яка ідеально вам підходить.
  • Виходьте з будинку і займайтеся своїми хобі. Якщо ви не знаєте, як почати зустрічатися з людьми, займайтеся тими речами, які здаються вам веселими! Перевірте форуми, списки, і дошки оголошень місцевих заходів або зустрічей, які напевно привернуть людей зі схожими інтересами і пристрастями. Також у вас можуть з'явитися нові інтереси. Ви можете знайти нове хобі і дівчину, все в одному! Не покладайтеся повністю на інтернет.
 • Get a Girlfriend Step 9.jpg 9 Подбайте про свій зовнішній вигляд. Зовнішній вигляд – це важлива частина любовної гри. Поганий запах тіла, смердюче дихання і жирні, розпатлане волосся просто не привабливі для більшості людей. Регулярно приймайте душ, чистіть зуби двічі на день і підтримуйте форму. Хоча вам не обов'язково бути самим красивим хлопцем, вам потрібно справити хороше перше враження.
  • Пишаєтеся своїм одягом. Знову, вам не потрібно бути стильним, а потрібно бути чистим, отглаженная одяг завжди краще, ніж зворотне. Уникайте носіння однієї і тієї ж одягу на кожен день, особливо, якщо це всього лише спортивні штани.
  • На додаток до підвищення вашої привабливості, турбота про вашому фізичному вигляді підвищить вашу впевненість у собі, що, в свою чергу, зробить вас привабливішими, підвищити вашу впевненість у собі і так далі. Зухвалість не хороша річ. Зі знанням того, що у вас є хороші якості, вам буде легше просуватися.
 • Get a Girlfriend Step 10 Version 2.jpg 10 Практикуйте компліменти. Задайтеся метою знаходити що-небудь красиве в кожній дівчині. Це не обов'язково що-небудь фізична. Це може бути милий жест, чудова риса характеру, талант або навик. Визнання і вираження справжніх достоїнств кожній і будь-якої дівчини зробить вас більш привабливим для них, і їх більш привабливим для вас.
 • Метод 2 з 3: Заведіть друзів дівчат

 • Get a Girlfriend Step 11 Version 2.jpg 1 Стати хорошим співрозмовником. Не використовуйте побиті теми розмов, наприклад, погоду. Найкращий спосіб налагодити контакт з кимось-це говорити від серця і жити повним життям у даний момент. Те, що ви говорите, не настільки важливо, скільки те, як ви це говорите. Спілкування – це обмін енергією.[1] Коли сумніваєтеся, просто скажіть «привіт».
  • В неординарних стратегіях, для того, щоб налагодити контакт з дівчиною, першим «порвіте» контакт з нею. Це змусить дівчину звернути увагу на вас, і вона сама буде прагнути спілкуватися з вами!
 • Get a Girlfriend Step 12.jpg 2 Розсмішіть її. Дівчата люблять хлопців з хорошим почуттям гумору, а ключ до наявності хорошого почуття гумору в тому, щоб бути безтурботним і відкрито себе вести. Підійде будь-який вид гумору, якщо звичайно ви не смієтеся над людьми підлим способом. У вас збочене почуття гумору? Ви любите грубі жарти? У вас саркастичний гумор? Можете робити все, тільки не бути фальшивим.
  • Не турбуйтеся про те, чи думає вона, що ви смішний чи ні. Якщо вона не може посміятися з вами, то, значить, це не та дівчина, з якою ви хочете проводити багато часу. Хто знає? Можливо, дівчина, яку ви раніше не помічали, буде сміятися до піни з рота і, можливо, вона стане вашою другою половинкою.
 • Get a Girlfriend Step 13 Version 2.jpg 3 Фліртуйте. У всіх своїх дружніх відносини трохи фліртуйте, щоб не потрапити повністю в зону дружби. Це не означає, що ви повинні намагатися отримати всіх дівчат, але флірт допоможе їм запам'ятати, що ви хлопець, не тільки хороший друг. Навіть якщо вона вами не цікавиться, вона може познайомити вас з подружкою.
  • Перейдіть бар'єр дотиків. Візьміть на себе невеликий «ризик дотиків». Будьте грайливі, але не бридкі. Візьміть її за лікоть чи покладіть руку на спину, щоб провести через натовп, доторкніться до плеча і посмійтеся разом, якщо вона скаже щось смішне. Якщо їй це не сподобається, вона, безумовно, дасть вам знати про це. Дотики дають людині зрозуміти, що ви знаходите його привабливим, і що ви досить впевнені в собі. Обидві ці речі можуть зробити вас більш привабливим для іншої людини.
 • Метод 3 з 3: Закадрите

 • Get a Girlfriend Step 14.jpg 1 Покладіть кінець. Якщо вам подобається жінка, з якою ви говорите, самі закінчите діалог. Це запобігає незручне мовчання, показує, що ви зайняті (тобто не потребуєте і не відчайдушні) і дозволяє вам завершити розмову на позитивній ноті. При завершенні розмови просто скажіть: «Ей, мені пора йти, але мені було справді приємно поговорити з тобою. Хочеш-небудь продовжимо розмову за чашкою кави?». Якщо вона скаже так, візьміть у неї номер телефону і йдіть далі. Вона не єдина дівчина, що зустрітися вам на шляху.
 • Get a Girlfriend Step 15.jpg 2 Будьте наполегливим. Багато жінок люблять, коли чоловік бере ініціативу, хоча б у період побачень. Коли ви дзвоните їй, щоб призначити час і місце для побачення, майте на розумі хоча б два привабливих для неї варіанти. Не дзвоніть і не кажіть їй чим вона хоче зайнятися не надаючи альтернативи, інакше вона напевно подумає, що ви ліниві або не достатньо зацікавлені.
  • Наприклад, якщо ви говорите з нею і обговорюєте зустріч, то скажіть що-небудь подібне: «Ну, я подумав, що ми могли б піти в цей чудовий новий ресторан у центрі міста... Але я б не проти піти в новий боулінг в торговому центрі... А ти що думаєш?» Якщо їй подобається одне з ваших пропозицій, вона скаже вам, а якщо ні, то вона запропонує щось інше. Таким чином, ви проявили свою впевненість у собі. Якщо їй все одно, просто виберіть одне з двох.
 • Get a Girlfriend Step 16 Version 2.jpg 3 Ідіть на побачення. Коли ви зустріли дівчину, з якою відчуваєте справжню зв'язок, вам потрібно, щоб ви їй подобалися. Якщо ви правильно робили все вищеописане, то вона вже, напевно, зацікавлена, і вам потрібно просто зміцнити ваші відносини. Запросіть її на побачення або на чашечку кави. Запропонуйте зайти за нею, проводите її туди або разом їдьте на автобусі. Це не тільки ввічливо, але також дасть вам більше часу на спілкування.
  • Не запрошуйте її по чату або смскою. Зателефонуйте або запитайте віч-на-віч. Хоч це і маленький жест, це багато значить для дівчини і показує їй, що ви не хочете швидко зійтися.
  • Запропонуйте заплатити самому. Ідіть на побачення готовим до того, що самі будете платити. Це також ознака манер3, і дозволяє дівчині зрозуміти, що ви не жаднюка. Вона, напевно, буде заперечувати ввічливості, але якщо тільки вона не буде дійсно щира, то наполягайте.
 • Get a Girlfriend Step 17.jpg 4 Уявіть інтерв'ю на роботу. Є велика різниця між хлопцем, який відразу ж лягає на спину і просить про роботу і тим, хто знає, що він може багато чого запропонувати компанії, як і компанія йому. Коли ви з дівчиною, не ведіть себе так, ніби ви на інтерв'ю, щоб стати її хлопцем. Уявіть, що ви проводите для неї інтерв'ю, щоб вона стала вашою дівчиною. Якщо ви представите себе з позиції сили, то це не тільки зробить вас більш привабливим для дівчини, але і утримає вас від вибору неправильної дівчата тільки тому, що вона вибрала вас.
 • Get a Girlfriend Step 18.jpg 5 Тримайте її на гачку. Після побачення відразу ж не дзвоніть і не пишіть. Деякі хлопці слідують загальним правилом почекати 48 годин перед тим, як зателефонувати дівчині. Ви не повинні ставити себе в часові рамки, але і не повинні виглядати відчайдухом. Не дзвоніть і не пиите відразу після побачення - нехай хоча б пройде ніч.
  • Самі закінчуйте розмову. Неважливо, листуєтеся ви чи говорите по телефону, коли відчуваєте, що розмова підходить до кінця, постарайтеся самі закінчити розмову. Ви здастеся більш зайнятим і вона завжди буде хотіти більшого.
  • Немає нічого поганого в тому, щоб почати чат або зателефонувати першим. Насправді це показує, що ви зацікавлені й серйозні і не шукаєте ігор. Заспокойтеся і розслабтеся з приводу цього. Якщо вона побачить, що ви серйозно до неї ставитися, вона сама візьме ініціативу, що здивує її. Якщо вона цього не зробить, значить не зацікавлена.
  • Почекайте кілька хвилин, щоб відповісти на повідомлення. Якщо ви відповісте, це буде означати, що ви сиділи і чекали коли ж вона напише. Зачекайте 5-20 хвилин перед тим, як відповісти на будь-яке повідомлення. Але не чекайте "занадто довго, інакше нитка розмови може загубитися.
 • Get a Girlfriend Step 19.jpg 6 Станьте ініціатором другого побачення. Якщо через тиждень після першого побачення ви відчуваєте ті ж вібрації, то знову запросіть її на побачення. Постарайтеся зробити його більш романтичним, ніж перше – запросіть її повечеряти замість чашечки кави або потусуйтесь разом, а не з групою друзів.
  • Поцілуйте її! Якщо панує правильне настрій і ви ще не цілувалися, то використовуйте можливість і поцілуйте її на прощання. Шукайте знаки, що показують, що вона хоче поцілунку. Якщо це ваш перший поцілунок з дівчиною, зупинитеся на цьому, навіть якщо вона запросить вас зайти. Просто скажіть: "Не сьогодні, в наступний раз!". Це покаже їй, що ви хочете чогось більш значного і покаже, що ви все ще зацікавлені.
 • Get a Girlfriend Step 20.jpg 7 Повторюйте. Всі відносини розвиваються по-різному. Іноді вам доведеться бути ініціатором всіх побачень, поки ви офіційно не станете парою. Іноді буде ініціювати вона. Якщо перше, то намагайтеся читати її сигнали, коли ви разом, а також через повідомлення, зацікавлена вона або просто соромиться.
  • Распознавайте сигналів при особистій зустрічі. Якщо вона добре відповідає на ваш флірт, сміється над вашими жартами, і, здається, що їй комфортно з вами, вона напевно зацікавлена. З іншого боку, якщо вона сідає далеко від вас і схрещує руки, або якщо вона відмовляється дивитися вам в очі,то напевно немає. Спробуйте взяти її за руку під час прогулянки чи покладіть руку їй на коліно під час фільму або вечері. Якщо вона перенесе вашу руку або, здається, що їй незручно, то вона, напевно, не досить розташувалася до вас.
  • Распознавайте сигнали в повідомленнях. Якщо ви відчуваєте, що постійно розтягуєте листування або вона постійно відповідає такими короткими фразами, як «добре», «добре» і т. д., ви можете припустити, що ви їй не цікаві. Вона напевно знає, що такі слова не призведуть до многозначительному розмови і просто намагається бути ввічливою, щоб ви все неправильно зрозуміли. Тим не менше, легше довіряти особистим сигналами. У важкій ситуації поговоріть із загальними друзями, щоб краще зрозуміти її поведінку.
 • Get a Girlfriend Step 21.jpg 8 Запропонуйте їй стати вашою дівчиною. Коли ви будете впевнені, що між вами сильне взаємне потяг, запропонуйте їй стати вашою дівчиною. Можете зробити це красивим креативним способом або просто запитати при зустрічі. Ніколи не робіть цього при листуванні (навіть по телефону не варто робити цього). Не змінюйте ваш статус на Facebook або не відзначайте її як вашу дівчину, поки вона не відповість!
 • Get a Girlfriend Step 22.jpg 9 Будьте терплячі. Життя зазвичай не працює на вашому графіку. Ви можете зустріти вашу майбутню подругу завтра або через два роки. Здорові відносини скрасять ваш світ незалежно від того, скільки вам років. Тому поспішайте і не кидайтеся у нездорові відносини з неправильною дівчиною, які принесуть тільки біль.
 • Поради

  • Майте своє особисте життя. Дівчатам не подобаються хлопці, у яких немає свого особистого життя, які прилипають до них подібно пластиковим пакетам. Деяким дівчатам це подобається, але зовсім неправильним причин – або вони не впевнені в собі або їм потрібна увага, або вони з тих виродків, які хочуть домінувати над хлопцями. Якщо ви не хочете підписатися ні на один з цих сценаріїв, переконайтеся, що у вашому житті немає недоліку друзів, хобі та цілей.
  • Закохані зазвичай довго дивляться один одному в очі. Це те, що ви можете зробити, якщо людина, з якою ви говорите, помітно романтично зацікавлений вами. Дивіться в очі під час розмови, але періодично переводите погляд і перемикайте свій інтерес на інші речі. Переконайтеся, що ви не дивіться довго на тіло людини (груди, руки, взуття, неважливо), навіть з захопленням і цікавістю. Загалом, ви ж не хочете, щоб чоловік відчував себе як під мікроскопом.
  • Одним з кращих способів дізнатися як вам знайти дівчину, це дізнатися чому у вас зараз немає! Подивіться всередину себе і подумайте що ви можете поліпшити і що ви вже робите добре.
  • Кожен раз, коли ви знаходитесь в обстановці, де багато дівчат, говорите з усіма з них і виберіть ту, з якою хотіли б проводити більше часу. Виробіть звичку обмінюватися контактною інформацією хоча б з однією дівчиною кожен раз, коли ви опиняєтесь серед них. Якщо вона не зацікавлена, нічого, завжди є наступний раз. Якщо ви сходили на кілька побачень і вони не переросли у відносини, то нічого. Справа в тому, що чим більше ви будете ходити на побачення, тим більше ваші шанси знайти дівчину.
  • Навчіться читати мову тіла. Чи відчуваєте ви це чи ні, але люди завжди висловлюють своє ставлення до вас сигналами. Якщо ви зможете читати ці сигнали, ви зможете адаптувати свої слова і свою поведінку, щоб більше подобається дівчині, або перестати втрачати час з тією, якій не подобається нічого, що ви говорите або робите.
  • Перше, що вам потрібно тримати під контролем, коли ви підходите до дівчини, це впевненість у собі. Покажіть їй, що ви дійсно зацікавлені і хочете провести з нею час, і ви не тільки отримаєте посмішку, але і завоюєте її серце.

  Попередження

  • Багатьох хлопців утримує те, що вони бояться, що їх неправильно зрозуміють. Наприклад, може, ви не хочете їй допомогти донести щось, тому що ви хвилюєтеся, що вона подумає, що ви мачо і думаєте, що вона сама не може донести. Відкиньте страхи і подумайте про те, що ви робите. Ви допомагаєте їй, тому що дійсно хочете, і що в цьому може бути поганого. Якщо ви жодним чином не ставить під питання її можливості, то вона, напевно, не настільки хороша, що таке думає про вас, чи не так? Дерзайте. Якщо те, що ви робите, йде від серця, то пристойна дівчина побачить це.
  • Не кажіть про минулі відносини. Цього ні в якому разі не можна робити. Ви тільки створите враження, що не можете відпустити все це. Якщо дівчина запитує про ваших минулих відносинах, просто скажіть, що ви зрозуміли, що не підходили один одному так, як спочатку думали, тому вирішили рухатися далі і знайти когось, з ким відчуєте величезну взаємне щастя. Будьте коротким і не питайте про її колишньому.
  • Не використовуйте завчені слова, щоб закадрити дівчину. Дівчатам подобаються справжні хлопці, які не використовують завчені слова з інтернету.
  • Варто сказати, що вам не варто заглиблюватися і розповідати про своїх унікальних хобі та інтереси, якщо людина їх не поділяє або не задає багато питань. Якщо вона поставить лише кілька питань, то необов'язково, що їй це цікаво, можливо, вона старається бути ввічливою, так що не домінуйте в розмові зі своїм ентузіазмом. При першій зустрічі краще послухати людини і дізнатися, що йому є що сказати, а не говорити про себе.
  • Будьте позитивним. Якщо у вас був поганий день, все одно привітайте з задоволенням і широкою посмішкою. Не проводьте час з дівчиною, скаржачись на рух, свого боса або свою роботу. Якщо вам потрібно трохи поскиглити, то понойте зовсім трохи і все, а потім скажіть: "я радий, що я зараз тут з тобою!".


  Джерела і посилання

 • ^ http://30sleeps.com/blog/2007/08/01/social-skydiving-the-art-of-talking-to-strangers/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?