Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти собі дівчину в Інтернеті

Рекламний блок

Кроки

 • Get a Girlfriend over the Internet Step 1.jpg 1 Подумайте і вирішіть, чи підходять вам онлайн-знайомства. Це зручно тим, що відносини від і до, можуть протікати в інтернеті, спілкуватися можна в будь-який зручний час (хоч опівночі), не вилазячи при цьому, якщо хочете, з улюбленої піжами. Втім, є й мінуси. Так, наприклад, онлайн-знайомства злегка... однобокі, так як акцент при знайомстві робиться на перевагах, а про недоліки, як правило, ніхто не говорить. Як наслідок, при особистій зустрічі може виникнути деякий... розчарування. Втім, якщо не прибріхувати і не говорити зайвого про те, скільки ви тиснете, скільки прочитали, скільки отримуєте і т. д., то зайвих прикрощів можна уникнути!
 • Deal With Facebook Stalkers Step 3.jpg 2 Подумайте і вирішіть, з якою дівчиною ви хочете познайомитися. Насамперед необхідно розібратися в тому, чого ж ви чекаєте від людини. Щодо віку - старші чи молодші? А спільні інтереси у вас повинні бути? А що щодо географічної близькості? В принципі, в Інтернеті цілком реально зустрічатися з дівчиною з будь-якої країни - лише б знання мови дозволяли, але такі відносини, швидше за все, будуть віртуальними від і до.
 • Be a Good Online Boyfriend or Girlfriend Step 2.jpg 3 Зареєструйте і заповніть обліковий запис на сайті знайомств. Тут вже доведеться постаратися, щоб уявити себе з кращого боку. Про що варто написати в профілі? Відразу попередимо: брехати про те, хто і що ви, не варто, нехай навіть дуже хочеться. Якщо ви по-справжньому хочете знайти собі дівчину в інтернеті, вам слід бути гранично чесним про своє життя і, власне, собі самому. Відповідно, повинен бути чесним і ваш профіль. Самі розумієте, якщо в профілі написано, що ви - любитель пригод з величезними біцепсами, величезним життєвим досвідом і надлюдським інтелектом, а за фактом ви з міста не вибиралися за все життя прочитав три книги (і цю статтю), а піднімати тяжкості вам взагалі шкідливо, то вийде недобре...
  • Додайте в профіль ваші найкращі фото з тих, що нові. Старі фотографії викладати не можна, так як те, як ви виглядали 10 років тому, людям цікаво куди менше, ніж ваш нинішній вигляд. немає фотографій? Буває, не смертельно - просто зробіть їх. Скажімо, попросіть друга допомогти. Оскільки одну і ту ж фотографію можна використовувати відразу на декількох сайтах, то всі зусилля окупляться з головою.
 • Get a Girlfriend over the Internet Step 4.jpg 4 З розумом підійдіть до вибору сайту знайомств. Першим ділом... ні, не реєструйтесь, перевірте першим ділом сайт. Що про нього пишуть люди, які відгуки дають йому? Дійсно розум вдається зустріти там відповідного людини? Не залишаються вони розчаровані? Крім того, вкрай важливо дізнатися, а скільки на тому сайті є активних учасниць - самі розумієте, ловити щось на сайті, де на одну дівчину припадає близько сотні хлопців, сенсу немає. Вам потрібен сайт, де багато користувачів будуть активні в той же час дня, коли ви можете сидіти на сайті. Іншими словами, якщо ви працюєте з 9 до 5, то вам потрібен сайт, куди люди найчастіше заходять вечорами. Якщо ви працюєте з дому, то вам потрібен сайт, де цілодобово повно народу. Якщо ви - нічна птах, то вам потрібен сайт, популярних серед таких же опівнічників (якщо ваше знайомство виявиться вдалим, то збіг режиму сну буде лише додатковим плюсом, вже повірте).
  • Цілком можливо, що сайт знайомств буде надавати платні послуги або і зовсім буде платним, надаючи безкоштовно лише мінімум можливостей. Це абсолютно нормально, не скупіться платити за якість.
 • Get a Girlfriend over the Internet Step 5.jpg 5 Навчитеся правильно читати профілі. Далеко не кожен профіль заповнений удобопонятной манері, але це зовсім не означає, що ви не зможете читати між рядків. Ось на що слід звертати увагу:
  • Шукайте профілі активних учасників, де є фото і інформацію про себе. Ті профілі, які не оновлювали роками, обходьте стороною.
  • Шукайте ті профілі, які намагаються привернути увагу читача. Це натякне на те, що господиня профілю зацікавлена в знайомстві.
  • Не забувайте про різницю між дружбою і відносинами. Що б ви не шукали, ви знайдете своє - поки не будете плутати ці два поняття. Пригадуєте, ті, хто шукають "просто друзів", часто обманюють самі себе... ну а вам навіщо такі складнощі, особливо якщо їх можна уникнути з самого початку?
  • Всі профілі, побудовані за принципом "ті, хто менше, нижче, віком, бідніші - не пишіть мені", краще залишити без уваги. Навіщо вам спілкуватися з людиною, який, ще до знайомства, починає відсікати всіх і вставати в позу?
  • Прислухайтеся до інтуїції, коли будете читати про те, як уявляє собі людина свого "ідеального партнера". Іноді у людини в голові стільки тарганів, що перерахування якостей ідеального займає невелику книжку... Хоча, звичайно, саме по собі опис "ідеального партнера" може розпалити іскру інтересу, так що читайте, але тримати вушка на маківці!
  • Зверніть увагу на вік. Вам, звичайно, може бути і все одно, але все ж не варто втрачати з уваги межі пристойного. Знову ж, врахуйте, що ті, хто набагато молодше вас, можуть бачити у вашій особі швидше вихователя, вчителя, а не партнера (що й логічно, свого-то життєвого досвіду немає). Ті ж, хто старше, можуть виявитися старомодними до остраху. Так, це, звичайно, стереотипи, але зерно істини в критичному підході до питанні віку є. Іноді у вас може не заладиться з дівчиною саме з-за того, що ви належите до різних поколінь, у яких різні цінності і пріоритети.
   • Звертайте увагу на невідповідності на фотографіях. Наприклад, якщо на датованому серединою 80-х фото у людини зачіска, що з'явилася минулого місяця, є привід насторожитися.
 • Get a Girlfriend over the Internet Step 6.jpg 6 Не зупиняйтеся на звичайних сайтах знайомств! Цілком підходять для знайомства соціальні і навіть професійні мережі. В принципі, шукати на сайтах, пов'язаних з вашими інтересами, буде цілком здоровою ідеєю. Сайти випускників місцевих навчальних закладів, соціальні та професійні мережі, сайти релігійних і спортивних організацій - все це чудово підійде вам.
  • Клуби випускників. За допомогою таких сайтів ви знайдете тих, хто навчався там же, де і ви. Майже в кожному великому місті можна знайти подібного роду клуби і, відповідно, однокашників.
  • Сайти спортивних клубів. На багатьох таких сайтах є чати і навіть блоги, іншими словами - всі можливості зав'язати діалог в мережі. Наприклад, якщо ви любите бігати, то вступіть у місцевий онлайн-клуб любителів бігати і беріть участь в їх вебінарах, записуйте на заходи і зустріньтеся з усіма тими дівчатами, з якими ви познайомилися онлайн, на біговій доріжці.
  • Соціальні мережі. Тут просто без коментарів, адже знайомства і соціальні мережі - це дві частини одного цілого. Пробіжіть поглядом за списками друзів ваших друзів, подивіться, не сподобався вам хтось. Якщо хтось сподобався, то зайдіть до них на сторінки, почитайте профілі, відправте повідомлення. Соціальні мережі дають змогу багато дізнатися про людину ще до знайомства, так користуйтеся цим!
  • Приєднайтесь до професійної мережі. Сайти на кшталт LinkedIn дозволяють вам спілкуватися з тисячами професіоналів з усього світу, але в даному випадку варто звузити пошук до якихось окремих галузей. Наприклад, якщо ви дизайнер, то можете вступити в дизайнерські спільноти, де у вас буде можливість спілкуватися з колегами - в тому числі і жінками.
  • Ігрові сайти. Так, дівчата-геймери існують. Так, деякі навіть, що цілком можливо, у вашій гільдії в WoW. Так, ми не сперечаємося, куди частіше зустрічаються хлопці-геймери, які грають за жіночих персонажів лише заради вигоди для себе. Тим не менш, факт є факт - ви цілком можете познайомитися з цією дівчиною в онлайн-грі.
  • Сайти релігійних організацій. Останнім часом тема релігійних знайомств стає все більш і більш популярною - тут і християнські, і мусульманські і єврейські знайомства. На таких сайтах, як правило, теж є профілі користувачів і можливість домовлятися про побачення.
  • Астрологічні сайти знайомств. Це для тих, хто вважає, що або сумісність написана зірками на небі, або нічого не вийде в принципі. Якщо вам цікава астрологія, то спробуйте цей варіант.
  • Для фанатів наукової фантастики відкриті тематичні сайти, де можна познайомитися з розділяє ваші інтереси дівчиною.
 • Be a Twitter Celebrity Step 3.jpg 7 Підключайтеся! Отже, ви знайшли цікаву дівчину. Що тепер? Тепер дотримуйтесь інструкцій сайту, щоб вийти з нею на зв'язок. Не тисніть на людини, вмійте слухати, не поспішайте з розповіддю про себе і свої інтереси, щоб не злякати дівчину. Пам'ятайте, що навряд чи вам у перший же день розкажуть якісь особисті подробиці життя. Власне, бажано взагалі торкатися цієї теми дуже і дуже коротко, якщо взагалі торкатися. Якщо ж вас мало не витягають щось надто особисте, то подякуйте за інтерес і скажіть, що поки ще не готові розповідати таке. І так, намагайтеся не виглядати надто вже зневіреним!
  • Знайдіть спільні теми для обговорення. Якщо ви познайомилися на ігровому, релігійному або спортивному сайті, то проблем з цим бути не повинно. Якщо ви познайомилися на іншому сайті, то запитайте про хобі і продовжуйте розвивати цю розмову.
  • Поки не дізнаєтесь людини гарненько, не видавайте йому свою особисту інформацію на зразок електронної адреси, номера телефону, місця роботи і т. д.
 • Get a Girlfriend over the Internet Step 8.jpg 8 Регулярно заходьте на сайт, де вирішили знайомитися. Пропадете на тиждень - і ваші нові знайомі вирішать, що ви ненадійна людина, і не захочуть більше спілкуватися з вами. У свою чергу, щоб регулярно заходити на сайт, потрібно регулярно мати вільний час для цього. Ще корисно буде проявляти інтерес до оновлень профілю дівчини, з якою ви познайомилися, до її твітів і т. д..
 • Get a Girlfriend over the Internet Step 9.jpg 9 Перед звичайним побаченням спілкуйтеся в мережі мінімум 2-3 тижні. У інтернету є перевага - він дозволяє спілкуватися з людьми і дізнаватися їх трохи краще, але не вимагає, щоб ви при цьому кудись ходили і щось робили. Іншими словами, у вас є прекрасна можливість дізнатися обрану дівчину трохи, з'ясувати, що їй подобається в хлопцях, чого вона чекає від них, шукає взагалі відносин і т. д. Втім, врахуйте, що для деяких людей спілкування в мережі - це свого роду прелюдія, коли довірча і близька обстановка досягається досить швидко і на ранніх етапах знайомства спілкування може перейти у вкрай інтимне площину. Якщо ви - один з таких людей, то переконайтеся, що ваша знайома така ж. Якщо ж це ваша знайома почала вести себе так, то прислухайтеся до себе - чи подобається вам такий підхід? Крім того, на що ще слід звернути увагу:
  • Хто частіше починає розмову, ви або вона? Може, порівну? Все це може натякнути вам на те, наскільки ви сумісні..
  • Чи Комфортно вам обговорювати з дівчиною все підряд? Не з'явилися у вас вже заборонені теми?
  • Тривожні дзвіночки ще не надходили? До них треба прислухатися! Тривожною ознакою може бути що завгодно, наприклад - ниття про минулі відносини, що вказує на нездатність людини пробачити і рухатися далі.
  • Коли ви спілкуєтеся з дівчиною, ви ведете себе як зазвичай або ж намагаєтеся підлаштуватися під її інтереси? Якщо друге, то навряд чи у вас щось вийде, не обманюйте себе.
 • Be a Good Online Boyfriend or Girlfriend Step 7.jpg 10 Призначте перше побачення на нейтральній території в людом місці. Не треба затягувати з "виходом в реал", особливо якщо ви спочатку шукали саме відносин, а не дружби по листуванню. Врахуйте, чим довше вам здається в мережі, що ви двоє - ідеальна пара, тим складніше буде примиритися з об'єктивною реальністю, коли ви побачитеся з оку на очей. До речі, першу зустріч краще провести безпечно і людному місці - в кафе, ресторані або барі. Так, ви вже спілкуєтеся якийсь час, але все ж один одного знаєте поки дуже і дуже умовно. Нейтральне місце зустрічі - це не так страшно (особливо для неї - раптом ви маніяк?) і зручно.
  • Не запізнюйтесь і ведіть себе нормально. Живе спілкування з людиною, з яким ви довго переписувалися, це хвилююче і складно.
  • Введіть себе так, як вели б себе з людиною, якій ви подобаєтеся. Не треба занадто перейматися про те, що "розуміє" вона вас - це тільки все зіпсує. Ви їй подобаєтеся, раз вона прийшла на побачення, от і ведіть себе відповідно.
  • При першій зустрічі обговорюйте нейтральні і, можна навіть сказати, розлогі теми. Не треба відразу ж розповідати про ваші останні стосунки, про те, які шрами на серці після них залишилися, а також те, як вам потрібна зараз ніжність і любов. І так, про політику теж ні слова!
 • Be a Good Online Boyfriend or Girlfriend Step 6.jpg 11 Не чекайте дива. Знайомства онлайн - це майже як російська рулетка. Можливо, ви сходіть на сотню побачень з дівчатами з мережі, перш ніж знайдете когось дійсно стоїть. Не думайте, що проблема у вас - просто краще будувати відносини на щирій взаємності, а не на примусі себе відповідати взаємністю людині, який, загалом-то, зовсім вам чужий. Сходіть на стільки побачень, на скільки зможете! А ще не забувайте про найважливіше, тобто про необхідність вести себе, щоб було одразу зрозуміло - якщо побачення не вдасться, то ви не замотаетесь в траур по вуха. Чим менше ви привнесе у все це драми, тим простіше!
  • Поводьтеся з гідністю, якщо нічого не вийде. Може, на его вашому і залишиться подряпина, але ви це переживете. Сприймайте відмова або невдачу як шанс знайти по-справжньому свого людини.
  • Якщо все піде зовсім погано, то в мережі повно сайтів, де вас зрозуміють, втішать і підтримають.
 • Поради

  • Дівчину можна знайти тоді і там, коли і де цього найменше очікуєш. І це, до речі, поширюється як на реальну життя, так і на інтернет.
  • Якщо ви звикли, думаючи одне, говорити інше, то зав'язуйте вже з цим, а? Ні до чого хорошого таке маніпулятивне поведінка не призведе.
  • Не треба при знайомстві в мережі викладати все про себе. Навряд чи вашої нової знайомої потрібно знати про те, як ви боїтеся робити покупки в магазинах в середу після обіду з-за незрозумілою фобії перед... ну, загалом, ви зрозуміли.

  Попередження

  • Не підлаштовуйтесь під дівчину, намагаючись здаватися її ідеалом. Реальність ваші слова в мережі не змінювати, ви так і залишитеся її типом. До речі, якщо ви раптом зрозуміли, що вона чекає від вас дуже багато чого і погрожує при першій можливості вас "перевиховати" і "змінити" - біжіть, біжіть як від вогню, бо толку тут не буде!
  • Дізнайтеся відразу, не заміжня ваша нова знайома. Знайомства з заміжніми рідко призводять до чогось хорошого.
  • Не забувайте, що забути про час, засидівшись на сайті знайомств, не просто реально, а дуже реально! Хоч будильник ставте себе, але не сидите за комп'ютером ночі безперервно.
  • Спілкуйтеся і зустрічайтеся з повнолітніми, і ви уникнете величезної кількості проблем.
  • Чати без модерації і реєстрації - не те місце, де слід шукати свою любов. Нік вашої пасії може зайняти чужий чоловік!
  • Будьте дуже обережні - в мережі є й шахраї, й маніяки.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?