Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти своє життєве призначення

Рекламний блок

Кроки

 • Find Your Life's Purpose Step 1.jpg 1 Складіть список того, що ви робите заради задоволення, або того, що вам дійсно подобається. Включіть в список ту частину роботи, яка вам дійсно подобається те, чим ви займаєтеся як волонтер, види спорту, мистецтво, читання і так далі. Уявіть, що ви мільярдер і вам не потрібно турбуватися про гроші, як ви проводили свій час? Додайте всі ці речі в список, навіть якщо зараз ви ними не займаєтеся. Це-список ваших пристрастей, того, що ви любите робити, чи робили б тільки тому, що це приносить вам задоволення. Бути щасливим у житті, значить відчувати, що ви на цій планеті!
 • Find Your Life's Purpose Step 2.jpg 2 Запишіть імена людей, які викликають у вас захоплення, і причини, за якими це так. Наприклад, ви можете захоплюватися Петч Адамсом, за те, що він вибрав відійти від традиційної ролі медицини і створити нові способи лікування та спілкування з пацієнтами, весело проводячи при цьому час. Ви можете захоплюватися групою Green Day за те, що вони не соромляться жити так, як їм подобається, і створювати музику, яку вони люблять, висловлюючи себе через неї. Ви можете захоплюватися Опрою Вінфрі за те, що вона зважилася відкрити свою правду, в той час як нормою вважається приховування. Назвіть стільки людей, скільки згадайте. Коли закінчите, перегляньте список і знайте, що те, що ви цінуєте в інших, є також і у вас. Вас приваблюють ці якості, тому що вони волають до вас, а вони звертаються до вас, тому що є частиною вашого шляху. Якщо ваш список був такий, то вийти за рамки звичайного, розповісти правду, і жити, як подобається – такими будуть кроки, які приведуть вас до вашого призначенням. Запозичує ці риси, якими ви захоплюєтеся в інших, щоб показати себе світові. Такими повинні бути ваші дії.
 • Find Your Life's Purpose Step 3.jpg 3 Складіть список того, що ви робите природно, навіть не замислюючись. Можете запитати думки інших, так як зазвичай інші люди помічають наші таланти, про яких ми навіть і не знаємо. Такими природними талантами можуть бути: увага до дрібниць, гарне почуття гумору, схильність до хорошого виховання інших, здатність пильно зосереджуватися або бути грайливим. (Подумайте також про таких своїх діях, за яких ви потрапляли в неприємності – часто, якщо оглянути їх з усіх боків і знайти позитивні аспекти, ви знайдете перлину природного таланту, який ви раніше не визнавали.) Це ваші генії. Геній відбувається легко і глибоко зсередини, без необхідності витрачати багато енергії. Деякі люди геніальні математики чи музиці, але є також і багато інших типів геніїв. Є геніальні матері, геніальні вчителя, геніальні слухачі, і геніальні незалежні мислителі. Ми призначені використовувати свої генії для служіння своєму Життєвому Призначенню.
 • Find Your Life's Purpose Step 4.jpg 4 Перегляньте свої списки Пристрастей, Дій і Геніїв, і присвячуйте щоранку по 10 хвилин чогось одного зі списків. Малюйте, співайте, танцюйте, говорите правду з приводу того, що приховали, наведіть порядок на столі, скажіть спасибі тому, кому весь час були вдячні і мовчали, ризикніть і зателефонуйте тій дівчині або хлопцю.
 • Find Your Life's Purpose Step 5.jpg 5 Зверніть увагу на свої відчуття. За визначенням, якщо ви живете в згоді зі своїм життєвим призначенням, ви будете почувати себе радісним, захопленим, щасливим і живим. Якщо ви цього не відчуваєте, поверніться до своїх списками і перевірте, можливо, ви забули записати щось ще, або зробіть те, чого уникали, бо воно здавалося вам занадто страшним.
 • Find Your Life's Purpose Step 6.jpg 6 Відчувайте свій страх, але все одно зробіть це! Відчувати страх, вступаючи в своє життєве призначення, це нормально і природно. Фріц Перлз сказав: "Страх-це насправді хвилювання без дихання". Тому дихайте і робіть наступний крок. Якщо це варто зробити, імовірно, ви будете почувати себе трохи наляканим, роблячи це. Просто думайте про страх, як про енергії, яка необхідна вам, щоб зробити наступний крок.

 • Поради

  • Майте на увазі, що часто ми знаходимо своє призначення на шляху. Часто, коли життя людини закінчується, про його призначення кажуть, грунтуючись на події та виборах в житті цієї людини.
  • Часто ми розглядаємо своє Призначення як спосіб відповісти на всі прямо зараз, або те, що може бути досягнуто тільки далеко в Майбутньому. Хоча ваше життєве призначення може бути остаточно досягнуто далеко в майбутньому, знайдіть способи почати ЗАРАЗ: це побічний проект, чи це один з аспектів вашої нинішньої роботи, або ваше призначення може виразитися в поточних відносинах з іншими людьми?
  • Шукайте способи все більше і більше залучати у своє життя, свої Уподобання, Дії і Генії. Ваше життєве призначення почне розкриватися. Чи Можете ви звертати увагу на деталі у своїй роботі? Як щодо того, щоб написати в обідню перерву статтю, яка навчила б когось іншого робити те, що ви любите робити?
  • По мірі збільшення кількості часу, який ви витрачаєте на виконання свого життєвого призначення, ви помітите, що легко приймати рішення в життя, якщо ви задаєте собі питання "чи Відповідає ця можливість моїм уподобанням, дій і геніям?". З часом ви будете все більше і більше днів проводити у відповідності зі своїм життєвим призначенням, і ви будете почувати себе більш щасливим і здоровим, ніж коли-небудь раніше.
  • Іноді краще і простіше) знати, чого ви не хочете, ніж знати, чого ви хочете. В кінці кінців ви потрапите в свою мету.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?