Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як натякнути хлопцеві, що він вам подобається

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Говорите правильні речі

 • Let a Guy Know You're Interested Step 1.jpg 1 Поговоріть з ним. Це може здатися абсолютно очевидним, але, тим не менше, про це варто згадати. Тому що якщо ви весь вечір будете уникати вподобаного хлопця лише із-за хвилювання з приводу того, як з ним поводитися і що говорити, він, швидше за все, вирішить, що ви в ньому не зацікавлені..
 • Let a Guy Know You're Interested Step 2.jpg 2 Поговоріть про своє життя. Після того, як ви зав'язали розмову, почніть розповідати йому про себе, свої інтереси, друзів, хобі, сім'ї і так далі. Але тільки, будь ласка, уникайте згадки про своїх колишніх хлопців та невдалі стосунки.
  • Якщо ви ще говорите на нейтральні теми на кшталт погоди або вечірки у спільних знайомих, йому може здатися, що ви не досить відкрита і товариська. І навпаки, розповівши трохи про себе, ви дасте йому зрозуміти, що зацікавлені в ньому і готові впустити його в особистий простір і дозволити йому стати частиною вашого життя.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 3.jpg 3 Розпитайте його про життя. Розповідати про себе важливо, але задавати хлопцеві питання про його життя так само необхідно. Це покаже, що ви зацікавлені в ньому і хочете краще його пізнати.
  • Вам потрібно відповідати на його репліки, коли він розповідає про себе, щоб показати, що ви уважно його слухаєте і вам дійсно цікаво, про що він говорить.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 4.jpg 4 Смійтеся над його жартами. Це не означає, що вам потрібно видавлювати з себе смішки, просто, якщо ви знайдете якесь висловлювання забавним, не соромтеся розсміятися і показати, що вам по душі його гумор. Навіть тихий смішок може бути дуже красномовним, якщо мова йде про вияв симпатії.
  • Награний сміх завжди очевидний, тому не намагайтеся видавити з себе смішки, якщо не хочете, щоб він подумав, що ви її жалієте, а не відчуваєте інтерес. Більш того, якщо ви змушуєте себе сміятися над його жартами, це привід задуматися над тим, чи подобається вам цей молодий чоловік, як здавалося на перший погляд?
 • Let a Guy Know You're Interested Step 5.jpg 5 Обережно поддразнивайте його. Кепкування може бути дуже ефективним, головне не переборщити з цим, щоб не зачепити самолюбство хлопця. Іншими словами, легкий сарказм або стриманий гумор може бути дуже привабливим, але він повинен супроводжуватися відповідними сигналами тіла, що свідчать про вашу зацікавленість, щоб дати хлопцеві зрозуміти, що ви просто жартуєте, а не намагаєтеся його критикувати.
  • Поддразніваніе повинно бути грайливим і легким. Приміром, якщо у нього сповз краватку і він намагається його поправити, ви можете розсміятися і сказати, що криво надіті краватки нині в моді. Якщо на ваше жартівливе зауваження він відплатити тією ж монетою або хоча б посміхнеться, ви все зробили правильно.
  • З іншого боку, жарти не повинні бути образливими і такими, що бентежать. Приміром, якщо його нервує ваша присутність настільки, що він випадково вилив свій напій на ваше плаття, не треба картати його зіпсованим нарядом або поганою спадковістю, тому що це лише посилить його почуття провини.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 6.jpg 6 Хваліть його. Як відомо, ласкаве слово і кішці приємно, якщо сказано щиро. Комплімент на адресу зовнішності хлопця це найпростіший спосіб проявити свою симпатію. Ви так само можете зробити комплімент про його особистих якостях, особливо після того, як ви якийсь час поспілкуєтеся і будете непогано один одного знати.
  • Компліменти щодо зовнішнього вигляду можуть стосуватися як його одягу, так і тіла. Наприклад, ви можете сказати: "У тебе дуже виразні очі", або ж "Відмінна футболка. Блакитний тобі точно до лиця".
 • Let a Guy Know You're Interested Step 7.jpg 7 Скажіть, що не проти ще раз при нагоді з ним побалакати. Найкращий спосіб закінчити розмову і при цьому дати зрозуміти, що будете чекати наступної зустрічі, це сказати щось на зразок: "Дякую за чудовий вечір. Я дуже сподіваюся, що ми зможемо це повторити".
  • Ви так само можете підкріпити це невербальними сигналами. Під час прощання як би випадково торкніться його руки.
  • Якщо все пройшло вдало, хлопець попросить у вас номер телефону. Але може трапитися і так, що хлопець, незважаючи на свою явну зацікавленість вашою персоною, занадто сильно соромиться його попросити. У цьому випадку ви можете взяти ініціативу в свої руки і попросити у нього номер або ж дати йому свій.
 • Частина 2 з 3: Навчитеся застосовувати мову тіла

 • Let a Guy Know You're Interested Step 8.jpg 1 Встановлюйте і розривайте візуальний контакт. Очі - дзеркало душі, тому візуальний контакт важливий у всьому, що стосується прояву почуттів і симпатій. Але в той же час, зоровий контакт не означає, що ви повинні впритул вирячитися на хлопця і не спускати очей. Зустріньтеся з ним поглядом, потім опустіть очі в підлогу, після чого знову підніміть їх, щоб знову заглянути в його "дзеркало душі".
  • Млосно відводячи очі після зорового контакту, а потім піднімаючи їх, ви сигналізуєте про те, що відчуваєте потяг до хлопця і переповнені внутрішніми переживаннями на цей рахунок. Відновлюючи візуальний контакт після перерви, ви свідчите про те, що розібралися в своїх почуттях і готові налагоджувати стосунки.
  • А от якщо ви будете на нього постійно витріщатися, він вирішить, що він зовсім вас не цікавить.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 9.jpg 2 Посміхайтеся. Доброзичлива посмішка приємна абсолютно всім, навіть якщо мова не йде про якийсь флірт і романтику. Це свідчить про відкритість і готовність вести діалог, і перш ніж ви дасте йому знати про свою зацікавленість в ньому в романтичному ключі, ви зможете розташувати його до себе за допомогою цього нехитрого жесту.
  • У той же час, посмішка повинна бути природною. Якщо ви нервуєте або не знаходите в собі сили посміхатися з якихось інших причин, не варто видавлювати з себе посмішку. Бо таким чином ви лише отвернете хлопця від себе.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 10.jpg 3 Торкайтеся його. Не варто недооцінювати силу фізичного контакту. Торкаючись до його руці під час розмови, ви прокладаєте невидимий місток між вами, скорочуєте дистанцію і проявляєте бажання тіснішої «спілкування» з молодою людиною.
  • Врахуйте, що дотики бувають різними й відрізняються своїм підтекстом. Легкий дотик руки цілком необразливо і доречно, якщо ви з ним флиртуете. А ось торкатися до чоловічому достоїнству варто лише, якщо ви готові розділити з ним ложе тут і зараз.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 11.jpg 4 Схрещувати руки під час розмови потрібно дуже обережно, оскільки цей жест дуже не однозначний у своїй трактування та інтерпретації. Він може свідчити про підвищений інтерес, так і про повну байдужість. Наприклад, якщо ви схрестіть руки, коли весь ваш вигляд, поза та інші елементи мови тіла будуть закритими, це стане для хлопця сигналом до відступу. Але варто вам подавати інші жести мовою тіла – і схрещені руки стануть для нього хорошим знаком.
  • Якщо правильно застосовувати цей жест, його можна ефективно використовувати для залучення уваги до зони декольте і формування потягу.
  • Щоб правильно відтворити цей жест, потрібно залишити одну руку вільною для жестикуляції, а інший легенько її накрити в ліктьовому згині..
 • Let a Guy Know You're Interested Step 12.jpg 5 Пододвиньтесь до нього. Таким чином, ви пошлете хлопцеві сигнал, що хочете стати ближче до цієї людини. Якщо ви отклонитесь тому або відійти в сторону, це буде свідчити про те, що ви хочете збільшити дистанцію між вами та вашим співрозмовником.
  • Пододвиньтесь ближче легко і невимушено. Зручніше за все зробити це під час розмови з молодою людиною. Посуваючись до нього, ви показуєте, що дуже уважно прислухаєтеся до його слів і вам дійсно цікаво його слухати.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 13.jpg 6 Схрещуйте і розпрямляють ноги. Це ознака хвилювання, що дозволяє хлопцеві, що він викликає у вас мурашки по шкірі. Робіть це від випадку до випадку, щоб проявити свою увагу, але не переборщити, а то він вирішить, що викликає дискомфорт своєю енергетикою і присутністю.
  • Ви можете використовувати це жест для вираження чистого, незамутненого інтересу. Якщо мова вашого тіла випромінює впевненість у поєднанні з цим жестом, це буде трактуватися як спроба спокушання. Якщо ви навмисно вкажете ногою в його бік, це може стати ознакою потягу.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 14.jpg 7 Грайте зі своїми волоссям. Накручуючи кінчики волосся на пальці, ви покажете йому свою нервозність, і дасте зрозуміти, що він пульсом б'ється під шкірою і заповнює всі думки. Але, як і зі схрещуванням рук і ніг, тут є обмеження. Ігри з пасмами волосся можуть свідчити про те, що вам нудно, якщо мова тіла буде мовчати.
  • Відкидати волосся на плечі дуже сексуально. Довге волосся – це дуже жіночно і привабливо, а отже, викликає підвищений інтерес до вашим жіночим якостям. За допомогою цього жесту ви можете дати зрозуміти, що дуже-дуже хочете, щоб він піддався на ваші жіночі чари.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 15.jpg 8 Облизувати губи. Це явна ознака того, що він вам подобається. Коли відчуваєте потяг, у вас пересихає в роті і сушить губи, і ви несвідомо починаєте їх облизувати для зволоження.
  • Облизування губ так само свідчить про те, що ви на підсвідомому рівні мрієте його поцілувати.
 • Частина 3 з 3: Подавайте знаки

 • Let a Guy Know You're Interested Step 16.jpg 1 Фліртуйте з ним, коли залишитеся наодинці. Якщо ви намагаєтеся сказати хлопцю про те, що він вам подобається, вся ваша увага має бути приділена саме на ньому. Розпорошуватися відразу на декількох молодих людей і вже тим більше з усіма ними фліртувати не варто хоча б тому, що вас почнуть вважати вітряної і не будуть сприймати ваші загравання всерйоз.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 17.jpg 2 Одягніться красиво, щоб вразити хлопця своїм зовнішнім виглядом. Якщо ви зустріли хлопця на вулиці, йти міняти вбрання, мабуть, уже занадто пізно, але ось продумати свій образ наперед, якщо є ймовірність побачитися з ним, дуже навіть можливість. Носіть одяг, який підкреслює вашу фігуру і вигідно підносить її.
  • Красиво одягатися не означає зухвало. Носіння тісного обтягуючого одягу може наштовхнути хлопця на думці, що ви можете змусити будь-якої людини підкорятися вашим бажанням.
  • Розставляйте акценти на якійсь одній частині тіла. Якщо ваша футболка має глибокий виріз в області декольте, не варто одягати в комплект до неї міні-спідницю.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 18.jpg 3 Гуляйте на самоті. Не варто постійно ходити зі зграйкою дівчат або групою хлопців. А так само уникайте компаній, де перемішані і ті, і інші. Тому що при будь-якому з цих розкладів сподобався хлопець не буде знати, як до вас підступитися.
  • Не обов'язково ходити зовсім одного, просто віддавайте перевагу маленьким компаніям перед великими скупченнями народу.
  • Якщо ви перебуваєте в оточенні зграйки дівчат, хлопець може взагалі не підійти, щоб не привертати увагу до своєї персони всіх дівчат, оскільки він бажає спілкуватися лише з вами.
  • Якщо в компанії є інші хлопці, це може стати сигналом про те, що ви не вільні. І тоді всі ваші старання привернути увагу і недвозначні сигнали просто пройдуть повз нього.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 19.jpg 4 Уникайте людних місць. Коли ви вирішите зробити перерву від своїх занять, влаштуйтеся де-небудь в тихому місці. Тому що хлопцеві буде легше спілкуватися з вами у такій обстановці, а не намагатися перекричати шум натовпу.
  • Краще вибрати місце для посиденьок десь на свіжому повітрі, оскільки там є можливість побути в тиші, на відміну від задушливих галасливих приміщень.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 20.jpg 5 Дайте йому шанс зробити якісь кроки щодо вас. Ніколи не зникає з поля зору занадто рано. Ви можете подумати про те, навіщо витрачати ніч безперервно на залучення уваги, якщо ви вже пів години безуспішно посилаєте сигнали. Але деякі хлопці досить сором'язливі, коли мова заходить про спілкування з прекрасною незнайомкою. Якщо ви вважаєте, що зацікавили його, дайте йому час проявити себе, перш ніж ви вирішите остаточно залишити цю затію.
  • Якщо ви знаходитесь в пабі, на вечірці або на прийомі, не забувайте про те, що симпатичного хлопця може знадобитися кілька склянок "рідкої відваги" , перш ніж зважитися звернути на себе увагу прекрасної дами. Тому дайте йому можливість впоратися з нервозністю і хвилюванням.
 • Let a Guy Know You're Interested Step 21.jpg 6 Підійдіть до нього. Якщо всі інші прийоми не спрацювали, залишається лише підійти до вподобаного хлопця. Це доречно і в тому випадку, якщо хлопець подає ознаки взаємної симпатії, але соромиться зробити перший крок.
  • Зробивши перший крок, ви покажете йому, що досить впевнені в собі, а це досить приваблива якість в очах чоловіка. Перший крок - це свого роду декларація своїх симпатій.
 • Попередження

  • Коли ви подаєте ознаки симпатії по відношенню до хлопця, переконайтеся, що він вам дійсно подобається. Не варто кружляти йому голову тільки тому, що вам це добре вдається. Це як мінімум не чесно по відношенню до цього молодій людині. Крім того, ви можете спровокувати непотрібну драму чи все ускладнити для себе в довгостроковій перспективі.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?