Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як натякнути хлопцеві на поцілунок

Рекламний блок

Кроки

 • Hint for a Kiss from a Guy Step 1.jpg 1 Своєю поведінкою запрошуйте його до поцілунку. Поважаючи ваші бажання і боячись бути відкинутим, хлопець швидше за все не буде намагатися вас поцілувати, якщо він не впевнений в тому, що ви цього хочете. Якщо ви хочете поцілунку, ви повинні зробити так, щоб він відчував себе впевненим і спокійним. Фліртуйте з ним, смійтеся його жартів і робіть йому компліменти. Якщо йому буде з вами просто і він буде відчувати, що вам подобається його товариство, швидше за все він наважиться вас поцілувати.
 • Hint for a Kiss from a Guy Step 2.jpg 2 Приберіть стоїть між вами бар'єр. Злегка доторкніться до його руки або плеча під час розмови. Просто злегка, невинно, ненароком доторкніться до нього. Бар'єр легко можна прибрати, взявши його за руку.Простий дотик може зробити вас більш близькими один до одного. Іноді хлопець може першим доторкнутися до вас і якщо вам це подобається, доторкніться до нього теж. Але не чекайте, поки він перший це зробить, так як на початку відносин дівчатам зазвичай це зробити легше, ніж хлопцям.
 • 3 Дивитеся на його губи. Коли ви перебуваєте наодинці з хлопцем і хочете, щоб він вас поцілував, подивіться йому в очі і потім переведіть погляд на його губи. Потім знову зустріньтеся з ним поглядом і скромно посміхніться. Не потрібно це робити занадто прямолінійно: краще швидко погляньте на його губи, а не витріщатися на них протягом усієї розмови. Багато хлопці зрозуміють натяк. Якщо це не спрацює з першого разу, спробуйте ще раз, коли ситуація буде доречна.
 • Hint for a Kiss from a Guy Step 4.jpg 4 Залучіть його увагу до своїх губ. Привертаючи увагу до своїх губ, ви м'яко натякаєте своєму хлопцеві, що хотіли б, щоб він вас поцілував. Сконцентруйтеся на тому, щоб привернути його увагу діями, а не яскравою помадою або блиском для губ.
  • Доторкніться до своїх губ. Час від часу торкайтесь своїх губ або покусывайте або торкайтеся до нижньої губи. Якщо не переборщити, це хороший спосіб натякнути хлопцеві на поцілунок. Але якщо ви переиграете, це буде виглядати неприродно і може мати зворотний ефект.
  • Покусывайте нижню губу. Знову-таки, ви повинні це робити злегка і нечасто. Легкі, грайливі покусування привернуть його увагу до ваших губ. Це також зробить ваші губи виглядають більш яскравими і більш привабливими для поцілунку без помади або блиску для губ і хлопець не буде боятися забруднитися помадою або порушити ваш ретельно нанесений макіяж.
  • Облизувати губи. Постарайтеся уникнути побитого повільного облизування губ і сексуального погляду. Це не тільки важко прийняти всерйоз, але взагалі мало кому це вдається зробити добре. Замість цього час від часу ніжно облизувати губи мовою. Відразу ж після цього ви можете злегка прикусити нижню губу, щоб дати хлопцеві зрозуміти, чого ви насправді чекаєте. Якщо ви будете облизувати губи занадто сильно і часто, ви будете виглядати божевільною і голодною, а ваші губи стануть неапетитними і слинявими. Спробуйте вдаватися до цього способу, як до останньої мірою.
 • 5 Тягніть час. Якщо він проводжає вас додому після побачення, затримайтеся на мить. Якщо ви в машині, не виходьте відразу ж. Замість цього, посидьте поруч з ним і зачекайте кілька секунд. Відстебніть ремені і подивіться на нього очікувально. Завести розмову на якусь тему може бути не так просто, але може бути саме це спонукає його поцілувати вас; якщо розмова вийде дуже хвилюючим або збудливим, то невеликої паузи може виявитися достатньо, щоб ваш хлопець зважився на поцілунок.
  • Якщо він проводжає вас до дверей, кілька секунд потеребите в руках ключі. Це загальновідомий сигнал, який свідчить про те, що ви чекаєте поцілунку. Побіжно погляньте на нього один або кілька разів, давши йому можливість нагнутися до вас і поцілувати.
 • Hint for a Kiss from a Guy Step 6.jpg 6 Зробіть крок назустріч. Щоб поцілуватися, ви повинні перебувати близько один до одного і чим менше відстань, яке вашій молодій людині потрібно подолати для поцілунку, тим легше йому на нього зважитися. Тому скоротіть відстань між вами. Коли настане відповідний момент, наблизьте до нього своє обличчя і вичікувально подивіться. Якщо ви досить сміливі, можете наблизитися таким чином, як ніби ви збираєтеся його самі поцілувати.
  • Спробуйте це зробити під час або відразу ж після обійми. Обійміть його міцно (не плескає його по спині і не обіймайте однією рукою - він може це зрозуміти, як відсутність інтересу з вашого боку). Перш ніж закінчити обійми і відсунутися, закиньте голову назад. Це дасть йому можливість нахилитися до вас для поцілунку. На худий кінець, ви просто можете відсунутися від нього або злегка поцілувати його в щоку.
 • 7 Говорите про це.. Якщо хлопець не розуміє ваші тонкі натяки, внесіть тему поцілунків у ваші розмови. Якщо ви разом дивитеся фільм і бачите на екрані поцілунок, скажіть, що це так "романтично" або щось в цьому роді. Або ж розкажіть про ваш перший поцілунок чи смішну історію про невдалий поцілунку, який у вас був. Потім розкажіть, наскільки ви краще цілуєтеся зараз. Може бути це саме той натяк, якого він чекає. #* Якщо хлопець дуже соромиться, можливо вам варто прямо сказати йому, що ви хочете, щоб він вас поцілував.
 • 8 Поцілуйте його. Немає закону, який би говорив, що хлопець має першим поцілувати дівчину і деякі хлопці - особливо, якщо вони ніколи раніше не цілувалися - просто не зрозуміють ваші натяки. Якщо ви хочете поцілувати його, просто візьміть і поцілуйте його.
 • Поради

  • Живіть сьогоденням. Ваш поцілунок не буде справжньою, якщо думками ви будете десь далеко. Наприклад, під час поцілунку уникайте таких думок як "Про що він зараз думає?", "Чи добре я сьогодні виглядаю?", або щось подібне. Не будьте занадто сором'язливі і по можливості, не думайте ні про що, крім поцілунку. Натомість зосередьтеся на рухах губ вашого партнера по губам.
  • Хорошим способом розбити бар'єр між вами- "порівняти у кого руки більше", потім посміхнутися і переплести на мить пальці. Це прекрасний і милий спосіб зламати бар'єр. Якщо він не заперечує, продовжуйте тримати його за руку.
  • Не схрещуйте руки. На мові тіла це означає, що ви не відкриті для любові.
  • Один із способів, що дозволяють наблизитися один до одного - прикинутися, що ви тремтите від холоду. Якщо він не зрозуміє відразу, посувайте долонями вгору і вниз по руках. Це приверне його увагу і, можливо, він зрозуміє, на що ви натякаєте. Якщо він все ж не наблизиться до вас після цього, це хороший привід самій це зробити.
  • До зустрічі з ним, приведіть свої губи в належний для поцілунку вигляд. Привабливі для поцілунку губи гладкі і солодкі, не сухі, напружені й обвітрені. Зніміть злущуються частинки з допомогою цукру, зробивши губи м'якими. Нанесіть трохи бальзаму для губ для зволоження.
  • Якщо хлопець багато говорить, особливо якщо він говорить швидко, можливо, що він нервує, тому що збирається вас поцілувати. У цьому випадку скажіть йому: "Ти говориш занадто багато". Скажіть це играюче і з посмішкою, можливо, прикладіть палець до його губ, неначе забороняєте йому говорити. Швидше за все, він вас поцілує.
  • Якщо у вас є бальзам для губ, нанесіть його і запропонуйте йому теж. Якщо він захоче його нанести, передайте йому бальзам і посміхніться. Це буде хорошим знаком, що ви хочете поцілунку. Або, якщо у вас вистачить сміливості, передайте йому бальзам, поцілувавши його! Зверніть увагу на те, що для цього краще використовувати бальзам без запаху і кольору.
  • Чоловіки часто бояться перейти кордон із-за невпевненості в тому, що вони правильно розуміють ваші натяки! Усім буде легше, якщо після того, як ви створите правильну атмосферу, ви прямо скажете, чого хочете, без усяких натяків і двозначних фраз. Обійміть його за талію і скажіть "Давай поцілуємося" або щось подібне.

  Попередження

  • Якщо на вас помада або бальзам з кольором і запахом, можливо, що він боїться поцілувати вас, щоб помада або бальзам не перейшли на його губи (особливо, якщо ви на публіці або якщо сторонні люди можуть побачити це і змусити його відчувати себе ніяково).
  • Якщо поцілунок виявиться не таким, як ви собі уявляли (що досить часто відбувається, особливо якщо він недосвідчений у поцілунках), допомагайте йому. Коли він робить щось, що вам подобається, скажіть йому про це. Видайте стогін, притисніть його до себе, обмякните у його руках - покажіть йому, що він робить правильно.
  • Якщо ви скажете хлопцеві, що він занадто багато говорить, це може викликати роздратування. Якщо йому подобається говорити або якщо він просто намагався завести з вами розмову і абсолютно не розуміє, на що ви натякаєте, він може образитися і подумати, що вам все одно, про що він намагається вам розповісти. Використовуйте цю тактику обережно.
  • Не дуже турбуйтеся, якщо він вас не поцілує. Хлопець може бути ще просто не готовий чи може він просто не хоче вас цілувати.
  • Зверніть увагу, що в різних культурах різне ставлення до дотиків. У певних країнах, наприклад в ісламських країнах, дотик - це велике табу і може призвести до великих проблем. Будьте дуже обережні.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?