Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти стимул, щоб краще вчитися в школі

Рекламний блок

Кроки

 • Be a Better Student Step 1.jpg 1 Робіть свою роботу. Якщо ви студент, тоді ваша робота – бути студентом. В цілому студенти, які досягають успіху найчастіше, це ті, які приймають важкі аспекти цього факту з позитивної сторони.
 • Get Motivated to Do Well at School Step 2.jpg 2 Правильно розподіляйте час. Якщо навчання – ваша робота, тоді у вашої роботи може бути невідповідний час, особливо, якщо ви вчитеся в коледжі. Розподіліть всі проекти, які у вас є, і встановіть крайні терміни на певний сегмент кожного проекту. Також давайте собі достатньо часу, щоб переглянути свій випускний проект. Коли плануєте, чесно розподіляйте час, який вимагає кожен окремий курс.
 • Choose a Gift for a Birthday Party Step 1.jpg 3 З'ясуйте, як отримати бажане. Вчіться ви в школі, або вже у Вузі, коли ростете, з'ясовуйте, як домогтися того, що вам хочеться. Але не зупиняйтеся на цьому. Знайдіть того, хто вже домігся успіхів, про яких ви тільки мрієте (нехай навіть це буде виконавчий директор), і займіть у нього п'ятнадцять хвилин, щоб з'ясувати – як цей чоловік зміг домогтися свого. Підготуйте питання, які будете задавати, записуйте, що він робив і як йому все вдавалося. Після цього відправте повідомлення з вдячністю цій людині. Така техніка буде більш продуктивною, ніж якщо ви будете намагатися досягти хороших оцінок лише тому, що так треба. Поговоривши з людиною, який досяг ваших цілей, допоможе вам побачити – що вам потрібно, щоб отримати бажане.
 • Upgrade Your Life As a Teenager Step 2Bullet1.jpg 4 Слідкуйте за своїми позначками. Якщо ви вчитеся в старших класах, розпитайте вашого вчителя про своїх оцінках після уроку або після всіх занять. Якщо ви навчаєтеся у Вузі, подивіться на свою програму і з'ясуйте, які оцінки вам знадобляться для хороших результатів, тобто з'ясуйте, як сильно кожен тест впливає на підсумкову оцінку. Якщо у вашу оцінку входить відвідуваність занять, уточніть у вашого вчителя або його асистента основні вимоги і зробіть ще більше. Якщо після прочитання програми у вас виникли запитання, напишіть своєму викладачу на електронну пошту.
 • Smile Like You Mean It Step 2.jpg 5 З'ясуйте, хто виставляє оцінки. В школі з цим простіше. У коледжі ж один курс може вести один професор і кілька асистентів. Професор дає лекції, а асистенти проводять семінари і оцінюють деякі самостійні роботи і тести. Професори іноді не тісно спілкуються з асистентами і дають їм можливість визначати, як виставляти оцінки. Переконайтеся, що вам зрозумілі всі моменти і виконуйте всі завдання.
 • Be a Better Student Step 5.jpg 6 З'являйтеся на заняттях. Іноді в школі органи внутрішніх справ цікавляться студентами, які часто відсутні на заняттях. У Вузі нікому немає до цього справи. Більшість студентів отримують погані оцінки, тому що постійно відвідують заняття. Пам'ятайте, що це ваша робота. Так само не беріть в звичку розраховувати на одного, який розповість, що ви пропустили. Коли-небудь ви потрапите на заняття, де ви не будете знати нікого і ви закінчите навчальний заклад, так і не отримавши належного знання дисципліни.
 • Buy Creative Gifts for Your Teenage Friends Step 1 Version 2.jpg 7 Познайомтеся з викладачем. Якщо ви в колі або на семінарі в коледжі з десятками інших студентів, тоді будьте коректним і ввічливим. Якщо ви в лекційному залі, де більше сотні студентів, ведіть себе так, ніби ви прийшли на поданні. Зайдіть до професора в кабінет, коли у нього буде консультація, і поговоріть про тезах лекції, які вас зацікавили, якщо навіть ці тези цікавлять вас саму малість. Те ж саме стосується занять, які ведуть асистенти викладача, яких звичайно буває мало. Спілкування з викладачами – це форма співпраці.
 • Stop Being Fake Step 2.jpg 8 Поважайте те місце, де ви знаходитеся. Ходіть на заняття, ніби це ваша робота. Не переглядайте соціальні мережі, неї листуйтеся і не розмовляйте. У школі викладачі, швидше за все, зроблять вам зауваження або покарають. У Вузі вас можуть попросити покинути аудиторію або відмовитися від занять. Ви отримаєте ту ступінь поваги, яку робите самі.
 • Be a Better Student Step 6.jpg 9 Приймайте участь у занятті. І знову все залежить від розміру вашого класу. На великих лекціях не заохочуються питання, вони залишаються асистентам на консультативних заняттях. Якщо ваше заняття - семінар з пару десятком студентів, тоді ваша участь необхідно. Якщо ви не будете мовчати на занятті, тоді ваш професор або викладач вас запам'ятає і, навіть якщо ви задасте питання, яке здасться «дурним», це покаже, що щиро зацікавлені матеріалом.
 • Stop Being Fake Step 4.jpg 10 Будьте чесним. Вчителі вже вислуховували кожне виправдання, чому затримувалося виконання завдання, чому студент запізнюється або чому якась інша катастрофа завадила вашій відповіді. Якщо ви пропустили свій крайній термін здачі завдання, зберіться і визнайте помилку, запитайте, як її можна виправити.
 • Develop Poise Step 2.jpg 11 Попросіть про допомогу. Частина вашої роботи в якості студента – навчатися. Більша частина навчального процесу включає вказівки від людей, які знають більше за вас в цьому питанні. Коли ви просите про допомогу, ви просите про це людину, який присвятив життя вивченню цієї проблеми.
 • Handle Teasing Step 2.jpg 12 Не випрошуйте. Просіть оцінки в досить професійному ключі. Якщо вас не влаштовує ваша оцінка, попросіть про це наодинці на зустрічі, яка буде проведена завчасно. Запитайте, що ви можете зробити, щоб наступного разу уникнути такої помилки або запитайте можна переробити завдання. Багато професорів дають можливість взяти додаткове завдання, якщо студент скромно попросить про це (і не в останній день).
 • Reach Your Dreams Step 4.jpg 13 Force yourself to be accountable. Join a group or a club that requires a certain GPA. Sports often have minimum GPAs, do as fraternities, sororities, and many internships.Примусьте себе бути більш відповідальною. Вступіть в клуб або запишіться в групу, де потрібен певний середній бал. Для занять спортом завжди вимагають достатній середній бал, як і в братства, сестринства, як і в багато заклади післядипломної практики.
 • Поради

  • Не бійтеся просити про допомогу. Це не прояв вашої слабкості. Попросивши про допомогу, ви тим самим показуєте, що бажаєте саморозвитку.
  • Якщо ви працюєте, поки вчіться, тоді вам слід більше уваги приділяти цим пунктам, оскільки у вас дві роботи. Не забувайте про цей факт.
  • Зосередьтеся на хорошому самопочутті. Переконайтеся, що ви їсте здорову їжу і досить спите. У вищому навчальному закладі це не завжди просто. Стане простіше, якщо ви належним чином подбаєте про своє здоров'я. Голова буде працювати краще, якщо ви будете отримувати достатньо поживних речовин і сну.
  • Не забувайте і про веселощі. Дослідження показують, що мозок працює краще, якщо ви не будете перевантажувати його. Навіть якщо ви дивитеся короткі відео за тридцять секунд в інтернеті, не забувайте цього робити. Тільки не витрачайте на це цілий день.
  • Вчіться у групі. Найкращий спосіб вивчити що-небудь – спробувати і навчити цьому когось іншого. Групові заняття дозволяють студентам підтримувати один одного в напружені моменти.


  Попередження

  • Не забувайте про своє психічне здоров'я. Багато людей не усвідомлюють, що у них підвищена збудливість або депресія до того, як вони надходять у ВНЗ. Якщо ви дізнаєтеся, що у вас проблеми, зверніться за допомогою.
  • Нечесність при отриманні диплома буде переслідувати вас до кінця життя. Люди, які виросли за комп'ютерами, починають отримувати вищу освіту, а більшість коледжів пропонують семінари про те, як обчислити мережевий плагіат.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?