Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти стимул для навчання в школі

Рекламний блок

Кроки

 • Stop Being Fake Step 4.jpg 1 Визнайте, що вам потрібно змінитися. Це найпоширеніший, але до того найважчий, якщо не самий неприємний крок, який доведеться зробити, щоб вирішити вашу проблему. Так, сьогодні ви вирішили зробити нарешті щось зі своєю поведінкою, але що буде завтра? Або на наступному тижні? Що станеться, коли ви зайдете в інтернет, поки ваша домашня робота буде лежати поруч на столі? Тоді у вас буде стимул змінюватися? Звичайно немає. Ви вже намагалися. Ви втомилися, потім відволіклися і ось ви вже сидите в інтернеті. Ви відчуваєте себе винуватим, але утішаєте себе думкою, що «завтра у мене вийде».НІ! Не робіть цього. Якщо знадобиться, випишіть все, що ви повинні виконати і скрізь розвісьте нагадування. Такі стікери з нагадуваннями можуть творити дива. Постійно натикаючись на фразу «Мені потрібно змінитися» ваш мозок налаштується на зміни. «Будь ласка, будь ласка, зроби це!» - поставте цю фразу в статус у всіх соціальних мережах. Дійсно налаштуйтеся на зміни. І не соромтеся своїх постів, відчувайте наснагу. Зробіть список своїх справ фоном робочого столу і заставкою. Якщо у вас немає свого аккаунта на сімейному комп'ютері, розкажіть родичам про вашу ситуацію і те, що такі нагадування служать вам стимулом. У більшості сімей такий порив зрозуміють і зроблять таку підтримку, про яку ви й не мріяли. Ви напевно заслужите повагу своїм вчинком.
 • Stop Being Fake Step 2.jpg 2 Записуйте все. Це вкрай важливо. Вам слід дуже багато записувати: записуйте список справ у певному порядку і на різних сторінках вашого щоденника. Таким чином ви зможете впорядкувати своє життя. Якщо хочете, ви можете записувати дні і час, коли у вас випадають ці заняття і уроки. Записувати справи, які ви не виконали вчасно або про які забули. Так ви будете знати, з чим у вас виникають труднощі. Коли список буде ставати все менше і менше, у вас з'явиться потужний стимул повністю очистити його. Виписуйте оцінки, які ви отримуєте на уроках: таким чином ви будете знати, де справляєтеся на відмінно, і де предмети, яким потрібно приділити увагу. Іноді оцінки будуть засмучувати вас, але їх все одно потрібно виписувати. Як і всі моменти, які вам не фарбують (колупання пальцем в носі, алкоголь, наркотики, комп'ютер і т. д.) Пообіцяйте собі, що поступово позбавлятиметься від цих звичок. Настрій на більш здоровий спосіб життя може створити чудеса, надихнути вас і обернутися для вас найкращим чином. Якщо у вас виникають якісь проблеми, будь ласка, почитайте інші статті на вікі. Все, що ви хочете виконати: ось ваші цілі. Без чітко визначених цілей ви можете досягти малих успіхів і все кинути. Це погано. Вам ЗАВЖДИ потрібно прагнути до досконалості, неважливо як добре у вас виходить або як сильно ви втомлюєтеся. Коли ви виконаєте одну мету, ставте перед собою іншу і серйозніше. Подумайте тільки: ви вирішили пробігти кілометр і виконали цей пункт. Якщо ви будете продовжувати в тому ж дусі, то одного разу зможете потрапити на Олімпійські Ігри! І нарешті напишете щось хороше про себе: після всіх зазначених мінусів вам потрібно зосередитися на позитивному, інакше ця висота, на яку ви намагаєтеся піднятися, буде здаватися непереборної. Гордість за себе – це відмінна мотивація. Це можуть бути прості моменти «У мене гарні пальці» і серйозні «Я найсильніша людина в нашій сім'ї» чи буденні для вас «Я можу щовечора готувати їжу для своєї родини». Тут ніколи не пишіть про свої мінуси, повністю зосередьтеся на хорошому. Не думайте «У мене гарні губи... але на шкірі дуже багато прищів». Мета не в цьому.
 • Regulate Your Menstrual Cycle Step 4.jpg 3 Займайтеся спортом і правильно харчуйтеся. Це дуже важко, особливо якщо ви такий же як я – обожнюєте шоколад, не любите овочі і маєте не дуже спортивну форму. Але все можливо. Ймовірно, у вас є комп'ютерна приставка і проблеми зі злістю. Ви завжди можете кожен день зганяти ці емоції в різних відеоіграх. Може бути, ви живете на фермі і у вас є власний велосипед. Ви можете їздити на велосипедні прогулянки. Якщо ви не дуже любите здорову їжу, постарайтеся щодня є те, що вам подобається. Можливо, ви любите банани. З'їдайте по одному на кожен день. Вам не обов'язково є салат і бігати марафони, щоб займатися спортом і правильно харчуватися. Можливо, з часом вам сподобається.
 • Stop Being Emotional Step 5.jpg 4 Доведіть чужу неправоту. Швидше за все, у вашому житті є той, хто занижує вашу самооцінку. Може бути це ваші друзі, брати чи сестри, батьки або недоброзичливці. Вони кажуть. Що ви не впораєтеся. Вони кажуть, що ви невдаха. Зберіть всю свою злість і направте її в інше русло. Так що замість відповіді обурення ви могли показати, як вони помиляються. Залиште їх у дурні. Це не дуже шляхетний крок, але саме він дає мені стимул.
 • Be a Better Student Step 4.jpg 5 Знайдіть собі партнера в навчанні. Це може бути весело. Знайдіть собі пару друзів у вашому класі, чотирьох вистачить, і займайтеся з ними по вихідним. У можете створити власну групу або кожні вихідні займатися лише з одним другом. Одна голова добре, а дві – краще, і якщо ви не будете весь час базікати, то можете допомогти один одному. А після занять можете ночувати разом. Таким чином після напруженого робочого дня ви можете відпочити і вдосталь наговоритися. Якщо ви, як і я, на домашньому навчанні, тоді у вас немає однокласників, з якими б ви могли перетинатися. Нічого страшного! У вашому районі напевно є група дітей на домашньому навчанні. Ви можете приєднуватися до них, подружитися і знайти собі партнерів у навчанні! Нехай навіть ваші друзі будуть старше вас. Ваші завдання будуть здаватися їм набагато простіше і ймовірно вони захочуть вам допомогти.
 • Choose a Gift for a Birthday Party Step 1.jpg 6 Уявіть, що це пригода. Ви коли-небудь хотіли стати ідеальним учнем? Людиною з ідеальними волоссям, який надходить в Гарвард, стає круглим відмінником у школі, популярний в школі, кожен день ходить в спортзал? Гаразд, ідеальних людей не буває, але спробуйте «зіграти» в це. У вашій спробі знайти для себе мотивацію ви можете уявляти, що переходите на новий рівень. Кожен раз, коли у вас щось виходить, ви переходите в наступний тур, намагаючись досягти фінального рівня «Господар школи». Поставивши собі за мету стати ідеальним, я розумів, що не зможу бути таким ідеальним, але у вас може майже вийти.
 • Gain the Motivation to Do Well in School Step 7.jpg 7 Заохочуйте себе. Життя – це не тільки безперервну працю, хоча може так здатися у вашому прагненні стати краще. Кожен раз, коли ви досягаєте черговий мети, покращуєте свої відмітки, не п'єте два тижні або виконуєте хоча б половину всіх не зданий раніше завдань у школі, робіть собі вихідний. Робіть те, що вам подобається. Ви цього заслуговуєте. Але не намагайтеся робити це занадто часто. У вас не має вироблятися звичка до вихідних, ви можете занадто розслабитися. Нехай це буде НАГОРОДА за щось серйозне.
 • Deal With Your Emotions Step 4.jpg 8 Звільніть себе. Забудьте неприємні моменти, свої помилки і хвилювання. Забудьте про вчинки, які ви зробили і ситуації, в які потрапляли .Забудьте. Це було ваше старе Я. Думайте про минуле, наче ви були одержимі. Ви були одержимі стресом. Не думайте про минулі помилки, не соромтеся їх, не шкодуйте про них. Ясна річ, що ви витягли з них урок і тепер змінюєте себе. Відпустіть себе. Ви вже не той чоловік, якого знали раніше. Ви стали нових в очах оточуючих.
 • Поради

  • Якщо у вас є DVR виберіть пункт "щоденна запис" - таким чином ви зможете подивитися ваші улюблені серіали та передачі після того, як зробите домашню роботу. Телевізор та Інтернет нікуди не подінуться.
  • Заблокувавши всі сайти соціальних мереж, ви зможете вчитися краще, оскільки замість того, щоб витрачати час, засиджуючись на таких сайтах, як Facebook чи YouTube, ви будете працювати над шкільними проектами. Щоб заблокувати ці сайти вам потрібно зайти в меню «мережі і підключення до мережі Інтернет», клацнути на «властивості оглядача», натиснути на «кнопку безпеки» та вибрати «заборонені сайти», ввести вебсайт вашої соціальної мережі, перейшовши в «особиста інформація» і наддав кнопку «сайти». Очистіть історію відвідувань і ведіть адресу, наприклад, «facebook.com». Таким чином у вас пропаде спокуса весь час пропадати в соцмережах. Однак ви все ще можете залишити собі функцію видалених повідомлень.
  • Йога, тайцзи , квай гон і т. д. можуть допомогти вам. Ці практики добре допомагають позбутися від стресу. Крім того, вони дають вам додаткову енергію.
  • Вам може допомогти ваша релігія. Не потрібно від неї відмовлятися. Це ваша підтримка, постійна допомога. Тримайтеся за неї. Вона Вам напевно знадобиться. Це човен, за яку ви можете триматися. Вірте і, якщо вам потрібно, присвятіть релігії більше часу. Однак якщо ваші молитви так і не почули, можливо, перед вами стоять проблеми, з якими потрібно справлятися самостійно.


  Попередження

  • Коли в коледжі ви проваливаете якийсь залік, вам призначають час перездачі, однак якщо ви не здасте і вдруге, вас усунуть. Якщо ви будете продовжувати в тому ж дусі, вас можуть відсторонити від усіх занять або навіть відрахувати і вам доведеться записуватись у програму «освіта для дорослих».
  • Можливо, варто проконсультуватися з лікарем з приводу ваших занять спортом і вашої нової дієти.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?