Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як не стати нав'язливою дівчиною

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Зробіть це для себе

 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 1.jpg 1 Обмежте вашу одержимість. Нав'язлива поведінка в романтичній зв'язку, як правило, пов'язане з постійною стурбованістю близькою людиною, бажанням бути з ним/ нею весь час, проводити разом якомога більше часу. Романтична одержимість може змусити вас відчувати, що об'єкт вашого обожнювання потребує вас так само, як і ви в ньому. В результаті ви вторгаєтеся в усі сфери його/її життя, будь то сім'я, дім, робота і т. д., пропонуючи свої поради, підтримку й допомогу, хоча немає жодних ознак того, що всі вони корисні, або їх хочуть почути. У деяких випадках, одержимість - оборотна сторона ревнощів, і в цьому випадку ви намагаєтеся осягнути характер коханої людини, будучи постійно поруч.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 2 Version 2.jpg 2 Перевірте свої почуття. Ви можете вичерпати всі свої життєві сили, коли ви проводите час разом, тому що ви занадто зайняті, концентруючи увагу на вас двох, не роблячи при цьому перерв. Ви можете зосередитися на кількості часу, проведеного разом, а не на його якості, хоча найчастіше це марна трата часу.
  • Це поширена тенденція, стати одержимим на початку відносин. Це ново, це цікаво, і ця людина нескінченно вас приваблює. Зрозумійте, що ви не перша людина, яка відчуває себе таким чином. Ви можете відпустити почуття провини і сконцентруватися на здоровому спілкуванні. Може бути, ваша одержимість має коріння в почутті незахищеності і страху, або це може бути просто шок від того, наскільки чудовий чоловік з'явився у вашому житті. Незалежно від причини, ви можете приручити його!
  • Запитайте себе, чому ви вважаєте, що вам потрібно постійно бути поряд з іншою людиною. Можливо, ви зможете відповісти на це питання самотужки, просто вивчаючи причини і піддаючи їх сумніву. Але якщо ні, то не бійтеся проконсультуватися, якщо ви вважаєте, що це може допомогти вам подолати вашу нав'язливу тенденцію.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 3.jpg 3 Як тільки ви визнали, що ви відчуваєте себе одержимим до вашого партнера, загальмуєте і повільно спускайтеся. Це не означає, що ви не повинні бачитися, але це і не означає, що ви повинні повернутися до більш збалансованої рутині у ваших стосунках. Знайдіть способи скоротити час, проведений разом при одночасному підвищенні якості такого часу.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 4 Version 2.jpg 4 Не забувайте про своє хобі і друзів. Ключ до здорових відносин - це баланс, а не постійне знаходження поруч один з одним. У пари має бути особистий час, щоб відчувати свою індивідуальність. Крім того, час, проведений далеко один від одного, допомагає встановити межі, за межі яких ваш партнер не повинен заходити. Нагадуйте собі, хто ви є при кожному повторному спілкуванні з друзями і родичами, або згадуйте про своїх старих захоплення, які ви закинули. Імовірно, ваш партнер зробить те ж саме. Це простий спосіб показати йому/їй, що ви впевнені в собі і красиві (навіть якщо ви не відчуваєте себе так насправді). Імовірно, ваш партнер гуляє зі своїми друзями, в той час як ви гуляєте з вашими. Або навіть він/ вона працює над своїм хобі або інтересом, в той час як ви займаєтеся своїм захопленням, але окремо від нього..
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 5.jpg 5 Знайдіть час для себе. Відвідайте друзів, сім'ю, сходіть на курси, які ви знаходите цікавим. Зробіть це, навіть якщо вам доведеться відірватися від коханої людини. Він/ вона також має підтримувати вас і заохочувати ваші інтереси. Насправді, це є хорошим показником, чи може ваш партнер відокремлюватися від вас і залишатися в його/її власному світі, якщо ні - це може бути попереджувальним знаком для вас, що ваш партнер надмірно одержимий або має тенденцію залежно від вас. Не робіть упор тільки на те, кого ви любите, відмовляючись від свого власного життя. Залиште час для себе, звільніть місце для особистісного зростання та нових вражень, а також залишайтеся всебічно розвиненим. Це не егоїстично. Все навпаки, тому що це показує довіру до свого партнера і говорить про те, що ви обидва будете працювати і як особистості, і як пара. І, якщо ви не найкращий людина, ви можете очікувати, що станете краще для своєї другої половинки. Маючи свій власний досвід, ви будете тільки покращувати ваші відносини, даючи вам більше тем для розмов.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 6.jpg 6 Доводьте, хто ви і чому ви індивідуальні. Займайтеся тими речами, які виходять у вас найкраще. Якщо ви не впевнені, які саме, то пробуйте все. Якщо ви відчуваєте себе менш впевнено або не впевнені у ваших відносинах, іноді це допомагає повернутися до створеного почуття виконаного обов'язку. Не шукайте довіри від вашого партнера, - замість цього, знайдіть його в собі. Щоб зробити це, шукайте ті речі, на яких можна домогтися успіху і отримувати визнання за межами вашої індивідуальності.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 7 Version 2.jpg 7 Практикуйтеся. Ви не є власником того, кого ви любите, так само, як він/вона не є вашим. Тим не менш, одержимість трохи схожа на спробу володіти людиною і як тільки ви відчуваєте, що близькі до цього, просто спробуйте зрозуміти, що людина може процвітати без вашої участі або підтримки. Інша думка – це плід вашої фантазії. Практика може навчити вас відпускати, не відчуваючи страху, що ви втратите цієї людини. Відкладіть це занепокоєння і вірте, що це нормально - зробити крок назад і припинити спроби вирішувати за коханого. Ви можете зберегти свої сили для тих моментів, коли ваша допомога дійсно дуже знадобиться йому/їй.
 • Метод 2 з 3: Зробіть це для вашої коханої

 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 8.jpg 1 Дайте вашим улюбленим простір. Якщо він/вона хоче погуляти з друзями, посприяйте цього. Ви ж не зрощені сіамські близнюки. Нехай ваш партнер знає, що ви хочете дати йому/їй добре провести час і витратити якийсь час на друзів, яких він так любить. Постарайтеся зробити хоробрий вигляд, якщо не відчуваєте з цього приводу особливого ентузіазму. Звичайно, ви б хотіли, щоб ваша пасія була з вами, а не з друзями. Однак, змушуючи свого партнера постійно проводити час з вами, ви приведете до подальшого усунення, в основному, із-за страху, що ви будете наполягати на такому положенні справ вічно, і він/вона ніколи не буде мати часу на своїх друзів. Якщо ви в стані заохочувати і підтримувати вашу пасію, коли вона далеко від вас, це зміцнить його/її переконання, що ви хочете кращого для нього/неї, яке, в свою чергу, зміцнює ваші відносини.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 9.jpg 2 Пропонуйте своєму партнеру зайнятися його/її захопленнями та інтересами. Ключ до довголіття в будь-яких відносинах – ясність в тому, що ви не погрожуєте, не будуйте з себе ображеного на різні інтереси партнера. Заохочуючи свого партнера в його інтересах, ви зміцните своє єднання. І запевняючи її, що ви любите проводити час разом, давайте зрозуміти, що його/її хобі та інтереси також важливі. Тим самим ви позбавите свого партнера від почуття провини. Буде навіть більш корисно, якщо ви уточніть, що ви знайдете, чим зайнятися, коли будете далеко один від одного, звільняючи його/її від проблеми розриватися між вами і своїми інтересами. Тільки переконайтеся, що ви не говорите одне, а показуєте на ділі зовсім інше. Будь-яка маніпуляція призведе до образу.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 10.jpg 3 Зближаєтеся, роблячи речі, які любить ваш партнер. Показуйте готовність відгукнутися на його/її інтереси. Таким чином, ви покажете, що не будете змушувати вашого партнера "ходити тільки по вашим клубам ", і що ви не ревнуєте його до його/її інтересам. Поки ви не повинні брати участь безпосередньо в інтересах вашого партнера, але вже можете проявляти початковий інтерес і давати зрозуміти, що ви поважаєте його/її вибір, щоб довести, що ви можете впоратися з будь-якими відмінностями між вами і що ви не будете вважати альтернативні інтереси винуватцем якихось проблем. Це може бути також просто, як допомогти йому/їй знайти місце, клуб, річ або книгу, все, що може бути цікавим. Потім дайте йому/їй простір, щоб насолоджуватися інтересами, не розчинившись у вас.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 11.jpg 4 Знайте, коли треба відступити. Дізнайтеся трохи мову тіла, так, щоб ви могли визначити, коли він/вона відчуває себе трохи переповненим або роздратованим від занадто часто проведеного разом часу. Це можуть бути відвернення від вас, відсутність зорового контакту, відмова обніматися і якісь не звичайні дотику. Усно ви можете почути зітхання, бурмотіння або звуки насмішок, коли ви пропонуєте провести час разом. Не думайте відразу про гіршому, але в рівній мірі, не ігноруйте ознаки. Запитаєте, що сталося, та будьте дуже відкриті, коли слухаєте відповідь. Уважно слухайте те, що ваш партнер пояснює, і слухайте те, що він не вимовляє вголос. Все повинно бути досить ясно, якщо це питання про бажання особистого часу. Спробуйте відповісти з відкритістю і готовністю знаходити рішення.
  • Не вникайте в суть питання занадто глибоко. Задайте кілька запитань, але не так багато, щоб бути нав'язливим і змусити вашого партнера замкнутися в собі.
  • Слухайте те, що ваша інтуїція говорить вам. У більшості випадків, це буде ясно, як день, що ви занадто багато часу провели разом і перебуваєте на межі невдоволення. Не грайте в сором'язливість чи наївність, це питання стосується вас обох.
  • Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер відсторонюється, не змушуйте себе на нього/неї тиснути. Це може бути привабливим, чіплятися до партнера ще більше, але ви повинні будете чинити опір. Відпустіть і вірте в того, кого ви любите.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 12.jpg 5 Будьте міцні та запропонуйте якийсь час відпочити один від одного, наприклад, протягом кількох годин або днів. Дайте йому/їй знати, що якщо що, ви завжди готові зустрітися. У той же час, знайдіть інші справи. Якщо ви дійсно повинні обговорити, що відбувається, і він/ вона поки не готовий це зробити, поговоріть з кимось, кому можна довіряти, в загальних рисах, щоб не вдаватися в інтимні подробиці. Просто кажучи, з ким-то можна зрозуміти, що ви надто емоційно реагуєте.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 13.jpg 6 Довіряйте своєму партнеру. Якщо відсутність довіри знаходиться в центрі вашої одержимості, відносини приречені і одержимість буде тільки зростати з часом. Якщо у вас є питання про довіру, боріться з ними, перш ніж вони з'їдять вас зсередини і створять нездоровий шаблон у ваших стосунках. У той час як хтось, можливо, у вашому минулому, порушив вашу довіру, не факт, що кожна людина буде робити те ж саме по відношенню до вас. Довіра частіше виправдовується, ніж ні. Багато людей, коли їм довіряють, будуть відчувати себе так глибоко вдячними за нього, що зроблять все, щоб виправдати його. Зрештою, якщо ви не довіряєте своєму партнеру, у вас на обличчя великі проблеми, набагато більші, ніж одержимість, і ви насправді не повинні бути у таких відносинах. Чи ви довіряєте своєму партнеру, а якщо немає, який сенс?
 • Метод 3 з 3: Зробіть це для вас обох

 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 14.jpg 1 Дійте самостійно. Шлюб не визначається картами і першим побаченням. Так не буває. Перегляньте на себе як на місіс Джонс, перш ніж ви дізнаєтеся, що інша людина одержимий вами. Не намагайтеся занадто квапити події, уникайте тонких згадок про біологічних годинниках, і скільки б ви хотіли мати дітей в найближчому майбутньому. Уникайте натяків про заручини і весілля вашої мрії. Для вашої ж щасливого життя це шлях розгортається поступово і без очікування горезвісного "назавжди". Навіть якщо ви знаєте, що це могло б виявитися назавжди. Це можуть бути просто чудові відносини, так чи інакше, не намагайтеся рухатися дуже швидко, так як можете все зіпсувати.
  • Будьте обережні в подарунках, і коли ви їх даєте. Дарування може створити враження спроби прив'язати когось до себе, якщо це відбувається занадто рано. Крім того, даруючи щось дороге занадто рано, можете змусити відчувати себе некомфортно і прив'язане, а дарувати подарунки, які можуть бути недоречними, буде просто соромно.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 15.jpg 2 Не дзвоніть, не пишіть і не контролюйте весь час свого партнера. Коли одержимість рухає вами, і ви продовжуєте дзвонити і відправляти смски 24 години на добу, перевіряючи вашого партнера, ви перетворюєте його життя в тюремні катівні. Це нормально, зателефонувати і дізнатися, як його/її справи, але якщо ви телефонуєте через кожні дві години, то це може посилити його/її переконання, що у вашому житті більше нічого не відбувається, і, звичайно, вам більше нічим зайнятися. Людей приваблюють цікаві люди, а не ті, хто не у справ. Якщо це стане ясно вашому партнерові, то він/вона втратить до вас інтерес. Це надто велика відповідальність – заповнювати відсутність чийсь самооцінки. Так, вимкніть телефон, закрийте електронну пошту і IM і знайдіть якесь заняття. Ідіть на прогулянку, зайдіть до одного або члена сім'ї, здрімніть, сходіть в тренажерний зал або дізнайтеся щось нове (див. вище).
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 16.jpg 3 Ніколи не включайте сталкера. Відсутність довіри у поєднанні з нав'язливою ідеєю може змусити вас стежити за вашим коханцем. Ніщо не є більш вірогідним способом відлякати його/її від вас, ніж такого роду поведінка, і якщо це здасться вашому коханцеві загрозливим, ви отримаєте по заслугах за переслідування. Ніколи не стежите за своїм партнером, так як рано чи пізно вас помітять, і спливе питання про довіру. Для більшості відносин переслідування є похоронним дзвоном.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 17.jpg 4 Встановіть дні або місця зустрічі, після нарізно проведеного часу. Це просто і дуже ефективно. Після того, як вирішите зустрітися, встановіть час і день, щоб відновити зв'язок. Наприклад, якщо один з вас хоче погуляти з друзями протягом дня, запропонуйте зустрітися пізніше на вечерю. Або запропонуйте зустрітися на наступний день, коли ви обидва будете вільні. Це дасть можливість насолодитися часом одного без одного і при цьому дасть кожному з вас точку заземлення і впевненість, що в цей час хочуть побачити саме вас.
  • Переконайтеся, що ваше бажання провести час далеко один від одного не перетворюється на привід. Не витрачайте час, особливо якщо інша людина відчуває, що це спроба розлучитися назавжди. Зробіть це абсолютно прозоро, аргументуючи тим, що у вас обох є час, щоб насолодитися ним індивідуально, так що час, проведений разом, освіжається і оновлюється.
 • Avoid Being an Obsessive Girlfriend Step 18.jpg 5 Визначте кінцеву точку вашого побачення, щоб переконатися, що час, проведений разом, дійсно якісно, а не для галочки. Поставтеся до побачення з відповідальністю та зобов'язаннями з обох сторін. Таким чином, ви відновлюєте баланс на час, проведений разом, а не дозволяєте собі нескінченно блукати навколо, не звертаючи уваги на те, що дійсно вимагає вашої уваги. Наприклад, ви хочете зустрітися у другій половині дня. Запропонуйте час і запитайте, чи зможе він забрати після прогулянки, даючи зрозуміти, що у вас є щось ще, що потрібно зробити до цього часу. Це запобігає можливість призначити зустріч, коли ви до неї не готові. Це також дозволяє кожному з вас вести відкритий діалог про проведення побачення через більш тривалі терміни, в разі необхідності, щоб проміжки між ними не здавалися занадто короткими. Краще всього, якщо жодного з вас не відвідає почуття пастки, і, може бути, фактично, ви з нетерпінням будете чекати наступного побачення вже разом.
 • Поради

  • Нагадуйте собі, що спільно проведений час має бути якісним, а не вимірюватися кількістю. Використовувати час ви повинні разом і з розумом. Запитайте себе, чи ви віддаєте перевагу 8 годин звичайного часу з ним/нею або 2 години фантастичного часу разом.
  • Якщо ви почнете вести щоденник, це може допомогти вам працювати з почуттям одержимості. Впишіть туди свої почуття, а не тільки те, що ви зробили протягом дня. Спробуйте зрозуміти, чому ви відчуваєте себе певним чином. Відсутність безпеки часто приводить людей до дій, які ми схильні бачити в якості "божевільних" або "чіпляють". Якщо у вас є побоювання з приводу втрати, досліджуйте це питання у письмовій формі. У найгірших сценаріїв все ще є надія на краще. Запишіть, як ви справлялися, якщо щось піде не так у ваших стосунках. Це допоможе вам приступити до формування усвідомлення того, як ви будете справлятися, що буде завтра, якщо станеться найгірше. Уникайте напору на вашого коханого. Зосередьтеся на ваших і на його почуттях. Постарайтеся уникати того, що ви так боїтеся. Страх самотності? Страх бути відкинутим? Щоденник дозволяє переглядати свої думки і почуття. Це повинна бути зона, де можна висловити всі можливі емоції, не побоюючись звинувачень. Після того, як ви написали все на папері, перечитайте. Це досі звучить для вас правильно? Що ви можете зробити, щоб не боятися ізоляції і самотності? Могли б ви стати більш впевненим? Просто переконайтеся, що ваш партнер не зможе знайти щоденник, інакше може виникнути дуже делікатна ситуація.
  • Будьте обережні з коханим, який заохочує нав'язливість. Він/вона, можливо, прагне контролювати вас і отримувати постійну увагу з вашого боку. Нав'язливість рідко є ознакою гармонійного кохання.
  • Ніколи не крадіть речі вашого приятеля! Це не приємно, і, врешті-решт, він знайде їх і сприйме це неоднозначно.

  Попередження

  • Не зустрічайтеся з ним/нею, тільки тому, що вам зараз нічим зайнятися.
  • Якщо ви бачите вашого хлопця або дівчину кожні кілька тижнів і ви живете близько один до одного, то це ще не говорить про те, що ви одержимі. Він або вона можуть бути далекі. Не погоджуйтеся на хлопця або дівчину, які бачать вас в якості чергового варіанту.
  • Якщо він/вона пізно повертається з прогулянки зі своїми друзями, пам'ятайте: ви не можете викликати любов. Якщо те, що ви маєте, не достатньо для відносин, то ніяке кількість сердитих спалахів на його/її обличчі не буде робити ваші відносини справжніми.
  • Встановіть комендантська година, коли ваш партнер повинен бути вдома, або передбачається, що він повинен бути вдома. Як ви, напевно, знаєте, коли ви з друзями, час летить непомітно, і останнє, про що ви думаєте, час. Ви не його/її мати, і просити його/її не тусити всю ніч, намагаючись отримати задоволення, не маєте права й ображатися на це теж. Замість цього, заохочуйте його отримувати задоволення, щоб перезарядити свої батареї і з нетерпінням чекайте зустрічі.
  • Не виправдовуйтеся, щоб бути з ним/нею. Якщо ви знаєте, де він знаходиться, а ви з друзями, не кажіть: «давайте підемо туди". Буде здаватися, що ви хочете щось підслухати, або щоб вас помітили.
  • Іноді, якщо людина, яку ви любите просто не може позбутися від вашої одержимості, не звинувачуйте його, просто постарайтеся подивитися, як це працює ................ відносини працюють, якщо люди пристосовуються один до одного.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?