Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як не соромитися того, що ви домосід

Рекламний блок

Кроки

 • Be Proud of Being a Homebody Step 1.jpg 1 Визнайте, що бути домосідом – це абсолютно правильний вибір. У світі в даний час усе більше рівняються на переваги екстравертів та соціальних метеликів, і легко здивуватися, якщо способи вашого домоседства в деякому роді вигадливі або відрізняються від всіх інших. Це не так – складність полягає в тому, що екстраверти та соціальні метелики як правило, заряджаються енергією, коли бувають серед людей поза домашньої обстановки, тоді як інші люди не відчувають від цього такий же кайф. Наприклад, якщо ви інтроверт, є ймовірність, що, проводячи багато часу з великими групами людей, це забере у вас енергію і переповнить ваші почуття. Точно також, високочутливі люди можуть вважати, що постійний вплив гучного шуму, юрби людей і хвилюючі події можуть призвести до сенсорної перевантаження. Це просто відображення того, який ви і цього не треба соромитися.
  • Визнайте, що багато представників натовпу «соціальних метеликів» як правило, не можуть жити без трагедій, роздутого пафосу і навіть неприємностей. Багато з поведінки, яка потребує уваги, реалізується коли виходиш в люди», коли залишатися вдома, як правило, протилежно; а саме, формуючи внутрішнє я, і не хвилюючись, що думають інші.
 • Be Proud of Being a Homebody Step 2.jpg 2 Визнайте, що деякі люди завжди будуть сміятися над домосідами. Це як ДНК, це в їх генах, їх просто підштовхує вказати, що ви не можете «веселитися, сидячи вдома». Звичайно, ця оцінка повністю заснована на їх розважальному досвіді і це дуже ймовірно, що кожен раз, коли вони залишалися вдома, це було вимушеною, наприклад, через відсутність грошей або застуди, і тому спогади про цей досвід залишилися тільки погані. Також як приємно бути життям і душею кожної вечірки, також чудово бути домосідом, до тих пір, поки обидва типи людей можуть прийти до обопільної у угодою залишити іншого таким, який він є.
  • Багато підлітки і молоді люди піддаються впливу «веселитися нон-стоп» і ніколи не бувати вдома, окрім аби поспати і переодягнутися. Поширений стереотип домосідів – це те, що вони старі або бабусі-дідусі, залишають мало місця реальності, що кожна людина може бути домосідом в будь-якому віці, або може навіть переходити із стану соціальної метелики в статус домосіда на різних етапах нашого життя.
  • У будь-якому випадку йдіть на компроміси, коли це дійсно має значення, наприклад, коли ваш друг або родич відзначає день народження або у вас на роботі влаштовують захід за участю відомого лектора, але не допускайте, щоб регулярно приєднуватися до друзів тільки за тим, щоб відповідати їх уподобанням.
 • Be Proud of Being a Homebody Step 3.jpg 3 Знайдіть причини для того, щоб частіше бувати вдома, ніж поза ним. Хоча ви не зобов'язані виправдовуватися у ваших перевагах залишатися вдома, але іноді це дійсно допомагає з'ясувати для себе, чому ви віддаєте перевагу проводити час вдома, замість того, щоб відвідувати торгові центри, танцювальні клуби та заходи на відкритому повітрі. При цьому ви зможете придумати точні відповіді, щоб допомогти іншим зрозуміти, що ви і є щасливий, задоволений, вільна людина і в захваті від свого вибору! Складіть список п'яти найголовніших причин того, чому вам подобається бути домосідом. Потім побудуйте кілька гарних пояснень навколо цих причин, щоб поділитися ними з людьми, які намагаються критикувати ваш вибір.
  • Допомагайте піклуватися, але наполегливі друзі і рідні розуміють, що ви дійсно задоволені і нічого не втрачаєте. Поясніть їм, що, змушуючи вас піти гуляти всупереч вашим перевагам, буде різким і небажаною зміною з невеликою перевагою, якщо ви ненавиділи кожен момент досвіду даного походу.
  • Акуратно поясніть людям різницю між самотою і самотністю, водночас підтверджуючи те, що ви зовсім не самотні.
 • Be Proud of Being a Homebody Step 4.jpg 4 Отримуйте задоволення від усього, що ви любите робити вдома. Будинок – це притулок від світу і це місце, де ви можете побудувати свій Тадж-Махал з зубочисток, перечитати «Володар Кілець» в п'ятий раз, влаштувати кіномарафон і годувати своїх вихованців – змій, живих щурів, і все це без цікавих поглядів, спостерігають і засуджують вас. Багато заняття, як творчі, так і фізичні, були б неможливі без наявності вашого особистого простору для роздумів, спокою і самоти – будинок пропонує вам все це. А для деяких, можливо і ви в їх числі, це просте продовження їх любові, що має певний порядок і спосіб буття, який схиляє їх до переваги домашньої обстановки. Наприклад, як тільки у вас увійде в звичку влаштовувати киномарафоны кожну п'ятницю ввечері, писати вірші по суботах і в'язати одяг для кошеняти щонеділі після обіду, насолоджуючись улюбленим видом, мирний і регулярний імпульс не варто порушувати, оскільки це наповнює. Речі, якими краще займатися вдома, включають в себе:
  • Читання гарної або складної книги, або читання цілої серії книг!
  • Творчість – це те, що часто приносить користь від спокійного перебування вдома. Знайдіть зручне місце, яке буде тільки вашим, і бажано з прекрасним видом, і сідаєте писати. Романи, блоги, оповідання, авторські статті, газетні статті, і так далі, всі можливі способи, щоб дозволити відкрити в собі письменника.
  • Напад кулінарії. Якщо у вас є функціональна кухня, то у вас є все, щоб стати домашнім шеф-кухарем. Можете пекти, варити і смажити все, що душі завгодно, і якщо вам подобається писати, ви можете вести кулінарний блог.
  • Киномарафоны. Вдома ви можете надолужити згаяне, якщо пропустили фільм або телевізійне шоу, або повторно переглянути всі фільми і шоу, які сподобалися і продовжуєте любити. У самому справі, якщо ви пропустили більшу частину улюблених телесеріалів, візьміть ДВД-програвач, приготуйте велику чашку попкорну і засядьте за їх перегляд на одному диханні.
  • Проводження часу зі своїми домашніми вихованцями. Хоча собаки не проти того, щоб трохи поспілкуватися в суспільстві, багато тварини не підходять для прогулянок за межами будинку, наприклад кішки, плазуни, гризуни і т. п. Навіть собаки люблять проводити час вдома (чесно кажучи, вони щасливі бути там, де вам добре). З тваринами будинки час можна провести більш якісно.
  • Бути художником. Вдома ви можете творити, і справа в тому, що ніхто не збирається судити кінцевий результат, якщо його про це не просять. Також ви можете схитрувати і поколупатися в сміттєвому кошику для деякого натхнення, або зібрати шматочки природних матеріалів зі свого саду.
  • Запросіть своїх друзів на вечір настільних ігор. Дістаньте старі ігри, приготуйте багато смачної закуски, увімкніть м'яку музику і просто поринете в зручні крісла, щоб разом розважитися в один з вечорів, легкому, але все ж змагальному темпі. Ще один варіант – відеоігри.
  • Займайтеся фізкультурою. Не обов'язково ходити в тренажерний зал для повноцінних тренувань. Придбайте ДВД диски, дивіться відеоролики з вправами в інтернеті або вийдіть на пробіжку, щоб зняти стрес, накопичений за тиждень.
 • Be Proud of Being a Homebody Step 5.jpg 5 Цінуєте навколишню обстановку, тоді як ваші друзі і колеги живуть в суєті і поспіху. Бути домосідом може означати, що ви маєте багато часу, щоб розслабитися і відновити сили після важкого робочого тижня або навчання. Навчіться, як зупинитися і «вдихнути запах троянд» з метою максимально корисно проводити час вдома. Ви можете по-справжньому розслабитися в домашній обстановці, реалізуючи обдумані релаксаційні заходи як частина вашого домоседства. Деякі ідеї включають медитацію, заняття йогою, споглядання, СПА своїми руками в своїй ванні, запланований відпочинок і лікування в гамаку.
  • Підтримка домашньої обстановки включає забезпечення чистоти і порядку. Якщо ваша тиждень проходить в поспіху і метушні, напружтеся і виконуйте щотижневі домашні справи регулярно по часу, так щоб протягом решти вашого домашнього часу і робочого тижня вас не затягували додаткові пункти контрольного списку.
  • Розділіть домосідство. Якщо той, з ким ви живете, є домосідом, об'єднаєтеся і проводите час разом, можливо навіть медитуючи, обговорюючи переваги роману, спокійно обговорюючи проблеми соціології або разом споглядаючи життя.
 • Be Proud of Being a Homebody Step 6.jpg 6 Проводите більше часу, насолоджуючись з родиною в спокійній домашній обстановці. Батьки інколи вимушені бути домосідами, оскільки елементарно набагато легше справлятися з немовлятами та дітьми в домашній обстановці. Замість того, щоб відчувати себе обмеженим через сидіння вдома завдяки сімейним обов'язкам, таким чином, розгляньте це як чудову можливість провести час разом, займаючись тим, що зблизить вас. Ось деякі ідеї:
  • Грайте в сімейні ігри. Вечір сімейних ігор може стати прекрасним способом відновити зв'язок зі своїми дітьми. Виберіть відповідні віком ігри і зберіть членів сім'ї навколо столу для можливості взаємодіяти і отримувати задоволення. Перетворіть це в традицію, потім ваші діти будуть згадувати цей час з ніжністю.
  • Почніть сімейний проект. Будь то фарбування сараю на задньому дворі або створення особливого подарунка до дня народження бабусі, проведіть час вдома, щоб попрацювати разом з іншими членами сім'ї над чимось креативним.
  • Змініть інтер'єр або зробіть ремонт. Прийшла черга кімнати великого хлопчика/дівчинки? Зберіть все потрібне заздалегідь (нехай привезуть нову ліжко, і дитина сама вибере кольору фарби та прикраси) і застосувати всі свої таланти в цьому проекті!
  • Влаштуйтеся зі своїми дітьми на дивані в дощовий день. Насолоджуйтесь і обіймайтеся кожну хвилину, проведену з дітьми, зближуючись з ними і провівши тихе час вдома.
 • Be Proud of Being a Homebody Step 7.jpg 7 Пишаєтеся тим, що ви економите, поки проводите час вдома. Бути домосідом для багатьох людей скоро перетвориться на тренування грошової економії. Вас не спокушають звичайні речі, на які, як правило, тусовщики витрачають свої кровно зароблені, наприклад, напої, вечірки, гламурний одяг, часті походи в ресторани і інші випадкові витрати. Замість цього, домосід може заощадити, готуючи їжу вдома, не турбуватися, у що він одягнений, вчиняти дії щодо раціонального витрачання бюджету і бути акуратним з грошима. І навіть якщо ваше захоплення або звичка робити покупки в інтернеті, поглинають деяку суму грошей, це більш ймовірно, що у вас є що показати для цього, тому що ви зробили обдумані покупки, що у ваших інтересах замість того, щоб витрачати гроші безконтрольно, коли ви виходите гуляти. Більш того, цілком імовірно, ви платите чимало за право володіння або оренду вашого маленького шматочка раю – проводячи більше часу в ньому, ви отримуєте більшу віддачу від ваших вкладень. Для того, щоб дійсно переконатися, що ваш стиль домосіда приводить до збільшення особистих заощаджень, ось кілька додаткових порад:
  • Розробіть бюджет, який дозволить економити максимальну суму. Якщо ви не витрачаєте так багато грошей на спілкування або походи в ресторани, переконайтеся, що в кінцевому підсумку ви економите свої кошти. Гроші легко вислизають крізь пальці, якщо ви не контролюєте їх, навіть якщо ви багато сидите вдома.
  • Створюйте багато речей з нуля, від їжі до одягу. Навички самозабезпечення вносять великий сплеск, оскільки люди починають усвідомлювати якість і самовдоволення, одержуване від створення свого власного.
  • Запозичує замість того щоб купувати. Відвідайте бібліотеку, щоб здобути книжку, візьміть в прокат фільми, замість того щоб купити і орендуйте все, що потрібно для великих робіт по будинку, ніж купувати обладнання. Це заощадить вам багато грошей – і простору.
  • Вкладайте в енергозберігаючі проекти, таким чином, підігрів і охолодження вашого будинку не буде таким дорогим – добре почати з ізоляції.
  • Відкладайте гроші на майбутнє. В майбутньому ви можете захотіти подорожувати, щоб розширити свої знання про навколишній світ або бути здатним опанувати новий досвід, наприклад, почати домашній бізнес. Будьте впевнені, що у вас є кошти, доступні для здійснення декількох особистих мрій, відкладаючи гроші на ощадний рахунок, грошовий ринок, вкладні сертифікати, або індивідуальний пенсійний рахунок. Якщо ви не соображаєте у фінансах, зверніться за допомогою до фінансового консультанта.
 • Be Proud of Being a Homebody Step 8.jpg 8 Станьте центром «свята» будинку, влаштувавши свою власну вечірку. Не кожен домосід захоче запровадити в будинку розвага інших в якості регулярної діяльності, але для деяких з них, це може мати значну привабливість. Якщо вам подобається ідея зібрати у себе друзів і нагодувати їх, або просто влаштувати веселе свято, ви можете застосувати свої кулінарні вміння та влаштувати класне час для всіх у себе вдома. Ось деякі ідеї для розваги або святкування:
  • Влаштуйте сімейне свято з участю дорослих і дітей. Якщо багато хто з ваших друзів мають маленьких дітей, йти з дому не буде нормою. Домашні свята можна зробити для пам'ятних моментів, тож влаштуйте вечірку «просто так» і щоб допомогти дати іншим домосідів шанс трохи розважитися від звичайної рутини. Увімкніть як дорослі, так і дитячі напої та їжу, приготуйте більше іграшок, і не забудьте про догляд за дітьми кимось із дорослих.
  • Влаштуйте вечірку або похмілля. Не обов'язково виходити в місто для розваги з хлопцями чи дівчатами – простір вашого будинку чудово підійде. Запасіться дорослими напоями, закусками і навіть підійдуть карти для запального вечора у колі друзів вдома. Подумайте над темою, наприклад дегустація вин або навіть особлива вечірка типу королівської весілля або Сінко де Майо (мексиканський свято).
  • Організуйте домашній пікнік в зимовий час. Бути прив'язаним до дому протягом холодних місяців не означає, що ви не можете перенести заходи всередину будинку. Якщо зимова туга вганяє вас в депресію, запросіть своїх друзів на пікнік, натхненний навесні, у вашій вітальні. Розкидайте скрізь картаті ковдри, розсипте кошики для пікніка і навіть купите кілька пластикових мурах щоб «дратувати» гостей. Попросіть кожного гостя принести собі тарілку, а самі забезпечте напоями, паперової та пластиковим посудом.
  • Регулярно Проводите вечір хобі у себе вдома. Зберіть людей, які поділяють ваші інтереси і продемонструйте свої вміння. Це може бути можливість навчання, шанс для кожного поділитися секретами і час показати те, що кожен з вас зробив. Печиво і гарячі напої – це все, що потрібно, щоб допомогти вам благополучно провести такий вечір.
 • Be Proud of Being a Homebody Step 9.jpg 9 Прийміть свій вибір бути домосідом. Любителі адреналіну не можуть всидіти на місці, їм потрібно постійний рух і подобається бути в гущі подій». Хоча цей підхід до життя здається основний загальноприйнятою нормою, ви все одно можете перевернути світ більш спокійним, менш агресивний спосіб. Будучи домосідом, ви вибрали займатися речами, якими ви насолоджуєтеся поза центром уваги, вихованням внутрішнього світу і вилучення максимальної користі з домашньої обстановки. Всякий раз, коли не домосід намагається переконати вас діяти інакше, усвідомте, що проведення часу так, як ви віддаєте перевагу, є остаточним вибором, і не піддавайтеся на вмовляння робити проти вашої волі.
 • Поради

  • Якщо ви трохи соромитеся або відчуваєте себе ненормальним, що вам подобається бути вдома, замість того, щоб бігати навколо в гонитві за успіхом, пам'ятайте, що ви чесні самі з собою. Це не те що б сказати легко, оскільки багато людей ловлять себе на тому, що роблять те, що модно, користується популярністю або «в тренді». Здатність висловити свої уподобання, ви залишаєтеся сильним у важливих для вас речі.
  • Зверніть увагу, що усвідомлення того, що ви домосід, може прийти до вас поступово. Якщо ви провели багато часу на вулиці у вашому юнацтві завдяки впливу однолітків або просто, тому що сидіння вдома означало боротьбу за мирне простір зі своїми братами-сестрами, пізніше в житті ви можете усвідомити, що ця повія особистість не є істинним відображенням того, хто ви. Це може стати очевидним, коли ви, нарешті, будете мати можливість жити у вашому власному просторі і виявите, що ви любите це!
  • Будьте відкриті до нових ситуацій, навіть якщо це означає, що ви можете зважитися час від часу виходити зі своєї зони комфорту (будинку).
  • Розгляньте питання про те, щоб взяти тварину з притулку. Ви не лише збережете йому життя, дослідження, проведене Державним університетом Нью-Йорка виявило, що половина учасників дослідження (біржові маклери, які страждають від гіпертонії), які взяли на піклування домашнього вихованця, нервували наполовину менше, ніж ті, які не зробили цього. [1] Домашню тварину може зробити життя домосіда повноцінною.
  • Хоча і не обов'язково, але це може допомогти, якщо зблизитися з кимось, хто воліє бути домосідом, так що ви можете сидіти вдома разом. Хоч це і не завжди буде можливим, так наступній найкращою річчю є перебування з ким-небудь, хто розуміє і приймає ваші уподобання залишатися вдома.

  Попередження

  • Якщо ви сидите вдома, тому що ви боїтеся зовнішнього світу, а не внаслідок вашого вибору, рекомендується звернутися за допомогою до фахівця в галузі психічного здоров'я. Деякі захворювання, такі як посттравматичний стресовий розлад, соціальне тривожний розлад або фобії, наприклад агорафобія (страх натовпу), може перешкодити вам жити повноцінним життям, використовуючи свій будинок в якості щита від світу. Якщо ви турбуєтеся, що це страх і тривожність тримають вас вдома, обов'язково поговоріть про це з ким-небудь і отримаєте необхідну допомогу.
 • ^ http://www.koat.com/news/entertainment/family/Pets-can-help-boost-your-health/-/9153392/10996/-/14cojbrz/-/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?