Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як спілкуватися з дівчиною через Facebook

Рекламний блок

Кроки

 • Chat with a Girl on Facebook Step 1 Version 2.jpg 1 Знайдіть дівчину, з якою хочете поспілкуватися. Чи є вона у вас в списку друзів на Facebook? Якщо так, то переходьте до наступного кроку. А, може, вона просто знайома, з якою у вас багато спільних друзів на Facebook, і з якою ви хотіли б потоваришувати? В цьому випадку, вам слід надіслати їй запит на додавання в друзі. Якщо ви з нею хоч трохи знайомі або маєте спільних друзів, шанси на те, що вона прийме заявку, досить великі.
  • Якщо ви відправили запит на додавання в друзі, а вона його не взяла, не варто приймати це на свій рахунок. Є безліч причин, за якими вона могла його відхилити, починаючи від банального незнання, хто ви такий, і закінчуючи тим, що у неї вичерпано ліміт заявок. Якщо вона не додала вас у друзі, не отчаиваетесь і продовжуйте пошуки. Так само якщо ви виглядаєте дуже дорослим, вона може відмовитися від такого знайомства.
  • Якщо ж вона все ж прийняла заявку в друзі, але питає, хто ви, дайте їй чесно, хто ви такий і чому хочете дружити з нею на Facebook. Якщо причиною є спільні інтереси або ж у вас є спільні друзі, скажіть про це прямо. Якщо ви скажете їй, що вам сподобалася її анкета, і вам захотілося познайомитися, це буде чесно.
 • Chat with a Girl on Facebook Step 2 Version 2.jpg 2 Почніть спілкування. Почати слід з активних дій, тому пошліть їй повідомлення. Воно має бути простим, веселим і коротким.
  • Якщо ви погано знаєте або й зовсім не знайомі, відрекомендуйтесь. Розкажіть трохи про себе і своїх заняттях, а потім запитайте, чим вона захоплюється і що їй подобається.
 • Chat with a Girl on Facebook Step 3 Version 2.jpg 3 З незнайомими дівчатами непогано дотримуватися спочатку формального стилю спілкування. «Якщо ви не заперечуєте, давайте познайомимось?».
  • Якщо ви вже знайомі, скажіть «привіт» і запитайте, як у неї справи. Якщо у вас мало досвіду спілкування з людьми в мережі, сприймайте це як розширення горизонтів і врахуйте, що вона може говорити з вами зовсім інакше, не так, як у реальному житті. Нічому не дивуйтеся, нехай все йде своєю чергою.
  • Задайте просте питання: «Як справи?», чи по-дружньому поддразните її і запитайте, що вона робить в мережі в такий пізній час. З таких питань найпростіше почати розмову.
 • Chat with a Girl on Facebook Step 4 Version 2.jpg 4 Проявляйте до неї інтерес. Задавайте питання про її захоплення та не залишайте без уваги те, що вона вам говорить. Не варто вважати, що її цікавлять ваші анкетні дані, принаймні, спочатку, але дозволяйте їй ставити запитання, які допоможуть їй у кінцевому підсумку скласти думку про те, що ви за людина і чим захоплюєтеся. Не турбуйтеся, вона обов'язково прогляне вашу анкету трохи пізніше!
  • Загляньте до неї в профіль і складіть список питань про перелічених у ньому сведеньях. Зверніть особливу увагу на графи: «Захоплення», «Улюблені телепередачі» «Улюблені фільми», на музику і книги, які їй подобаються. В профілі є маса особистої інформації, з якою можна працювати! Прочитайте додатково про все, що вам невідомо, щоб ви могли вести з нею інтелектуальну, пізнавальну бесіду на різні теми.
 • Chat with a Girl on Facebook Step 5 Version 2.jpg 5 Уникайте хвастощів. Як тільки ви відчуєте себе більш впевнено поруч з нею, ваше почуття власної важливості і гідності може піднестися до небес і почати вихлюпуватися в чаті. Робіть все можливе і неможливе, щоб придушити цю частину своєї натури і залишатися спокійним. Повірте, на неї не проведуть враження статистичні дані, хвастощі або історії, в яких на перший план виходить ваше самолюбство. Краще зверніть увагу на те, що вона говорить, замість того, щоб втомлювати її безглуздою ігровий статистикою або прийомами паркуру.
  • Причиною хвастощів може бути надмірне хвилювання та невпевненість у собі. Якщо причина криється саме в цьому, не втрачайте самовладання. Пам'ятайте, що ви знаходитесь в мережі, а не спілкуєтеся вживу і в разі необхідності можна послатися на те, що до вас хтось прийшов або ви зараз зайняті і зможете поговорити пізніше.
  • Пам'ятайте, що всі ваші зусилля спрямовані на те, щоб її зацікавити. Будьте терплячі – і вона відповість вам взаємністю і почне просити вас розповісти про себе..
 • Chat with a Girl on Facebook Step 6 Version 2.jpg 6 Уникайте грубості і хамства. Жарти, які можуть здатися цікавими і смішними в компанії ваших товаришів, можуть бути абсолютно недоречними в розмові з нею, особливо, якщо ви ледве знайомі. Уникайте використання ненормативної лексики та грубих, сальних жартів на цьому етапі спілкування. Поки вона не відкриється вам достатньо, для того, щоб дати зрозуміти, що для неї подібне не має значення, візьміть за аксіому, що це їй неприємно. У дев'яти з десяти випадків ви виявите, що з дівчатами слід розмовляти більш спокійно і м'яко, ніж з хлопцями.
  • Не варто проявляти цинізм і відважувати їдкі коментарі, використовувати образливі або знущальні зображення і символи у своїх відповідях.
  • Не варто відпускати єхидні зауваження з приводу її захоплень або взагалі чого-небудь, що може бути неправильно витлумачено і прийнято на свій рахунок. Якщо ви сумніваєтеся в доцільності чого-небудь, промовчіть.
  • Якщо вона надіслала вам фотографію, повідомлення або посилання з матеріалом, який нагадує вам жалісливу мильну оперу, не демонструйте своє невдоволення. Будьте ввічливі і скажіть щось на кшталт «це було цікаво» і не згадуйте про це більше. Не варто проявляти грубість стосовно того, що вона вважає прекрасним.
 • Chat with a Girl on Facebook Step 7 Version 2.jpg 7 Будьте доброзичливим, але не нав'язливим. Не варто безперервно закидати її повідомленнями і відволікати. Поставте собі ліміт часу на спілкування і надайте їй вільний простір. Буде краще, якщо вона буде думати про те, де ви, ніж думати: «знову він!:». Менше краще ніж більше.
 • Chat with a Girl on Facebook Step 8 Version 2.jpg 8 Не варто з нею загравати з листування, принаймні, до тих пір, поки вам не дадуть знати, що між вами може бути щось більше, ніж дружба. Коли ваша дружба зміцніє, і ви починаєте підозрювати, що вона вам подобається і це, можливо, взаємно, ви зможете трохи пофліртувати з нею для того, щоб перевірити її реакцію. До цього, сприймайте все лише як привід повеселитися з одним, не більше. Навіть якщо ви почнете з нею загравати, переводите це в жарт якийсь час, поки не зрозумієте, що з цим можна буде зробити далі.
 • Chat with a Girl on Facebook Step 9.jpg 9 Запросіть її на побачення. Якщо ви досягнете того рівня спілкування, коли вам захочеться побачитися з нею віч-на-віч і дізнатися її краще, подумайте над тим, щоб запросити її на побачення. Воно не обов'язково повинно мати романтичний підтекст. Ви можете просто запитати у неї, чи не хоче вона де-небудь з вами прогулятися, випити чашечку кави або ж сходити в кіно. Це так само може бути спільне відвідування будь-яких заходів та флешмобів, збори любителів аніме і косплея. Дайте їй зрозуміти, що хочете зустрітися з нею в громадському місці, щоб, у разі, якщо ви опинитеся якимось придурком, вона могла легко загубитися в натовпі. Якщо ж вона буде сумніватися, скажіть, що вона може привести з собою подружок або навіть маму!
  • Вона може і відмовитися, але це не означає, що все втрачено. Скажіть: добре, може бути в інший раз», і продовжуйте спілкуватися з нею, як ні в чому ні бувало, як і раніше, випромінюючи дружелюбність. Можливо, їй буде потрібно більше часу, щоб набратися хоробрості і зустрітися з вами, або ж вона як і раніше визначається тим, чи варто з вами взагалі зустрічатися, і просто насолоджується спілкуванням в чаті, але поки не готова до чогось більшого. Насолоджуйтеся тим, що є, і зберігайте спокій.
 • Поради

  • З іншого боку, не варто бути занадто довірливим і відкритим. Деякі люди зловживають Facebook і створюють ілюзію відносин з людьми, переслідуючи корисливі цілі. Про це можуть свідчити розбіжності в оповіданнях про особисте життя, забудькуватість щодо вас і все, що вас стосується, прохання позичити гроші або повідати персональні дані або номери кредиток. Поводьтеся розсудливо, якщо ви відчуваєте фальш, пресеките спілкування з цією людиною на корені і знайдіть когось більш вселяє довіри.
  • Шукайте шляхи закріпити довіру під час спілкування. Якщо вам задають питання, постарайтеся бути як можна більш відкритим, не брешіть і не прикрашайте свої відповіді. Якщо ви хочете пізнати людину краще, вам доведеться йому хоч трохи відкритися і довіритися.
  • Прибережіть романтику на потім. У спілкуванні з дівчиною за допомогою соціальної мережі Facebook занадто багато «але» і «якщо», до того ж, спочатку ви навіть не будете впевнені, що хочете з нею зустрічатися. Навіть якщо ви усвідомлюєте, що не проти, ви обидва можете з насторогою ставитися до можливості зустрічі в реальному житті, незважаючи на тепле і веселе спілкування в мережі. Дозвольте відносин плисти за течією, поки в них не настане ясність, і займіть нейтральну позицію. Якщо ви таки почнете зустрічатися, ви зможете посилати їй фотографії кошенят, троянд, і шоколадок і кожне повідомлення забезпечувати маленьким смайликом у формі серця!

  Попередження

  • Якщо вона не буде цікавитися вашими анкетними даними, захопленнями або вашою особистістю в цілому, будьте напоготові! Можливо, вона страждає нарцисизмом і вам краще триматися від неї подалі. Очікуйте хоча б якогось відгуку, бо в іншому випадку це буде нагадувати розмову зі стінкою.
  • Не варто задавати занадто багато питань – це може, зрештою, вивести її з себе. Їй почне здаватися, що ви допитуєте.
  • Не намагайтеся перервати її роздуми на якусь тему, інакше вона подумає, що ви збираєтеся з нею сперечатися.
  • Не варто використовувати Facebook для того, щоб заподіювати шкоду або ображати людей. У вас буде негативна репутація на сайті, і навіть якщо вона не повідомить про це в технічну підтримку Facebook або не надішле наряд міліції, її друзі можуть, немов шуліки, налетіти на вас, щоб неповадно було ображати їхню подругу.

  Що вам знадобиться

  • обліковий запис Facebook
  • Хоча б одна дівчина в друзях
  • Інтернет
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?