Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вилікувати розбите серце

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Створення особистого часу

 • Heal a Broken Heart Step 1.jpg 1 Присвятіть час самому собі. Можливо, ви деякий час перебували у відносинах або без втомилися думали про когось місяцями. Але прийшов час зробити крок назад, озирнутися на своє життя, а потім зробити крок уперед назустріч новим викликам. Помилятися властиво всім. Людини визначає те, як він справляється з ударами долі.
  • У вихідні займіться тим, що ви найбільше любите. Наприклад, серфінгом. Або сходіть куди-небудь в інше місце, приготуйте щось смачне або просто проведіть день у колі друзів. Не упускайте можливість оточувати себе щасливими людьми і займатися тим, що робить вас щасливішими.
  • Заведіть щоденник і діліться з ним своїми почуттями. Розкритися папері може стати сильним полегшенням. Це називається "катарсис", коли ви, висловлюючись, очищаєте свій мозок. Пишіть про те, про що хочеться написати. Закінчивши, ви будете почувати себе набагато краще.
  • Не бійтеся сумувати. Це нормально. Якщо вас щось засмутило до сліз, не треба соромитися своїх почуттів. Це нормально. Печаль - ще один крок на шляху до відновлення. Дозвольте собі погорювати.
 • Heal a Broken Heart Step 2.jpg 2 У повсякденному житті намагайтеся не думати людині, разбившем вам серце, та не піддаватися спогадами. Не потрібно прикидатися, ніби цієї людини ніколи не існувало: просто забудьте на час про те, як багато він означає для вас і як розбив вам серце.
  • Пройдіться по своїй кімнаті і приберіть всі фотографії, листи, будь-які нагадування про людину, яку намагаєтеся забути. Якщо у вас був щоденник, в якому ви писали про цю людину, то заведіть новий. Це не тільки символічно, але й важливо.
  • Не забувайте, що мова йде про те, щоб на час прибрати всі нагадування, знищувати їх зовсім не обов'язково. Спалювати або викидати предмети, пов'язані з цією людиною, потрібно тільки в тому випадку, якщо ви абсолютно впевнені, що їм немає місця у вашому подальшому житті. У старості, коли ви будете любити іншу людину, відповідає вам взаємністю, такі дрібниці будуть нагадувати вам про тернистий шлях, який довелося пройти, щоб опинитися там, де ви зараз.
 • 3 Видаліть цю людину зі списку своїх друзів в усіх соціальних мережах, якими ви користуєтеся. Сьогодні в мережі люди проживають таку ж активну життя, як в реальності. Ніяка соціальна платформа не повинна зайвий раз нагадувати про людину, разбившем ваше серце.
  • Якщо вам хочеться написати йому, створіть фальшивий адресу електронної пошти (наприклад, Gmail акаунт) і відправляйте електронні повідомлення на цей аккаунт. Таким чином, ви зможете висловити всі свої душевні страждання словами, але ваш колишній ніколи не прочитає їх.
 • Heal a Broken Heart Step 4.jpg 4 Займайтеся спортом і споживайте здорову їжу. Ходіть в спортзал або гуляйте на свіжому повітрі. Фізична активність збільшує кількість серотоніну в крові, який діє як природний антидепресант, поліпшує самопочуття. Звичайно, іноді можна побалувати себе морозивом або молочним коктейлем (хто ж цього не робить?), але краще дотримуватися дієти, харчуватися фруктами і овочами, продуктами з низьким вмістом протеїну, хлібом з висівками і пити воду. Це допоможе вам не тільки добре виглядати, але і відчувати себе так само.
 • Heal a Broken Heart Step 5.jpg 5 Намагайтеся не ходити в місця, де є ймовірність зустріти цю людину. Звичайно, це складно. Адже якийсь чоловік був важливою складовою вашого життя деякий час, і ваші тіло і душа звикли бажати його товариства. Але викинути людину з свого життя, як холодну індичку, - хороший спосіб нагадати собі про те, що в світі ще багато людей, які заслуговують вашої уваги. Чому б не дати їм шанс?
  • Якщо ви ходите в одну і ту ж школу з цією людиною, постарайтеся по можливості уникати його. Не обідайте з ним в тому ж місці, не приймайте участь у громадських заходах, в яких він бере участь. Нарешті, візьміть курс тих занять, які вам реально цікаві. І по мірі можливості уникайте його компанії.
  • Заздалегідь уникнете ситуації, які можуть призвести до зустрічі з ним. Ви перебували з ним у відносинах, тому напевно знаєте, куди і коли він любить ходити. Якщо він зазвичай ходить у спортзал у суботу вранці, то намагайтеся займатися в робочі дні. Якщо він зазвичай робить покупки в місцевому супермаркеті, закуповувати рано вранці або пізно ввечері. Бажано виключити можливість зустрічі.
  • Якщо все ж зустріч відбудеться, будьте з ним ввічливі. Не показуйте своєї злості, не будьте невиправдано гордовитим або грубим. Обмежтеся дружнім вітанням і короткою розмовою на загальні теми, потім ввічливо попрощайтеся. Якщо ви будете жити повним, щасливим і осмисленим життям без нього, це стане найкращим покаранням для нього.
 • Heal a Broken Heart Step 6.jpg 6 Залишайтеся оптимістом. Звичайно, на словах це легко. І все ж якщо на вас накочує хвиля депресії або спогадів, то постарайтеся взяти себе в руки. Нагадайте собі про все хороше, що у вас є, і не забувайте, як вам пощастило.
  • Посміхайтеся частіше. Це допоможе вам відчувати себе краще і виглядати добре. Дивіться оптимістичні фільми, читайте цікаві книги і спілкуйтеся з позитивними людьми.
 • Метод 2 з 3: Зрозуміти і пробачити

 • Heal a Broken Heart Step 7.jpg 1 Розберіться, що пішло не так у ваших стосунках. Будь-які відносини мають свої сильні і слабкі сторони. Постарайтеся зрозуміти, що пішло не так у ваших стосунках, або ж що поганого було в вашому партнері. Це допоможе вам піднятися на новий рівень у ваших наступних відносинах. Є безліч факторів, що руйнують стосунки, ось деякі з них:
  • Я ніколи не відчував себе коханим/я завжди відчував себе покинутим". Відносини повинні будуватися на любові, і якщо ви її не відчували, то це велика проблема. Ваш партнер не зобов'язаний висловлювати свою любов так само, як це робите ви, але він безперечно повинен як - небудь її показувати. Це найменше, на що ви повинні розраховувати.
  • "Мною маніпулювали/мене використали/мені брехали." Чесність і чесні наміри повинні бути наріжним каменем усіх відносин. Справжня любов викликає бажання робити приємне коханій людині, не чекаючи нічого взамін. Якщо партнер маніпулював, користувався вами або брехав, значить, його цікавила тільки власна персона, а аж ніяк не ви.
  • "Любов швидко пройшла." На першій стадії відносин люди шалено закохані. Захоплення настільки сильне в основному за рахунок новизни відчуттів. Однак незабаром це проходить. Якщо ваш партнер охолов до вас, постарайтеся просто бути вдячною за те час, який ви провели разом.
  • "Мені змінили". Довіра – важливий момент у відносинах. Якщо його немає, виникає відчуття другорядності і ревнощів. Якщо ваш партнер змінив вам, ви напевно перестанете йому довіряти. Однак у майбутньому дозвольте іншим людям завоювати вашу довіру і віддячите їх відповідно.
 • 2 Не зациклюйтеся на тому, чия була вина. Ймовірно, ваша доля відповідальності в цьому теж є, так що не треба звалювати вину лише на нього. Поміркуйте про результати, а не про дійових осіб.
  • Наприклад, якщо ви виявилися жертвою корисливих відносин, не треба говорити " Він/вона маніпулювали мною, я цього не заслужив." Навпаки, повторюйте собі: "Я не збираюся дозволяти кому б то не було вступати зі мною в майбутньому, я буду уважний до будь-яких ознак корисливого відносини".
  • Напевно, є речі, які ви хотіли б змінити або повернути. Постарайтеся врахувати їх у ваших подальших відносинах. Це послужить хорошою мотивацією для вас.
 • 3 Вчіться на своїх помилках. Всі помиляються. Важливіше, які ви зробите висновки з них. Нехай те, що зруйнувало ваші відносини і розбило вам серце, стане уроком на майбутнє.
 • Heal a Broken Heart Step 10.jpg 4 Коли ви відчуєте, що готові, - вибачте цієї людини. Прощення - важливий крок до зцілення розбитого серця. Щоб рухатися далі, вам потрібно пробачити людину, інакше ви будете постійно думати про нього і не розуміти, чому ж він з вами так вчинив.
  • Неможливо пробачити образу вмить. Можливо, для цього знадобиться чимало часу, тому переконайтеся, що ви дійсно готові пробачити. Зазвичай кращий спосіб пробачити людини - це знайти нового, який буде правда вас любити.
  • Як же пробачити? Прийміть факт, що всі помиляються. Спробуйте розпізнати наміри іншої людини і зрозуміти, чому він вчинив так. Поставте себе на його місце. Не шукайте відповіді, просто переберіть варіанти.
  • Немає необхідності говорити людині, що ви його пробачили, але це може допомогти. Ви можете пробачити його мовчки, в своєму серці, якщо вам так зручно. Але якщо ви розглядаєте перспективу подальшої дружби з ним, правильніше буде висловитися.
 • Heal a Broken Heart Step 11.jpg 5 Не сперечайтеся з ним. Іноді ми даємо шанс людині висловитися і пояснити, що стало причиною розриву відносин. Це зближує. Але коли ви обговорюєте щось з людиною, разбившим ваше серце, будьте обережні і не дозволяйте бесіді перерости в суперечку.
  • Якщо людина намагається виправдати те, що трапилося і починає злитися, скажіть йому: “ Я тут не для того, щоб сваритися. Я поважаю тебе як особистість і твоя думка, але час суперечок пройшло. Якщо ми хочемо продовжувати спілкуватися, давай будемо говорити як зрілі люди, або не будемо говорити зовсім."
  • Не дозволяйте йому маніпулювати вами. Партнер може спробувати розсердити вас або спровокувати вас чимось образливим. Не давайте йому насолодитися плодами своїх дій. Залишайтеся незворушним, зібраним і спокійним.
 • Метод 3 з 3: Зміни в житті

 • Heal a Broken Heart Step 12.jpg 1 Покладіться на своїх друзів. Ваші друзі хочуть допомогти вам, подбати про вас і вивести з депресії. Не забувайте, що ваші друзі люблять вас. Якщо ваше серце розбите, варто покластися на друзів. Саме вони повинні вам допомогти.
  • Живіть повноцінним, активним життям. При випадку купіть квитки на нічний кіносеанс. Сходіть в зоопарк, на пляж або на обід куди–небудь. Пам'ятайте, навіть такі прості речі можуть подарувати радість. Постарайтеся наповнити своє життя розвагами.
  • Поговоріть з кращим іншому про своє нещастя. Поділіться з ним. Висловіться людині, яка повністю підтримує вас. Ви відчуєте себе набагато краще.
 • Heal a Broken Heart Step 13.jpg 2 Направте свою енергію в нове русло. Після розриву відносин зазвичай виникає проблема неможливості вираження своїх почуттів. Поруч більше немає людини, якій було б цікаво слухати ваші захоплені розповіді. Однак є інші форми самовираження, наприклад, вірші, малювання, танці і т. д. Займіться чим-небудь, що дозволить перенаправити вашу біль у продуктивне русло!
  • Займіться чим-небудь новим. Постарайтеся зробити щось, про що ви раніше не мали поняття. Це відкриє вам новий світ. Спробуйте видувати скло, робити керамічні вироби, навчитеся грати на новому інструменті. Будьте відкриті для нових пригод і можливостей.
  • Займайтеся добродійністю. Нехай ваша допомога буде маленькою. Але це допоможе вам усвідомити, що ви можете впливати на життя інших людей, і правильно оцінити все, що у вас є.
 • 3 Рушайте в подорож. Не обов'язково в далеке, але поїдьте досить далеко, в очікуванні нових перспектив. Світ такий великий і красивий, насолоджуйтеся ним. Зателефонуйте друга, з яким давно не бачилися, зберіть речі і їдьте куди-небудь. Ви здивуєтеся, які чудеса може творити відстань.
 • Heal a Broken Heart Step 15.jpg 4 Включіть свою уяву. Якщо ваше серце розбите, найгірше, що ви можете зробити - це продовжувати жити звичайним життям. Це звучить тривіально, але ваша уява направить вас в місця, де ви ніколи не були, і надихне спробувати те, що ви ніколи не бачили. Скористайтеся цим. Ви відчуєте себе краще.
  • Читайте книги перед сном. Може, ви ніколи не читали книг, але нічого так не відволікає від власних проблем, як книга. Читання допоможе вашому серцю вилікуватися.
  • Помрійте про своєму майбутньому. Про майбутнє, в якому немає місця людині, яка розбила ваше серце. Помрійте про кар'єру, про будинок, про сім'ю, про подорожі. Це має надихнути вас на нові досягнення.
  • Ставте перед собою цілі. Вони дадуть вам мотивацію для того, щоб піднятися і жити далі. Запитайте себе, "яка у мене мета? Якщо у вас її немає, придумайте. Будьте амбітними та хапайте зірки з небес. Якщо вам не вдасться втілити мрію в реальність, ви принаймні не будете шкодувати, що спробували.
 • Heal a Broken Heart Step 16.jpg 5 Коли будете готові, знову сходіть на побачення. Звичайно через два - три місяці це бажання виникає. Переконайтеся, що ви зробили належні висновки зі своїх попередніх стосунків, намагайтеся не повторювати ті ж помилки в майбутньому!
  • Якщо ви не готові до нових серйозних стосунків, скажіть про це новому людині. Розкажіть, що нещодавно порвали стосунки з колишнім партнером і не хочете форсувати події. Якщо він вас зрозуміє, чудово! Якщо ж ні, значить, він вам не підходить.
  • Не шукайте досконалості. Часто ми уникаємо серйозних стосунків, тому що хочемо знайти досконалого чоловіка/жінку. Пошуки містера або місіс "Досконалість" марні. Шукайте доброго, легкого, веселого, спокійного і приємного в спілкуванні людини. Решта - справа наживна.
  • Не треба боятися любові. Ви повинні підготувати себе до можливої болі в майбутньому, якщо хочете любити. Любов не значила би так багато, якщо б не завдавала болю при розриві. Віддайте своє серце правильній людині, і ви будете винагороджені.
 • 6 Пам'ятайте про правило двох років. Саме стільки часу потрібно, щоб придбати нову спеціальність, прижитися в новому місті і вилікувати розбите серце. Якщо вам здавалося, що біль піде за день після трирічних відносин, ви будете розчаровані. Реальні результати можливі , коли очікування теж реалістичні.
 • Поради

  • Сконцентруйтеся на собі. Займайтеся тим, що вас радує.
  • Знайдіть час, щоб лягти і подихати. Стрес здатний затьмарити ваш розум, заважаючи ясно думати.
  • Проявіть впевненість у собі.
  • Не відвідуйте ніяких заходів, де ви можете зустріти людину, з якою порвали. Це непродуктивний крок, і він не допоможе вам в процесі відновлення. Це рівносильно розрізання рани, що довго кровоточила, але вже почала гоїтися.
  • Візьміть перепочинок. Якийсь час буде боляче. Постарайтеся відключитися, це корисно.
  • Думайте про інші типи любові, що мають місце у вашому житті. Не думайте тільки про загубленою.
  • Хороші друзі будуть тільки в допомогу. Вони не дадуть вам зробити або сказати те, про що ви згодом пожалкуєте.
  • Перестаньте весь час думати про нього!
  • Поруч з цією людиною ведіть себе так, ніби ви щасливі і самодостатні, покажіть йому, що ви перегорнули сторінку.
  • На початку вам, можливо, буде корисно записувати погані якості колишнього партнера. Однак через кілька тижнів потрібно почати перераховувати свої сильні сторони і сконцентрувати увагу на собі. Подумайте, скільки всього хорошого ви можете зробити.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?