Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як допомогти адаптуватися тим, хто отримав діагноз фіброміалгія

Рекламний блок

Кроки

 • Understand and Accept a Person with Tourette's Syndrome Step 9.jpg 1 Перший крок – це слухати і вірити людині. Якщо ви дійсно дбаєте про нього, чому б вам не зрозуміти, що він дійсно може відчувати незрозумілу або неконтрольований біль, а не вигадувати її. Особливо біль, яку не полегшує медицина.
 • Understand and Accept a Person with Tourette's Syndrome Step 10.jpg 2 Жах становища в тому, що приходить пізніше, коли людина починає усвідомлювати і визнає, що є речі, які він більше не в змозі зробити. Це може бути нездатність тримати ніж або різати овочі. Це частина процесу, який проходить поетапно. Коли фіброміалгія починає повільно проявлятися, це викликає реальні втрати у всіх сферах життя. Те, що є найголовнішим для людини, може істотно відрізнятися від ваших пріоритетів. Дайте йому час погорювати і не чекайте від людини з фибромиалгией стану радості і турботи про ваших почуттях.
 • Help an Acquaintance Cope with Suicidal Ideations Step 4.jpg 3 Допомогти людині вчасно, необхідно для діагнозу цього стану. Діагностика фибромиалгии обмежується збором інформації, а не лабораторними дослідженнями, рентгеном і т. д. Симптоми численні і можуть імітувати симптоми інших захворювань, таких як ревматоїдний артрит, вовчак, інших медичні болячки (це процес виключення і в більшості випадків може бути своєчасним і виснажливим).
  • Сходіть разом з хворим до лікаря і поясніть симптоми. Лікарі не слухають те, що говорить пацієнт, вони дуже стурбовані мовою тіла пацієнта, тоном і тисячею симптомів, про які пацієнт може навіть не знати. Фахівці будуть читати ці симптоми в межах своєї спеціальності. Лікарі будуть слухати вихователів і здорових друзів або членів сім'ї хворого, тому ви можете позбутися від тривалого, дорогого і неправильного діагностування за допомогою звичайного заступництва. Крім того, біль і втома від фибромиалгии може вплинути на здатність пацієнта спілкуватися в організованому порядку, у той час як ваша перевага не бути хворим дає вам можливість донести інформацію більш злагоджено.
 • Recycle Your Computer And Make Money Step 2.jpg 4 Знайдіть час, щоб дослідити і почитати про цей стан, щоб допомогти людині впоратися з цим станом. Багато хворих фибромиалгией відчувають, що люди не розуміють їхній стан, і це створює багато занепокоєння, і, в кінцевому рахунку, з'являється почуття сумніву. Стрес викликає спалахи тривоги, а сумніви призводять до погіршення стану і часто дуже швидко.
 • Help People Newly Diagnosed With Fibromyalgia Step 5.jpg 5 Щоб допомогти людині впоратися з його обмеженнями потрібно багато часу і розуміння. З часом самоповагу стає проблемою і він починає розуміти, що обмежений і не може більше робити те, що міг раніше. Також важливо не чекати, щоб він зробив те, що не може і не сердитися, якщо він намагається робити щось повсякденне і не може це зробити.
  • Втома може зробити його дратівливим і слезливым як дитини, який довго не спав. Потрібно це розуміти і не підбирати вагомі аргументи, коли ваш близька людина спотикається як п'яний. Це може покласти початок великої спалаху і змусити справи йти ще гірше, причому дуже швидко.
  • Не просіть близької людини, щоб він вам про це нагадував. Сором від забутого нагадування може бути дуже болісним. Це все одно, що попросити хлопця, у якого болить спина, забрати важкий вантаж. Просто не забувати вчасно прийняти ліки вже вимагає величезних зусиль для хворого фибромиалгией.
  • Біль може впливати на настрій такий же вплив, як депресія. Велика різниця в тому, що знеболювальне підніме настрій з такою швидкістю, як антидепресант рятує від хронічної втоми. Якщо у людини падає настрій, він здається безнадійним і жалюгідним, просто запитайте, чи прийняв він знеболювальне. Це нагадування може позбавити від години агонії. Навіть якщо він знаходиться в депресії, біль робить її набагато гірше, тому таблетки, ймовірно, допоможуть.
 • Make Cleaning Fun Step 11.jpg 6 Нехай хворий робить те, що хоче (наприклад, прибирання по дому, похід по магазинах, декоративно-прикладне мистецтво або легкі роботи у дворі). Не метушіться про нього, навіть якщо ви відчуваєте, що це, в кінцевому рахунку, приносить йому біль за зроблених зусиль. Вивчення його обмежень є однією з найважчих речей, з якими він матиме справу.
  • Крім того, не варто розраховувати на людину в рутинних завданнях і заходах. Життя для людини з фибромиалгией стає питанням застати потрібний момент, коли його тіло функціонують краще, ніж зазвичай, для досягнення якомога більшого перед катастрофою. Нехай людина задає темп і не гнівайтесь, коли він не може впоратися з тим, що задумав. Майже всі люди з фибромиалгией переоцінюють свої можливості і не можуть довести до кінця свої плани. Це може зайняти роки, щоб навчитися планувати і навіть тоді, плани завжди повинні залишатися гнучкими.
  • Не чиніть на людину тиск, щоб він щось робив. Пам'ятайте, що коли ви намагаєтеся змусити його зробити прибирання або вийти до якого-небудь події, він зважує це з точки зору того, як він зможе прийняти душ, одягтися або вибратися з ліжка. Ви не можете судити про те, на що він здатний, що йому вдається в хороші дні, коли він наполегливий, тому що те, що хоче. Та діяльність, яку ви знаходите настільки захоплюючою, що думаєте, що вона підійде для хворого, може бути не можлива в порівнянні з чимось ще, що людина могла б зробити зі своїм обмеженим запасом енергії.
 • Function in Life as an Alcoholic Step 3.jpg 7 Будьте поруч, щоб забрати його, коли він терпить крах або врізається в стіну, ні фізично, а емоційно. Навчіться мати справу з фибромиалгией. Це вимагає часу і великої підтримки, яку ви можете дати хворому в перші дні, а значить, зможете зробити цей процес легше. Це процес навчання для вас обох. Багато речей, які ви вважаєте само собою зрозумілими в житті, більше не будуть практичними і не можна на них розраховувати людині з фибромиалгией.
 • Tell if You Have a Candida Yeast Infection Step 1.jpg 8 Пам'ятайте, що симптоми будуть змінюватися з дня в день. Це може бути неприємно і зробить життя непередбачуваною. Спробуйте плисти за течією, наскільки це можливо, а не примушувати людину відчувати себе винуватим за порушення ваших планів в останню хвилину.
  • Завжди думайте, що ваш коханий чоловік дуже намагається йти в ногу з життям. Це набагато більше властиво людям з фибромиалгией, які часто переоцінюють себе і дуже стараються, але не лягають на спину і не здуваються.
 • Поради

  • Дивуйте його книгами, журналами або зчитувальними пристроями, такими як Nook або Kindle. У нього є більше часу для постільної режиму, ніж у більшості людей і все, що можна зробити в ліжку буде краще, ніж нудьга.
  • Пам'ятайте, що погода може вплинути на функціональність хворого, зверніть увагу на зміни атмосферного тиску при складанні планів. Енергетичні рівні та здібності людини можуть зростати або падати протягом кількох годин.
  • Обговоріть з коханою людиною вихід і загальні заходи. Нехай він візьме на себе ініціативу в тому, коли це робити, коли він зможе насолоджуватися цим в хороший день і зможе нарешті вийти! Він хоче цього настільки ж, наскільки і ви, просто потрібно дочекатися вдалого дня.
  • Думайте про непередбачуваність свого коханого як про позитивний момент, заохочуйте спонтанні дії і задоволення.
  • Все що ви робите, не повинна дозволяти вашому партнерові думати, що ви думаєте, що він ледачий і перебільшує те, що відчуває. Покажіть співчуття.
  • Фіброміалгія може викликати харчову чутливість і проблеми з травленням. Ви повинні про це знати і враховувати особливості національної кухнею. Дивіться, як він почуває себе після їжі, і пропонуйте страви, які призводять до поліпшення комфорту після прийому їжі.
  • Заохочуйте творчу або інтелектуальну діяльність, яка може здійснюватися без особливих фізичних зусиль, в тому числі ігри, які стимулюють пам'ять. Спробуйте олімпіади, розумові ігри, такі як «Ерудит» або кросворди, хваліть за успіхи і відкидайте невдачі як клас.

  Попередження

  • Не ображайтеся і не змушуйте коханої людини виходити на вулицю, танцювати або робити те, що ви звикли робити разом. Він не відмовляється, він просто не в змозі встигнути за вами.
  • Не вимагайте одягнутися і зачесатися, якщо це вимагає багато зусиль, виходу в салон або носіння одягу на кнопках і з декількох шарів.
  • Не думайте, що поганий день залишиться поганим. Іноді після відпочинку атмосферний тиск може змінитися або щось ще може змінитися всередині вашого улюбленого людини, даючи йому енергію, щоб зробити те, що він дійсно хоче зробити. Прийміть його пріоритети на те, що він хоче зробити з цією енергією.
  • Не бороніть коханій людині, якщо на ваш погляд улюблена одяг або зачіска вимагають занадто багато зусиль. Це може бути дуже важливим для нього і бути частиною того, як він підтримує свій бойовий дух.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?