Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як допомогти вагітній морській свинці

Рекламний блок

Кроки

 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 1.jpg 1 Вагітність. Ідея дозволити свинці завагітніти ризикована. Ваша свинка може легко постраждати. Більш 1/5 вагітних морських свинок гине. Морська свинка віком 5 місяців знаходиться в зоні високого ризику. Морські свинки старше 8 місяців, які раніше не народжували, також знаходяться в зоні ризику. Високий ризик викидня, якщо самка вагою менше 700 р. Ніколи не схрещуйте чалих морських свинок з чалыми або далматин з далматинами. Це створює 25% імовірність появи "нежиттєздатного потомства", у якого високий ризик смерті через мутацій. Є багато морських свинок, яким потрібен новий будинок, розгляньте можливість прихистити їх. Тим не менш, в житті бувають випадковості, саме тому написана дана стаття.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 2.jpg 2 Виявлення вагітності. Не так легко помітити вагітність у морської свинки на ранній стадії. Коли ви зрозумієте, що вона вагітна, вона вже буде близька до пологів! Вона може пити воду більше ніж зазвичай, а до кінця вагітності очевидно додасть у вазі. Ви зможете намацати щось тверде в неї в животі, але не стискайте її занадто сильно і занадто часто, ви можете нашкодити їй або малюкам.
  • Послід морських свинок зазвичай складається з 1-6 дитинчат, тому починайте думати про їхнє майбутнє на випадок благополучного їх народження. Чи зможете ви забезпечити їм належний догляд?
  • Ніколи не переселяйте в інший будинок морську свинку при вагітності понад 3,5 тижнів. Ніколи не здавайте вагітну морську свинку в притулок для тварин.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 3.jpg 3 Під час вагітності важливо забезпечити морській свинці особливу увагу. Читайте додаткову інформацію про те, як доглядати за вагітною морською свинкою http://www.wikihow.com/Care-for-a-Pregnant-Guinea-Pig . Регулярно показуйте її ветеринара.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 4.jpg 4 Інші морські свинки. До кінця вагітності самку не слід тримати разом з іншими свинками.
  • Її необхідно захистити від усіх самців після 3-4 тижнів вагітності. Самці часто намагаються злучитися з вагітною самкою, що піддає її стресу і небезпечно для потомства. Після пологів у неї почнеться тічка. Вона легко може знову завагітніти. Невпинна вагітність може створити стрес і вбити тварину.
  • Через 4-5 тижнів вагітності отсадите її від інших морських свинок (самців та самок) і помістіть в 'ясла', де буде тепло і тихо. Її можна випускати пограти з іншими самками або кастрированными самцями, але їй буде більше звичайного необхідний відпочинок, тому важливо її відсадити. Малюкам повинно бути дозволено спілкуватися з іншими ручними морськими свинками. Вони не небезпечні для малюків, якщо є членами родини. Для здоров'я малюків корисно починати взаємодія з іншими дорослими як можна швидше. Так вони стануть більш соціалізованими і домашніми, навчаючись життя і взаємодії в одному сімействі.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 5.jpg 5 Пологи. Ваша морська свинка стане недвозначно стогнати, коли почнуться пологи. Навіть якщо ви ніколи не чули цього раніше, ви зрозумієте, що це означає. Пологи будуть тривати не більше однієї години, але можуть бути коротше. Між появою малюків будуть приблизно 5-хвилинні перерви. Якщо пологи тривають більше години, вам необхідна термінова ветеринарна допомога. Чекайте у її клітини, поки вона народжує, на випадок, якщо їй знадобиться допомога, але не втручайтеся без необхідності.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 6.jpg 6 Надання допомоги морській свинці. Тварини володіють вродженим інстинктивним знанням того, що слід робити в пологах, тому, ймовірно, вам не доведеться втручатися, але краще залишатися поблизу на всякий випадок. Мати разгрызет кожен плодовий міхур, щоб малюки почали дихати повітрям, а потім вылижет їх. Але якщо проміжок між народженням двох малюків невеликий, мати може встигнути приділити увагу тільки одному з них, ось тоді ви можете втрутитися. Якщо у вас є друга морська свинка, то її можна допустити на допомогу породіллі (припустимо лише самець-батько чи інша свинка жіночої статі, яка є усталеним членом сім'ї, незнайомі свинки можуть представляти загрозу, що створює дискомфорт матері і може ускладнити пологи, так як в деяких (дуже рідкісних) випадках вони можуть нашкодити малюкам, хоча зазвичай морські свинки добре ставляться до потомства, навіть якщо це не їх власні діти). Друга морська свинка допоможе вилизати малюків, особливо якщо їх багато, це допоможе малюкам у перші хвилини життя і відразу почне їх інтеграцію в єдину родину через відчуття запаху і присутності іншої морської свинки. Через кілька днів самка може і, ймовірно, буде знову готова до розмноження, тому якщо допомога в пологах чинив батько, його рекомендується відсадити після цього.
  • Якщо малюк все ще знаходиться в плодовому міхурі, розірвіть його нігтями і звільніть малюкові голову. Робіть це тільки якщо дуже великий приплід, щоб з ним встигла попоратися мати, будьте дуже обережні. Мати не буде намагатися вкусити вас і накинутися на вас, якщо знає, що ви не уявляєте загрози, і сама є ручний, але ви можете викликати у неї та малюків додатковий стрес. Також постарайтеся, щоб з вами в кімнаті був присутній ще один дорослий чоловік. Якщо у вас виникли якісь питання, зателефонуйте ветеринара і постарайтеся, якщо можливо, говорити з ним по телефону під час пологів. Якщо це неможливо, спробуйте зв'язатися з заводчиком.
  • Якщо малюки дихають і ворушаться, надайте їх матері. Якщо малюк не дихає і не ворушиться, візьміть його в руку головою від себе, витягніть руку і енергійно провернитесь навколо своєї осі разок. Відцентрової сили повинно бути достатньо для прочищення блокади дихальних шляхів, щоб малюк почав дихати.
  • Коли всі малюки будуть дихати і ворушитися, поверніть їх матері для вмивання і встановлення тісного зв'язку.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 7.jpg 7 Після пологів як можна раніше покажіть свинку з дітками ветеринара. Малюки морських свинок повинні бути покриті хутром і бути в змозі ходити і відкривати очі приблизно через годину після пологів. Якщо це не так, то може бути якась проблема, в такому випадку ветеринар необхідний.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 8.jpg 8 Годування. Період вигодовування триває 14-28 днів, мати сама привчати малюків до сухої їжі. Вони можуть спробувати немолочную їжу вже в перший свій день! Їм не потрібен якийсь особливий корм, за винятком сіна люцерни. Їм можна їсти корм для дорослих морських свинок. Обов'язково повинна бути свіжа вода, так як матері доведеться пити більше звичайного, щоб давати молоко.
  • Якщо молочне вигодовування не було завершено до 3-му тижнях, то самців необхідно відсадити, так як навіть в цьому віці вони можуть запліднити мати, що може мати фатальні наслідки.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 9.jpg 9 Подальші дії. Самочок можна назавжди залишити з матір'ю. Самців можна уявити їх батьку, якщо він спокійний (поки самці ще маленькі, надто територіально агресивний батько може серйозно поранити їх). Всіх малюків можна знайомити з іншими морськими свинками того ж статі, коли вони досягають віку 3 тижнів (для самців)/ 4 тижнів (для самок).
  • Молодих самок можна підселити до іншим самкам раніше 4 тижнів тільки під наглядом, так як факт того, що вони діти одного із членів загальної родини, сам по собі не гарантує негайного прийняття в сім'ю, а вони ще дуже малі і можуть піддаватися нападкам.
  • У віці 3 місяців морських свинок можна стерилізувати або каструвати, щоб вони могли жити разом. Ніколи не слід навмисно дозволяти їй завагітніти, тому не слід селити разом здатних до репродукції самців і самок.
  • Якщо у вас з'явився на світ лише один самець морської свинки, як можна швидше знайти йому компаньйона, інакше йому буде самотньо після відсадження, особливо після того, як він жив разом з усіма.
 • Help a Pregnant Guinea Pig Step 10.jpg 10 Новий будинок. Якщо ви не можете залишити собі малюків назовсім, то протримати їх у себе можна до 7 тижнів. Навіть незважаючи на те, що вони могли бути отсажены від матері ще до цього, вони ще дуже малі і не настільки незалежні, щоб спокійно пережити зміни. Якщо ви знайшли малюкам нового господаря, обов'язково слід віддавати їх парами або групами, а також перевіряти те, що новий господар знає, що він робить.

 • Поради

  • Під час вагітності морської свинки давайте їй щодня свіжі фрукти і овочі, особливо якщо вона молода. Для повноцінного харчування всім морським свинкам необхідно давати по 1 чашці овочів в день, фрукти слід давати в помірному обсязі. До кращих овочам і фруктам для морських свинок відносять різні типи салату (не айсберг), морква, зелений і жовтий болгарський перець, невелику кількість помідорів і полуниці.
  • Зараження крові дуже поширене у вагітних морських свинок. Пощупайте її вуха і перевірте, теплі вони. Якщо ні, то як можна швидше покажіть свинку ветеринара.
  • Якщо в матері недостатньо молока або вона відмовляється годувати малюків, то вони можуть починати є твердий корм з народження (хоча материнське молоко краще). Спробуйте давати їм спеціальну суміш (проконсультуйтеся щодо цього з ветеринаром) і протерті фрукти і овочі. Давайте їх з невеликою ложки. Перевіряйте постійна наявність води, гранульованого корму для морських свинок і сіна.
  • Залишайтеся поблизу, але не втручайтеся без необхідності. Не варто товпитися навколо, спостерігати за процесом має одна людина.
  • Морські свинки зазвичай не агресивні по відношенню до людей, які беруть їх малюків, але дозвольте малюкам спочатку звикнути до вас, перш ніж починати брати їх в руки.
  • Якщо у вас є зайва кімната в будинку, забезпечте вагітної морській свинці самотність, вона це оцінить.
  • Всім морським свинкам, включаючи вагітних, необхідна хороша вентиляція повітря.
  • Якщо ви почуєте від маленької морської свинки легкий шум, схожий на стогін, вона може задихатися. Проведіть обережно реанімаційні процедури, натискаючи на живіт свинки і використовуючи соломинку для вдування повітря в рот. Навіть якщо ви успішно реанімували свинку, негайно покажіть її ветеринара.
  • Отсадите інших морських свинок від вагітної самки аж до декількох тижнів після пологів, особливо самців.
  • Зверніться за консультацією до ветеринара або заводчика! Незважаючи на інформативність статті, не варто покладатися виключно на неї!
  • Почистіть клітку перед пологами!

  Попередження

  • Не слід занадто часто грати з вагітною свинкою, їй необхідний спокій і тиша.
  • Якщо щось йде не так: самка втрачає багато крові, пологи тривають понад годину, вона кричить від болю; негайно зверніться до ветеринара.
  • У морських свинок ймовірність померти до пологів становить 1 до 5, а ймовірність смерті у пологах або отримання серйозних проблем зі здоров'ям, викликаних пологами, ще вище.
  • Не тисніть їй на живіт! Її зовсім не слід брати в руки за 3 тижні до пологів. Якщо ви не можете встояти перед бажанням намацати малюків, можна випустити її з клітки, притримавши її спереду під головою однією рукою, а вказівним пальцем іншої руки обережно обмацати її боки. Так можна відчути ворушіння малюків всередині.
  • Будьте обережні, коли ви берете в руки вагітну морську свинку.
  • Краще всього показати свинку ветеринара для перевірки наявності вагітності, але головне – забезпечити їй гарне здоров'я. Інакше вона може померти ще до пологів.
  • Не дозволяйте дітям брати в руки або проводити багато часу з вагітною морською свинкою, навіть якщо діти добре себе ведуть, вони можуть стати стресом для самки і ускладнити їй пологи.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?