Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як відкривати файли формату MSG

Рекламний блок

Кроки

 • Open MSG Files Step 1 preview.jpg 1 Оцініть ваш пристрій на предмет можливості відкривати MSG файли. Якщо у вас настільний комп'ютер або ноутбук, ви повинні впевнитися в наявності відповідного програмного забезпечення для перегляду файлів електронної пошти. Втім, деякі стільникові телефони, планшети і КПК не можуть дозволити вам переглядати файли повідомлень Microsoft Outlook. Прийміть до уваги вік і унікальні характеристики вашого смартфона або іншого пристрою і подивіться, чи зможете ви регулярно відкривати MSG файлів повідомлень.
 • Open MSG Files Step 2 preview Version 2.jpg 2 Відкрийте програму, яка дозволяє переглядати MSG файли.
  • Найбільш поширеною програмою для перегляду MSG файлів є Microsoft Outlook або його еквівалент Microsoft Outlook Express. Будь-яка із зазначених програм дозволить вам з комфортом переглядати файли з розширенням .MSG.
  • Використовуйте спеціалізовані додатки для смартфонів і подібних пристроїв. На додаток до продукції Microsoft Outlook деякі інші програми допоможуть вам успішно відкривати і переглядати MSG файли. Один з найпопулярніших примірників називається Encryptomagic Messageviewer Pro. Цей та інші доповнення програмного забезпечення можуть бути встановлені на вашому смартфоні або іншому пристрої, даючи вам можливість читати вхідні MSG файли.
 • Open MSG Files Step 3 preview Version 2.jpg 3 Натисніть на MSG файл, який ви хочете відкрити. Якщо ви використовуєте необхідне програмне забезпечення, то повинні бути в змозі відкрити і прочитати файл.
 • Open MSG Files Step 4 preview Version 2.jpg 4 Міняйте формат файлу від HTML до звичайного тексту. Деякі MSG файли відкриваються як HTML, стандартна для інтернет-мови розмітка тексту. Це може викликати незручності для тих, хто хоче бачити простий текст, а в деяких випадках HTML-теги і синтаксис створюють проблеми з зручночитанням. Більшість основних програм, використовуваних для перегляду MSG файлів, має налаштування керування з можливістю переходу між HTML і звичайним текстом.
 • Поради

  • Подумайте про можливості перетворення файлів або зміни розширень, або про інші альтернативи для відкриття MSG файлів. При наявності вхідних MSG файлів, або одного відновленого файлу, який не так легко відкрити і переглянути, у вас є набір опцій, в тому числі одноразове застосування MS Outlook на віддаленому комп'ютері для відкриття файлу. Такі способи не є постійними або доцільними при великих обсягах файлів, проте при відсутності доступних інструментів для відкриття MSG файлів як звичайної завдання, аутсорсинговий проект може виявитися корисним.
  • Визначте, чи варто додавати можливість роботи з форматом MSG в конкретному пристрої. Якщо у вашому розпорядженні на вибір ряд пристроїв, ви можете використовувати виключно для листування через Outlook або іншим чином усунути потребу намагатися відкривати MSG файлів в додаткових інтерфейсах.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?