Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати елегантною дівчиною

Рекламний блок

Кроки

 • Be a Classy Girl Step 1.jpg 1 Знайте, як поступати в конфліктних ситуаціях. Іноді дійсно потрібно відповісти на агресію. Стаєте на бік того, хто не може сам себе захистити (тварини, діти, люди з розладами психіки). Остерігайтеся людей, які отримують задоволення від сутичок. Якщо хтось грубіянить вам, ігноруйте цієї людини або заспокойтеся, а потім скажіть йому, як ви сприймаєте його дії і що вам потрібно зробити, щоб вирішити проблему. Можна залишитися при своїй думці, але при цьому відстоювати його ввічливо. Не ображайте людей і ведіть себе шанобливо, навіть якщо ви не схвалюєте їх слова та дії. Ніколи не опускайтеся до рівня кривдника і не робіть поспішних висновків про людей. Оточіть себе позитивними, ввічливими людьми, які ведуть такий же спосіб життя, як і ви.
 • Be a Classy Girl Step 2.jpg 2 Розвивайте почуття стилю. Це обов'язкова умова. Читайте журнали про моду, дізнавайтеся щось нове про стилі в одязі, а також про поєднанні різних речей. Створіть свій власний образ і відмовтеся від одягу, яка вам не підходить по духу. Краще завжди дотримуватися свого звичного стилю, а не намагатися підлаштуватися під нові віяння.
  • У вас повинен бути хороший смак в одязі. Уникайте вульгарною одягу і прагнете до скромності. Глибокі вирізи, дуже короткі спідниці, оголюють живіт топи і прозорі сукні говорять про те, що дівчина не поважає себе і своє тіло. Майки з недоречними написами, логотипами і сексуальними натяками розкажуть откружающим про те, що дівчина відчайдушно прагне привернути до себе увагу. У елегантних дівчат такої потреби немає.
 • Be a Classy Girl Step 3.jpg 3 Слідкуйте за особистою гігієною. Ви завжди повинні бути охайною. Розчісуйте волосся, стежте за чистотою нігтів, чистите зуби і регулярно приймайте душ або ванну. Якщо ви користуєтесь парфумами, наносите зовсім невелика кількість. Надлишок парфумерії відштовхує і ніяк не допомагає приховати запах поту, незважаючи на поширене переконання у протилежному. Важливо підтримувати чистоту тіла - неохайність і недоглянутість відштовхують. Не виходьте з дому з брудною головою ні при яких умовах.
  • Доглядайте за шкірою. Шкіра повинна бути рівною і чистою. Умивайтеся вранці і ввечері, наносите сонцезахисний крем і носіть капелюхи. Раз на тиждень робіть маску.
 • Be a Classy Girl Step 4.jpg 4 Не хрустите кісточками пальців. Багато людей ненавидять цей звук і вважають таку звичку негідною жінок.
 • Be a Classy Girl Step 5.jpg 5 Говорите спокійно - так ви виявите ввічливість. Гучна мова приверне до вас багато непотрібної уваги, і це не тільки неприємно, але і нешанобливо по відношенню до оточуючих. Завжди уважно слухайте свого співрозмовника і дивіться йому в очі.
 • Be a Classy Girl Step 6.jpg 6 Не сутультеся. Гарна постава дуже важлива, але дівчат з рівною спиною зараз зовсім не багато. Виправивши поставу, можна позбутися деяких проблем зі здоров'ям.
 • Be a Classy Girl Step 7.jpg 7 Стежте за своєю поведінкою. Приймайте запрошення на вечірки, але відмовтеся від незрілого дитячого поведінки. Якщо вас запросили кудись, спілкуйтеся з людьми, але говоріть спокійно і не намагайтеся привернути до себе увагу всіх присутніх. Якщо ви п'єте алкоголь, намагайтеся звести кількість випитого мінімуму і не пийте більше, ніж можете. Алкоголь не додасть вашому образу привабливості. Якщо вам немає 18-ти років, не пийте алкогольні напої.
 • Be a Classy Girl Step 8.jpg 8 Розвивайте навички ведення розмови. Витончені дівчата уникають брудних тим і кажуть про книги, мистецтві, політиці чи моді і подорожах.
  • Розширюйте свій словниковий запас і не вживайте сленгові вирази. Не лайтеся матом, уникайте расистських висловлювань, гомофобії і будь-яких інших коментарів, які підкреслять вашу нетерпимість, інакше вас будуть вважати грубою і нетактичной.
 • Be a Classy Girl Step 9.jpg 9 Посміхайтеся. Будьте доброзичливі! Усмішка - це простий спосіб зробити образ більш привабливим.
  • Будьте милі. Якщо ви хочете подобатися людям, вам потрібно буде постаратися. Витончені дівчата не терплять грубості, з ними приємно перебувати поруч і розмовляти.
  • Будьте ввічливі з обслуговуючим персоналом (офіціанти, покоївки і т. д.). Якщо ви хочете зрозуміти, чи дійсно людина вихована, зверніть увагу на те, як він поводиться з тими, хто нижче його за соціальним статусом, а не з тими, хто вище.
 • Be a Classy Girl Step 10.jpg 10 Волосся повинні бути чистими і акуратно укладеними. Не робіть складних зачісок. Цілком доречні будуть розпущене волосся, закручені з обручем або високий хвіст.
 • Be a Classy Girl Step 11.jpg 11 Думайте не тільки про свою зовнішність. Хороші батьки заохочують інтерес дочок до навчання, а не тільки до вбрання і манікюру. Якщо дитина починає цікавитися наукою і займатися самоосвітою з дитинства, у дорослому житті, це буде позитивно оцінений керівництвом.
  • Будьте відповідальні. Виховані дівчата все завжди повертають у такому стані, в якому взяли. Якщо тільки вони не в ресторані, де уносить брудний посуд повинен офіціант, вони завжди самі висловлюють готовність прибрати за собою або нести свій багаж, не чекаючи, що хтось зробить це за них. А коли хтось чинить їм послугу, вони не вважають це само собою зрозумілим, а щиро дякують.
  • Не дозволяйте оточуючим користуватися вами. Ви можете бути чемною і вести себе шанобливо, але не варто прогинатися під інших. Якщо ви дозволите собі хоча б раз, в майбутньому це буде повторюватися знову і знову. Окресліть суворі кордони вашого особистого часу і простору і донесіть цю інформацію до оточуючих.
 • Be a Classy Girl Step 12.jpg 12 Добирати правильні слова. Вихована жінка більше слухає, ніж говорить. Важливо мати хороший словниковий запас і не використовувати слова, значення яких ви не знаєте. Ви повинні навчитися ясно викладати свої думки. Не виправляйте інших, якщо вони говорять щось невірно. Відмінності в походженні, сімейних традиціях і освіту призводять до того, що люди говорять по-різному, і нерідко люди користуються сленгом для досягнення певного результату. Якщо ви спробуєте когось виправити, людина відчує роздратування через такий всезнайки, як ви.
 • Be a Classy Girl Step 13.jpg 13 Розумійте, про що йде мова. Тут важливий розум і загальний розвиток. Не потрібно бути книжковим хробаком, щоб стати розумним, і немає ніякої необхідності виставляти напоказ свої знання, але відсутність уявлення про поточні події у світі негативно позначиться на вашому образі. Намагайтеся вникати у всі новини, щоб хоча б мати уявлення про те, що відбувається.
 • Be a Classy Girl Step 14.jpg 14 Не лайтеся матом. Мат вважається проявом нестримності. Ви зможете справити хороше враження, якщо зведете упортебление матюків до мінімуму або зовсім відмовитеся від них.
 • Be a Classy Girl Step 15.jpg 15 Будьте впевнені в собі, але не пригнічуйте співрозмовника. Уникайте пасивно-агресивного образу мислення - рано чи пізно ви потрапите в пастку, яку самі собі поставите. Спокійна впевненість у собі говорить про зрілість, вдумливості і рішучості. Елегантність передбачає баланс, і впевненість в собі - яскравий прояв балансу.
 • Be a Classy Girl Step 16.jpg 16 Підберіть кольори, які вигідно підкреслять колір шкіри і очей. Наприклад:
  • Блакитні очі: помаранчевий, темно-синій, темно-малиновий, світло-зелений, сірий, білий, чорний, бірюзовий, бордовий, глибокий червоний. Слід уникати наступних кольорів: яскраво-червоний, лимонно-зелений, яскравий рожевий, коричневий, блідо-блакитний і все ненасичені тони.
  • Карі очі: будь-відтінок рожевого, вугільний, жовтий (він підкреслить всі півтони в кольорі очей, хоча його і недолюблюють), всі темні кольори, зелений. Всі інші кольори нейтральні, включаючи коричневий, тому заборон для цього кольору очей немає.
  • Зелені очі: бордовий (він зробить ваші очі яскравіше), темно-червоний, темно-синій, чорний, коричневий, білий. Слід уникати сірого кольору (він приглушить колір очей). Але якщо у вас сіро-зелені або яскраво-зелені очі, сірий буде добре виглядати. Відмовтеся від жовтого, яскраво-червоного (це було б занадто різким поєднанням) і синювато-білого кольору (так ви будете схожі на Джона Траволту), а також від помаранчевого і зеленого (він переб'є ваш природний колір очей).
  • Тон шкіри. Людям з холодним тоном шкіри підійде блідо-рожевий, синій, зелений, чорний і відтінки бордового. Слід уникати всіх відтінків жовтого, червоного і білого кольорів. Помаранчевий колір можете надягати на свій страх і ризик. Людям з теплим тоном шкіри можна носити коричневі, золотаві, темно-червоні, корраловые і теракотові речі. Якщо у вас руде волосся, носити золоті відтінки, бежевий, бордовий, світло - або темно-зелений (але уникайте яскраво-зелених відтінків), і синій.
 • Поради

  • Працюєте над загальним розвитком. У добре вихованої дівчини завжди є в запасі теми для розмов. Цікавтеся речами, які вам подобаються, читайте книги, поповнюйте словниковий запас і відучіть себе від слів-паразитів - це ознака поганого освіти і стресу. Люди буду любити вас за ваш розум та впевненість в собі.
  • Посміхайтеся. Всі люблять посмішки!
  • Цінуйте свої таланти. Якщо ви вмієте гарно малювати, танцювати, співати або грати на музичному інструменті, не приховуйте цього - працюйте над цим. Покажіть людям, на що ви здатні, своїми картинами або виступом на концерті.
  • Не фарбуйте волосся в неприродні кольори. Відмовтеся від пірсингу і татуювань. Якщо все ж таки зважитеся на татуювання, вибирайте якийсь ніжний малюнок або напис (наприклад, "Let it be" з задньої сторони шиї). Не набивайте ім'я свого домашнього тварини, молодої людини чи якісь вульгарні написи.
  • Татуювання і пірсинг. Своїм зовнішнім виглядом ви передаєте певну інформацію. За зовнішнім виглядом вас оцінюють, та нерідко ця оцінка сильно впливає на ваше майбутнє (наприклад, на співбесіді), тому вам треба добре подумати, перш ніж зважитися на татуювання або пірсинг на видному місці. Хоча зовнішність не завжди відображає внутрішні якості людини, вона впливає на те, як людини сприймають інші. Пам'ятайте, що, хоча татуювання і пірсинг є формою індивідуального самовираження, від них буде складно (і дорого) позбутися, якщо ви передумаєте в майбутньому. Якщо ви не впевнені, чи зможуть татуювання і пірсинг впливати на що-то в майбутньому, краще відмовтеся від цієї ідеї і знайдіть інший спосіб самовираження (почніть малювати, писати вірші, займайтеся улюбленими хобі).

  Попередження

  • Якщо ви зробите помилку, простіть себе. Вибачтесь перед оточуючими за свій промах і живіть далі. Так надходять витончені дами!
  • Постарайтеся зробити для когось добру справу, незалежно від соціального статусу людини.
  • Вас можуть називати снобом. Пропускайте такі зауваження повз вуха. Люди, які дозволяють собі такі висловлювання, просто не відчувають впевненості в собі і заздрять вам.
  • Різка зміна поведінки і звичок може вас збентежити. Якщо це станеться, нагадуйте собі, що ви ще в процесі переходу до нового способу життя. Вихована людина - це людина, яка завжди веде себе шанобливо і витончено. Сконцентруйтеся на своїй поведінці і ставленні до людей, а не на почуття.
  • Не будьте нахабної.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?