Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати експертом в зброї

Рекламний блок

Кроки

 • Become a Gun Expert Step 1.jpg 1 Як слід вивчіть техніку безпеки в поводженні зі зброєю. Є кілька речей, про які слід пам'ятати при поводженні зі зброєю. Ці правила дуже прості, але ВАЖЛИВІ і не можуть бути переоцінені. Не дотримуючись їх, ви постраждаєте, питання лише в тому, коли, а не якщо. Зброя — НЕ іграшка, немає місця для дурощів або ігор з ним. Це інструмент створений з однією лише метою. Пам'ятайте про це і все буде в порядку. Якщо ви не можете або не хочете постійно дотримуватися ці прості правила, то вам дійсно варто триматися подалі від зброї і зберегти собі гірке життя (можливо і коротку). В підкріплення цих слів, ось життєві (буквально) правила.
  • «Не заряджене» зброя вбиває: Як? Знайте, що «Зброя завжди заряджений». Що значить, «витяг магазину не розряджає патрон у патроннику». Ніколи не покладайтеся на безпеку зброї до тих пір, поки особисто не перевірили патронник на наявність останнього патрона, тим самим переконуючись в тому, що зброя не заряджена.Become a Gun Expert Step 1Bullet1.jpg
  • Не тримайте палець на спусковому гачку до тих пір, поки не будете готові зробити постріл.Become a Gun Expert Step 1Bullet2.jpg
  • Ніколи не спрямовуйте зброю на те, чого не хочете знищити. Завжди направляйте зброю у безпечному напрямку.Become a Gun Expert Step 1Bullet3.jpg
  • При стрільбі знайте свою мету і те, що оточує її.Become a Gun Expert Step 1Bullet4.jpg
  • Тримайте зброю в безпеці, поза досяжністю дітей.Become a Gun Expert Step 1Bullet5.jpg
 • Види вогнепальної зброї

 • Знайте різновиди зброї. Неможливо в подібній статті описати кожну різновид, однак нижче представлені найбільш поширені у продажу на даний момент.

  Become a Gun Expert Step 2.jpg
  • Револьвери. Їх часто ласкаво називають барабанними або шестизарядниками. Револьвери Дикого Заходу були шестизарядними пістолетами одиночної дії. В наш час все ще можна придбати подібні, однак з додатковим подвійним дією або ж пістолети одиночного/подвійного дії на 5, 6 і навіть кілька на 7, 8 та 10 патронів.

   Become a Gun Expert Step 2Bullet1.jpg
  • Автоматичні пістолети. Їх дизайн сучасніше, хоч вони і винайдені майже століття тому. Зазвичай вони розраховані на більшу кількість зарядів (зазвичай 7 або 8), але куди складніше технічно. Їх часто називають напівавтоматичними» або «самозарядными». Випускають неавтоматичні (які, на відміну від револьверів одиночної дії, не вимагають зводити курок після кожного пострілу в ручну), автоматичні і з комбінованими режимами вогню. Останні широко використовуються в збройних силах, поліції і в самообороні.

   Become a Gun Expert Step 2Bullet2.jpg
  • Гвинтівки. Існує велика кількість їх різновидів — дуловою зарядки, з ковзаючим затвором, важільні, помпові і напівавтоматичні. Використовуються в основному для полювання і в збройних силах.

   Become a Gun Expert Step 2Bullet3.jpg
  • Штурмові гвинтівки. Поширені в збройних силах, автоматичні або з перекладачем вогню, живлення від высоковместительного витягається коробчатого магазина.

   Become a Gun Expert Step 2Bullet4.jpg
  • Пістолети-кулемети. Автоматична зброя з патронником, розрахованим на пістолетний калібр, в основному використовується спецзагонами органів правопорядку і охоронцями. У збройних силах цієї зброї воліли компактні штурмові гвинтівки, проте все ще, хай і не широко, використовується.

   Become a Gun Expert Step 2Bullet5.jpg
  • Рушниці. Відрізняються від усього перерахованого вище зброї тим, що вони взагалі не стріляють кулями (однак доступні і кулі). В більшості своїй, для стрільби з рушниць використовують гільзи, повні маленької дробу певного діаметра (заряд). Також рушниці поділяються на категорії: безмагазинные, двостволки, помпові, напівавтоматичні і навіть затворні. Використовуються скрізь, починаючи від збройних сил і сил правопорядку, закінчуючи домашньої самообороною і полюванням на величезну кількість різновидів тварин.

   Become a Gun Expert Step 2Bullet6.jpg
 • Заходьте в збройові магазини, відвідуйте виставки, тири та дізнавайтесь багато нового про зброю. Люди в таких місцях будуть раді розповісти вам багато цікавого, якщо ви запитаєте їх і уважно вислухаєте.
 • Боєприпаси для короткоствольної зброї

 • Знайте калібри зброї

  • 6.35Х15 і 7.65Х17: Зручні для маленького зброї, мала віддача, однак володіють малою зупиняє силою. Якщо зброя, необхідне вам маленького розміру, то це ваш вибір.
  • 9Х29мм: Традиційно поширений калібр для самооборони і багато років використовувався силами правопорядку. І зараз щодо поширений серед купують зброю для самооборони людей. Може бути використаний для Magnum-ів калібру 9Х33R, з меншою віддачею і потужністю. Дуже недорогий і гідний вибір для самооборони при використанні правильних куль.

   Become a Gun Expert Step 3Bullet2.jpg
  • Magnum 9Х32/9Х33R: Збільшений варіант калібру 9Х29мм. Патрон великої потужності, ефективний проти середньої дичини, використовується у великих і малих револьверах для полювання та самооборони. Цей патрон володіє величезною проникаючою здатністю, так що використання такого калібру для самооборони не бажано (дивіться правило «Знайте свою мету і те, що за нею», наприклад будинок сусіда!). Запам'ятайте, 9Х29мм підійде для зброї, що використовує калібр 9Х33R, але не навпаки.

   Become a Gun Expert Step 3Bullet3.jpg
  • 9мм Парабелум: Чудовий широко поширений калібр, повсюдно використовується силами правопорядку і популярний серед цивільних. Також відомий як 9Х19мм, 9мм NATO і 9мм Luger.

   Become a Gun Expert Step 3Bullet4.jpg
  • 9Х17мм: Вважається патроном для самооборони середньої ефективності, це, насправді, зменшений патрон 9мм. Нехай патрон 9мм визначено більш ефективний для самооборони, але ви дуже чутливі до віддачі або хочете вибрати зброю поменше, то 9Х17мм буде вашим вибором. Також відомий як 9мм До (Kurz (нім.) короткий).
  • 10мм Auto: Патрони високого тиску, потенційні боєприпаси для напівавтоматичної зброї, практично порівнянні в забійній силі з Magnum-му 10.4 мм. Спочатку призначений для ФБР, але до певної міри сильна віддача показала себе як дещо надмірною для тих, хто намагався пройти випробування, так що замість ФБР, патрон знайшов свою нішу в середовищі мисливців та інших ентузіастів. Широко поширений, проте використовується.
  • 10х22мм Сміт і Вессон: Розроблений S&W, коли ФБР проводилися дослідження по доведенню калібру 10мм до більш зручного у використанні. Насправді це просто зменшений 10мм патрон c потенціалом до використання більшої потужності і схожих куль. Унікальний тим, що може використовуватися в зброї калібру 9мм Парабелум, що стало основною причиною його широкого розповсюдження.

   Become a Gun Expert Step 3Bullet7.jpg
  • 10,2х32,5R мм Magnum: Більш потужний, ніж 9х33мм Magnum, однак не як 11.18х33R Magnum. Цей патрон зазвичай використовується в револьверах для полювання на маленьку і середню дичину. Володіє великою потужністю, але меншою віддачею в порівнянні з великим братом 11.18х33R.
  • 10.5x29 мм R: Більш відомий як «зменшений 11.18х33». Може використовуватися в зброї калібру 11.18х33 Magnum для стендової стрільби, також використовується в «кирпатих» револьверах меншого розміру для самооборони.

   Become a Gun Expert Step 3Bullet9.jpg
  • 11.18х33мм: ВКРАЙ потужний патрон, поширений для полювання на середню дичину і як додаткове мисливську зброю. Запам'ятайте, 10.5х29мм підійде для зброї калібру 11.18х33мм, однак не навпаки.

   Become a Gun Expert Step 3Bullet10.jpg
  • 11.43х33мм: Класичний «ковбойський» патрон. Ефективний за всіма статтями, використовувався і використовується в неавтоматичних зважувальних приладів «ковбойських» револьверах минулого і сьогодення.
  • 11.43х23мм: Використовувався під час Другої Світової війни і декількох інших конфліктів, це вкрай ефективний для оборони патрон. Досі використовується багатьма правоохоронними агентствами, являє собою ідеальний баланс між вагою кулі і відносно малою швидкістю кулі, що означає серйозну зупиняє чинність на коротких дистанціях. Даний калібр і патрони 9мм — одні з найпоширеніших використовуваних видів боєприпасів для короткоствольної зброї.
  • 11.43х19мм (Glock): насправді, 11.43х23мм, зменшений для роботи в пістолети Glock калібру 9мм, 11.43х19мм — практично ідентичний у виконанні. Далеко не настільки популярний, як 11.43х23мм лише через брак витратних матеріалів і заводських боєприпасів.
  • .454 Casull: .454 Casull може відправляти 250 грановую (16граммовую) кулю з дуловою швидкістю, що перевищує 1900 футів в секунду (580м/с), повідомляючи дульне енергію більш 2.7 килоДж. До випуску 11.5 мм S&W і 12.7 Magnum, Casull був найпотужнішим доступним у продажу патроном для короткоствольної зброї.
  • 11.5 мм S&W: Даний патрон використовує кулю в 200 гран калібру 11.43х33мм, з дуловою швидкістю близько 701 м/с. Стоїть в тіні свого старшого брата (12.7 мм Magnum), проте все ще є грізним калібром для полювання.
  • 12.7х33мм: Більш поширений у використанні Desert Eagle, зазвичай з магнумовским 12.7 мм патроном. Позначений як дуже потужний для самооборони.
  • 12.7 мм S&W Magnum: Новий «здоровань» на районі. В даний час є самим потужним боєприпасом для короткоствольної зброї всіх часів». Розроблений для того, щоб валити ведмедів, його віддача і сообщаемая енергія занадто великі для цілей самооборони; може стріляти 32 грамової кулею, спільно їй дульне швидкість, порівнянну з дуловою швидкістю гвинтівкової кулі калібру 7.62х51мм. Єдине практичне застосування — для полювання на ведмедя, кабана або як додаткове зброю для полювання на велику дичину. Якщо ваша мисливська гвинтівка підведе вас, то краще вам мати на поясі такий пістолет... або, можливо, щось краще піддається контролю.
 • Боєприпаси для гвинтівок

 • Знайте боєприпаси для вашої гвинтівки.

  Become a Gun Expert Step 4.jpg
  • 5.6х15мм длинновинтовочный: Патрон кільцевого запалення, недорогий, підходить для стрільби по мішенях і маленьким тваринам. Поширене використання і в короткоствольном зброю.
  • 5.6 вінчестер магнум: Теж кільцевого запалення, 5.6 мм магнум з помітно великим імпульсом, ніж стандартний патрон 5.6 мм.
  • 5.56х45мм ремінгтон: Патрон, розроблений на основі раннього 5.7х43мм ремінгтона, ефективний для полювання на дрібну дичину. На ділі є цивільною версією 5.56 мм патрона, однак не строго взаємозамінний. Часто використовується у стендовій стрільбі.
  • 6.2х52мм вінчестер: Обтиснений 7.62х51мм NATO, широко використовується для полювання на оленів і дрібну дичину. Володіє дуже рівною траєкторією і є одним з найпоширеніших спортивних калібрів в США.
  • 7мм вінчестер: Патрон калібру 7.62х63мм з обжатим дульком. Схожий з 6.2х52мм, вкрай рівна траєкторія польоту кулі.
  • 5.56х45мм NATO: Проміжний патрон, використовуваний більшістю західних збройних сил, відомий малою віддачею. Деякі приклади вогнепальної зброї, що використовує цей калібр: серія M16/AR-15, британський SA80, французький FA-MAS, німецький G36, бельгійський FNC і багато інші військові гвинтівки і легкі кулемети. Майже ідентичний патрону калібру 5.56х43мм, однак не повністю взаємозамінні.

   Become a Gun Expert Step 4Bullet6.jpg
  • 7.62х51мм вінчестер: Патрон, що використовувався в старих «ковбойських» гвинтівках і все ще популярний сьогодні в полюванні на оленів, 7.62х51мм слабкіше, ніж сучасні аналоги.
  • 7.62х63мм спрінгфілд: Один із старих патронів США, вироблений Джон Мосес Браунінг для гвинтівки М1903 Спрінгфілд. Зараз, один з найпоширеніших патронів в США, достатньо потужний для полювання на будь-яку дичину.
  • 7.62х51мм вінчестер: Трохи зменшений 7.62х63мм, розроблений для зручності використання в автоматичному зброї. Широко поширений по всьому світу.
  • 7.62х39мм М47: Винтовочный патрон, найбільш поширений у використанні серією АК-47 і СКС, можливо найпоширеніший патрон у всьому світі, трохи більш потужний, ніж патрон калібру 5.56 мм, проте за загальною потужністю майже порівняємо.
  • 7.62х51мм НАТО: Винтовочный патрон, що використовувався в «бойових гвинтівках», тобто в штурмових гвинтівках з патронником, розрахованим на більш потужний калібр. Розмір схожий з 7.62х51мм вінчестер, однак не обов'язково взаємозамінні. Більшість Натовських гвинтівок часів Холодної війни використовували даний калібр (М14, серія G3 і FAL).
  • 7.62х54ммR (кільцевого запалення): Патрон з виступаючим фланцем, який використовувався російськими під час Першої Світової війни в їх гвинтівки Мосіна, а потім і в ПК і СВД. Найстаріший патрон, все ще знаходиться в застосуванні збройними силами і доступний за розумно дешеву ціну в зв'язку з військовим профіцитом. Замітка — нехай патрон і з виступаючим фланцем, він стріляє у наслідок центрального займання.
  • 8мм Маузера: насправді 7.92 мм, 8мм патрон був представлений у Першій Світовій війні, один з перших безфланцеві гвинтівкових патронів. Знаходиться на одному рівні з патроном калібру 7.62х63мм по потужності і дуже популярний в Європі.

   Become a Gun Expert Step 4Bullet13.jpg
  • 7.7х56мм Enfield: Британський патрон з виступаючим фланцем, який почав використовуватися до початку Першої Світової війни. Хоч і не використовується збройними силами зараз, але рушниці та боєприпаси Enfield доступні в продажу і вкрай популярні в Європі.
  • 11.63 мм: Патрон, розроблений до винаходу бездимного пороху, використовувався у знаменитої гвинтівки Спрінгфілд «Trapdoor» після Цивільної війни (США). Використовувався в останній битві Кастера. Дуже потужний, але витіснений сучасними калібрами.
  • 12.7х99мм НАТО: Розроблений як кулеметний патрон, достатньо потужний для знищення танка, цей 12.7 мм патрон володіє достатньою силою для того, щоб буквально розірвати людину надвоє. В останні роки даний патрон використовується в великокаліберних снайперських гвинтівках.

   Become a Gun Expert Step 4Bullet16.jpg
 • Поради

  • Деякі визначення:

   • Патрони кільцевого запалення: Ударний склад запресований в дно гільзи. Не може бути перезаряжен як патрон центрального запалення, так як гільза пошкоджується під час стрільби.
   • Патрон центрального запалення: Ударний склад розташований в центрі дна гільзи. Може бути перезаряжен після використання.
   • Револьвер одиночної дії: Револьвер, вимагає взведення курка в ручну для кожного пострілу. Натискання на спусковий гачок змушує курок бити по капсюлю.
   • Револьвер подвійної дії: Вид револьвера, курок якого зводиться автоматично при натисканні на спусковий гачок. Багато з таких револьверів можна перевести в режим одиночної дії, що помітно полегшує спусковий гачок.
   • Револьвер тільки подвійної дії: Пістолет, у якому немає зовнішнього курка, а натискання на спусковий гачок зводить внутрішній механізм. Хід їх спускового гачка більше і важче, ніж у пістолетів одиночної дії.
   • Револьвер подвійного/одиночної дії: Пістолет, який може вести вогонь у двох режимах. Їх частіше носять не зведеними, так як перше натискання на спусковий гачок взведет курок до стрільби, а затворне дію взведет зброю для наступного пострілу, полегшуючи хід спускового гачка.
   • Гвинтівки дульного заряджання: Кожен постріл вимагає заряджання пороху, капсуля, а потім і кулі. Назва говорить про те, що заряджаються такі гвинтівки через дуло.
   • Безмагазинное зброю: Зброя, яка не розраховане для магазину і не має зовнішнього магазину. Перезаряджається в ручну після кожного пострілу.
   • Ковзний затвор: Затвор повинен бути в ручну відкритий і закритий між пострілами для вилучення стріляній гільзи і подачі в патронник наступного патрона.
   • Важільне дія: Схожі зі зброєю з ковзаючим затвором, проте перезарядка здійснюється за допомогою важеля.
   • Помпова: як і у випадку з затвором і важелем, зброю перезаряджається в ручну. В даному випадку, на цівку є рукоятка, яку спочатку слід відтягнути на себе, а потім повернути у вихідне положення. Поширене використання рушницями, хоча деякі гвинтівки теж використовують подібний метод.
   • Полуавтоматика: Робить один постріл з кожним натисканням спускового гачка, не вимагаючи операцій з перезарядки між натисканнями.
   • Автоматична зброя: Коли натиснутий спусковий гачок, буде стріляти до спустошення магазина або відпускання гачка.

  Попередження

  • Зброя небезпечно, якщо використовується без знання техніки безпеки. Завжди будьте впевнені у всіх діях. Не зброю небезпечно по своїй природі...а люди. Дурість деяких людей — причина більшості нещасних випадків, пов'язаних із зброєю.

  Уникайте погроз і нападів

  • Мийте руки холодною водою (для уникнення абсорбування) після поїздки на вогневий рубіж, в іншому випадку ви ризикуєте отримати отруєння свинцем або занести його в очі. Це особливо важливо при використанні безоболонкові кулі.
  • Обмежте контакт зі свинцем в кулях. На вогневому рубежі легше отримати отруєння свинцем, ніж кулю (випадково або навмисно). Всередині (і навіть зовні) вогневого рубежу є можливість вдихнути залишкові сліди свинцевого пилу (хоч навіть більшість постійних стрільців рідко відчувають незручності від цього, вам варто бути на чеку). До тих пір, поки вогневий рубіж добре провітрюється, проблем бути не повинно.
  • Дотримуйтесь чотирьом основним правилам безпеки при використанні зброї:
   • 1. Завжди звертайтеся зі зброєю як із зарядженою доти, поки особисто не побачите порожній патронник.
   • 2. Ніколи не направляйте стовбур на те, у що не хочете стріляти.
   • 3. Не тримайте палець на спусковому гачку до тих пір, поки не готові, прицілитися і вистрілити по цілі.
   • 4. Знайте, куди влучить куля (не допускайте сліпих зон і недбалість).
  • Не погрожуйте зброєю (обіцянки вистачить). Звичайна загроза нападом не є (так що, не посилюйте загрозу розмахуванням битою, ножем або зброєю ««лише» загрози»):[1]
   • Просте напад — небажане дотик або неминуче (очікуване), образливе, безпідставне, незаконне і образливе дотик (безпідставно зване «можливим» нападом, сімейне право може відрізнятися від інших).
   • Напад при обтяжуючих обставинах — спроба або пропозицію застосування насильства або зґвалтування під час вчинення іншого злочину. Акт демонстрації прямого наміру заподіяння тяжких тілесних ушкоджень іншій особі», як і з холодною зброєю, так і з вогнепальною, може бути розцінений як злочинне посягання, якщо «особа, що входить до складу суду (суддя або присяжний) розгляне ці дії як прямий намір заподіяння такого шкоди» - «тому, що є загрозливі, справжні мотиви виявлення подібних намірів».
   • Самозахист. У відповідь, друга особа має право необхідної захисту себе та інших, третіх осіб, також зазнали нападу, і, можливо, із застосуванням летальних коштів для того, щоб зупинити злочинця/нападника перед або під час вчинення «раптового, жорстокого нападу»[2] («нічне вторгнення» - вторгнення у житло вночі часто стає причиною розцінювати його як напад з метою вбивства, деталі варіюються).


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?