Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як дістати сусіда

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Дійте голосно

 • Annoy Your Neighbor Step 1.jpg 1 Стрижіть газон, якщо він у вас є, раніше і частіше. А що такого? Стригти газон – право будь-якого власника газону! Хочете підстригти газон по ранковій прохолоді, та ще на вихідних? О, ніхто не заборонить вам цій невинній пакост... цього задоволення! І вже тим більше не зможе перешкодити ваш сусід. Якщо ж він попросить вас зайнятися газоном трохи пізніше, скажіть йому, що ви – пташка рання і ділова, а вільна хвилинка у вас видалася прямо зараз.
  • Бонусні очки за широченную посмішку і сказану нудотним голосом фразу «Хто рано встає, тому Бог подає!»
  • Рада з газоном ідеальний тим, що сусід не зможе звинуватити вас у створенні зайвого галасу, що називається, шкідливості. Самі розумієте, підстригти газон тихо не можна.
 • Annoy Your Neighbor Step 2.jpg 2 Знайдіть стільки музичних підвісок, скільки зможете. Так, це ще одне джерело шуму, який не залишить байдужим вашого сусіда. Просто розвісьте їх скрізь і всюди, дочекайтеся подиху вітерця і насолоджуйтеся дзвоном, переливами та передзвонами. Якщо ж вас попросять зняти ці бренчалки – скажіть, що ваш будинок, і вам вирішувати, як і чим ви будете прикрашати власне житло.
  • Втім, подекуди музичні підвіски використовувати для прикраси будинку не можна – місцеві закони забороняють. Уточніть цей момент заздалегідь.
 • Annoy Your Neighbor Step 3 Version 2.jpg 3 Влаштуйте вечірку на задньому дворі. Так, це теж рознервувати вашого сусіда. Влаштуйте тихий приємний вечір з музикою, коктейлями і приблизно п'ятьма десятками ваших найкращих друзів. Зрозуміло, як привітний господар, ви зробите все, щоб гостям не було нудно, чи не так? Скажімо, зробіть музику голосніше. Повірте, сусіду буде... неприємно то і справа просити вас вести себе тихіше.
  • Зрозуміло, все має бути в міру. Ви ж не хочете, щоб інші сусіди викликали по вашу душу поліцію?
 • Annoy Your Neighbor Step 4.jpg 4 Співайте у себе у дворі. Хто знає, може, саме ви – новий Елвіс або Мадонна? Навіть якщо ви не потрапляєте в ноти і взагалі маєте на рідкість немузичні голосом, то це не привід відмовляти собі в музиці і співі! Співайте у себе у дворі, співайте гучно, співайте часто, причому таке, що буде дратувати вашого сусіда. Співайте самі противні пісні, та так, щоб ваш сусід корчився у себе вдома від злості при перших же звуках! Якщо вас попросять замовкнути, то скажіть, що у вас є право займатися мистецтвом.
  • Убойнее вийде, якщо співати, працюючи в саду або, скажімо, підстригаючи газон з ранку раніше.
 • Annoy Your Neighbor Step 5.jpg 5 Увімкніть музику. Музика не знає кордонів, вона об'єднує, вона згладжує відмінності і... і це просто відмінний спосіб дістати сусіда до чортиків. Увімкніть музику в машині (залишивши двері відчиненими), включіть її будинку (залишивши відкритими вже вікна), та не шкодуйте басів! Голосніше, ще голосніше! Та поставте на повтор яку-небудь дурну попсову пісеньку! Загалом, не шкодуйте сусіда.
  • Якщо сусід буде вже дуже переконливо просити вас вимкнути музику, погодитеся на це з щасливою посмішкою на все обличчя... а потім, все ж вимкнувши музику, негайно починайте співати на все горло ту ж саму пісню.
 • Annoy Your Neighbor Step 6.jpg 6 Не заважайте вашої собаки гавкати. Ну, хто встоїть перед чарівністю нестямно лающей собаки? Та не народився ще такий чоловік! Ось, власне, вам і вектор розвитку – дозвольте собаку гавкати у всі собаче горло в будь-який час дня і ночі. Краще, звичайно, вночі або рано вранці. Собака – це не людина, що з неї взяти, правильно? Ось і ваш сусід прийде до такої ж думки, сидячи вдома і давлячись від злості.
  • Якщо сусід почне обурюватися, то поясніть йому, що заборона на гавкіт для собаки кшталт заборони на дихання для людини.
 • Annoy Your Neighbor Step 7.jpg 7 Повісьте баскетбольне кільце на стіні з боку під'їзної доріжки до будинку. Грайте частіше! Звук гри не залишить сусіда байдужим, особливо якщо грати ви будете багато, часто і зі смаком. Якщо вам не з ким грати, то просто відпрацьовуйте прийоми, паси і передачі, кидки в корзину... і не бійтеся промахуватися! Бажано, звичайно, щоб падаючий м'яч стукав по всьому дзвінким і гучним поверхонь, за яким тільки можна. Ну а вже якщо ви граєте з друзями, то не відмовляйте собі в задоволенні грати гамірно і людно.
  • Якщо сусід знову почне обурюватися, скажіть, що вам необхідна тренування!
  • Запросіть пограти ваших найбільш галасливих друзів. Гамірних.
 • Частина 2 з 3: Ставимо сусіда в незручне становище

 • Annoy Your Neighbor Step 8.jpg 1 Підпишіть сусіда на паперовий спам. Тут, в принципі, різниці особливої немає, як ви це зробите – онлайн або більш стандартними методами. Суть в тому, що купа зайвого пошти навряд чи сподобається вашому сусідові. Головне, само собою, щоб сусід не зрозумів, з чиєї милості йому така радість дісталася!
  • Чим більш дивним і дратівливим буде цей спам, тим краще. У вашого сусіда немає домашніх тварин? Підпишіть його на розсилку собачого притулку або, скажімо, на розсилку магазину товарів для риболовлі. Як варіант, підпишіть сусіда на каталоги одягу для дівчаток-підлітків – це навряд чи обрадує.
 • Annoy Your Neighbor Step 9.jpg 2 Замовте сусідові піцу. Так. Прямо до порога. Трюк старий, але надійний. Просто зателефонуйте в місцеву піцерію і замовте дві піци, якими можна було б нагодувати всю Африку. І скажіть, щоб часничку поклали побільше. І анчоусів, так. І ще чого-небудь пахучого. Сусід, зрозуміло, навряд чи оцінить широкий жест, почне обурюватися і, швидше за все, відмовиться платити за замовлення, який він не робив. Щоб у сусіда було менше причин підозрювати вас, замовляйте піцу з дому.
  • Головне, щоб піцерія не відстежила ваш номер і не подзвонила вам з метою уточнення адреси.
 • Annoy Your Neighbor Step 10.jpg 3 Розкажіть знайомим комівояжерам, що ваш сусід – давній фанат їх товарів. Навіть якщо комівояжер постукав у ваші двері і запропонував вам те, що вам не потрібно, не варто засмучувати людини, що заробляє на життя настільки тяжкою працею – скажіть йому, що буквально по сусідству з вами живе клієнт його мрії! Просто скажіть, що ваш сусід – людина сором'язливий і боязкий, і не може зізнатися сторонній людині в любові до того чи іншого товару. Загалом, скажіть комівояжеру, щоб не втрачав час даремно, і відразу йшов до вашого сусіда.
  • Скажіть щось на кшталт такого: «Знаєте, особисто мені це не потрібно, але от мій сусід, Короп Карпыч, ось він просто без розуму від ваших фільтрів для води. Коробками їх, знаєте, закуповує!»
 • Annoy Your Neighbor Step 11.jpg 4 Здувайте листя сусідові у двір. Просто, ефективно, дієво. На дворі осінь, ви згребли все листя, опале у ваш двір. Що далі? Правильно, постарайтеся «випадково» здути ці листя сусідові у двір. Особливо вдало буде, якщо ваш сусід тільки вчора 5 годин чи не вилизував власний двір... Зрозуміло, все ретельно сплануйте – підкинути листя на сусідню ділянку, не викликаючи особливих підозр, досить складно!
  • Чим зліше сусід, тим невинний треба виглядати вам. З дурною, але дуже широкою посмішкою визнайте, що «ну, може, випадково що і залетіло, а то я так і не освоївся з тієї дующей штуковиною»
 • Annoy Your Neighbor Step 12.jpg 5 Ходіть у себе по двору в костюмі для купання. Якщо хочете позлити сусіда, то одягайтеся плавальний навіть тоді, коли йти купатися у вас немає ні найменшого настрою. Зрештою, ваш двір – що хочете, то й носіть! Одягайтеся так для роботи в саду або навіть гри в баскетбол! Ця тактика особливо хороша, адже ви так смутите сусіда, що він навіть попросить вас одягнутися!
  • Якщо у сусіда гості, то обов'язково привітайтеся з сусідом у них на очах! Можете навіть поговорити з його гостями. Головне – не соромитися!
 • Annoy Your Neighbor Step 13.jpg 6 Почніть робити дзвінки-пранки вашому сусідові. Пранки (дзвінки-розіграші) навряд чи коли-небудь вийдуть з моди. Просто змініть голос і подокучайте вашому сусідові кілька хвилин. Краще всього, ясна річ, дзвонити тоді, коли ваш дзвінок буде відволікати сусіда від чогось важливого, – скажімо, від сімейного вечері. Представтеся оператором телемагазину, збирають пожертви, просіть покликати «Васю» (або когось іншого, хто в домі сусіда і не жив ніколи), просіть сусіда забрати вже нарешті його нагороду «Невдаха року» з районної управи і так далі.
  • Спочатку потренуйтеся, дзвонячи друзям. Ви ж не хочете, щоб сусід вас розкусив?
  • Зрозуміло, треба заблокувати свій номер телефону, перш ніж робити дзвінок сусідові.
 • Annoy Your Neighbor Step 14.jpg 7 Підкиньте сусідові на ганок цукор. Це дія, гідне в своїй диявольській підступність самого батька неправди і пороку, може накликати на вас серйозні проблеми. Втім, якщо у вас з сусідом і так організувалася невелика штовханина у феодальному стилі, і ви хочете «насолити» йому масштабно, підкиньте цукор на ганок сусіда. Що таке цукор, по суті своїй? Приманка. Приманка для комах – мурах, жуків, бджіл і всього такого іншого, що побачити у своїй вхідних дверей нікому не захочеться.
  • Підкидати цукор треба тоді, коли сусід повернеться додому ще не скоро – так у комах буде більше часу, що дозволить їм завдати більше шкоди ділянці сусіда.
 • Annoy Your Neighbor Step 15.jpg 8 Вкрадіть газету, яку кидають до дверей вашого сусіда. Бути може, ваш сусід весь тиждень тільки й думає про те, як він прокинеться суботнім ранком, вип'є кави, візьме свіжу газету і... ой, хвилиночку. Помилочка вийшла. Немає газети. Ну, ви розумієте – прокиньтеся раніше і тихо-тихо, немов ніндзя, прокрадитесь до дверей сусіда, так і утащите газетку собі. Це зіпсує сусідові весь день. Ну а вас, якщо не будете залишати сліди, буде складно звинуватити в такому ось злочин!
  • Спіймають на гарячому – вдаючи з себе дурника і скажіть, що думали, ніби це ваша газета.
  • Особливо сильно втрата газета буде дратувати у тому випадку, якщо сусід знає, що і виписуєте точно таку ж газету. Як наслідок, у нього буде менше причин підозрювати вас. Ви ж можете, від душевних щедрот, пропонувати сусідові почитати вашу газету, раз вже його номер якісь хулігани вкрали!
 • Частина 3 з 3: Дратуємо сусіда по багатоквартирному будинку

 • Annoy Your Neighbor Step 16.jpg 1 Припаркуйтеся там, де паркується сусід. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, то, повірте на слово, навряд чи щось розсердить сусіда сильніше, ніж вигляд вашої машини на тому самому місці, де він паркувався останні 100 років! Особливо, до речі, ефективний цей метод, якщо паркувальні місця у вас у дворі – дефіцит, і тим, кому не вдається зайняти місце у дворі, доводиться паркуватися у чорта на куличках. Очевидність вашої причетності, загалом-то, і робить цей трюк таким ефективним. Краще всього буде, якщо і ваше місце хтось займе.
  • Якщо у вас сусідом і паркувальні ділянки по сусідству, то паркуйтесь, трохи заїжджаючи на його ділянку. Втім, врахуйте – сусід теж може влаштувати вам (або вашій машині) якусь капость.
 • Annoy Your Neighbor Step 17.jpg 2 Грайте в теніс проти стіни. Проти якої стіни? Правильно, тієї, що відокремлює вашу квартиру від сусідської – якщо, звичайно, ви живете один від одного через стіну. Беріть, значить, ракетку, вставайте навпроти стіни і пообіцяйте собі, що сьогодні вона програє! Зрозуміло, грати треба тоді, коли сусід будинку. У розраду можете сказати йому, що готуєтеся до змагань – до важливих і серйозних змагань!
  • Якщо сусід спробує змусити вас перестати грати проти стіни, то ведіть себе так, ніби не розумієте, про що він, і продовжуйте грати.
 • Annoy Your Neighbor Step 18.jpg 3 Готуйте пахучу їжу. Якщо ви живете дуже близько до сусіда, причому настільки, що він по запаху може зрозуміти, що у вас сьогодні на вечерю, то гріх цим не скористатися. Тушкуйте часник, смажте солону оселедець, загалом – дайте волю кулінарного генія. Обов'язково відкрийте вікна ширше, щоб і сусід міг насолодитися пікантним ароматом того г... страви, яку ви готуєте. Мінус для вас, звичайно, очевидний – вам самому доведеться все це нюхати. Втім, звести наслідки до мінімуму можна, якщо готувати перед тим, як піти з дому на пару-трійку годин.
  • У сусіда намічається побачення? Готуйте часник! Часник сам себе не приготує!
 • Annoy Your Neighbor Step 19.jpg 4 Якщо у вас будинку є загальна пральня, то залиште свої речі в пральній машині. Тих, хто настільки неуважний, що забуває свої речі в пральних машинах або сушарках, люди, м'яко кажучи, недолюблюють. Отже, завдання ясна – заповніть своїми речами як можна більше пральних машин, щоб перетворити пару годин сусідської життя на кошмар. Щоб не зіпсувати речі, покладіть їх у пральні машинки, але не включайте останні. Якщо ж вашому сусідові у що б то не стало треба прати – що ж, йому доведеться чіпати вашу брудну білизну.
  • Якщо сусід прибрав ваші речі, причому точно знаючи, що ваші речі, вам потрібно вести себе так, ніби настільки кричуще втручання в особисте життя вас зачепило до глибини душі.
 • Annoy Your Neighbor Step 20.jpg 5 Дивіться ТБ на максимальній гучності. Оглушливо гучний телевізор – вічна класика жанру! Увімкніть його на максимум і, скажімо, сховайтеся у ванній, щоб сусід не відразу зміг докричатися до вас. Можете включити ваш улюблений фільм, а потім кричати, промовляючи його репліки героїв. Можете просто дивитися ТБ дуже пізно і дуже голосно, щоб і сусід знав, як там справи у донни Рози.
  • Якщо сусід попросить вас здавити звук, скажіть, що погано чуєте, а тому були б вдячні, якщо б він повторив своє прохання ще раз вам прямо на вушко.
 • Annoy Your Neighbor Step 21.jpg 6 Змастіть вазеліном ручку вхідних дверей сусіда. Ох, це буде дуже неприємним сюрпризом, коли він повернеться з роботи... По-перше, вазелін на дотик... не саме, загалом, приємне речовина. По-друге, дверна ручка, измазанная вазеліном, слизька і гидка. Особливо потужним ефект буде в тому випадку, якщо ваш сусід повернувся з тривалої відпустки або, скажімо, прийшов з магазину з важкими сумками в руках!
  • Головне, не замазуйте вазеліном замок, інакше, якщо вас викриють, доведеться оплатити ремонт замку.
 • Annoy Your Neighbor Step 22.jpg 7 Стукайте у двері сусіда в невизначену годину, просячи позичити вам що-небудь. Так, так ви теж сусіда доведете до сказу. Постукайте у двері сусіда в сім ранку з проханням позичити вам трохи... їжі! А що? Може, ви зголодніли! Придумайте й інші приводи заглянути до сусіда. Головне в цьому ділі – вести себе природно, щоб сусід не здогадався, що ви дурачитесь. Нехай думає, що вам без того, про що ви просите, і життя не миле.
  • Ваш сусід виглядає збентеженим? Відмінно! Вбийте останній цвях в кришку труни його настрої, дайте йому відчути себе останнім гадом! Скажіть щось на кшталт «Що, прямо ні крихти хліба немає? Ну, буває...»
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?