Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як досягати короткострокові цілі

Рекламний блок

Кроки

 • Achieve Short Term Goals Step 1.jpg 1 Переконайтеся, що ваші цілі реалістичні та конкретні по часу. Реалістичність означає, що цілі не надто амбіційні, досяжні в короткий період часу. Ви можете мати амбітні цілі, але будь-яка серйозна мета повинна бути розбита на кілька короткострокових, більш простих цілей. Конкретність у часі означає, що мета повинна бути досягнута до певного терміну. Саме в цьому місці більшість людей допускають помилки при свячення короткострокових цілей, відкриваючи простір прокрастинації. Прокрастинаторы часто кажуть: "Я це зроблю", — але якщо просто дати собі обіцянку завершити намічене до певного часу: "Я повинен це зробити в 8:00 у вівторок, або я не дивлюся улюблений телесеріал", — досягнення мети автоматично стає більш реалістичним.
 • Achieve Short Term Goals Step 2.jpg 2 Цілі, особливо короткострокові, повинні бути конкретними. "Отримати гарні оцінки в школі" і навіть "Отримати гарні оцінки з хімії у другому семестрі"— не конкретні цілі. Короткострокові цілі повинні бути точними: "Зробити до кінця домашню роботу з хімії у вівторок з 8 до 10 вечора". В даному прикладі короткострокова мета виконання домашньої роботи є частиною досягнення довгострокової мети отримання гарних оцінок. Якщо ви залишите собі можливість знайти відповідний привід і відмовитися від мети, то нічого доброго з цього не вийде. Вирішіть, що необхідно зробити, пристебніть ремені і просто зробіть те, що потрібно.
 • Achieve Short Term Goals Step 3.jpg 3 Знайдіть нескладний спосіб спостереження за виконанням цілей. Деякі використовують гаджети, iPad або мобільний телефон, але це може створити залежність. Хоча використання сучасної технології може спочатку бути цікаво, як правило, легше мати невелику картку в гаманці, на якій записані всі цілі. Гаманець в даному випадку — просто один з варіантів, тому що люди зазвичай носять його з собою постійно.
 • Achieve Short Term Goals Step 4.jpg 4 По досягненню мети відзначте це в списку. Спочатку це може здатися не важливим, але така звичка змусить вас постійно тримати перед очима свій список цілей. Часто виходить так, що автори заглядають в список тільки тоді, коли вони хочуть щось туди додати.
 • Поради

  • Якщо ці поради вам не допомагають, можливо, ви страждаєте від синдрому хронічної прокрастинації, подібного психічному захворюванню. Постарайтеся зрозуміти, чому ви відкладаєте виконання цілей, в ідеалі з допомогою професійного психолога.
  • Корисно попросити оточуючих допомогти вам оцінити ситуацію. Будьте готові прийняти критику. Часто оточуючі здатні краще помітити проблеми, які утримують вас від досягнення цілей.
  • Найголовніше — це розвивати свою здатність стримувати обіцянки. Якщо ви встановлюєте мети, не отговаривайте себе від їх досягнення, незалежно наскільки незначним це вам здається. Навіть якщо ви не думаєте, що невиконання даної обіцянки або недосягнення цієї мети не мають значення, це формує звичку, яка матиме довгостроковий ефект на ваш характер.
  • Пам'ятайте, що дані поради самі по собі не зможуть вплинути на досягнення ваших цілей. Насправді це залежить тільки від вас.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?