Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як досягти величі

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Закладіть основу для величі

 • Achieve Greatness Step 1.jpg 1 Виберіть, що ви хочете досягти. Перш за все, вам варто вирішити, яким саме чином ви хочете стати великою людиною. 'Велич' є настільки абстрактним поняттям, що вам просто необхідно вибрати щось більш конкретне, з чим ви зможете працювати. Все полягає в тому, щоб вибрати те, чим ви хочете займатися. Ви не можете просто вибрати щось, бо ви думаєте, що ви зможете прославитися таким чином: за кожною історією успіху стоять роки старанних праць.[1]
  • Ви можете вирішити, що ви хочете стати великим письменником, створює неймовірні літературні твори мистецтва, або що ви хочете стати журналістом-слідчим, розкриває темні таємниці людської психіки.
  • Ви можете вирішити, що ви хочете зробити цей світ краще і стати політиком або активістом.
  • Кращий спосіб зрозуміти, в якій сфері ви хочете досягти величі - це записати три дуже конкретні великі цілі, які ви хочете досягти, щоб у вас було, до чого прагнути. Наприклад, ви можете написати "чудовий письменник-фантаст, громадський діяч, допомагає в боротьбі з глобальною бідністю."
 • Achieve Greatness Step 2.jpg 2 Сформулюйте проблему належним чином. Склавши список великих речей, які ви хочете виконати, вам необхідно сформулювати проблему досягнення цих цілей, щоб не перевантажити себе. Дуже легко відчути себе так, ніби ви ніколи не зможете досягти ваших цілей, особливо коли ви знаходитесь тільки в самому початку шляху.[2]
  • Наприклад: Однією з цією метою у вашому списку є стати Бетменом. Замість того, щоб думати: "Бетмен - це вигаданий герой, тому я не можу їм стати," запитайте себе, що ви можете зробити, щоб бути схожим на Бетмена. Ось кілька варіантів: одягніть костюм Бетмена і працюйте в дитячому онкологічному відділенні. Допомагайте бідним людям через благодійність і волонтерство. Або стати поліцейським (ви зможете носити спеціальну форму і боротися з злочинністю).
  • Віктор Франкл, який пережив фашистський концтабір, стверджував, що його виживання повністю залежало від волі, яку він мав відразу після того, як нацисти робили щось жахливе з ним, і перед тим, як він вибирав, як реагувати на це. Нацисти не змогли забрати у нього свободу вибору, і тому Франкл був здатний зберегти невеликий рівень контролю над своїм життям. На його думку, він зміг вижити, тому що змусив себе переосмислити свою ситуацію як таку, в якій у нього був контроль над самим собою.
  • Стівен Хокінг, видатний фізик-теоретик і космолог, який досяг величі у своїй професії (і став всесвітньо відомим вченим), отримав діагноз бічного аміотрофічного склерозу у віці 21 року і прогноз всього на два роки життя. Замість того, щоб впасти духом, Він перетворив своє захворювання шанс цілком присвятити себе науковій роботі.
 • Achieve Greatness Step 3.jpg 3 Використовувати позитивне мислення. Методи візуалізації можуть допомогти вам досягти величі. Багато атлетів (наприклад, Мохаммед Алі) вдавалися до методу візуалізації, щоб виграти боксерські змагання, гонки і навіть золоті турніри.[3]
  • Дослідження показали, що візуалізація ефективна найбільше при фізичних діях. Візуалізація є способом підготовки людського мозку до безпосереднього виконання певної фізичної дії. Ментальна практика візуалізації може підвищити вашу мотивацію і впевненість у ваших здібностях і налаштувати ваш мозок на успіх.
  • Кожен вечір перед сном сідайте прямо в ліжку і візуалізуйте ваше майбутнє і досягнення вашої мети так, ніби це відбувається в даний момент. Використовуйте всі п'ять почуттів у вашій візуалізації, уявіть, де і з ким ви перебуваєте в цей момент, які запахи ви відчуваєте, що на вас одягнуте, що ви відчуваєте, бачите і чуєте. Повторюйте це ментальне вправу КОЖЕН вечір в поєднанні з твердженням: Я - великий письменник, Я - Бетмен, і т. д.
 • Achieve Greatness Step 4 Version 2.jpg 4 Використовуйте позитивні дії. Хоча позитивна візуалізація є дуже ефективним методом, вона завжди повинна існувати в поєднанні з позитивними діями. Вам необхідно старанно працювати для досягнення цілей, які ви встановили перед собою, а не просто насолоджуватися ідеєю їх досягнення.[4]
  • Якщо ви хочете бути письменником, приміром, пишіть кожен день, навіть якщо це тільки один абзац. Приймайте участь у конкурсах та діліться вашими творами з іншими людьми.
  • Якщо ви хочете стати філантропом, почніть з малого. Якщо у вас немає багато грошей, станьте волонтером у вашій місцевої благодійної організації. Викладайте мови або стати репетитором для малозабезпечених дітей. Вам необов'язково викорінити голод за одну ніч. Ви повинні почати з малого.
 • Achieve Greatness Step 5.jpg 5 Вивчіть історії успіху інших людей. Вам необхідно дізнатися, що призвело інших людей, особливо людей, які роблять те, що ви хочете робити, до успіху на їх терені. Дуже часто в цих історіях можна помітити схожі мотиви і ланцюжка подій.
  • Джессі Оуенс, який виборов 4 золоті медалі на Олімпіаді 1936 року в Берліні, був одним з 10 дітей у своїй сім'ї. Він відкрив в собі інтерес до бігу в юному віці і тренувався щодня перед школою, тому що після школи йому доводилося працювати. Оуенсу довелося пройти через жахливий расизм, щоб взяти участь в змаганнях в США та Німеччині, але він зміг абсолютно зруйнувати пропаганду 'Арійського расової переваги' на Олімпіаді 1936 року.
  • Валентина Терешкова, перша жінка, полетевшая в космос, спочатку працювала на текстильному заводі. Її захоплення стрибками з парашутом допомогло їй стати першою з 400 дівчат, які хотіли полетіти в космос. Терешкова була досить наполеглива, щоб пройти через все інтенсивне навчання, яке було необхідне для польоту в космос, а після її польоту вона отримала докторський ступінь у галузі машинобудування.
 • Частина 2 з 2: Досягнете ваші довгострокові цілі

 • Achieve Greatness Step 6.jpg 1 Вчіться на своїх помилках. Як би банально це не звучало, але вміння вчитися на своїх власних помилках є запорукою величі. Люди, які знову і знову повторюють свої помилки, як правило, не просуваються дуже далеко.[5]
  • Невдача - це результат. Якщо той результат, якого ви досягли, не збігається з тим результатом, на який ви сподівалися, то вам необхідно зрозуміти, що саме ви зробили не так і що ви можете зробити, щоб змінити ваш результат в кращу сторону.
  • Повернемося до прикладу письменника: якщо жодне видавництво не погоджується надрукувати вашу книгу, вам варто обміркувати кілька речей: можливо, вам варто переписати ваша праця (попросіть близького друга або члена сім'ї прочитати його і дати вам кілька порад), можливо, вам варто самостійно опублікувати вашу книгу, чи можливо, що вам просто треба продовжувати відправляти ваш твір в нові видавництва. Джоан Роулінг опублікувала "Гаррі Поттера" тільки після того, як 12 видавництв спочатку відмовили їй у публікації і порадили їй "не йти з її денної роботи.
 • Achieve Greatness Step 7.jpg 2 Не здавайтеся. Завзятість і наполегливість є ознаками величі. Такі люди, як Джессі Оуенс, могли здатися, коли вони зустрілися з жахливим расизмом, але Оуенс не здався, виграв 4 золоті медалі і встановив безліч рекордів.[6]
  • Уолт Дісней був звільнений з газети, в якій він працював, тому що його начальство вважало, що йому не вистачає уяви і цікавих ідей. Йому довелося закрити його першу кінокомпанію, тому що він не міг платити оренду, а коли він спробував продати ідею Міккі Мауса студії MGM, йому сказали, що ідея мультяшною миші ніколи не стане хітом.
  • Томас Едісон зазнав невдачі майже 1000 разів, винаходячи електрика. Він не здався, тому що це не було для нього прийнятним варіантом.
  • Опра Уїнфрі, у якої було важке дитинство, була звільнена з її першої роботи тележурналіста зі словами, що вона не підходить для телебачення. Як Дісней і Едісон, вона не дозволила цього зупинити її і стала однією з найбільш знаменитих і багатих телеведучих в світі.
 • Achieve Greatness Step 8.jpg 3 Вырвитесь з вашої зони комфорту. Щоб досягти величі, вам доведеться покинути зону комфорту. Люди зможуть помітити і оцінити вас і вашу роботу, тільки якщо ви покажіть їм її.
  • Якщо ви художник, створіть веб-сайт і розмістіть на ньому ваші твори, щоб люди могли бачити приклади ваших робіт.
  • Якщо ви винахідник, як Томас Едісон, намагайтеся зробити ваш винахід реальністю і показати його світу, щоб люди могли побачити, що ви намагаєтеся досягти.
 • Achieve Greatness Step 9.jpg 4 Продовжуйте вчитися. Протягом усього шляху до вашої мети, вам буде необхідно продовжувати вчитися, причому не тільки на ваших помилках. Продовжуйте спостерігати за тим, як інші люди досягають своїх цілей і подумайте, чи можете ви застосувати методи їх до свого життя.
  • Розтягніть себе. Це майже те ж саме, що і вихід зі своєї зони комфорту, тільки в цьому випадку вам слід спробувати вчитися поза зоною вашого комфорту. Якщо ви дуже добре володієте математикою, спробуйте вивчити літературу або історію. Якщо ви займаєтеся танцями, візьміть невелику перерву, щоб дізнатися що-небудь про мистецтво або програмуванні. Отримання нових знань підтримує активність головного мозку, допомагає вам не розслаблятися занадто сильно і навіть може дати вам нові творчі і винахідливі ідеї.
  • Намагайтеся стати краще кожен день. Подумайте про те, щоб пожертвувати гроші на щось, у що ви вірите, або використовуйте ваші навички письма, щоб підбадьорити друга. Добрі справи і співчуття оточуючим допоможуть вам краще ставитися до самого себе, що в свою чергу позитивно вплине на вашу впевненість у процесі досягнення ваших цілей.
 • Achieve Greatness Step 10.jpg 5 Не дійте самостійно. По мірі того, як ви будете досягати ваших цілей на шляху до величі, завжди приймайте допомогу і поради оточуючих. Не існує жодної людини, який досяг своїх цілей без чиєї-небудь допомоги, будь то через освіту, єдине добру справу або доступ до соціальних програм.
  • Коли ви досягли величі, не забудьте повернути те, що було дано усіма людьми, які допомогли вам на вашому шляху, будь то редактор вашої рукописи, ваш учитель з програмування або ваш друг, які умовив вас почати бігати вранці.
 • Поради

  • Завжди шукайте способи, як використовувати вашу велич, щоб допомогти іншим людям.
  • Не існує такого поняття як "дуже добрий" людина.

  Попередження

  • Не ставайте зарозумілим з-за ваших здібностей або через здібностей, якими ви думаєте, що маєте. Скромність є ключем до того, щоб ваша велич помітили інші люди.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.inc.com/les-mckeown/5-steps-to-achieving-great-things.html
 • ^ http://www.huffingtonpost.com/russell-bishop/workarounds-one-simple-ke_b_795532.html
 • ^ http://www.psychologytoday.com/blog/flourish/200912/seeing-is-believing-the-power-visualization
 • ^ http://www.huffingtonpost.com/russell-bishop/why-positive-thinking-jus_b_278572.html
 • ^ http://www.selfgrowth.com/articles/11_Steps_to_Achieving_Greatness.html
 • ^ http://www.onlinecollege.org/2010/02/16/50-famously-successful-people-who-failed-at-first/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?