Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як залучити чоловіка овна

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Як зробити так, щоб він вас помітив

 • Get an Aries Man Step 1 Version 2.jpg 1 Фліртуйте. Першим ділом, Овен – це вогненний, пристрасний, сексуальний знак. Якщо ваша вульгарна, імпульсивна сторона прихована купою комплексів, ваш Овен скоро почне дивитися в іншу сторону. Так що фліртуйте постійно – це перше джерело веселощів і самоствердження для цього знаку зодіаку. З їх точки зору, флірт будь-яку ситуацію робить більш цікавою!
  • Фліртуйте з ним на всіх рівнях – з допомогою вашого тіла, очей і слів. Щоб захопити його ще більше, будьте делікатні, спілкуючись двозначно і граючи словами. Чоловіка-Овна сподобається розумна жінка, яка буде змушувати його замислитися.
 • Get an Aries Man Step 2 Version 2.jpg 2 Використовуйте мову тіла. Чоловіки-Овни добре знають своє тіло і те, як інші на нього впливають. Щоб задовольнити його потребу, використовуйте мову тіла, щоб привернути його. Коли ви проходите повз, торкніться його спини. Взъерошьте волосся на його потилиці. Погойдуйте туфель біля його ікри. Йому сподобається те, що ви намагаєтеся затуманити його розум!
  • Чоловікам-Овнам подобаються розумні жінки. Вони цінують пристрасть, новизну і збудження. Якщо ви зможете захопити його на багатьох рівнях (інтелектуальному, чуттєвому і так далі), він буде вражений ще більше.
 • Get an Aries Man Step 3 Version 2.jpg 3 Одягайтеся жіночно. Більшість чоловіків-Овнів залучають жіночні дами. Вони хочуть бути з жінкою, яку вони можуть забезпечувати, яка потребує них. Дивно, але одяг може створювати таке враження. Сукні та спідниці скажуть йому про вашої жіночності, при цьому ви будете виглядати гідно!
  • Так як ваш Овен такий чуттєвий, для вас важливо і добре пахнути. Адже ви хочете залучити всі його почуття. М'яка шкіра для дотиків, приємний аромат для нюху, жіночний силует для погляду і так далі. Вам потрібно зводити його з розуму цілу добу.
 • Get an Aries Man Step 4.jpg 4 Обожайте його. Давайте зізнаємося: чоловіки-Овни люблять себе. Він може бути досить самозакоханим і егоїстичним. Щоб залізти до нього в голову, вам потрібно грати за його правилами. Дайте йому те визнання, яке він, на його думку, заслуговує. Він подумає, що у вас всього лише гарний смак!
  • Це може бути проблемною рисою характеру. Зрозумійте, що це просто частина його особистості і те, як він живе. Деяким це здасться чарівним, інших же це буде дратувати. Якщо ви знайдете це чарівним, він полюбить вас за це!
 • Get an Aries Man Step 5.jpg 5 Будьте впевнені в собі. Чоловіка-Овна потрібна сильна особистість для того, щоб зрівноважити його безмежний ентузіазм і драйв. Хоча він і хоче відчувати себе лицарем, йому також потрібна впевнена в собі жінка. Це може здатися суперечливим, але це можливо. Покажіть йому, що ви любите себе, і він не зможе посперечатися з цим. А хто зможе?
  • Тільки те, що ви хваліть його і кокетничаете, ще не означає, що ви не можете робити це впевнено! З іншого боку, так ви покажете йому, що знаєте, що робите і відчуваєте себе комфортно.
 • Get an Aries Man Step 6.jpg 6 Будьте розумною. На додачу до впевненості, Овни люблять розумних жінок. Їм потрібна жінка, яка грає на всіх рівнях – чоловіки-Овни не люблять нудьгу (і це ще м'яко сказано). Їх треба розважати. Якщо ви будете розумною, це вам допоможе!
  • Вперед, подразните вашого Овна! Їм подобається увагу, особливо якщо ви робите це спритно і з посмішкою. Не просто говорите фактами – додайте гумор і динамізм до ваших слів. Коротше кажучи, будьте собою!
 • Get an Aries Man Step 7.jpg 7 Знайте, що він – вогненний знак. Овен, Лев і Стрілець відносяться до "вогненним" знакам. Це означає те ж саме, як і звучить – вони сповнені ентузіазму, їх неможливо зупинити. Вони зазвичай дуже впевнені в собі, сексуальні і неймовірно креативні. Ваш Овен якраз такий!
  • Зворотний бік цього – у них дуже сильний характер і це може виглядати так, ніби вони поблажливі. Коли вогняний знак занадто разгорячится, вам краще відійти, щоб він не зміг "обпалити" вас. Їли ви можете впоратися з жаром, залишайтеся на кухні!
 • Частина 2 з 3: Початок відносин

 • Get an Aries Man Step 8.jpg 1 Пограйте в кішки-мишки. Дозвольте вашому чоловікові-Овну думати, що він – годувальник, а ви – його мила видобуток. Він буде відчувати себе природно в цій ролі і насолоджуватися старою доброю охотою. Так що не полегшуйте його завдання і насолоджуйтеся увагою, яку він приділяє вам, заманюючи вас у пастку. Вам варто виконувати цю роль, якщо хочете отримати Овна.
  • Насолоджуйтеся усвідомленням того, що ви насправді диктуєте ці рухи, а він ні про що не здогадується. Але не будьте мишкою, яка втекла і її більше не бачили – будьте на відстані витягнутої руки. Нехай він думає, що робить успіхи і скоро зловить вас. Якщо він не бачить прогрес, він знайде нову мишу для гри.
 • Get an Aries Man Step 9.jpg 2 Зав'яжіть спір. Овнам сподобається жінка, яка може кинути їм інтелектуальний виклик. Не бійтеся почати інтелектуальний суперечку з ним і змусити його сірі клітинки працювати. Він повинен тремтіти від вас точно також, як ви тріпочете від нього.
  • Тим не менш, будьте обережні. Йому подобається перемагати. Якщо ви доведете, що він неправий, він може відчути себе приниженим і не зможе з цим впоратися. Поступіться. Погодьтеся, що ви обоє праві, або скажіть, що він привів вагомі аргументи, які змусили вас задуматися. Йому подобається сперечатися – йому також подобається і перемагати.
 • Get an Aries Man Step 10.jpg 3 Будьте готові до пригод. В житті Овна немає місця нудьзі. Як тільки їм стає нудно, вони йдуть шукати задоволення і хвилювання в інших місцях. Так що вирушайте на пошуки пригод! Запропонуйте більш екзотичне і божевільне побачення, ніж звичайний вечеря і фільм. Рушайте в парк атракціонів або в похід, прокотитеся на канатній дорозі. Не забувайте про гострі відчуття!
  • Це хороший рада не тільки для Овнів, але і для всіх. Чули про експеримент з мостом Капилано? Існує таке явище як "неправильне визначення джерела збудження" – це означає, що коли ваше тіло відчуває збудження (від висоти або страху і так далі), і ви не знаєте, чому це відбувається – ви поясните сексуальності вашого партнера![1]
 • Get an Aries Man Step 11.jpg 4 Знайдіть гарне в поганому. Овни (вогненні знаки) мають кілька характеристик, які іншим здаються відразливими: вони можуть бути егоїстичними, ревниві, темпераментні, незрілі і схильні до змін в настрої. Коли він показує одне з цих якостей, важливо зберігати спокій і не приймати це близько до серця. Якщо вони виражають емоцію, це означає, що їм не все одно!
  • У Овнів є безліч відмінних якостей (інакше вони б вас не залучали). Вони енергійні, впевнені в собі, харизматичні, розумні, чуттєві створення. Їх менш позитивні риси більш помітні тільки тому, що вони сильні особистості.
 • Get an Aries Man Step 12.jpg 5 Нехай він хоче більшого. Овнам настільки сильно подобається погоня, що виникає проблема – як продовжити відчуття погоні надовго. Але все можливо, якщо ви зможете знайти до цього майстерний підхід. Не розкривайте йому весь ваш характер. Залиште для нього невеликі сюрпризи, які він може знаходити в процесі, – так він буде думати, що вас ще потрібно завойовувати.
  • Саме тому важливо не забувати у відносинах про себе. Займайтеся вашими хобі, живіть своїм життям, в якій його немає. Так Овни будуть відчувати, що вони можуть завоювати ще більшу територію. Вони не хочуть, щоб їх партнерів можна було легко розгадати!
 • Частина 3 з 3: Як продовжити відносини

 • Get an Aries Man Step 13.jpg 1 Будьте спокусливою і імпульсивною. Пам'ятайте, що "Овни ненавидять нудьгу"? Ви можете уникнути, якщо будете трохи вульгарною і імпульсивною. Вони такі ж, тому як тільки ви покажете їм цю свою сторону, вони все зрозуміють. Запропонуйте зайнятися любов'ю і назвіть це "силовим тренуванням. "Вони будуть нудитися в очікуванні.
  • На додачу до імпульсивної сексуальному потягу, будьте імпульсивні в житті! Робіть сюрпризи, вирушайте в незаплановані подорожі, міняйте плани на ходу – Овнам це сподобається. Вони будуть цілими днями роздумувати над тим, що ж буде далі. І будуть чекати з нетерпінням!
 • Get an Aries Man Step 14.jpg 2 Звертайте увагу на деталі. Коли ви осыпаете вашого чоловіка сюрпризами, покажіть йому, що ви ставитеся до нього з увагою. Йому сподобається, якщо ви запам'ятали його коментар тримісячної давнини про «Зоряних війнах». Це ж обожнювання в чистому вигляді! Такі дрібниці дуже важливі для нього.
  • Це повертає нас до пункту про те, що Овнам потрібна похвала і увагу. Навіть якщо він здається впевненим у собі і виглядає так, ніби йому нічого не потрібно, це неправда. Йому як і раніше, потрібні інші, їх схвалення і увагу. Ці невеликі прояви вашої дивовижної спостережливості покажуть, що ви поруч і даєте те, що йому потрібно.
 • Get an Aries Man Step 15.jpg 3 Не будьте занадто нав'язливою. Овен – вогненний знак, і він повинен бути на волі, щоб знайти свою справжню силу. Якщо ви спробуєте прив'язати його, він просто вибухне. Він цінує свою незалежність, так що важливо дати йому свободу. Дайте йому робити те, що він хоче. Довіряйте йому.
  • Овен хоче, щоб у його партнера була своя власна життя. Коли ви почнете наслідувати його характеру, він відчує загрозу. Впевненість у ваших стосунках – це саме сексуальне.
 • Get an Aries Man Step 16.jpg 4 Будьте енергійні та сповнені ентузіазму. Овен сповнений життя і очікує від вас того ж. Як інакше ви зможете встигнути за ним? Він рухається вперед, вперед, вперед, так що для того, щоб стати партнером в його житті, вам потрібно і самій перетворитися в кролика з реклами батарейок. Так що, коли справа стосується життя, зробити її цікавою! Зрештою, у вас всього лише одна спроба.
  • Не бійтеся показувати свої емоції. Овнам потрібні стимули і відчуття. Якщо щось хвилює вас, говоріть про це, плескаючи в долоні від радості! А якщо ваш Овен показує вам свою участь, безумовно дайте йому ту реакцію, яку він чекає.
 • Get an Aries Man Step 17.jpg 5 Дозвольте йому бути вашим лицарем у сяючих обладунках. Зрештою, містер Баранець хоче піклуватися про вас і бути тим, про кого ви мріяли. Він відчуває, що гідний цього, так що дозвольте йому це! Він може бути джентльменом з голови до п'ят – і це чудово, якщо врахувати, що це так рідко зустрічається в наші дні. Нехай він веде себе так. Покажіть йому, що він потрібен. Як зможе він встояти?
  • Дозвольте собі бути вразливою. Хоча він може бути непостійним в настрої і незалежним, якщо ви покажете йому справжню себе, і тоді він зможе показати себе. Йому сподобається більше м'яка, щира ваша частина. І йому сподобається, що ви довіряєте йому настільки, щоб показати її!

 • Поради

  • Пам'ятайте, що у чоловіків-Овнів абсолютно величезне его, так що якщо ви хочете отримати увагу вашого Овна, вам потрібно буде погладити його! Стільки часу, скільки йому знадобиться, щоб підійти до вас, і завжди після, якщо ви хочете, щоб він залишився з вами. Час від часу варто говорити йому компліменти, але не перестарайтеся – йому не сподобається, якщо ви будете поводитися з ним як з дитиною, і він вибере жінку, яка підійде до нього з кмітливістю і розумом.
  • Овни люблять дух змагання, так що вони дуже гарні в спорті.

  Попередження

  • Чоловіки-Овни можуть мати дуже крутий норов і бути егоїстичними. Якщо ви не хочете мати з цим справу, вам варто звернути увагу на інший знак.


  Cite error ; $2

  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?