Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як привернути до себе увагу

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Виглядаєте відповідно

 • Get Attention Step 1 Version 2.jpg 1 Одягніться відповідним чином. Одягніться у відповідності з вашими цілями і намірами. Вам потрібно виглядати чітко, по-діловому, явно показуючи, що ви ставитеся до ситуації і людям, які в ній задіяні, серйозно. Одяг, зрозуміло, повинна вам йти, бути чистою і цілим, а також поглаженной. Загалом, прикладіть всі зусилля, щоб виглядати відповідно.
  • Якщо ви не знаєте, що б такого вибрати, зайдіть в популярні магазини одягу, вам допоможуть.
  • Поки у вас не складуться більш дружні відносини з ким завгодно, від знайомих і до ділових партнерів, одягатися вам слід скоріше для них, а не для себе. Іншими словами, якщо ви любите тісні і короткі спідниці, то слід двічі подумати про реакцію тих, з ким вам доведеться в ній спілкуватися, перш ніж надягати такий одяг.
 • Get Attention Step 2 Version 2.jpg 2 Виглядаєте сучасно. При погляді на вашу зачіску, одяг і макіяж у людей не повинно виникати думок про те, з якого ж десятиліття вас принесла машина часу. Люди, що одягаються дуже вже не по-сучасному, певною мірою дають оточуючим зрозуміти, що не живуть сьогоденням. У бізнесі це правило актуально. Від вас, звичайно, не потрібно одягатися зі самою-самою останньою модою (хоча, можливо, це буде навіть корисно), головне - розуміти, що зараз носити можна, а що - не варто.
 • Get Attention Step 3 Version 2.jpg 3 Віддайте перевагу глибоким тонам. Використовуючи глибокі, насичені тони в одязі, аксесуарах та макіяжі (або, наприклад, в рекламі), ви підкреслите свій глибокий, уважний підхід до життя. Це, само собою, не зашкодить. І хоча в тих ситуаціях, коли мова йтиме про вибір одягу для ділових зустрічей, вам доведеться вибирати обачніше (наприклад, взявши шарф насиченого кольору замість аналогічної блузки), подібні акценти в одязі завжди будуть вам на користь.
  • Численні дослідження показали, що чоловіки ласі на червоне. Втім, тут слід проявляти обережність і поміркованість. Якщо ваша шкіра червонуватого відтінку, то червона одежа це лише підкреслить і зробить більш явним.
  • Люди з дуже темною шкірою будуть краще виглядати в одязі жовтих тонів, а для людей з шкірою середніх тонів буде краще бірюзовий.
 • Get Attention Step 4 Version 2.jpg 4 Слідкуйте за гігієною. Погана особиста гігієна - невербальне повідомлення оточуючим, що ми їх не поважаємо. А чому хтось повинен поважати вас, якщо ви не поважаєте? Загалом, стежте за чистотою тіла, так і волосся, зубів.
 • Get Attention Step 5.jpg 5 Від вас повинно приємно пахнути. Поганий запах, що йде від тіла, відлякає людей навіть від самого цікавого людини у світі. Отже, регулярно мийтеся, використовуйте дезодоранти і не забувайте про парфум.
  • Звичайно, немає єдиної думки про те, що означає "приємний запах для чоловіків" або "приємний запах для жінки". Якщо в загальному, то гарні чисті, свіжі запахи з нотками цитрусових.
  • Спробуйте підібрати такий запах, який би підходив особисто вам. Це дуже сподобається людям, яким ви хочете сподобатися.
 • Get Attention Step 6.jpg 6 Не забувайте про нігті і долоні! Обгризені нігті - ознака нервового людини (навіть якщо це і не так), а долоні з сухою і потрісканою шкірою мало кому буде приємно стискати. Слідкуйте за зовнішнім виглядом рук і долонь особливості, так як про людину можна багато сказати саме по виду його долонь. Ваші нігті повинні бути охайні і привабливі. Використовуйте зволожувачі (креми з ланоліном згодяться), щоб ваші руки були м'якими і приємними на дотик.
 • Get Attention Step 7.jpg 7 Нехай за вашим зовнішнім виглядом не загубиться ваш внутрішній світ. Ви ж не хочете виглядати абсолютно по-типового, чи не так? Не потрібно гнатися за кожним трендом, розчиняючись в моді. Будьте самою собою! Самі вибирайте, з якого боку ви будете показувати себе, щоб відобразити ще й свій внутрішній світ - але не забувайте і про оточуючих і те, що вони очікують побачити. Бути занадто вже з себе видатною, як не дивно, може бути не найкращим рішенням, тоді як якась окрема унікальна риса може виявитися дуже привабливою.
 • Частина 2 з 3: Спілкуйтеся з оточуючими

 • Get Attention Step 8.jpg 1 Вам потрібно навчитися викликати у людей симпатію і бути чесною. Щоб на вас звернули увагу, що при продажу якогось товару або спілкуванні з людиною, з яким ви б хотіли сходити на побачення, вам потрібно викликати у людини якийсь душевний відгук, якусь симпатію. Ці люди повинні відчуватися якийсь зв'язок з вами, вони повинні повірити у вашу кришталеву і абсолютну чесність. Така вже природа людей, нічого з цим не поробиш! Так, доведеться продемонструвати свої недоліки. Так, доведеться впоратися зі спокусою показати себе Суперменом. Не перегинайте палицю, ви повинні здаватися людиною абсолютно реальним і переконливим, що викликає довіру.
  • Якщо ж ні симпатії, ні довіри у людей не викликаєте, вони вам вірити не будуть. Їм буде здаватися, що ви ними маніпулюєте. Замість цього дозвольте їм побачити, скажімо, трохи більш кращу версію того, що, як їм відомо, є правдою. Тоді у них не тільки з'явиться певна мотивація, але і відчуття того, що щось вони заслуговують і таки можуть отримати.
  • Це відноситься і до тих, хто відчувається себе немов би в чомусь гірше однолітків. Нехай люди бачать, що ви знаєте про власні недоліки і працюєте над ними. Тоді вони дадуть вам шанс, тому що будуть вірити в те, що колись і ви дасте їм такий шанс!
  • Не кажіть те, з чим не згодні, не смійтеся над незрозумілими або не смішними жартами. Люди, якщо що, різницю побачать.
  • Намагайтеся не справляти враження людини, який скрізь і всюди говорити по відрепетируваною заздалегідь мови, або будете звучати непереконливо, а люди будуть думати, що ви намагаєтеся ними маніпулювати. Завжди і скрізь говорите щиро!
 • Get Attention Step 9.jpg 2 Будьте позитивні! Нікому не подобається проводити час поруч з песимістами. Люди, бачте, і самі знають, що в житті реально, а що - ні. Не менш добре люди знають і те, що життя - складна, сумна, несправедлива, а в кінці ще і всі помруть. Суть в тому, що люди в складні моменти шукають підтримки, а не негативу.
  • Вчіться бачити хороше навіть в найскладніших життєвих ситуаціях.
  • Не скаржтеся самі і допомагайте не скаржитися іншим.
 • Get Attention Step 10.jpg 3 Випромінюйте впевненість. Упевнені в собі люди подобаються всім. А знаєте, що в цьому найсмішніше? Дуже мало хто по-справжньому впевнений у собі. Як правило, питання стоїть наступним чином - наскільки добре ви зможете прикинутися, що впевнені в собі? Не варто умалят власні достоїнства і досягнення (якщо тільки не заради жарту). Говорите про себе в позитивному ключі, будьте готові зближуватися з людьми і починати розмову.
  • Деколи складно утримати рівновагу між впевненістю в собі і самовпевненістю. Не треба намагатися зробити так, щоб усі навколо тільки й робили, що говорили б про вас. Робіть акцент на тому, що ви запропонуєте світу, а не на тому, що світ запропонує вам.
 • Get Attention Step 11.jpg 4 Розбирайтеся в тому, про що говорите. Заводячи нових друзів, домагаючись чи лідерства в класі, умовляючи інвесторів підписати контракт - завжди і скрізь важливо мати чітке уявлення про те, про що ви говорите. Якщо ви говорите про щось, але нічого не розумієте в цьому, то люди все зрозуміють, вже повірте. Звичайно, це зовсім не означає, що вам потрібно скрізь брязкати досвідом. Суть в тому, щоб не заявляти про себе як про експерта в тій чи іншій області, якщо ви нічого в ній не тямите.
 • Get Attention Step 12.jpg 5 Стати цікавою людиною. Так, вам потрібно відрізнятися, вам слід пропонувати людям щось нове, відмінне від звичного і нудного. Просто почніть робити щось, адже сидіти і механічно повторювати завчені дії - це ні разу не цікаво! будьте готові до нового, не бійтеся ризику, і так ви отримаєте і нових друзів, і нових клієнтів.
  • Людей часто відвідує відчуття, ніби вони живуть нудно і прісно. Коли ж вони побачать щось незвичайне і дивовижне у вашому виконанні, то подумають, що знайомство з вами зробить їх життя більш насиченим і цікавішим.
 • Get Attention Step 13.jpg 6 Ведіть себе дружньо. Власне, останнє, що вам потрібно - образ холодного і закритого людини, не йде на контакт. І це логічно, адже такий спосіб привносить у відносини напруження і почуття незручності. Звичайно, не слід вести себе і надто дружелюбно, це теж відлякує. Ведіть себе відкрито, давайте зрозуміти про це як вербально, так і мовою жестів. Наприклад, припиніть схрещувати на грудях руки під час розмови - почніть дивитися людині в очі і трохи жестикулювати!
 • Get Attention Step 14.jpg 7 Будьте уважні. Щоб напевно привернути увагу, вам потрібно навчитися бути уважним і читати людей, немов відкриті книги. Дуже важливо чітко розуміти, коли потрібно дотиснути, коли - відступити, а коли - взагалі не зв'язуватися. Звертайте увагу на те, що і як говорять люди, які почуття та емоції виявляють, що розповідають про своє життя - все це дозволить вам більш-менш точно вгадати, що їм зараз потрібно.
  • Якщо людина виглядає так, ніби з хвилини на хвилину вибачиться і втече, вам потрібно послабити натиск і відступити на якийсь час.
 • Get Attention Step 15.jpg 8 Розвійте свого роду зв'язок. Намагаючись привернути чиюсь увагу, вам потрібно зробити так, щоб той чоловік відчув себе пов'язаним з вами. Цей чоловік повинен відчувати, що ви двоє один про одного дбаєте, що ви особисто зацікавлені в благополуччі того людини. А цього досягти цілком реально: трохи участі, трохи співчуття, трохи інтересу - і готово! У тієї людини видався складний день? Проявіть трохи участі, щиро поцікавтеся, що сталося, спробуйте розвеселити людину (без очевидної для вас вигоди, просто так). Підтримуйте того людини, надихайте його. Пам'ятайте, що критика і засудження лише вибудовує між вами стіни. Надихайте того людини на звершення і не засуджуйте за помилки, а надсилайте на шлях істинний.
 • Get Attention Step 16.jpg 9 Дайте людям пригод! Так, хліба і видовищ вже замало. Люди, що цілком природно, хочуть бачити себе кимось на кшталт головного героя власної історії. Другі ролі нікого не влаштовують. Якщо ви зможете потурати цьому їх маленькій слабкості, то океан уваги вам буде забезпечений. Дайте людської цікавості загадку, а потім - нагороду за правильне рішення. Розкажіть їм історію, пересічну з їх власним досвідом, де все б скінчилося добре. Розкажіть вашу власну історію, де ті люди були б героями! Чого б ви від них не хотіли, такий підхід забезпечить вам дуже багато уваги![1]
 • Get Attention Step 17.jpg 10 Дозвольте іншим людям відчути себе важливими і значущими. Так, це їм теж дуже і дуже подобається. Це, до речі, зміцнює людей на думці, що ми лише другорядні персонажі в їх історії, що вони впливають на наше життя якийсь вплив. Так дозвольте ж людям відчути, що вони важливі і значущі, давши можливість, скажімо, допомогти вам у чомусь! Як варіант - покажіть, що вони відіграють у вашому житті важливу роль.
  • Наприклад, якщо ви не дуже популярна людина, але хочете завести нових друзів, знайдіть більш популярного людини, який вам в чомусь симпатичніше всіх інших, і скажіть щось на кшталт: “Знаєш, мені дуже складно заводити нові знайомства, а в тебе все якось само собою виходить. Ти, може, допоможеш мені?"
  • Якщо ж вам треба вразити можливого ділового партнера, то скажіть щось на кшталт: “Наша компанія щиро захоплена тим, як ви керуєте вашої компанією всі ці роки. Ви - приклад для всієї галузі в цілому, так і для мене зокрема. Ми б хотіли мати можливість попрацювати з вами, щоб і наша компанія перейнялася вашим підприємницьким духом."
 • Get Attention Step 18.jpg 11 Дайте людям привід витратити на вас сили, час або гроші. Вам треба показати людям, що у вас є щось, що було би цінним для них. Іншими словами, дайте відповідь стільки ж, скільки отримаєте. А для цього треба бути гідним і розвиненою людиною. До контексті ж ділових відносин вам слід дати покупцям зрозуміти, що ви можете дати їм куди більше будь-якого конкурента, навіть якщо йдеться про нематеріальні аспекти угоди. [2]
  • Допомагайте тим, кому зараз нелегко, з вирішенням проблем, йдіть на певні поступки для них (бажано - щирі, без думок про власну вигоду). Люди ваші зусилля неодмінно запам'ятають.
  • Знову ж таки, вам необхідно дохідливо пояснювати, чим ви відрізняєтеся від інших. Навколо вас, як-ніяк, просто повно народу зі схожими історіями та пропозиціями. Ви ж повинні бути здатні на те, на що ніхто більше не здатний - і не важливо, про матеріальне мова йде або про нематеріальний.
 • Get Attention Step 19.jpg 12 Будьте чесні. Іноді все, що потрібно для залучення уваги - це правда, сказана вами. Особливо це вірно для відносин, хоча, звичайно, деколи рішення говорити правду може бути небезпечним. Втім, тут як пощастить. Іноді, нехай буде вам відомо, люди просто в упор не будуть бачити, що для вас значать, поки ви їм самі про це не скажете. Якщо всі інші методи виявилися безсилі залучити до вами увагу, то вам допоможе цей!
 • Частина 3 з 3: Попрацюйте над власною харизматичністю

 • Get Attention Step 20.jpg 1 Не бійтеся труднощів і випробувань. Такі люди завжди в центрі уваги. Звичайно, ми не маємо на увазі, що вам неодмінно треба спершу забратися на Еверест, а потім спуститися з нього на лижах. А ось обрати непросту тему для реферату, або складну кар'єру (скажімо, пожежного), або придумати щось нове - це завжди будь ласка. Зробіть щось таке, щоб потім люди сказали: "Я і не думав, що це хтось зважиться!" Все це не просто приверне увагу людей, але і подарує вам їх повагу. Іншими словами, ви отримаєте те, до чого прагнули.
  • Ця рада застосуємо і до відносин. Вашому потенційному хлопцю або дівчині буде приємно побачити, що ви не пасуєте перед труднощами.
  • Зрозуміло, слід співвідносити ризики з вигодами. Якщо щось реально небезпечно, то у вас повинні бути ну дуже вагомі приводи цим зайнятися.
 • Get Attention Step 21.jpg 2 Знайдіть свої таланти. Таланти - це круто. Таланти захоплюють людей, причому незалежно від того, про стосунки мова йде або про покупців. Всі хочуть знати, що працюють або спілкуються з унікальними і талановитими людьми. Знайдіть в собі талант, розвійте його і покажіть світові, так ви привернете до себе увагу!
  • Який саме талант? Шукайте і знайдете!
 • Get Attention Step 22.jpg 3 Не забувайте про те, що подобається людям. На жаль, ви не зможете бути людиною, який цілком і повністю подобається собі і тільки собі. Втім, в цьому немає нічого дивно - се ля ві! Якщо робити тільки те, що подобається вам, то ви натякаєте, що інші люди вам нецікаві, а самі ви - не командний гравець. Так уваги від оточуючих ви ніколи не дочекаєтеся. Відповідно, враховуйте і все те, що подобається оточуючим, і тоді ви отримаєте від людей куди більше інтересу й уваги до власної персони!
  • Простий приклад: навіть якщо вам подобається стиль 50-х, зовсім не обов'язково йти в нього з головою. Об'єднайте вінтажне з сучасному, і тоді ви і собі попадете, і оточуючих не насторожите.
 • Get Attention Step 23.jpg 4 Будьте послідовні. Не треба стрибати від одного модного справи до іншого, від одного захоплення до іншого. Інакше ви лише дасте світу зрозуміти, що єдина ваша мета - привернути до себе увагу, а вже як ви цього досягнете - вам глибоко байдуже. Краще вже будьте послідовні, міняйте захоплення повільно, поступово, плавно і природно.
  • Наприклад, не варто вчора продавати одяг, а завтра - скатертини. Краще злегка розтягнути цей шлях: з одягу перейдіть на аксесуари, а звідти можна і перейти до скатертин.
 • Get Attention Step 24.jpg 5 Ставте людей на місце! Вам потрібно привернути увагу, а не просити про нього! Так, цього можна добитися, якщо подобатися людям. Тим не менш, часом вам доведеться спілкуватися з людьми, які так закохані в себе, що будуть відволікати інших від того, що ви намагаєтеся їм запропонувати. Якщо хтось веде себе як остання св... недобре, загалом, поводиться, заважає іншим і грубить вам, то поставте цю людину на місце будь-яким доречним чином. Дайте зрозуміти, що таке ставлення ви не зазнаєте, що ви раді конструктивній критиці, але ніяк не такої поведінки.
 • Get Attention Step 25.jpg 6 З розумом використовуйте виразні жести. Бачте, використовувати їх для залучення уваги - поведінка дуже дитяче, не належне дорослій людині. Дамо підказку: дитяче поведінка - це непередбачуваність, невміння поводитися, невгамовна жага уваги, тобто все те, що в дорослому суспільстві не заохочується.
  • Щоб зрозуміти, як вести себе не треба, подивіться на більшість нинішніх дітей...
 • Get Attention Step 26.jpg 7 Станьте лідером. Коли ніхто більше не хоче стати біля керма, робіть крок вперед і беріться за справу. Вам потрібно стати людиною, на якого зможуть покласти оточуючі. Станьте лідером, будучи рішучим, твердим і розумною людиною. Доводьте обіцяне до кінця, будьте готові йти на ризик, щоб принести користь оточуючим. Прийміть відповідальність на себе, чиніть благородно, коли все йде не за планом. Цим ви привернете увагу оточуючих.

 • Поради

  • Не треба намагатися привернути увагу надто сильно. Коли ви його зацікавить, то буде вже недоречно робити вигляд, ніби ні до чого такого і не прагнули.
  • Не треба думати, що зовнішній вигляд не важливий. Зустрічають по одягу. Тим не менш. будь-яка людина може виглядати привабливо - будь.
  • Підберіть одяг, яка вам йде.

  Попередження

  • Ви можете привернути до себе стільки уваги, що вас почнуть переслідувати!

  Джерела і посилання

 • ^ http://ideas.time.com/2012/07/25/how-to-get-and-keep-someones-attention/
 • ^ http://www.inc.com/kevin-daum/how-to-get-anyones-attention.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?